Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SARIN

niski wzrost szpeci ?

Polecane posty

Gość SYBILA
Nie ... to lepiej nie pytaj. A tamten mój miał się odezwać i nie odezwał się i nie wiem dlaczego, a ja nie napisze pierwsza bo nie chce się narzucać. Dziwne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ramach pocieszenia
mam kolegę ze 170 cm maksymalnie, ale w całokształcie jest taki zabójczy, ze laski za nim szaleją. i jakos nie zauwazyłam, by dziewczynom przeszkadzał jego wzrost 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYBILA
Spadam. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbaj o siebie
kup sexy ciuchy, ładny makijaż i będzie ok na pewno komuś się spodobasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepepepepeppee
niestety też jestem karakan... mam tylko 175 cm... :/ niestety 180 cm to standard i taki bym chcial miec wzrost. Ale moze jeszcze cos urosne - mam 17,5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz 175 to już nie taki karakan. a co oznacza 170 z kawałkiem ? 179 ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suppose777
Szczerze mówiąc to prawda - często jak pytamy dziewczyne o ideał faceta czy w ogole o wymarzonego to pojawia sie słowo :wysoki. No ale jeśli facet jest wysoki a odrażający to wzrost mu nie pomoże. Skoro mówisz że niektóre mówią że masz ciekawą urode to z pewnościa wzrost cie nie szpeci ani nie ośmiesza. Przeciez sa tez niskie dziewczyny i z pewnoscia jakas znajdziesz. Tak wiec glowa do gory i powodzenia.:d nie przejmuj sie tak wzrostem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie dobija na każdym kroku,bo większość facetów ode mnie wyższa,a obracam się wśród facetów w szkole :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djedi 3.0i
JA MAM 189 I CO II TEŻ NIE MAM DZIEWCZYNY :( PO PROSTU NIE TRAFIAM DOBRZE A OSOBISCIE LUBIE KOBIETKI POW 170 ALE WSZYSTKIE ZAJETE.A TE MNIEJSZE NA DISCO OSTRO PIJA.ALE SIĘ NIE PODDAJĘ I SZUKAM DALEJ.WIĘC SIĘ NIE PRZEJMUJ BO WZROST TO NIE WSZYSTKO MI W PRACY NA GOSPODARSTWIE JEST POTRZEBNY I DLA TEGO TAK UROSŁEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w tym cały problem,czemu ku*wa to mnie spotyka,taki defekt... czy ja zawsze muszę być w tyle za innymi ?ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem karakan mam
tylko 175 cm i laski mnei o glowe przewyzszaja... ;/ niestety 185 cm to teraz standart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
175 to nie taki karakan,co do 185 u faceta to się zgodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem karakan
nie no z tymi laskami o glowe to przegialem wlasciwie to wyzsza od siebie to rzadko spotykan, ale duzo jest na rowni z moim wzrostem... :P zeby chociaz te 180 cm dociagnac... moze jeszcze podrosne... 18 lat mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze masz szanse.. ja już takiej szansy nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonka
Przede wszystkim pozbądź się tych kompleksów. Kobiecie zaimponujesz pewnością siebie i bogatym wnętrzem i o to zadbaj przede wszystkim. Inteligencja, poczucie humoru, fantazja mogą o wiele więcej zdziałac, niż wspaniały wygląd. 170 to żadna tragedia, a w niektórych sportach wręcz atut. Znajdź ciekawe hobby, dużo czytaj, bądź szarmancki, elegancki. Nie słyszałeś powiedzenia, że najbardziej seksowny jest mózg? Sama znam przynajmniej 3 niższych od Ciebie rewelacyjnych facetów, którzy nie narzekają na powodzenie u kobiet. A to, że większość jest od Ciebie wyższa - co z tego. To przecież nie jest miernik wartości człowieka. Wzrostu nie zmianisz, ale nad otwartością, umiejętnością prowadzenia rozmowy, interesującą osobowością i tzw. obyciem można pracować. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko,że ,żadna nie będzie chciała korzystać z tej otwartości bo jestem karakan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co za pustak
"Do Sarina: tak mnie ciekawi majac do wyboru laske 160 z filigranowa budowa i ladna twarza , a laske 175 z ladna budowa a brzydka geba to kogo bys wybral?" bo jak ma się 175 to brzydka gęba jest przypisana odgórnie, prawda? co za zakompleksiony pustak musiał to pisać;/ szkoda, że nie spytałaś kurdupello, kogo by preferował normalny facet mając przed sobą 175 pięknej kobiety i 160 cm Ciebie. Ja Ci odpowiem jako facet - wybieram wysoką, która nie jest "filigranowym, ale z ładną buzią" pustostanem, tylko normalną kobietą. Jakby moja dziewczyna wyjechała z takim tekstem, to serio mocno bym się zastanowił co z nią robię;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze mi sie podobali niscy
faceci. Moj obecny facet ma 170 cm i bardzo sie z tego powodu ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarnijcieSie
SARIN a co Ci się w niskich podoba ? duze penisy maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xpuppet;*
Nie masz się czym martwić kochany ; )) Jeżeli jest Ci pisana osoba to z nią będziesz, bez względu na wzrost ;) Wzrost naprawdę nie jest niczym szczególnym, pozdrawiam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×