Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SARIN

niski wzrost szpeci ?

Polecane posty

mam 170 cm wzrostu i już nie rosnę(chyba,bo mam niemal 20 lat). z urody jestem raczej przecięny, niektórzy mówia, że ładny. Ważę około 70 kg wiec figurę też mam raczej w normie, (szerokie barki,węższe biodra) ogólnie mówiąc- przeciętniak. Ostatnio usłyszałam od paru osób, ze facet z tak niskim wzrostem nie ma szans u kobiet.Z obserwacji na ulicach wnioskuję,że te najatrakcyjniejsze kobiety mają zazwyczaj wysokich partnerów,natomiast Ci mojego wzrostu są zazwyczaj sami... Czy naprawdę niskie osoby są tak postrzegane przez ludzi? czy niski wzrost tak mocno szpeci faceta ? kobieta zawsze moze załozyć obcasy gdy jest niska, a co ja mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małapraktykantka
mój chłopak ma 173, a jestem z nich od dwóch lat. sama jestem niska (160) - czy ładna, to nie wiem, kwestia gustu ja widze na ulicy rozne pary, wiec nie wiem skad ty to wzieles, ze niscy sa sami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsdgsd
jak widzisz po powyższym wpisie (małapraktykantka) masz szanse tylko u brzydkich karlic z kompleksami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo większość dziewczyn jest dość wysoka,okolice 170 cm,a nawet jak jest niska to chce dużego Pana,poza tym mam 4 kolegów w moim wzroście i 2 15 cm wyższych,oczywiście Ci wyżsi mają dziewczyny :P no i często widzę samotnych niskich facetów,zawsze jakiś jest z dziewczyną facet to wyższy ode mnie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo brzydkie określenie karlica :P,poza 160 cm jak na kobietę to wzrost średni :P i skąd wiesz cymbale,że jest zakompleksiona i brzydka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,bo nie ma dla facetów butów z obcasami,poza tym facet w obcasach jeszcze bardziej komicznie wygląda niż bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glowa do gory nic sie nie mart
Co wy gadacie za glupoty, mam ok. 170wz, moj aktualny facet tez cos kolo tego i jakos ani ja ani on nie narzekalismy na brak powodzenia, jesli jestes ogolnie przystojny to znajdziesz bardzo szybko ladna dziewczyne bo uroda nie idzie w parze z wzrostem :) liczy sie twarz, piersi, sylwetka w Polsce jest duzo kobiet niskiego wzrostu od 160-165 taka prawda :) wiec sie nie zalamuj, nawet moje najlepsze kumpele sa ode mnie nizsze o kilka cm, a reszta moich bylych miala od 175-185 to znaczy, ze jestem brzydka? bez przesady!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzisz i to jest twoj
głowny problem, nie wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsdgsd
"czy ładna, to nie wiem, kwestia gustu" SARIN: nie wiem jak dla ciebie ale według mnie to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glowa do gory nic sie nie mart
ale faktem jest to ze zawsze mialam slabosc i bede miec do wysokich mezczyzn ale oprocz wzrostu patrzy sie takze na twarz i charakter!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOKO wysokich czyli pewnie z 190 cm do 2 metry :P pewnie wolisz tych średnich od 175 do 185 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glowa do gory nic sie nie mart
No i trzeba dodac do rezygnacji z butow na obcasie a ja je tak lubie :( ale czego sie nie zrobi dla faceta hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małapraktykantka
dgsdgsd - a co, mam pisać, że jestem ósmym cudem świata? po twoim wpisie mogę wywnioskować, że jesteś zakompleksioną i zazdrosną starą panną, która tryska jadem ;) i skoro dla ciebie to zdanie jest takie oczywiste, to radze pomyśleć, o ile wiesz jak to się robi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Sarina
Sam sobie wkrecasz i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Sarina
Wzrost sredni? ty sie dobrze czujesz? spojrz sobie na kategorie wzrostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsdgsd
hehe małe kobietki są takie urocze. szkoda też że głupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Sarina
na wyglad patrza lachony/kurwy itp. w wieku od 13 do18 ;] powyzej tej rangi rozumowanie sie zmienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankieterkAA2010
jestem chyba pedofilka ;/ ale dzialam na granicy prawa . . moimi obiektami seksualnymi sa najczesciejk niziutcy, szczupli i szybcy . . jeden warunek . . musi miec dowod osobisty! nawet zfalszowany i wtedy robie sobie z nim orgietke . . sama mam 2 metry ponad i wołają na mnie Mutombo (ale ja się nie złoszczę i też im dogryzam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sobie wkręcam ? obserwuję rzeczywistość/otoczenie i wyciągam wnioski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolegaokolegi
nie martw sie mam kolege ktory ma 168cm i zajebistą laske :P ale musisz wiedziec ze posiadanie fajnej dziewczyny to nie kwestia wzrostu a raczej charakteru ewentualnie duzej kasy :P ps. wspomniany wyzej kolega nie ma kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 160 cm
i nie uwazam sie za karlicę-kobieta jestem,moze i masz troszkę racji wyzszy facet jest przystojniejszy,meski a kobieta ,no wiadomo modelki sa wysokie ale male tez jest piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Sarina
kolegaokolegi wreszcie ktos napisal madrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 170 do 180 moge przeżyć :D ale jak facet ma więcej to już mi sie nie podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Sarina
tak mnie ciekawi majac do wyboru laske 160 z filigranowa budowa i ladna twarza , a laske 175 z ladna budowa a brzydka geba to kogo bys wybral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam mało się zmienia. panny chcą czuć się bezpiecznie a czy przy takim metr siedemdziesiątce można czuć bezpieczeństwo >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×