Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mloda15

Nowy start na 2010 08.01 zapisywać się D

Polecane posty

mloda cos mi się wydaje ze nasze forum umrze :( nikt tu nie zagląda :( robilam sobie analize http://diety.wp.pl/index.php/mid/19/fid/78/diety/odchudzanie i według niej swoje 80 kg będzie już w czerwcu :):) świetnie, całe wakacje sa dla mnie:D mam nadzieje ze sie uda :) powiedzieli tez ze pije za dużo wody :( (zaznaczylam 5 szklanek lub więcej) nie rozumiem.... przecież powinno sie pic duzo wody .... młoda zrób tez analize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 sierpnia wg nich osiągnę pierwszy cel czyli 60 kg . Ale ja wierzę ,że uda mi się wcześniej : )! o jejuśku nie przejmuj się ,że zaznaczyli ,że za dużo wody pijesz. Powinno się pić od 8-10 szklanek dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ! nie miałam neta przez 3 dni ,jakaś awaria była :( ważyłam sie dzisiaj rano i waga ani drgnęła :-o nie wiem dlaczego ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko ale nie martw się i się nie załamuj ! :)Głowa do góry :* Może następnym razem pójdzie więcej w dół niż np dziś by poszła w dół. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh młoda tobie to sie uda... dietujesz, ćwiczysz i sie nie załamujesz ;P a ja się ograniczam tylko do diety jak narazie bo nie cierpie ćwiczyc :( czekam na złonko to będe jeździła rowerkiem tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjapju
Hej Dziewczyny! Jeżeli nie możecie schudnąc przeczytajcie kasiążkę Dr. Dukana pt. "Nie potrafię schudnąć" i zastosujcie się do niej. Ja jestem osobą otyła nie tylko grubą i stosowałam już wszystko nawet brałam tabletki od lekarza (nie podam nazwy bo chyba nie wolno). Moja otyłość doprowadzila mnie do tego ze nie miałam sensu zycia, żyłam z dnia na dzień, aż siostra(chuda jak szkapa) podsunęła mi książkę dr. Dukana. Przeczytałam i nie wieżyłam w to co tam jest napisane, ale na odczepnego obiecałam przede wszystkim innym a nie sobie(bo ja nie wierzyłam już w nic), że od Nowego roku spróbuję. Ale nie myślcie,że od razu 1 stycznia zaczełam wdrażać dietę w 100%! NIE! Dopiero wziełam się od 3 stycznia i to tylko dlatego że wszyscy pamiętali "moje postanowienie noworoczne". Wziełam się za dietkę dla odczepnego. I jakie było moje zdziwienie po 8 dniach 7kg mniej! Schudłam po prostu książkowo! Nie mam zadyszek jak idę pod górę, ubrania są luźniejsze! :-) I wiecie co mam zamiar przejść przez wszystkie etapy tej diety - tak jak opisane w książce! Gorąco polecam tądietę, bo sama schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jutro testy próbne do egzaminu gimnazjalnego . Jutro human :( O nieee .. trzymajcie kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło jej to ty taka młoda?? to przeciez tobie nie wolno się odchudzac :O dziewucho czy ty wiesz co ty robisz .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie wolno ?! Pewno ,że wolno! Ja ważę 76,1 przy wzroście 160 ! Więc muszę się odchudzać ! Już nie taka młoda. 3 gim kończe ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak... sory myślałam ze to test przed gimazjum , w podstawówce :P ale i tak jesteś ciut za młoda na odchudzanie ..... pewnie miesiączkę masz od niedawna, jeszcze masz trądzik , dorastasz jeszcze i może ci się conieco popsuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robie z ciebie dziecka :P młoda nie odbieraj tego tak. poprostu sie martwie, w twoim wieku łatwo o cukrzyce typu b , zreszta w kazdym wieku łatwo po odchudzaniu . zresztą i tak mnie nie posłuchasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie tak czy siak będę się odchudzać ;D Myślę ,że mi nie zaszkodzi nic :) Byłam już dwa razy w sanatorium ;) . I staram się stosować dietę taką jak tak miałam , a tak na prawdę jem wszystko tylko z umiarem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz co? staraj się zjadac na raz jak najmniej rodzajów jedzenia.... np jak robisz kanapki , to nie takie piętrowe, tylko z jednym .... tak samo obiad. lepiej zjeść tłustego nawet kotleta niż chudego kotleta z ziemniakami , sosem i jeszcze coś tam ... tak gdzies czytałam i w sumie to mądre jest bo wszstko inaczej sie trawi. i owoców tez nie jedz na kolacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tych owocach to akurat wiem bo każdy owoc zawiera węglowodany;) . No wiesz staram się nie robić piętrowych kanapek ; D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam bez bicia ,że skusiłam się dziś na 2 małe ciasteczka... Ale myślę ,że nie powinno mi zaszkodzić.Mam okres i po prostu nie mogłam wytrzymać ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł dziewczynki , ostatnio nie mam czasu za bardzo żeby wejść :-o wczoraj wieczorem zjadłam dwie kanapki z serem :( już wytrzymac nie mogłam ... chyba sie wybiore do lekarza ,bo waga ciągle ta sama a ja sie głoduje. Podejrzewam ,że to przez tabletki antykoncepcyjne ,chyba bede musiala je zmienić .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej albo wiesz co Paulinko ja zacznę sobie dopiero jak skonczy mi się karnet na siłownię. bo mam okres w sumie teraz.. A w dodatku chodzę codziennie na 2godziny na siłownie plus w domu 30min na rowerku i 30 brzuszków i mogę nie mieć siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no .. a dziś to już wyjątkowo pocisnęłam . 2 godziny na siłowni + 30min na rowerku w domu plus dzień a6w i do tego 100 brzuszków xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja dzis tez na silowni i brzuszki w domu Ale wczoraj MCdo..... nie dokończe- zaatakował mnie wołała mnie ta kanapka gorska tak strasznie ze nie moglam jej odmowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×