Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Alpha083

Problem z partnerem

Polecane posty

Gość Alpha083

Drugi miesiąc mieszkamy razem. Było już kilka kłótni. Pierwsza poważna pojawiła się kiedy przyszedł czas płacić rachunki. Zbliżał się koniec miesiąca i napisałam mu w smsie jak byłam w pracy, że podliczę wszystkie rachunki i przekażę mu ile ma przelać na moje konto pieniędzy. Ustaliliśmy wcześniej że rachunki będziemy płacić po połowie. No i zaczęła się awantura od tego dlaczego w ogóle takie coś mu napisałam itd. Rachunki zapłaciliśmy po połowie w końcu, ale nie obyło się bez jego wypomnienia, że on kupuje to, kupuje tamto, paliwo, że jeżdżę z nim wszędzie a na paliwo nie daje. Na te uwagi już nic nie odpowiedziałam. Ja pracuję, wychowuję dziecko. On wrócił z zagranicy, obecnie nie pracuje. Wprowadził się do mojego mieszkania. Bywają mile chwile, ale większość mnie jednak denerwuje. Może musimy się dotrzeć, czas pokaże. To docieranie jednak cholernie mnie męczy, bo wiele spraw mnie w nim denerwuje, jego zachowania, postępowanie, lenistwo... Zaczęłam się zastanawiać czy on kiedykolwiek się zmieni, czy wiecznie będę musiała 10 razy gadać by coś zrobił, by się za coś zabrał, bo jeśli nie powiem to będzie siedział przed tv cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×