Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

>>>> maniczka a jak długo czeka sie na zwrot podatku? w ogole mogłby ktos jeszcze wypoweidziec sie na temat euro-tax po te komentarze nie są zbyt zachecacjące a w necie znalazłam w miare ok o np. tu: http://finay.pl/euro-tax wiec juz sama nie wiem...>>> Witam, Czas odzyskiwania zwrotu podatku zależny jest przede wszystkim od kraju z jakiego stara się Pani o zwrot. Bez informacji o jaki kraj chodzi ciężko mi powiedzieć, ile średnio trwa taka procedura. Na portalu opineo.pl znajdzie Pani także profil Euro-tax.pl http://www.opineo.pl/opinie/euro-tax-pl , a na nim ponad 1,5tysiąca opinii użytkowników, którzy firmę Euro-tax.pl oceniają pozytywnie w 96% opinii. A jeśli będzie miała Pani jakiekolwiek pytania związane z naszą działalnością lub ofertą, służę uprzejmie pomocą. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>bamboleo893 Witam. Odzyskanie podatku z Holandii zleciłam właśnie firmie euro tax. Przepracowałam w Holandii 3 miesiące w ubiegłym roku tj. 2011. Przed końcem marca skontaktowałam się z firmą, wypełniłam dokumenty i czekam. Loguje się prawie codziennie na swój panel klienta na stronie euro taxu, proszę mi wyjaśnic co oznaczają te terminy realizacji ? Czemu mam tylko wyszczególnione daty ale bez jakich kolwiek wzmianek czego one dotyczą ? Ostatnio pojawił się jeden komunikat, a mianowice: "Po analizie danych uznaliśmy, iż istnieje podstawa do złożenie w urzędzie reklamacji. Czekamy na odpowiedź urzędu. " ( WTF ? ) Na początku miałam date realizacji 29 lipca, w początku maja ta data się zmieniła na 18 maja, a teraz mam datę na czerwiec. Bardzo proszę o przełożenie mi na polski co to wszystko oznacza. Z góry dziękuje !! >>>> Witam, średni czas oczekiwania na zwrot podatku holenderskiego to 6 do 12 miesięcy, w takim czasie przeważnie udaje się odzyskać zwrot dla naszych klientów. Jeżeli do tej pory nie otrzymał Pan zwrotu, proszę o kontakt mailowy z opisem sprawy (m.in. numer sprawy) na doradca.online@euro-tax.pl , a postaram się pomóc w szybkim zakończeniu zwrotu. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Korzystając z aplikacji www.multi-tax.com rozliczenie holenderskiego podatku jest darmowe, a w przypadku Wielkiej Brytanii koszt wysłania wniosku do urzędu wynosi 39 funtów. Pozdrawiam, Marcin Doradca online Euro-Tax.pl Zwrot podatku za pracę za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne - samozatrudnienie w Wielkiej Brytanii - zmiana naliczania kar za nieterminowe rozliczenie !! Witam, Zmieniły się zasady naliczania kar dla osób pracujących na samozatrudnieniu. Wcześniej kara wynosiła 100 funtów rocznie, teraz jest znacznie mniej pomyślnie. Opóźnienie jednodniowe powoduje naliczenie 100 funtów kary. Dodatkowo, jeśli opóźnienie jest 3-miesięczne, oprócz wspomnianych 100 funtów, kara za każdy dzień opóźnienia wynosi 10 funtów (maksymalnie 900 funtów). Po 6 miesiącach kara wzrasta o kolejne 300 funtów lub 5% należnego podatku (wyższa z wartości). Po 12 miesiącach kolejne 300 funtów lub 5% należnego podatku. W poważnych przypadkach doliczane są kolejne kary. Zachęcam Państwa do terminowego rozliczenia. Papierowe rozliczenie należy złożyć do 31.10.2012, online można rozliczać się do 31.01.2013. W przypadku naliczenia kary za nieterminowe rozliczenie euro-tax.pl, jest w stanie anulować ją w urzędzie. W przypadku gdy klient otrzymał zawiadomienie o naliczeniu kary może się do nas zwrócić a my spróbujemy tą karę anulować. W bardzo wielu przypadkach po odpowiednim wyjaśnieniu okoliczności zaistniałego opóźnienia urząd odstępuje od kary. Euro-tax.pl posiada w tym zakresie bogate doświadczeni i wysoką skuteczność działania. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr5810
Witam.W jaki sposób mogę odwołać wszystkie pełnomocnictwa złożone Waszej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akcja Promocyjna „Student, Euro-tax.pl dla wrocławskich studentów EURO BIBA - Organizujemy akcje imprezową dla wrocławskich studentów. Wszyscy studenci, który pracowali ciężko za granicą mogą sobie teraz wyluzować. Każdy może zabrać ze sobą znajomych i wyskoczyć na dobrą imprezę. Wystarczy rozliczyć się z podatku zagranicznego, wybierać jeden z wrocławskich klubów i można bawić się za darmo do białego rana. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem akcji http://www.euro-tax.pl/public/media/userfiles/file/Regulamin_EURO_BIBA.pdf Udanej imprezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź status rozliczenia z holenderskim urzędem skarbowym Witam, Teraz każda osoba, która rozliczała się z holenderskim urzędem skarbowym za 2011 rok za pośrednictwem jakiejkolwiek firmy bądź samodzielnie może się do nas zgłosić a my bezpłatnie sprawdzimy jaki jest status danej sprawy w urzędzie i poinformujemy o tym klienta. Nie trzeba już żyć w niepewności i w nieskończoność czekać na zwrot podatku, można za darmo zasięgnąć informacji, nie będąc nawet klientem Euro-Tax.pl. Żeby skorzystać z pomocy w tym zakresie należy wypełnić formularz kontaktowy dostępny pod linkiem: http://euro-tax.pl/kampania/sprawdz/ Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.i-tax.eu
Zwrot podatku z pracy za granicą nigdy jeszcze nie był tak prosty (10 minut nie wychodząc z domu) i tak tani (119zł) . Rozwiązania niespotykane dotąd w Polsce. W łatwy i szybki sposób, za pomocą Serwisu www.i-Tax.eu , można odzyskać podatek z Holandii i Wielkiej Brytanii. Sprawdź na www.i-tax.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca.euro-tax.pl
5,3 MLD ZŁOTYCH DO ODZYSKANIA Euro-Tax.pl Sp. z o.o. przygotowała raport na temat emigracji XXI wieku. Wynika z niego, że Polacy pracujący za granicą mogą zasilić rodzimą gospodarkę zastrzykiem w postaci 5,3 mld złotych. Aż 5,3 mld złotych wart jest rynek zwrotu nadpłaconego za granicą podatku dochodowego. Z raportu firmy Euro-Tax.pl Sp. z o.o. wynika również, że tylko w ciągu ostatnich trzech lat polscy emigranci zasilili naszą gospodarkę o min. 500 milionów złotych, tyle bowiem już otrzymali zwrotu podatku dochodowego z zagranicznych urzędów skarbowych. Do odzyskania jest jednak znacznie więcej, bo ponad 5 mld złotych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wartości rynku nadpłaconego podatku oraz profilu polskiego emigranta zachęcamy do zapoznania się z pełnym raportem. Raport Euro-tax.pl nt. Emigracji XXI wieku znajdziecie Państwo tu: http://euroads.hti.pl/raporty/Emigranci_XXI_wieku_raport_Euro-Tax_pl.pdf Pozdrawiam, Marcin Doradca online Euro-Tax.pl Zwrot podatku za pracę za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca.euro-tax.pl
Witam, Jesteśmy największą polską firmą zajmującą się doradztwem w zakresie zwrotu podatku oraz innych usług związanych z legalną pracą za granicą. Do tej pory pomogliśmy odzyskać ponad 100 mln zł podatków dla ponad 100 tysięcy Polaków pracujących poza granicami Polski. I wierzymy, że uda nam się pomóc jeszcze większej liczbie osób. Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej Euro-Tax.pl - w nowej odsłonie. Znajdą tam Państwo wszelkie niezbędne informacje o wymogach, przepisach i sposobach rozliczenia podatków zagranicznych. Oraz szczegółową ofertę Euro-Tax.pl doradztwa w zakresie zwrotu podatku oraz innych usług związanych z legalną pracą za granicą. Niezmiennie pozostaję do Waszej dyspozycji. Pozdrawiam, Marcin Doradca online Euro-Tax.pl Zwrot podatku za pracę za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewodnik migranta i pomocne gadżety dla wyjeżdzających za granicę. DARMOWE KARTY SIM DLA OSOB WYJEŻDŻAJĄCYCH ZA GRANICĘ Pierwsze kroki w pracy za granicą nie należą do najłatwiejszych. Dobrze o tym wiemy, dlatego postaramy się udzielać Wam porad i wskazówek dotyczących pracy i życia w obcym kraju. Dostarczymy Wam przydatnych informacji oraz realia życia i pracy za granicą. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony na Facebooku. Wszystkich, którzy wybierają się do pracy na obczyźnie zapraszamy także po odbiór prezentu – zestawu starterów telefonicznych, które pomogą Wam komunikować się z bliskimi. Pozdrawiam, -------------------- Marcin, Doradca online Euro-tax pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam się co oznacza w panelu klienta termin realizacji bo wcześniej miałam wpisaną tam datę 20.07.2013. a dzisiaj pisze 13.06.2013 czy to oznacza, ze Euro - Tax już dostał zwrot mojego podatku z Holandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, może być to przypadkowy błąd systemu, raczej system nie podał informacji wstecznej Proszę o informację, czy już otrzymała Pani zwrot, lub czy zmienił się status w panelu klienta. Pozdrawiam, -------------------- Marcin, Doradca online Euro-tax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zmieniła sie data wyskoczyły dwie 26 i 26.06. 2013 a termin realizacji zmienił się na 25.08.2013 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ 123
Witam, mam pytanie. Chodzi o zasiłek KINDERGELD. Nie wiem co mam wpisać w pełnomocnictwie w miejscu, gdzie mam podać nazwę organu, przed którym pełnomocnik ma mnie reprezentować. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzę ze pomoc można tu uzyskać bardzo dużą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, drodzy Państwo, sugeruję, dla utrzymania porządku rozmowy, aby stosowali Państwo cytowanie i powiązanie do poprzedniej wypowiedzi, oraz nie korzystali ze standardowego loginu dla gości forum. Pozdrawiam, -------------------- Marcin, Doradca online Euro-tax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>tak zmieniła sie data wyskoczyły dwie 26 i 26.06. 2013 a termin realizacji zmienił się na 25.08.2013 r>>>> Witam, wynika z tego, że mogła to być chwilowa awaria systemu, lub przy konkretnych datach opisane było zdarzenia, których Pan na forum nie przytoczył, jeżeli na sierpniowy termin wyznaczony jest przewidywany termin zakończenia postępowania, to nie pozostaje nic innego jak poczekać najbliższy miesiąc. W razie problemów proponuję kontakt bezpośrednio ze mną poprzez mail doradcapl Pozdrawiam, ----------------------- Marcin Doradca online Euro-Tax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>GOŚĆ 123 Witam, mam pytanie. Chodzi o zasiłek KINDERGELD. Nie wiem co mam wpisać w pełnomocnictwie w miejscu, gdzie mam podać nazwę organu, przed którym pełnomocnik ma mnie reprezentować. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję i Pozdrawiam>>>> Witam, czy zwraca się Pan/Pani do mnie, jako do doradcy Euro-tax, bo naszej firmie poleca Pan/Pani rozliczenie KINDERGELD ? Pozdrawiam, --------------- Marcin Doradca online Euro-Tax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ 123
Tak, Wasza firma zajmuje się tym rozliczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomes29
Witam wszystkich z całym szacunkiem dla firmy Euro-Tax, ale rozliczałem się tam kiedyś i zwrot podatku dostałem po półtora roku czasu więc chyba troche cos tu nie gra. Później rozliczała mnie firma Tax-Pol i miałem pieniądze po 4 miesiącach. Myślę, że to tyle na ten temat amen jak w pacieżu. Tu jest linkm, dla tych, którzy nie chcą czekać ponad rok na swoje ciężko zarobione pieniądze. www.tax-pol.pl/formularz.php?kod=4939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opóźnienia w Urzędzie Holenderskim. Z informacji uzyskanych z Belastingsdienst, z działu zajmującego się procedurami skarbowymi w Holandii wynika, że w tym roku nie wszystkie deklaracje 2012 zostaną rozpatrzone na czas. Poniżej przedstawiamy wypowiedź jednego z przedstawicieli urzędu skarbowego: „Dziś otrzymaliśmy informacje, że część osób, które złożyły swoje deklaracje podatkowe 2012 do 01.04.2013 nie otrzymało decyzji do 01.07.2013. Sprawdzamy ten problem i postaramy się go możliwie szybko rozwiązać. Nie ma możliwości wysłania nowej deklaracji podatkowej i otrzymania decyzji wstępnej. Proszę poinformować klientów, że rozwiązanie tego problemu zajmie trochę czasu. Każdy otrzyma decyzję w sprawie swojej deklaracji podatkowej, natomiast nie wiemy kiedy to nastąpi.” Jeśli zechcieliby Państwo potwierdzić powyższe informacje podajemy nr telefonu pod którym można skontaktować się z urzędem skarbowym Belastingdienst pod numerem 0031 555 385 385. Pozdrawiam, -- Marcin Doradca online Euro-Tax pl Zwrot podatku za pracę za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>gomes29 Witam wszystkich z całym szacunkiem dla firmy Euro-Tax, ale rozliczałem się tam kiedyś i zwrot podatku dostałem po półtora roku czasu więc chyba troche cos tu nie gra>>>> Witam, czas rozliczenia podatku zagranicznego zależny jest od wielu czynników, m.in. od kraju w jakim podatek jest rozliczany, kompletności i poprawności złożonych dokumentów, terminu ich złożenia, i wielu innych. Tylko po przedstawionym przez Pana opisie niestety nie mogę się ustosunkować do sytuacji, za mało informacji Pan przedstawił. W razie pytań, jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, -- Marcin Doradca online Euro-Tax pl Zwrot podatku za pracę za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opóźnienia w niemieckim Familienkasse Sachsen Otrzymaliśmy oficjalne pismo z Familienkasse Sachsen, która od jakiegoś czasu odpowiedzialna jest za sprawy Polaków i Czechów ubiegających się o Kindergeld. Niestety urząd ten ma spore opóźnienia w procesowaniu spraw. Dnia 01.05.2013 została na nowo uregulowana przynależność do kas rodzinnych. Według nowej regulacji kasa rodzinna Sachsen z siedzibą w Bautzen jest odpowiedzialna za sprawy Polaków i Czechów pod względem weryfikacji wniosków wg. ponadpaństwowych i międzypaństwowych przepisów prawnych. W chwili obecnej mamy bardzo dużo pracy. Opracowanie wniosków potrwa jeszcze jakiś czas. Prosimy o odstąpienie od zapytań w imieniu klientów co do tego, na jakim etapie znajduje się rozpatrywanie sprawy. Familienkasse na pewno się tym zajmie. Z pozdrowieniami Familienkasse Sachsen Pozdrawiam, -- Marcin Doradca online Euro-Tax pl Zwrot podatku za pracę za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwrot podatku za pracę w UK Zwrot podatku za pracę w UK przysługuje każdej osobie, która legalnie pracowała w jednym z krajów: Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej, a pracodawca odprowadzał za nią zaliczki na podatek. Wnioski o zwrot nadpłaty podatku z Wielkiej Brytanii można składać przez cały rok. Odzyskujemy maksymalny zwrot podatków dochodowych za pracę w Anglii, Szkocji, Irlandii Północnej i Walii, a prowizja pobierana jest dopiero, gdy odzyskamy Twoje pieniądze. Zwrot podatku z UK na podstawie kart podatkowych P45 i P60, realizowany jest w okresie 4 do 6 miesięcy. W przypadku rozliczeń na podstawie payslipów, procedura zwrotu podatku z Wielkiej Brytanii może trwać dłużej i jest uzależniony od pracodawcy. O zwrot podatku za pracę w Wielkiej Brytanii można ubiegać się za okres 5 ostatnich lat podatkowych (od roku podatkowego 2008/2009). Otrzymujesz od nas zestaw dokumentów wraz z instrukcją jak je wypełnić. Dokumenty, które są potrzebne to: P45 lub P60, jeśli ich nie masz wystarczy nam Twój ostatni payslip, czyli rozliczenie wypłaty otrzymywane wraz z cotygodniową pensją. Możemy także podjąć próbę kontaktu się z Twoim brytyjskim pracodawcą i odzyskać potrzebne dokumenty do zwrotu podatku za pracę w UK. Pozdrawiam, -- Marcin Doradca online Euro-Tax pl Zwrot podatku za pracę za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazie34
polecam wam tax-pol, tam nie ma problemow z rozliczeniami, juz sie przekonalwem, wielki pozytwy dla tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj pracy na znajdz-prace nl Z przyjemnością informujemy, że od dnia 01.10.2013, firma Euro-Tax pl jest właścicielem portalu znajdz-prace nl. Na naszym portalu, oprócz codziennie aktualizowanych, atrakcyjnych ofert pracy znajdziesz również wszystkie potrzebne informacje dotyczące życia i pracy w Holandii. Współpracujemy tylko z wiarygodnymi agencjami rekrutacyjnymi, które zajmują się pośrednictwem w znalezieniu legalnej pracy w Holandii. Serdecznie zapraszamy do lektury, a zainteresowanych także do współpracy przy tworzeniu naszego portalu poprzez zamieszczanie swoich ogłoszeń, dodanie firm do katalogu czy wypowiedzi na forum. Pozdrawiam, -- Marcin Doradca online Euro-Tax pl Zwrot podatku za pracę za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZBLIŻA SIĘ KONIEC TERMINÓW ROZLICZEŃ Kończą się terminy, do których można składać deklaracje podatkowe z poszczególnych krajów. Wnioski z takich krajów jak: Niemicy za 2009 rok (także Gewerbe za 2009) Irlandia za 2009 Austria za 2008 Holandia za 2008 Belgia za 2008 Norwegia za 2010 należy złożyć do końca bieżącego roku. Aby uniknąć problemów związanych z logistyką dokumentów podatkowych do nas jak i do urzędów skarbowych, zalecamy składać wnioski do Euro-Tax pl w terminie do 10 grudnia 2013 roku. Pozdrawiamy, zespół Euro-Tax pl -- Marcin Doradca online Euro-Tax pl Zwrot podatku za pracę za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×