Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam, chciałbym poinformować Państwa, że z dniem 1 lipca zmianie ulegną godziny działania infolinii Biura Obsługi Klienta. Infolinia BOK euro-tax.pl będzie czynna w godzinach 9.00 -17.00. Dodatkowo wspominam, że można kontaktować się także z doradcą online poprzez mail (doradca.online@euro-tax.pl) oraz na forach internetowych. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerard_UK
>>>>Firma Euro-Tax.pl posiada Certyfikat Rzetelności KRD. Ideą certyfikatu jest propagowanie rzetelności płatniczej w obrocie gospodarczym. Jest to dokument wystawiany przedsiębiorstwom, które przystąpiły do programu Rzetelna Firma korzystają z usług Krajowego Rejestru Długów i nie widnieją w nim jako dłużnicy.>>>> He he... Dobre... Pewnie, że nie widnieją jako dłużnicy, bo prywatne osoby nie mogą dodawać firm jako dłużników. A Euro-Tax nie będzie nigdy dłużnikiem wobec innej firmy, jedynie wobec "klientów", którym wiszą sporą kasę. Wraz ze znajomymi oczekujemy na zwrot średnio 14 mies. - jest nas grupa ok. 15 osób. Euro-Tax potrafi tylko przysyłać papierki i straszyć KRD - wyciągają prowizję, a czy faktycznie ktoś odzyskał podatek to ich g... obchodzi, bo wg ich mniemaniu wywiązali się z umowy. Banda niedouczonych konsultantów, którzy na najprostsze pytanie nie potrafią odpowiedzieć, nie potrafią się przedstawić, albo rozłączają się chwilę po pytaniu o godność. A pisanie przez Pana marcina (???) o opineo.pl to bzdura, zobaczcie tylko ile jest tak naprawdę negatywnych opinii o jakiejkoliwek firmie?? Mało, gdyż większość jest moderowana, a niewygodne opisy i komentarze usuwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka007_PL/UK
A tutaj się zgodzę. Moderacja opinii jest niczym cenzor za PRL. Dowód?? Oto dowód: "Twoja recenzja została wysłana. Na podany w formularzu adres email został wysłany link aktywacyjny, na który należy kliknąć w celu aktywacji oceny. Ocena pojawi się na stronie serwisu po akceptacji przez administratora. ""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie nie dajcie sie nabierac! W tym kraju zalatwianie takich rzeczy jest naprawde proste, ja sama rozliczam wszystkich znajomych. A zanim sama umialam to robic to wystarczy sie w HMRC umowic, zaniesc payslips lub P45/P60 i oni to zrobia za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okradziony
nie polecam tej firmy podpisałem z nimi umowę trwało to o pol roku za długo wiec pojechałem sam wszystko załatwiłem a oni kazali oddać swoja dole za nic po podpisaniu umowy rozmawia się z nimi jak z prostakami w przeciwieństwie do taj kultury przed umowa nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Gerard_UK>>>Wraz ze znajomymi oczekujemy na zwrot średnio 14 mies. - jest nas grupa ok. 15 osób. Euro-Tax potrafi tylko przysyłać papierki i straszyć KRD - wyciągają prowizję, a czy faktycznie ktoś odzyskał podatek to ich g... obchodzi, bo wg ich mniemaniu wywiązali się z umowy.>>>> Witam, czas oczekiwania na zwrot podatku zależny jest od wielu czynników, przede wszystkim od kraju z jakiego ma to być zwrot podatku, a także np. od poprawności i kompletności złożonych dokumentów. Pan niestety nie wskazał z jakiego kraju oczekują Państwo na zwrot podatku. Euro-tax.pl przedstawia swoim klientom średni czas w jakim następuje zwrot podatku, jednakże z wielu przyczyn może być zarówno krótszy jak i dłuższy od średniego. Chciałbym także zaznaczyć, że euro-tax.pl z większości krajów z jakich odzyskuje podatek nalicza prowizję od kwoty uzyskanego zwrotu, a nie w formie przedpłaty. Wyjątkiem są takie kraje jak Norwegia czy USA. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>Banda niedouczonych konsultantów, którzy na najprostsze pytanie nie potrafią odpowiedzieć, nie potrafią się przedstawić, albo rozłączają się chwilę po pytaniu o godność.>>>> Witam, jeżeli ma Pan jakieś pytanie, na które nie uzyskał odpowiedzi to chętnie służę wiedzą i pomocą w tej kwestii. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>Iwonka007_PL/UK Oto dowód: "Twoja recenzja została wysłana. Na podany w formularzu adres email został wysłany link aktywacyjny, na który należy kliknąć w celu aktywacji oceny. Ocena pojawi się na stronie serwisu po akceptacji przez administratora. "">>>> Witam, proszę zapoznać się dokładnie z regulaminem portalu opineo.pl, jest tak wyraźny zapis potrzebie i warunkach akceptacji opinii przez administratora serwisu, pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>zyciedaleko Ludzie nie dajcie sie nabierac! W tym kraju zalatwianie takich rzeczy jest naprawde proste, ja sama rozliczam wszystkich znajomych. A zanim sama umialam to robic to wystarczy sie w HMRC umowic, zaniesc payslips lub P45/P60 i oni to zrobia za darmo...>>> Witam, jak najbardziej jest możliwość rozliczenia podatku samodzielnie, i euro-tax.pl nigdy temu nie zaprzeczał. Oferta euro-tax.pl skierowana jest przede wszystkim do osób nie przebywających już w danym kraju, a które tym samym nie mogą osobiście stawić się w urzędzie. Jednocześnie klientami euro-tax.pl są osoby, które nie chcą lub nie mogą samodzielnie się rozliczyć i chcą przekazać te zadanie wyspecjalizowanej w tej dziedzinie firmie. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>nie polecam tej firmy podpisałem z nimi umowę trwało to o pol roku za długo wiec pojechałem sam wszystko załatwiłem a oni kazali oddać swoja dole za nic>>>> Witam, w regulaminie usług świadczonych przez euro-tax.pl jest dokładny zapis o warunkach usługi, oraz o obowiązkach jakie mają strony porozumienia. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kili77
ile wynosi oplata za zwrot podatku angielskiego w eurotax?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik kontroli holenderskiego urzędu skarbowego-POZYTYWNY dla Euro-tax.pl Szanowni Klienci, Chcieliśmy podzielić się z Państwem ważną informacją. Euro-Tax.pl przeszedł pomyślnie kontrolę holenderskiego urzędu skarbowego. Urząd ten uznał, że firma spełnia najwyższe standardy w realizacji usługi zwrotu podatku. Pozytywnie oceniono sposób składania reklamacji, obsługę poszczególnych spraw oraz stosowane pełnomocnictwa. Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby utrzymać wysoki standard kontaktów z zagranicznymi urzędami, po to, aby nasi klienci otrzymywali usługę najwyższej jakości. Zespół Euro-Tax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Kliencie, W trosce o sprawą i skuteczną realizację Twojego zwrotu podatku przypominamy, iż w przypadku otrzymania od brytyjskiego urzędu jakiejkolwiek korespondencji a także czeków z HM Revenue & Customs, prosimy o odesłanie ich na nasz adres: ul. Wyspiańskiego 14/2 60-750 Poznań Jedynie posiadając pełną dokumentację będziemy mogli odzyskać dla Ciebie zwrot podatku. Ponadto przypominamy, iż angielskie czeki klientów, którzy odzyskują z nami podatek z Wielkiej Brytanii w danym roku podatkowym - realizujemy gratis! Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby jak najszybciej odzyskać należne Ci pieniądze. Zespół Euro-Tax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kili77
>>>>doradca_euro-tax.pl Witam, euro-tax.pl uzyskuje zwrot podatku angielskiego dla Państwa za 15% netto od wartości uzyskanego zwrotu podatku.>>> i w jakim czasie jest to realizowane? za jakie mozna lata wstecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, z podatku angielskiego można się obecnie rozliczyć za lata 2005/06 do 2010/11. Euro-tax.pl odzyskuje średnio podatek angielski w czasie 4 do 6 miesięcy. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Euro-tax.pl od wielu lat rozlicza podatek holenderski. Średnio jest to wykonywane w czasie 6 do 12 miesięcy. Euro-tax.pl dzięki wieloletniemu doświadczeniu zwrotu podatku może zrealizować nawet w okresie 2 miesięcy. Warto wspomnieć, że w ostatnim czasie udało się to konsultantom euro-tax.pl w terminie 19 dni !!! Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszg
Pracowałem w holandi w 2011 roku przez 5 miesięcy jako praktykant i chciałbym się dowiedziec czy mogę odzyskać zwrot podatku. Jakie dokumenty są potrzebne do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mray
Witam. jako jedna z wielu osob wybralam jako swojego posrednika w kwestii zwrotu podatku firme eurotax w lutym 2011.. kazali dosylac dokumenty, cierpliwie czekac, bo sprawa jest na wlasciwej drodze ku szczesliwemu rozwiazaniu. problem rozpoczal sie gdy dostalam od nich wiadomosc ze urzad juz wplacil mi podatek na konto. Bylo to dla mnie o tyle dziwne, ze nie podawalam firmie mojego numeru konta wiec skad mieliby go znac w urzedzie skarbowym? po ciagnacej sie ponad miesiac korespondencji z firma dowiedzialam sie ze pieniadze zostaly przelane na rzekome konto 20.09.2009. Cóż sprawa sie zagęszcza w momencie gdy otrzymalam fakture z firmy euro tax, opiewajaca na kwote ok 1000zl.(prowizja za podatek właściwy oraz za zwrocona skladke PRSI ktora podobno mialam dostac a okazalo sie po kolejnym miesiacu ze mi nie przysluguje.na fakturze oczywiscie napisali ze zwrot zostal przyznany)Dostalam lekkiego szalu,gdyz pieniedzy nie dostalam, a kazali mi placic, wiec postanowilam wziac sprawy w swoje rece. NApisalam maila do revenue w Irlandii, z prosba o wyjasnienie tej sytuacji. Revenue odpisal mi jednoznacznie ze owszem, pieniadze mi wyslali ale nie we wrzesniu 2009 lecz w kwietniu 2011 (czyli po wynajeciu firmy eurotax). Poprosilam wiec o przekazanie mi danych konta na ktore przelali pieniadze (gdyz sama ich nie podawalam)oraz dowodu wplaty. Nie bylo najmniejszego z tym problemu, odpowiedz dostalam w ciagu 2 dni. Zmierzam do tego ze sprawa z pieniedzmi z podatku czesciowo sie wyjasnila. padlam ofiara wlasnej rodziny ktora zalogowala mnie w systemie revenue (ale nie rozliczyla z podatku)(data 20.09.2009), podajac swoj numer konta. bylo to oczywiscie zrobione aby mi pomoc bo nie mialam wlasnego konta,a ze wracałam do PL zgodzilam sie ze oni zalatwia to za mnie. Czym bylam zaskoczona, ze firma rozliczajac mnie, dostala konkretne instrukcje w jaki sposob ma zostac przekazany zwrot (czek wyslany do polski), jednak pienidze wplynely na czyjes konto. Rozliczajac kogos powinni kontrolowac takie rzeczy. po kilku latach kontakt z tamtymi ludzmi(wlascicielami konta) sie urwal, wiec nie bylo one poprawnie podane. natomiast firmy to wogole nie zainteresowalo. Pomijam fakt ze pracownicy firmy sa bezczelni i niedouczeni. JAk ktos zatrudniony jako tlumacz nie umie przetlumaczyc tekstu? zamiast powiedziec ze we wrzesniu 2009 zostal podany nr konta w systemie revenue, to on przetlumaczyl ze wtedy wplynely pieniadze na konto!!! Euro tax zawiesil mi chwilowo rozliczenie aby wyjasnic sprawe. Wyjasnili tylko tyle ze zwrot PRSI mi nie przysluguje wiec jedna z faktur jest do wyrzucenia. kamien spadl mi z serca bo to kolejne 300zl. nastepnie firma euro tax stwierdzila ze to nie po ich interwencji zostal mi przekazany zwrot (mimo zwrot zostal przelany pod koniec kwietnia 2011 a cala procedura zaczela sie w lutym), i ze problem mam zarowno ja jak i oni bo nie otrzymaja z tego tytulu prowizji. wedlug mnie po prostu nie dopilnowali sposobu w jaki sposob revenue przekazalo zwrot, a w revenue jesli tylko maja podany jakikolwiek numer konta to na niego wylylaja zwroty, zamiast wystawiac czeki.jest to dla nich wygodniejsze. ale to firma euro tax powinna dopilnowac zeby pieniadze zostaly przekazane w taki sposob jaki zazyczyl sobie tego ich klient, bo nie respektujac tego narazaja klienta na utrate swoich pieniedzy tak jak w moim przypadku. moje pytanie brzmi- czy powinnam wierzyc w to ze nie upomna sie ode mnie zadnej zaplaty za usluge, ktorej notabene nie wykonali? jak sie upewnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>Pracowałem w holandi w 2011 roku przez 5 miesięcy jako praktykant i chciałbym się dowiedziec czy mogę odzyskać zwrot podatku. Jakie dokumenty są potrzebne do tego. >>> Witam, Zwrot podatku za pracę w Holandii przysługuje każdej osobie, która legalnie pracowała w tym kraju, a pracodawca odprowadzał za nią zaliczki na podatek. Wnioski o zwrot podatku holenderskiego można składać przez cały rok. Dokumenty, które należy posiadać to: Jaaropgaaf lub ostatnie rozliczenie miesięczne salaris. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>pikawa odzyskanie podatku w 7 dni!!! jasne! taka sama genialna oferta jak z 'wyplaceniem z gory podatku' ktora zostala mi zaoferowana, polowa pracownikow w centali eurotaxu o tym nie wiedziala a na podatek poczekalam sobie 1,5 roku>>>> Witam, ZWROT PODATKU Z ANGLII I HOLANDII W 7 DNI Z EURO-TAX.PL - Jest to akcja promocyjna - co należy podkreślić, w rzeczywistości nie ma możliwości tak szybkiego uzyskania zwrotu z zagranicznego urzędu dlatego Euro-Tax.pl wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów kredytuje część zwrotu podatku. Oferta jest skierowana do osób, którym zależy na szybkim uzyskaniu części pieniędzy godząc się na nieco wyższy koszt usługi (netto 20% prowizji). Osoby, które nie są zainteresowane otrzymaniem zwrotu w ciągu 7 dni mogą ubiegać się o niego standardową procedurą, płacąc 15% prowizji. Standardowa usługa wciąż u nas funkcjonuje zwrot w 7 dni jest tak jakby dodatkowym, promocyjnym produktem w naszej ofercie. Nie jest po to żeby oszukać naszych klientów a jedynie pomóc tym, którzy pilnie potrzebują pieniędzy. Procedura ubiegania się o zwrot podatku w 7 dni wygląda następująco: Klient zgłasza się do Euro-tax.pl przez specjalne formularze akcji 7 dni, jest weryfikowany czy zwrot podatku się należy i czy posiada odpowiednie dokumenty Po pozytywnej weryfikacji i podpisaniu umowy w ciągu 7 dni otrzymuje na konto 50% prognozowanego zwrotu, ale nie więcej niż 1000 pln, po otrzymaniu zwrotu podatku z urzędu (czyli standardowo po kilku miesiącach) wypłacamy klientowi pozostałą wartość po odliczeniu 20% prowizji. Dokładny regulamin promocji można znaleźć pod poniższym linkiem: http://www.euro-tax.pl/public/media/userfiles/file/Regulaminy/Regulamin_7dni.pdf Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>mray Witam. jako jedna z wielu osob wybralam jako swojego posrednika w kwestii zwrotu podatku firme eurotax w lutym 2011.. kazali dosylac dokumenty, cierpliwie czekac, bo sprawa jest na wlasciwej drodze ku szczesliwemu rozwiazaniu. problem rozpoczal sie gdy dostalam od nich wiadomosc ze urzad juz wplacil mi podatek na konto. Bylo to dla mnie o tyle dziwne, ze nie podawalam firmie mojego numeru konta wiec skad mieliby go znac w urzedzie skarbowym?......................................... >>>>>> Witam, Euro-tax.pl zgłaszając klienta do urzędu ZAWSZE zaznacza na formach, że zwrot ma być wysłany czekiem do naszej firmy. Jednak czasami zdarza się tak, że urząd mając już w swoim systemie nr konta przelewa zwroty na konto, a nie w formie czeku mimo naszej prośby. Jeśli okazuje się, że np. konto jest zamknięte wysyłamy wyjaśnienie do urzędu i otrzymujemy czek. Jednak w tej sytuacji konto było otwarte, a urzędnik zignorował naszą prośbę i niestety pieniądze zostały przelane na konto, które widniało w systemie urzędnika. Jeśli faktycznie nasza firma nie przyczyniła się do zwrotu podatku to faktura zostaje anulowana, a sprawa w naszej bazie zakończona. Ciężko mi ustosunkować się do informacji o złym tłumaczeniu pisma bo nie posiadam Pani danych, a tym samym dostępu do akt Pani sprawy. Proszę o przedstawienie danych klienta, oraz numeru sprawy (np na mail doradca.online@euro-tax.pl) w celu umożliwienia mi zapoznania się z przebiegiem procedury. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma Euro-Tax.pl znalazła się w czołówce najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Europie. W XII edycji Rankingu Deloitte Technology Fast 50 wrocławska firma zajęła 8 miejsce w Polsce i 17 w Europie Środkowej. Firma Euro-Tax.pl wykazała 950% wzrostu przychodu w latach 2006-2010. „Średni wzrost przedsiębiorstw w zestawieniu wyniósł 1 068% (przychody 2006 r. versus 2010 r.), i jest to trzeci najlepszy wynik w 12-letniej historii konkursu, który znacznie przewyższa ubiegłoroczny rezultat - 967% czytamy na stronie organizatora. Euro-Tax.pl Sp. z o.o., będąca częścią Grupy Euro-Tax.pl, już po raz trzeci została doceniona w rankingu Technology Fast50: w roku 2008 spółka zajęła 3 miejsce w rankingu Rising Stars, a w 2009 uplasowała się na 7 pozycji tego rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbierz zwrot podatku i nagrodę dla stałego klienta! Witam, Mam przyjemność przedstawić Państwu najnowszą ofertę Euro-tax.pl. Jest to akcja promocyjna „Zarezerwuj swoją nagrodę. Każda osoba, która już wcześniej korzystała z naszych usług i kolejny raz pracowała za granicą, ma do odebrania podatek i ponownie podpisze umowę z Euro-tax.pl otrzyma wybrany przez siebie prezent. Skorzystaj z usług Euro-tax.pl, a otrzymasz jedną z tysięcy nagród! Zarezerwuj swoją nagrodę już teraz za pośrednictwem strony internetowej http://konkurs.euro-tax.pl. Aby wziąć udział w Akcji należy wybrać jedną z pięciu nagród oferowanych przez Organizatora na stronie http://konkurs.euro-tax.pl oraz wypełnić formularz z danymi osobowymi. Nasi konsultancji skontaktują się z Państwem, a po podpisaniu umowy z Euro-tax.pl otrzymają Państwo od nas zarezerwowaną wcześniej nagrodę. Zapraszam do skorzystania z nowej promocji Euro-tax.pl „Zarezerwuj swoją nagrodę. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euro-Tax.pl S.A. "Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju - 2011" Witam, Z przyjemnością chciałbym poinformować Państwa, że w roku 2011 po raz drugi Grupa Kapitałowa Euro-tax.pl S.A. otrzymała tytuł "Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju" w kategorii: dynamicznie rozwijająca się firma, w podkategorii: firma średnia. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikawa
>>okradziony nie polecam tej firmy podpisałem z nimi umowę trwało to o pol roku za długo wiec pojechałem sam wszystko załatwiłem a oni kazali oddać swoja dole za nic po podpisaniu umowy rozmawia się z nimi jak z prostakami w przeciwieństwie do taj kultury przed umowa nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikawa
okradziony nie polecam tej firmy podpisałem z nimi umowę trwało to o pol roku za długo wiec pojechałem sam wszystko załatwiłem a oni kazali oddać swoja dole za nic po podpisaniu umowy rozmawia się z nimi jak z prostakami w przeciwieństwie do taj kultury przed umowa nie polecam przeprzaszam z gory za rak polskich znakow no jasne ze pobrali prowizje, musza przeciez z czegos placic panu marcinowi ze mydlenie oczy i nieodpowiadanie konkretnie na pytania, ja bym zasugerowala pobieranie wiekszej prowizji chociazby na szkolenia dla dziewczyn odbierajacych telefony, kochane albo zaczniecie sie orientowac co sie w firmie dzieje albo wam expres do kawy zlikwiduja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przy zawarciu umowy na świadczenie usług pomiędzy Państwem a Euro-tax.pl każda ze stron otrzymuje regulamin do zapoznania się i zaakceptowania. Jeżeli zlecili Państwo rozliczenie podatku do firmy, która przeprowadziła weryfikację dokumentów , obieg dokumentacji oraz wszczęła procedury w celu rozliczenia zwrotu podatku, to za te usługi jest pobierana prowizja. W żadnym wypadku Euro-tax.pl nie pobiera opłaty nienależnej firmie. Ta kwestia była już wielokrotnie poruszana przeze mnie na forach. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA! Tylko do 5 kwietnia 2012 roku istnieje możliwość odzyskania zwrotu podatku z UK z lat 2006/2007 oraz 2007/2008. Szanowny kliencie, Informujemy, że tylko do 5 kwietnia 2012 roku istnieje możliwość odzyskania zwrotu podatku z lat 2006/2007 oraz 2007/2008. Jeśli jeszcze nie odesłałeś swoich dokumentów za pracę w Wielkiej Brytanii zrób to jak najszybciej. W przeciwnym razie Twoje rozliczenie przeterminuje się i nie odzyskasz należnych Ci pieniędzy. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robicie z ludzi głupich!! czekam na zwrot podatku za 2007r i ani słychu ani widu!! na własną rękę wszystko załatwiłam dowiedziałam się w urzędzie Holenderskim ze mój zwrot został dawno przelany tylko ze na konto jakiegoś innego człowieka!! dowiedziałam się szczegółowych danych osoby na które zostały przelane pieniądze!! wysłałam wam do biura dane tej osoby mówiliście że jesteście w trakcie odzyskiwania pieniędzy od tej osoby a w dzisiejszym dniu dostaje pismo o treści ,,Nasza firma zajmuje się Pani zwrotem podatku za pracę z Holandii. w odpowiedzi na naszą reklamację z Urzędu Skarbowego w Wielkiej Brytanii z której wynika, że nie należy się Pani zwrot. Urzędnicy przyznali Pani w sierpniu 2009 roku 526 euro jednak odjęli całości tej sumy na poczet ubezpieczenia zdrowotnego. W tej sytuacji jesteśmy zmuszeni zakończyć Pani sprawę" Tego nie rozumiem byłam w Urzędzie Holenderskim to ciekawe czemu sami mi tego w Holandii nie powiedzieli ze zwrot mi sie nie należy tylko został przelany na konto tej osoby!! Sama wam wysłałam pismo które było podpisane przez Urzędnika Holenderskiego!!! Więc co teraz kto ma rację!! ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×