Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

czesc dziewczynki:* Zyczę Wam szampańskiej zabawy oraz szczęśliwego Nowego roku niech spełnią sie wasze marzenia :) starającym dwóch grubasnych krech:) a zaciążonym lekkiego porodu:) Moja córcia to grzeczna dziewczynka siedzi i sie nic nie odzywa czeka na nowy rok hehehe pogadałam sobie z nia i mam nadzieje ze mamy posłucha:P trzymajcie sie kochane:* Satynko a może warto się przebadac np na tarczyce i jeszcze jest taki hormon kurcze zapomniałam o ile dobrze pamiętam gucci miała to podwyższone;/ może to jakaś błacha przyczyna co da sie szybko wyleczyć tabletkami i zajdziesz w ciąże wszystkie zajdziecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do przeżycia co spotkało naszą koleżnkę Magdalenkę. tragedia, nie wiem jak można się z takiegoo czegoś otrząsnąć, nie do przeżycia, a jednak trzeba dalej żyć. My jedziemy z mężusiem 13 stycznia do provity, zobaczymy, mam nadzieje że zajmą ssię n\tam nami fachowo, a jeśli zdecydują na inseminację tak jak mój ginek to ze powiedzie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
jeju czytalam wlasnie o ooomadalenie masakra jakas ... tylko czemu nie przyszla do nas...mogla sie nam wyzalic..dobrze ze sie trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
victoria przykro :( przytulam Cie mocno a u mnie nic nowego chociaz czuje że ten dzien idzie duzymi krokami bo codziennie inaczej sie czuje a brzuch mam tak napiety jak by miał mi zaraz pęknąć jakies dziwne żyłki wyszły mi koło pępka:P mam nadzieje że to nie rozstepy bo chyba sie zarycze wazyłam sie dzis rano i myslałam że waga sie zepsuła 90kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dałam czadu nie ma co:P buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki!!! Wszystkiego dobrego w Nowym Roczku!!! Basiulek widzę że Ty już na ostatnich nogach!!!:)a jeszcze przed chwilą pisałas że test Ci pozytywnie wyszedł:PMatko kochana jak ten czas leci... Ja już straciłam nadzieję na ciążę i nawet nie liczę kiedy dni płodne...trudno...wygląda na to że Paula będzie jedynaczką:( Nie mam siły dociekać co jest nie tak...jest dobrze jak jest, nie będę się zadręczać, jak ma być to będzie, jak ma nie być to trudno...tak postanowiliśmy z moim M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paula fajnie że sie odezwałaś:):) co tam u Ciebie jak zmiana pracy kiedyś pisałaś że chcesz zmienic a w ciąże zajdziesz kochana cuda sie zdarzają:) w najmniej oczekiwanym momencie:) u mnie stara bieda wszystko mnie boli nic sie nie dzieje:P nocka jak zwykle co pol godziny wstawanie siku:P miałam plan wywołania porodu naturalnie czyli ruch odgrnianie sniegu chodzenie po schodach sex ale najlepsze jest to ze ja nie mam sily;( na to wszystko krocze mnie tak boli że ledwo chodze;/ miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
czesc Kobietki..basiula nic nie przyspiesza porodu wiem cos o tym mylam okna wieszalam firanki chodzilam po schodach sex-bez skutku...ale powiem ci co mi powiedziala rodzinna lekarz jak juz nie moglam sie doczekac porodu i stawalam na rzesach zeby go przysieszyc...dla takiego malego dziecka kazdy dzien jest bardzo wazny w lonie matki...wtedy jej nie uwierzylam ale niesamowita jest rosnica miedzy dziecmi urodzonymi w 38 tygdniu a w 40 ...doskonale wiem co czujesz...wydaje ci sie ze cos przepowie porod...nic z tego po prostu jak juz bedzie czas to w jednej chwili nagle!!!!!!!!!!! sie zacznie...i wtedy juz nic nigdy nie bedzie takie same... napewno po porodzie bedziesz przerazona bo nie bedziesz wiedziala o co w danej chwili chodzi malemu ale nie martw sie po 3 tygodniach wszystko zacznie jakos funkcjonowac...moje 3 tygodnie byly trudne...nie wiedzialam ile powinien jesc czy nie spi za dlugo czy woda nie jest za ciepla...teoria swoje a zycie swoje...staraj sie karmic piersia! choc czasem zdarzaja sie kryzysy laktacyjne i mleko nie leci przez 2 - 3 dni ale wszystko mija.i najwaznejsze uwazaj na zapalenie piersi! jakbys chciala pogadac po porodzie to napisze ci meila i bedziesz mogla zadawac milion pytan do... moze choc na kilka pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
poczytalam wczoraj kawaly na naszym topiku na 11 stronie i prawie polalam sie ze smiechu..napewno wiekszosc z nas przeoczyla te dowcipy o matce i dzieciach.dawno sie tak nie ubawilam... wiecie to dziwne ze ktos kto ma juz dzieci np.moja znajoma i chce 2 i trudno zajsc..gdyby nie to ze urodzila juz 1 pomyslala by ze jest bezplodna...no ale..glowa do gory..nowy rok nowe szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia pewnie masz racje nie ma sposobu na wywołanie porodu no ale zdesperowane dziewczyny juz robią wszystko bo mnie juz tak wszystko boli że masakra czasami to aż rycze z bezsilności nie wiem czy to normalne czy nie no ale pocieszam się że jeszcze troszke ja za 2 dni mam 40tydzień wiec moge rodzic jeszcze nie dawno pisałam że nie chce rodzić i niech ten dzień przyjdzie jak najpozniej bo tak sie boje a teraz modle sie żeby już sie zaczeło wszystko zniose ale niech sie to w końcu zacznie i dobrze skończy mój brzuch juz jest przezroczysty tak jest napiety krocze mnie boli ledwo chodze cycki mnie bola grrrr...ustoje dwie minuty i musze usiaść nawet apetyt dzisiaj straciłam cos jest wręcz małoprawdopodobne w moim wypadku:P mężus mnie czekolada poczestował to odmówiłam na to mówi oj żoncia to jesteś juz chora napewno dzis w nocy pojedziemy rodzic hihihih:) poszedł spać i powiedział że mam go obudzic jak sie zacznie bo to napewno dzisiaj pociecha z niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bognawawa
Witam. Doświadczyłam wielokrotnych poronień, trudno opisać, jak wiele razy przechodziłam traumę i rozczarowanie. Razem z mężem zawsze byliśmy nastawienie do ziół negatywnie - "jak może cokolwiek pomóc jakieś tam ziółko". Leczyłam się u wielu specjalistów, odwiedzałam szpitale, ale nic to nie pomagało i lekarze kazali pogodzić mi się z tym, że nie uda mi sie donosić żadnej ciąży. Postanowiliśmy jednak spróbować ziół, które wtedy były dla nas conajmniej szamańską tajemnicą. Okazało się, że zioła są bardzo profesjonalne - w kapsułkach, wygodne do przyjmowania. Zaczęłam brać Wild Yam and Chaste Tree firmy Nature's Sunshine, który polecił mi herbolog w Kanadzie. Na efekty nie musiałam czekać długo. Dzisiaj jestem szczęśliwą matką 4 dzieci :). Polecam - wypróbowałam na sobie! W Polsce ten preparat można kupić na www.natura-sanat.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) U mnie stara bieda, czyli znów @... NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........ WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........30................. 22. 02. 2011.....pom. lolitka.....................25............12............. . .25.01.2011.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............9...............20. 10.2010....śląskie alutka13.................29..........8.................29 .12.10 .. ..mazow Paula_27................28..............24???..........11 .12. 2010.......wlkp Kolargol..................22.............4............... .13.11........śląskie victoria0424...........24............4...............08.1 2.2010.....lubelskie julia_85..................25...........3...............06 .12.2010.....mazow. basiula 6.................26..........14...............15.11.2010..k uj-pom ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 .......33.........3................27.09.2010.............po morskie aniamaja.......29..........3...............30.09.2010.... ..........zach-pom. (Kasjan) elixx ...............22.........2............................. .............Bielsko-B IZULEK_2006 .....26................................................. SZCZECIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem Lesiki paprykowe
do matek co chca miec dzieci: po pierwsze Ty i partner unikaj GMO bo jest przyczyna bezpłodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem Lesiki paprykowe
Wysłany: Sob Maj 15, 2010 17:02 Temat postu: Produkty GMO w Polsce Firmy, które produkują i rozprowadzają artykuły spożywcze GMO (bądź nie odpowiedziały na ankietę): Wedel, Danone, Gerber, Krakus, Yano, PEK, Tygryski, Constar, Agryf, La Siesta, Mazury, Ekodrob, Suwalskie Zakłady Drobiarskie, Animex Południe, Morliny, Zakłady Mięsne Mazury w Ełku, Zakłady Mięsne Mazury (Grupa Animex) Najbardziej szokująca dla mnie jest obecność firm takich, jak Gerber, Danone, Morliny i Krakus, które wydawałyby się najlepsze pod względem jakości produktów... Zwłaszcza Gerber, którego produktami karmione są przecież dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........ WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........30................. 22. 02. 2011.....pom. lolitka.....................25............12............. . .25.01.2011.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............9...............20. 10.2010....śląskie alutka13.................29..........9.................04.02.2011 .. . PL Paula_27................28..............24???..........11 .12. 2010.......wlkp Kolargol..................22.............4............... .13.11........śląskie victoria0424...........24............4...............08.1 2.2010.....lubelskie julia_85..................25...........3...............06 .12.2010.....mazow. basiula 6.................26..........14...............15.11.2010..k uj-pom ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 .......33.........3................27.09.2010.............po morskie aniamaja.......29..........3...............30.09.2010.... ..........zach-pom. (Kasjan) elixx ...............22.........2............................. .............Bielsko-B IZULEK_2006 .....26................................................. SZCZECIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Gucci ściskam Cię. U mnie to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
basiula melduj sie..no chyba ze rodzisz...wiec trzymam kciuki za sybki porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........30................. 22. 02. 2011.....pom. lolitka.....................25............12............. . .25.01.2011.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............9...............20. 10.2010....śląskie alutka13.................29..........9.................04 .02.2011 .. . PL Paula_27................28..............24???..........11 .12. 2010.......wlkp Kolargol..................22.............4............... .13.11........śląskie victoria0424...........24............6...............04.0 2.2011.....lubelskie julia_85..................25...........3...............06 .12.2010.....mazow. basiula 6.................26..........14...............15.11.2010..k uj-pom ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 .......33.........3................27.09.2010.............po morskie aniamaja.......29..........3...............30.09.2010.... ..........zach-pom. (Kasjan) elixx ...............22.........2............................. .............Bielsko-B IZULEK_2006 .....26................................................. SZCZECIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że u wszystkich to samo, @ to wkurzające że żadnej się nie udaje Basiula w końcu się doczekasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:* napisałam Wam na szybko że nie rodze zebyście sie nie martwiły teraz mam wiecej czasu:) narazie nic sie nie zapowiada od wczoraj wieczora czuje ból w plecach teraz też jestem po przytulanku z męzem bolało jak cholera nic przyjemnego;/ i boli mnie nadal kregosłup znając moje szczęście przy porodzie będe miała bole krzyzowe że sie posikam:P czekam dalej cierpliwie na rozwój sytuacji:) alutka gucci victoria strasznie mi przykro:( izulek ale twój synus elegancki :) wypisz wymaluj mamusia:) a Ty jaka laska figura pierwsza klasa:) całuje Was mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ciągle wchodze sprawdzić czy Basia nie rodzi przypadkiem:) Jejku to już!!!!!!!!!!! Ja następna... byłam na porodówce obejrzeć i troche się uspokoiłam. Miłe panie no i ciocia sie zna dobrze z ordynatorem to może nie będą mnie ciąć na siłe:) u mnie nic w sumie coraz ciężej z poruszaniem się:) ale wczoraj się wyrwałam z koleżanką do kawiarni:) trochę nam się przeciągnęło bo zabawiłyśmy tam 6 godzin!!!! :D:D:D ale sie wyluzowałam chociaż:) maleństwo daje czadu:) Ciągle gdzieś biegnie chyba :) Salę gimnastyczną ma w brzuchu i odpuszcza jedynie na kilka godzin dziennie. gucci, alutka :( ja juz nie wiem co wam napisać.... próbować trzeba nie ma innej rady do lekarza chodzić no i przytulać się bo inaczej nie da rady:) więc głowy do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:* dzisiaj myślałam w nocy że juz sie zaczynna o 2 w nocy obudzil mnie bol pleców i brzucha najbardziej intensywny jaki dotychczas miałam nie dał mi leżec siedziec i zginałam sie w pół jak chodziłam o 4 rano strasznie głodna sie zrobiłam najadłam sie mineło 15 minut i mi wszystko przeszło połozyłam sie i usnełam teraz mnie boli ale mało intensywnie więc czekam ile jeszcze tego czekania??!!! ale wypiłam kawke i ide zmywac i upieke jakis placuszek bo jutro urodzinki mam:P moze jak sie zmacham to cos zacznie sie dziac konkretnego:) ewcia moja mała też tak bojowała hihia a co do wyjscia z przyjaciółka to jst najlepsze lekarstwo na wszelkie dołki i problemy :) u Ciebie też juz blizej końca:) duzo siły i zdrówka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rodze jeszcze boli mnie brzuch jak bym miała bolesny okres i robi sie twardy czasami byłam dzis na szkole rodzenia to położna powiedziała że mam bardzo wysoko brzuch i napewno przenosze:P ale mnie pocieszyła heheh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski dzisiaj wyjezdzam na caly dzien wiec nie bede sie meldowac poznym wieczorem dam znac jak by co:) ale nic sie nie dzieje psychicznie juz siadam ale to mniejsza z tym miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........30................. 22. 02. 2011.....pom. lolitka.....................25............12............. . .25.01.2011.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............9...............20. 10.2010....śląskie alutka13.................29..........9.................04 .02.2011 .. . PL Paula_27................28..............26..........02 .02. 2011.......wlkp Kolargol..................22.............4............... .13.11........śląskie victoria0424...........24............6...............04.0 2.2011.....lubelskie julia_85..................25...........3...............06 .12.2010.....mazow. basiula 6.................26..........14...............15.11.2010..k uj-pom ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 .......33.........3................27.09.2010.............po morskie aniamaja.......29..........3...............30.09.2010.... ..........zach-pom. (Kasjan) elixx ...............22.........2............................. .............Bielsko-B IZULEK_2006 .....26................................................. SZCZECIN Jak widać i mnie "zalało":( Rozmrażam lodówkę bo mnie cos nosi... wiem że święto i tak dalej ale mam to w dupie, pranie też włączyłam....:P a jutro do roboty, w sobote też:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki. Częste promocje oraz dostawy. www.lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×