Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Cześć laseczki My już wróciłyśmy, Paula zadowolona, nie chciała iść do domku.:) Pani mówiła że nie było z nią żadnych problemów.:) Nawet obiadek zjadła!!!! Oby tak dalej a pokocha to przedszkole jak kiedyś ja!!! Bo chyba Wam nie pisałam że też kiedyś chodziłam do tego przedszkola:P Taka mała tradycja rodzinna...heheheee:) Izulek o której masz wizytę? Zdaj nam relację po...Trzymam bardzo bardzo mocno kciuki żeby wszystko było oki:) Basiulek kochany ja czuję że Ty jesteś na forum:P PISZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ale super:) cieszę sie bardzo że wszystko ok:) nie było mnie wtedy na forum:) od poniedziałku pozno sie budze i popołudniu znowu śpie nic mi sie nie chce najchetniej to bym siedziala pod kocykiem ogólnie czuje sie bardzo dobrze tylko jakaś taka słaba jestem:( jutro ide do lekarza zobaczyc co z moją córunia wiercipietkiem czy przypadkiem nie wyrosło coś między nózkami hihihi i czy ma sie dobrze:) ale chyba tak bo wierci sie strasznie;) mam nadzieje że kosa z mężusiem mineła i będziecie cwiczyc kolejne pozycje kamasutry:D hihihihi ja chyba znowu dzisiaj nie mam co liczyc bo mój mąż w drugiej pracy ale musze go dzis poprosic by mnie dzis dokładnie ogolił bo mi juz brzuch przeszkadza jak będe miała jakies ładne zdjątko to wrzuce na nk to zobaczycie jaka ze mnie pyzia:) dziewczyny co sie z Wami dzieje?? juteczka ?? jak beta wyszła?? bureczku jak tam na rozpoczęciu pracy??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
no hej wrocilam z wizyty ze 2 godzinbylam..niestety moj mały obkrecił sie pepowina ponoc 2 razy..lekarz mowi ze by mi nie powiedzial ale sama zauwazyłam i zapytalam.... jestem lekko przerazona..mowi ze moze sie odkreci niedlugo ale ze zagrozenie jest przy porodzie jak by co uwazac mam.... wod przybylo wiec ok,morfologia lepsza wiec ok..dziecko wazy 2 kg, brzuszek jest o 19 dni w tył wiec nie fajnie ale moze taki jego urok, szyjka sie nie pogorszyla jest wciaz rozwarta..mam zakaz sexiku do konca 36 tygodnia - ale jest miekka i ciastowata....cokolwiek to znaczy...jeszcze miesiac musze wytrzymac...mam 32tydzien+2dni... jak tu sie nie stresowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek trzymaj sie kochana i nie denerwuj sie ja sie urodziłam w 34tc i jakie babsko ze mnie było hihihi a moja bratowa moja chrzesnice urodziła tez w 35tc wazyła 2200 i miała 47cm i tez wszystko jest dobrze mam z nia zdjecie na nk wiec sie nie denerwuj wszystko bedzie dobrze:) a to że ma mniejszy brzUszek to co to oznacza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny zapraszam ubranka dla chłopca od 1 zł brak ceny minimalnej, polecam http://allegro.pl/koszula-koszulka-2-sztuki-1 2-miesiecy-bcm-wesele-i1207079594.html http://allegro.pl/koszula-next-6-9miesiecy-we sele-urodziny-koszulka-i1207079678.html http://allegro.pl/koszulka-bluzka-2-sztuki-12 -mc-dlugi-rekaw-bcm-i1207079767.html http://allegro.pl/gap-kombinezon-polarowy-12- miesiecy-bcm-i1213956288.html http://allegro.pl/spodnie-sztruksowe-i-weluro we-2-sztuki-roz-74-bcm-i1213956366.html http://allegro.pl/spodnie-bojowki-6-9-mc-ocie plane-czapka-bcm-i1214616043.html http://allegro.pl/spodnie-kremowe-6-9-mc-ocie plane-koszulka-george-i1214617132.html http://allegro.pl/koszulka-polo-z-dlugim-reka wem-9-12-mc-spodnie-i1214617443.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki kochane:) Izulek nie stresuj się na zapas, moja Paula też była owinięta pępowiną do samego końca, mało tego moja pępowina była gruba ale bardzo krótka.Lekarka miała obawy bo Paula od 7 m-ca pchała się na świat i głowkę miała w kanale rodnym, a szyjka 2 cm rozwarcia. Chodziłam jak z tykającą bombą.... Wszystko skończyło się dobrze, giganta urodziłam siłami natury. Nic się nie martw, jesteś pod kontrola lekarza, tylko cały czas mniej na względzie ruchy. Mnie lekarka kazała dzwonić jakby Paula się za długo nie ruszała, albo gdyby ruchy były słabsze...A że brzusio mniejszy to się nie martw, jedna ma przecież taki a inna kobieta może sobie talerz dosłownie postawić na nim.Twoje dzieciątko waży już dwa kilo więc nie mało jak na ten tydzień. Wszystko będzie dobrze!!! Basiul z seksiku wczoraj nici bo zasnęłam:P Taki ze mnie pożytek...zasnęłam snem kamiennym i lipa...wątpię żebyśmy coś zmajstrowali w tym cyklu:( Nawet już przestałam się nastawiać i planuję kolejny cykl!!! Wróciłam z przedszkola...dziewczyny co tam się dzisiaj działo!!!!! MASAKRA!!!! Dzieci wyły jak szalone!!! Matki razem z nimi...chaos totalny!!! A nasza Paulinka? Weszła grzecznie tylko upewniła się czy na pewno przyjdę po nią i koniec. Obserwowała trochę dzieci w spazmach, a potem Panie wzięły sprawy w swoje ręce i zaczęły się z nimi bawić w pociąg, włączyły muzyczkę i już nastała cisza. Podglądałam trochę przez dziurkę:P bo ciekawa byłam jak nasza Paula, ale ona zadowolona już pociągiem jechała z innymi dziećmi:) Zostawiam ją dziś troszkę dłużej. Do 13.30. Myslę że jest gotowa...A jutro juz będzie cały dzień. Całuję wszystkie:) Odzywać mi się tu!!! Basiulek śpioszku wstawaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Widzę że powrót Animaji robi swoje, codziennie skrobiecie:) Byłam wczoraj u endokrynologa i ogólnie jestem zadowolona, fajna i konkretna babka, która poświęciła mi 15 min , wytłumaczyła co i jak:) Zmieniła mi tabletki na prolaktyne na takie które mają więcej skutków ubocznych ale są bezpieczniejsze jeśli staramy się o dziecko, bo te które brałam wcześniej powinno odstawić się miesiąc przed ciążą a te nowe bierze się do 5tyg. I cena bardzo się różni bo płaciłam 65zł za 2mce kuracji a teraz 6zł:classic_cool: Te badania co mi zlecili w invikcie (rezerwa jajnikowa) mam sobie zrobić bo warto wiedzieć. Podobno nie są tam nastawieni na kuracje hormonalne tylko namawiają na inseminację i invitro, to da się nawet zauważyć. Naciągają na kasę zlecając mnóstwo badań niekoniecznie potrzebnych. dwa badania mają mnie kosztować 250zł, a moge zrobić podobne badanie FSH za 30zł. Invikta ma swój autorski program dot leczenia niepłodności i naciąga zdesperowane pary na swoje drogie badania:O Słyszałam już takie opinie wcześniej... NAjważniejsze jest badanie nasienia partnera bo bez tego nie wiadomo jak dalej prowadzić kurację. Jeśli badanie mojego B. wyjdzie dobrze to to pani dr proponuje mi kurację clo przez 3-6mcy. Zastanawiam się teraz czy nie darować sobie tej Invikty nie stać mnie na ich leczenie, wizyty i usg mam za darmo ale badania trzeba robić prywatnie a tanie nie są Może zaczne się leczyć u tej pani endo bo ona jest też ginekologiem? No i jeszcze ostatnia sprawa, spytałam ją o to czy nie powinnam brać luteiny lub duphastonu bo przy mojej prolaktynie to progesteron może być obniżony a ona że nie trzeba a wręcz nie zaleca się brania tych leków bez monitoringu cyklu!!! Wszędzie pisza że to pomaga i reklamują te leki ale najnowsze badania dowodzą że jeśli zacznie się brac progesteron za szybko coś tam dzieje się z pęcherzykiem graffa (za szybko się luteinizuje) i można sobie tylko utrudniać zajście w ciążę. Ciągle mam nadzieję że uda się w tym cyklu i ominie mnie całe to leczenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula to możesz byc bardzo dumna :) dzwoniłam do mojego brata wczoraj bo jego córeczka moja chrzesnica też poszła wczoraj do przedszkola (wczesniej chodziła do złobka) to brat mówił że wszystkie dzieciaki płakały a mała weszła powiedziała wszystki " Ces" wzieła wózek i zaczeła sie bawić ;) bardzo sie ciesze że córcia sie dobrze czuje w przedszkolu:) a tak na marginesie to kiedy poszła do złobka?? w jakim wieku była?? dzisiaj juz jestem od samego rana na nogach od 7 rano uffff jak ciezko było wstac musiałam jechac do rodzicow i babci i jestem teraz u nich ale zaraz lece bo mam duzo spraw do załatwienia i lekarza wieczorem jak przyjade do domu odezwe sie co tam u mojej malej wiercipietki:) i kurcze zaczeła sie chyba u mnie zgaga bo tak mnie pali w przełyku ze masakra jak leże to jeszcze ok ale jak wstane masakra:( Jezeli chodzi o seksik nic sie nie martw wszystko w rękach Boga mam nadzieje że już sie tam kluje maluszek:) miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guccci czesc laska:* Ty tez ostatnio sie opuściłaś hihi:) nie ładnie gucci masz racje w takich klinikach chyba są nastawieni na invitro ja bym na twoim miejscu leczyła sie ui tej babki i próbowała naturalnie na clo ja tez mam wielka nadzieje ze uda sie juz w tym cyklu:) i bedziecie sie chwalic testami z podwójnymi krechami:) wierzę w Was:) buziaczki:* bureczku Ty to ale jestes no:(:P 1 pazdziernika jade do wawy to Cie normalnie znajde na tym ursynowie i Ci normalnie nakopie nie ładnie tak nas opuszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyny! ale juz Wam pisalam,ze nie mam doswiadczen w tematach ciazowych,przedszkolnych,o ktorych piszecie ostatnio,wiec siedze cicho i czasem czytam,zreszta staram sie odpoczac czytania tego wszystkiego w necie.. Gucci>ja mam odmienne zdanie,choc wiem,ze to kosztuje i sama nie mam kasy na ciagle bieganie do kliniki leczenia nieplodnosci to wiem z doswiadczenia,ze czasem niewarto bujac sie po "zwyklych" ginekologach,dla ktorych ja stracilam 1,5 roku!!!bo ciagle slyszalam,ze jak pobiore duphaston to za 3 miesiace na 100% zajde w ciaze,a nikt nawet nie zlecil mi wtedy hsg itp itd!!! choc ta Twoja klinika troche dziwnie wyglada,moze poszukaj czegos jeszcze,wiem,ze na Wybrzezu jest ich kilka... pozdrawiam ps.Basia zapraszam na kawe jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiul moja Paula poszła do żłobka jak miała niecałe 1,5 roku...A to że dziś nam się udało wejść bez bólu to jeszcze żaden sukces. Może być różnie, może jej się odwidzieć. Cieszę się póki co i dumna jestem że moja córcia taka dzielna. Gucci witaj kochana!! Dawno Cię nie było. Ja jestem jak najbardziej za kliniką. Lepiej zrobić coś kilka razy ale porządnie i pod fachowym okiem niż zostać królikiem doświadczalnym u jakiejś gin, która pod kątem niepłodności szkoliła się całkiem średnio i tylko "po łebkach". Skoro juz tam jesteś to zostań. I życzę sukcesów!!!! Bureczku kochany:) A jak w nowej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula>dzis mam wolne,bo w szkole prywatnej,do ktorej tez trafilam duzo dzieci nie wrocilo jeszcze z wakacji i zaczynamy od poniedzialku :) do panstwowego gimnazjum wybieram sie jutro,wiec zobaczymy ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem co mam zrobić, ta pani u której byłam wczoraj jest ginekologiem i endokrynologiem wiec na hormonach się zna i mogłabym spróbować u niej tego clo przez 3miesiące a potem ona proponuje różne badania, mówiła o hsg i jakiś tam innych. W invikcia chcieli mi zrobić na dzień dobry badanie na wrogość śluzu z szyjki, czytałam że jak to wychodzi źle to proponują odrazu inseminację. A ta pani mówi że to badanie to tylko niepotrzebny stres jak wyjdzie źle, a ona ma pacjętki które bez problemu zaszły w ciążę z wrogim śluzem. I to nie jest tak że ona przeciągała mnie na swoją stronę bo ona wcale nie odradzała mi invikty tylko powiedziała jak ona widzi mój przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci>ja udzielam sie na innym forum o inseminacji i tam dzieczyny pisza,ze jak masz wrogi sluz,to zajscie w ciaze naturalna jest jak CUD,jesli nie planujecie podchodzic do iui,ja bym je zrobia ale i tak najpierw sprawa priorytetowa powinny byc badania B. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też usłyszałam od tej pani, że nasienie B. w pierwszej kolejności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę poczytać jeszcze o tym śluzie, czy mogłam miec dobry a teraz jest wrogi?? 2lata temu w ciąże zaszłam więc teoretycznie nie powinno być problemu teraz, może być tak że u mnie to tylko blokada psychiczna i stres a co za tym idzie prolaktyna podwyższona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez racja! chyba nie powinno tak byc,zapytac gina przy najblizszej okazji,bo sama nie wiem jak jest z tym sluzem?! powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
tu nie chodzi o moj brzuszek...niestety...tylko o brzuszek mojego synka z wymiarow wychodzi ze jest o 19 dni do tylu a nozki i glowka o 2 tygodnie do przodu.lekarz podejrzewa lekko hipotrofie...ale nie to mnie wciaz martwi.naszczescie maly wierci sie co chwile wiec uspokaja mnie to troszke...ale i tak juz maze o usg zeby zobaczyc..duzo sie modle i mam nadzieje ze juz sie odwinal tak sie wiercil wczoraj....ale wiecie dopoki nie zobacze na wlasne oczy wolnej szyjki to bede sie czula jak na bombie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek a co to jest ta hipotrofia? Módl się i nie martw się na zapas. Twój lekarz jak widzę jest bardzo ostrożny i zapobiegawczy, więc wszystko skończy się pomyślnie.Nie ma innej możliwości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Mnie jakies choróbsko dopadło:( Wczoraj wieczorem temperatura, gardło mnie boli (swoją drogą jakie to dziwne uczucie bez migdałów...) oraz węzły chłonne. Zeżarłam wczoraj garść tabletek żeby mnie nie rozłożyło na amen i dziś jak na razie całkiem nieźle, tylko czuję jakby mnie walec przejechał:( I staranka szlag trafił bo ja się wczoraj kompletnie nie nadawałam...i dupa blada!!!! A dziś 18 dc więc już "po robocie"...jesli nam się w tym cyklu uda to to będzie CUD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Hej! Dziś dostałam okres w 31 dc. wcześniej dwa dni miałam mini plamienia. Czy ktoś wie co to moze znaczyc, czy to niedobory jakiegos hormonu? nadal jestem chora 5dzien, ale chodzę do pracy. myślę żeby wybrać sie do innego lekarza, bo ten mój każe czekac do grudnia jeżeli nie zajdę w ciążę, to wtedy będziemy cośrobic, tzn leczyc sie. co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........ WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........25...............11 . 09. 2010.....pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz.......27.05 .2010.....warm.mazur) lolitka.....................25............7.............. .31. 08.2010.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............5................02 . 06. 2010.....śląskie aga_ton.................25...........14................05 .0 6.2010 .....mazow. alutka13.................29..........6..................1-3.09.10 .. ..mazow. Paula_27................28..............20???..........15 .08. 2010.......wlkp ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO elixx ...............22.........2...............19.09.2010 .............Bielsko-B aniamaja....... 29...........3................11.10.2010 .............zach.pom marika30 ....... 32......... 3................12.10.2010.... .........pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ...............25.10.2010 .............zach.pom oOomadlenaoOo............20....?..........11.01.2011.... .........stargard basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........ WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........25...............11 . 09. 2010.....pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz.......27.05 .2010.....warm.mazur) lolitka.....................25............7.............. .31. 08.2010.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............5................02 . 06. 2010.....śląskie aga_ton.................25...........14................05 .0 6.2010 .....mazow. alutka13.................29..........6..................1 -3.10.10 .. ..mazow. Paula_27................28..............20???..........15 .08. 2010.......wlkp ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO elixx ...............22.........2...............19.09.2010 .............Bielsko-B aniamaja....... 29...........3................11.10.2010 .............zach.pom marika30 ....... 32......... 3................12.10.2010.... .........pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ...............25.10.2010 .............zach.pom oOomadlenaoOo............20....?..........11.01.2011.... .........stargard basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp. Sorki pomyliłam miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* Byłam wczoraj u gina no więc córcia potwierdzona wszystko jest w porządku główka ma wymiary na 21tc a ja jestem w 22tc ale lekarz mowi że to jest jak najbardziej prawidlowe więc sie nie martwie znowu 2kg przytyłam ale połozna co mnie wazyła mówiła że to jest w porządku:P nie jem od jakis 3 miesiecy miesa nie moge na nie patrzec więc mam niedobór żelaza musze brac w tabletkach badanie moczu tez takie sobie zapisał mi lekarz furagin mam brac przez tydzien i isc na badanie moczu a reszta wszystko w porządku mam 4 zdjecia małej ale nic na nich nie widze:P lekarz mi tłumaczył ale ja znowu byłam w czwartym wymiarze i nic nie pamietam i to bicie serduszka super. gucci zaszłaś juz w ciąże więc może to nie jest ta wrogość sluzu?? kurcze Cięzko mi cos doradzic ale ja chyba na twoim miejscu została narazie przy tej babce co sie leczysz może faktycznie to stres a przy wspomagaczach sie uda:) no i wiadomo badanie nasienia obowiązkowe do dalszej diagnozy alutka przykro mi:( Paula kurcze co za chorobsko cholerne!!! sie przyplątało;/ teraz jest tak zimno że powoli zaczną sie choroby:( poloz sie do łózka i sie kuruj:) pisałas że ćwiczyłas z mężusiem to czemu miałoby sie nie udac?? trzymam kciuki :* czekamy cierpliwie 10 dni:) bierz luteinke:) juteczka a ciebie wcieło?? Paula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamwszystkiemamy
Cześć dziewczyny. Zapraszam Wszystkie mamusie przyszłe i obecne,jak i kobiety które są w trakcie starań o dzidziusia na nowo założone prywatne forum. Jeśli macie ochote i czas podzielić się swoimi doświadczeniami i przeżyciami związanymi z ciążą, porodem, połogiem i macierzyństwem oraz chcecie poznać nowe mamy to gorąco gorąco ZAPRASZAM. Jest wielee przeróżnych działów na któryc na pewno odnajdziecie kompanki do rozmów. Pomóżce rozkręcić naprawde świetne forum : GWARANTUJE MIŁĄ I PRZYJEMNĄ ATMOSFERE!! Zarejestruj się na http://www.mamazjajem.fora.pl/ Tu nie dopadną Cię złośliwe pomrańczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Basiulka tak właśnie chyba zrobię że zacznę leczyć się u tej babki, ale to nie jest ta do której chodziłam tylko jeszcze inna, nr3 byłam u niej pierwszy raz tak naprawdę tylko receptę o dniej chciałam na dostinex a wyszło tak jak wyszło:) Gratuluję Córeczki tak wogóle:) Tatuś pewnie przeszczęśliwy? Alutka przykro mi:( Z tymi plamieniami to podobno niedomoga ciałka żółtego, czyli za niski progesteron. Paula z tego co pamiętam orientuje się w tym temacie:) Izulek nie martw się dzidziuś ma jeszcze trochę czasu na "dorośnięcie". A jak się nie odręci to cesarkę pewnie Ci zrobią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* gucci dziekuje:* mężuś jest tak szczęśliwy że jeszcze go takiego nie widziałam i dumny ze hoho :) lonnah ma dzisiaj swoje swieto wszystkiego dobego na nowej drodze zycia:* Ja dzisiaj tez ide na weselicho męża kuzyna zaraz spadam na wojaże fryzjersko-kosmetyczne:) u nas jest dzisiaj sliczna pogoda sloneczko swieci i mam nadzieje ze sie troche cieplej zrobi miłego weekendu buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×