Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Czy możecie mi powiedzieć, jakie dokumenty itp. muszę posiadać do skorzystania z usług euro-tax.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakie pismo oni Ci wyslali na podstawie ktorego stwierdzili ze juz zostales rozliczony masz to pismo!!!???? ja takiego nic nie dostaalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada25 z jakiego panstwa chcesz sie rozliczac ???? ja nie radze rozliczac sie przez nasze polskie biura dosc ze kasuja tyle kasy to jeszcze trzeba po swiecie pierniedzy szukac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesti82
Pisam żadnego nie wysłali tylko jakies rozliczenie mailem na podstawie umowy i jarografu jakie im wysłałem. Obiczyli sobie procent z jarografu i każą zapłacić chociaż w umowie nie mogę znaleść punktu w którym jest mowa o takiej sytuacji kiedy zwrot jest juz rozliczony. Jest tam tylko mowa że potrącaja prowizję ze zwrotu a jeżeli zwrotu nie ma to nie wiem jak to ma wyglądać. Pewnie taką sama umowę Ty podpisywałaś. Mógłbym im coś zapłacić ale nie tyle mogli ustalić jakąś kwotę wstępna w takich sytuacjach. Nie wiem co tera zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pesti82
Informację,że zostałem rozliczony dostali z balastingu ale żadnego pisma nie dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci ze dziwne to jest!! a nie mozesz isc do praw konsumenta z tym!!???! ale wydaje mi sie ze jak w umowie tego nie ma to dlaczego masz im placic???ja podpisywalam tez umowe i te same warunki!!! wyslali Ci pismo holenderskie ze zostales rozliczony tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co podaj mi swoje gg bo nie chcem pisac na forum bo czytaja to ludzie co nie powinni heheheh :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestii82
6059492

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada25 Czy możecie mi powiedzieć, jakie dokumenty itp. muszę posiadać do skorzystania z usług euro-tax.pl?>>>> Witam, w zależności z jakiego kraju stara się Pani o zwrot podatku inne dokumenty należy posiadać i dostarczyć w celu rozliczenia podatku. Proszę o wskazanie z jakiego kraju ma być to podatek, a ja udzielę Pani wyczerpujących informacji nt. rozliczenia zwrotu podatku z tego kraju. Informacje o potrzebnych dokumentach znajdzie także Pani na stronie internetowej euro-tax.pl Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>kajka215 Hej pesti82 nie rozwiązałam tej sprawy jeszcze wysłałam im papiery te co mi przesłali i czekam na odpowiedz ale cisza jeszcze!! a Ty ile czekasz już na zwrot???i z jakiego kraju jak można zapytać!!!??? >>>> Witam, rozumiem, że jest to już kolejny etap komunikacji z konsultantami euro-tax.pl po przesłaniu informacji do Pani od kierownika DOK ? Czy w tej sprawie nastąpił jakiś postęp od mojej ostatniej obecności na forum? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>pesti82 chociaż w umowie nie mogę znaleść punktu w którym jest mowa o takiej sytuacji kiedy zwrot jest juz rozliczony. >>>> Witam, proszę Państwa, euro-tax.pl w przypadku zwrotów podatków z takich krajów jak Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, czy Holandia pobiera prowizję jako procent od kwoty UZYSKANEGO zwrotu podatku (nie przewidywanego zwrotu, tylko faktycznie odzyskanego), i jest to zapis w umowie. Także opłata pobierana jest dopiero po odzyskaniu zwrotu podatku, nie wcześniej. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>pesti82 Hej, chodzi o zwrot z Holandii, okazało się że ktoś już za mnie otrzymał pięniądze(jakaś pewnie osoba z firmy gdzie pracowałem nie euro-tax) a mi pozostał dług w postaci prowizji za próbę ponownego rozliczenia przez euro-tax. Wpłaciłaś im tą prowizję bo mi już przawie termin mija a kaski brak >>>> Witam, najważniejsze to każdą wątpliwą czy zagmatwaną ew powstałą sytuację wyjaśniać. Zakładam, że konsultanci euro-tax.pl wyszli z założenia, że zwrot podatku miał już miejsce, i oczekują opłaty za usługę. Pan Twierdzi, że nie na jego konto. Czy w tej sprawie kontaktował się Pan z konsultantami euro-tax.pl ? Wyjaśniał swoje stanowisko, próbował rozwiązać tą kłopotliwą sytuację? Jeśli tak to jaka była odpowiedź konsultantów? Czy w tej sytuacji mogę jakoś Panu pomóc wyjaśnić sprawę? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam podpisane papiery do biura i cisza narazie!! Napisałam e-maila do Kierownika Pana Marcina.B i czekam na odpowiedź ponieważ napisał mi e-maila że nie muszę podpisywać papieru ze zmiana konta(w drodze wyjątku) gdy ja już papiery wysłałam bo nie mogłam tego odkładać a pan prowadzący moja sprawę kazał mi podpisać!!! Przecież mógł skontaktować się z kierownikiem i dać mi odpowedź....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaa36
wszyscy tutaj narzekają na czas rozliczenia podatku, a jaki jets taki rzetelny wiarygodny termin w jakim taki podatek może zostac rozliczony, rozliczając się z Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>monikaaa36 wszyscy tutaj narzekają na czas rozliczenia podatku, a jaki jets taki rzetelny wiarygodny termin w jakim taki podatek może zostac rozliczony, rozliczając się z Polski?>>> Witam, euro-tax.pl posiada dane o średnim czasie uzyskania zwrotu podatku, są to dane wypracowane przez kilka lat pracy euro-tax.pl. Ale ten czas zależy od tego z jakiego kraju ma być to zwrot podatku. Przykładowo z Niemiec jest to 3 do 6 miesięcy, a z Holandii średnio 6 do 12 miesięcy. A zwrot podatku z jakiego kraju Interesuję Panią? pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Wysłałam podpisane papiery do biura i cisza narazie!! Napisałam e-maila do Kierownika Pana Marcina.B i czekam na odpowiedź ponieważ napisał mi e-maila że nie muszę podpisywać papieru ze zmiana konta(w drodze wyjątku) gdy ja już papiery wysłałam bo nie mogłam tego odkładać a pan prowadzący moja sprawę kazał mi podpisać!!! Przecież mógł skontaktować się z kierownikiem i dać mi odpowedź.... >>> Witam, zgadzam się z Panią, że kontakt taki mógł nastąpić. Możliwe jednak, że prowadzący Pani sprawę nie wiedział, że zostały już poczynione pewne ustępstwa na Pani korzyść przez kierownika, bo nie jest to standardowa procedura. Liczę, że szybko sprawa zostanie wyjaśniona. Jeśli będę mógł w czymś jeszcze pomóc, proszę o kontakt na forum bądź poprzez email. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaa3666
siostra pracuje obecnie w holandii, i z tego kraju bedzie rozliczac podatek, wiec jaki jest to REALNY czas oczekiwania na zwrot podatku z holandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tak jak pisałem, średni czas zwrotu podatku z Holandii to 6 do 12 miesięcy, zdarzają się przypadki, kiedy procedura trwa krócej. Należy jednak zaznaczyć, że holenderski urząd skarbowy ma na realizację takiego wniosku czas do 3 lat, bez podawania powodu przeciągającej się procedury. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikawa
Witam, nie polecam eurotaxu tak goraco jak nie polecam plackow mojej babci. staram sie o zwrot od stycznia 2010 za naplacony podatek z roku 2009. zrocilam sie do nich po raz drugi bo za pierwszym razem wszystko poszlo sprawnie i gladko. po miesiacu otrzymalam telefon od pani Joanny Podgajna z firmy eurotax, poinformowala mnie ze skoro juz jestem staly klientem i tak swietnie wypelnilam dokumenty przysluguje mi zwrot podatku z gory i ze po podpisaniu umowy przysla mi moje pieniadze odrazu. jasne. przyslano mi umowe, weksel i kilka innych dokumentow, podpisalam wyslalam i czekam. po tygodniu okazuje sie ze nie bedzie to jednak mozliwe z niepodanych mi przyczyn. ok, przyslijcie mi wiec spowrotem moj weksel i reszte dokumetow. i teraz pytanie za sto punktow, myslicie ze mi je przyslali? pffffff dzwonie, dzwonie i sie dodzwonilam (problemy z infolinia, srednio 3 razy w miesiacu) okazuje sie ze nigdy nie praktykowali czegos takiego jak zrot podatku z gory i ze taka osoba u nich nie pracuje. dokumenty przychodza do mnie pod koniec grudnia 2010 bez zadnej notatki pieczatki czy czegokolwiek nie dostalam zadnego emaila od nich od dwoch miesiecy, infolinia nie dziala od tygodnia, ale ja sie nie poddaje! tak jak juz mowilam nie polecam, nie traccie nerwow ai pieniedzy na eurotax, odzyskacie pieniadze szybciej jesli zwrocicie sie do swietego mikolaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, faktycznie istniała przez pewien czas taka usługa o jakiej Pani mówi, ale trzeba było spełniać określone warunki, żeby z niej skorzystać - idealne dokumenty,jeden rok podatkowy itp. Widocznie w toku analizy Pani dokumentów nie spełniła Pani któregoś z warunków podstawowych, a nie mogło być wiadome przed otrzymaniem dokumentów od Pani. Taki sposób rozliczania w Euro-tax.pl trwał bardzo krótko, więc nowi pracownicy mogą o tym nie wiedzieć. Infolinia działa prawidłowo, nie powinno być problemów z dodzwonieniem się. Proponuję, aby Pani skontaktowała się poprzez doradcę online (doradca.online@euro-tax.pl) i podała swoje dane, a zweryfikujemy tę sprawę i wyjaśnimy wszelkie niejasności. Pani Joanna Podgajna pracuje i nie mogła wyjść informacja, że jest inaczej. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałbym poinformować Państwa, że z dniem 19 maja zmianie uległy godziny działania infolinii Biura Obsługi Klienta. Obecnie infolinia BOK euro-tax.pl będzie czynna w godzinach 8.00 -16.00. Dodatkowo przypominam, że można kontaktować się także z doradcą online poprzez mail (doradca.online@euro-tax.pl) oraz na forach internetowych. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikawa
w takim razie dlaczego zostalam poinformowana przez przez pania Joanne ze spelniam warunki i bez problemu moge sie ubiegac o zwort z gory, wydaje mi sie ze pracownicy powinni byc informowani o takich zmianach, uslugach w firmie eurotax, inaczej ich rola w odbieraniu telefonow i informowaniu klientow mija sie z celem, totalnie bez sensu, wprowadzanie w blad i macenie w glowach klientow. Niezbyt profesjonalne takze informowanie na lamach forum ze infolinia dziala na innych zasadach kiedy tysiace klientow niw maja o tym pojecia bo nie dostali o tym informacji. chcialabym dodac iz ostatnia rozmowa z infolinia eurotax nie przebiegla zbyt milo, a kiedy poprosilam o nazwisko osoby z ktora rozmawialam zostalam bezczelnie rozlaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosomak8
w przypadku podatku norweskiego wymagana jest SKATTEKORT ? co się dzieje jesli nie jest zarejestrowana ta karta w urzędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>w przypadku podatku norweskiego wymagana jest SKATTEKORT ? co się dzieje jesli nie jest zarejestrowana ta karta w urzędzie?>.> Witam, Wszystkie osoby pracujące w Norwegii muszą mieć kartę podatkową (skattekort). Kartę podatkową trzeba dostarczyć pracodawcy. Karta podatkowa wskazuje, ile podatku pracodawca powinien odliczyć, zanim wypłaci pensję. Aby móc obliczyć prawidłową stawkę potrącenia podatku, Urząd Podatkowy musi otrzymać informacje o tym, ile spodziewasz się zarobić w Norwegii i jak długo będzie się tutaj przebywać. Aby otrzymać kartę podatkową musisz zwrócić się do Urzędu Podatkowego w miejscu zamieszkania. Jeżeli nie zarejestrowano SKATTEKORT automatycznie płaci 40-50 % podatku (tzw. Emergency tax). Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>w takim razie dlaczego zostalam poinformowana przez przez pania Joanne ze spelniam warunki i bez problemu moge sie ubiegac o zwort z gory, wydaje mi sie ze pracownicy powinni byc informowani o takich zmianach, uslugach w firmie eurotax, inaczej ich rola w odbieraniu telefonow i informowaniu klientow mija sie z celem, totalnie bez sensu, wprowadzanie w blad i macenie w glowach klientow. Niezbyt profesjonalne takze informowanie na lamach forum ze infolinia dziala na innych zasadach kiedy tysiace klientow niw maja o tym pojecia bo nie dostali o tym informacji. chcialabym dodac iz ostatnia rozmowa z infolinia eurotax nie przebiegla zbyt milo, a kiedy poprosilam o nazwisko osoby z ktora rozmawialam zostalam bezczelnie rozlaczona>>>> Witam, konsultant euro-tax.pl mógł założyć na podstawie rozmowy z Panią, że spełnia Pani określone warunki, jednakże po weryfikacji trzymanych dokumentów, mogła sytuacja się zmienić. Dlatego zaznaczyłem, że taka procedura wymagała dokładnej weryfikacji na wyższym już stopni procedury, i na podstawie rozmowy telefonicznej konsultant mógł nie mieć możliwości tego zweryfikować. Co do tematu infolinii, i informacji o zmianie godzin jej pracy. Pełna notka informacyjna znajduje się na stronie internetowej euro-tax.pl, z dokładną informacją, i zmianami. Podanie tej informacji na forum jest tylko dodatkowym kanałem przekazanie tej wiadomości do zainteresowanych (a nie jedynym, jak Pani założyła). Przekażę kierownikowi call center o Pani uwagach co do sposobu rozmowy konsultantów, i na podstawie nagrań rozmów zweryfikujemy postawę konsultantów, co zresztą czynione jest systematycznie. Dziękuję Pani za przekazanie tej informacji. Jeżeli jest jeszcze coś w czym mogę pomóc, to służę uprzejmie. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venly000@gmail.com
Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług eurotax i chciałabym spytać, czy warto i na ile uczciwi są? Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie z tą firmą, dajcie mi znać albo tu, albo na mail, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja jaaa powiem!! czekam na zwrot z holandii ze 3 lata i co i goowno ,przychodzily papierki o zmiane jakiegios nr. dalej nie wiem co to za jeden byl.to i sobie odeslalam no i sobie tak czekam,jak pan mysli doczekam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług eurotax i chciałabym spytać, czy warto i na ile uczciwi są? Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie z tą firmą, dajcie mi znać albo tu, albo na mail, proszę >>>> Witam, Euro-Tax.pl Sp. z o.o. jest największą polską firmą zajmującą się doradztwem w zakresie zwrotu podatku płaconego przez osoby legalnie pracujące za granicą. Naszym usługom zaufało już 60 000 klientów z całej Polski, którym pomogliśmy szybko i skutecznie odzyskać nadpłacone podatki. Euro-Tax.pl Sp. z o.o. jest laureatem prestiżowego konkursu Deloitte 2008 Fast 50 Central Europe Ranking. Zajęliśmy trzecie miejsce w kategorii „Wschodzących Gwiazd (Rising Star), co oznacza, że jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie! Jesteśmy członkiem Grupy Euro-Tax.pl S.A., której poszczególne spółki zajmują się obsługą finansową polskiej emigracji. Do Grupy Euro-Tax.pl S.A., poza Euro-tax.pl Sp. z o.o., należą spółki : Cuf Sp. z o.o. oraz Eurocredit Sp. z o.o. Celem naszej działalności dostarczanie atrakcyjnych produktów finansowych Polakom przebywającym poza granicami kraju. Firma Euro-Tax.pl posiada Certyfikat Rzetelności KRD. Ideą certyfikatu jest propagowanie rzetelności płatniczej w obrocie gospodarczym. Jest to dokument wystawiany przedsiębiorstwom, które przystąpiły do programu Rzetelna Firma korzystają z usług Krajowego Rejestru Długów i nie widnieją w nim jako dłużnicy. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług eurotax i chciałabym spytać, czy warto i na ile uczciwi są? Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie z tą firmą, dajcie mi znać albo tu, albo na mail, proszę >>>> Witajcie, Jestem doradcą online firmy Euro-Tax, zajmującej się doradztwem w zakresie zwrotu podatku płaconego za granicą. Chciałbym poznać Wasze opinie na temat naszej firmy, świadczonych przez nią usług, a także procedur zwrotu podatku, czy problemów z nim związanych. Jestem tu także po to żeby służyć moją wiedzą i pomocą w kłopotliwych dla Państwa zagadnieniach związanych ze zwrotem podatku zza granicy. Zapraszam do dyskusji w tym temacie. Jestem do Waszej dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>czekam na zwrot z holandii ze 3 lata i co i goowno ,przychodzily papierki o zmiane jakiegios nr. dalej nie wiem co to za jeden byl.to i sobie odeslalam no i sobie tak czekam,jak pan mysli doczekam?>>>> Witam, niestety, ale w przypadku rozliczenia holenderskiego podatku to może on trwać nawet do 3 lat, bez podania przyczyny zwłoki, takie prawo obowiązuje w Holandii. Przy czym, termin do 3 lat dotyczy sytuacji kiedy nie było błędów w składanym wniosku, w przypadku nieścisłości czy pomyłki, proces może się wydłużyć. Niestety nie jestem w stanie udzielić Pani informacji o przewidywanym terminie zwrotu podatku, choćby bez konkretnej informacji o zmianie jakiego numeru Pani mówi ?! Euro-tax.pl ze swojej strony dokłada wszelkich możliwych starań, aby podatek dla swoich klientów odzyskać najszybciej jak to możliwe. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×