Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mloda15

Nowy start na 2010 08.01 zapisywać się D

Polecane posty

jasminek007 pewnie ,że możesz się dołączyć :) zapraszamy :) Tylko w stopce wpisz swoją wagę i wagę docelową.:) W każdy poniedziałek w stopce dopisujemy co zdążyłyśmy osiągnąć:) przykład : 11.01.2010 78kg-1kg=77kg ;) pozdrawiam i zycze sukcesow :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet tez nie ;D Ej ja spadam ;D Paaa ;) do uslyszenia jutro ;d albo przeczytania raczej hehe . Wciągnął mnie ten film xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobraaa :* ja posiedze tutaj jeszcze ,może ktoś nowy sie dołączy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ;) Wczoraj zdychałam po ćwiczeniach abs, ale na szczęście dzisiaj nic mnie nie boli. To pewnie za sprawą tych 50 brzuszków codziennie. Przede mną śniadanko- około 3 kanapeczki ciemnego pieczywa z szynką. Dzisiaj siedzę w domku bo mnie choroba łapie powoli ale to nic. Pozdroo ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ediszon to wracaj do zdrowia :* A jaa .. ważyłam w pon 79 w środę się ważyłam było 78 a dziś ... 77 ;D Juuupi: ) W ciągu pięciu dniu 2 kg w dół: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko ale zauwazyłaś ja jem 5 razy dziennie ;) Tylko małe ilości i w pięc dni poszło 2kg. W dodatku wczoraj na kolację jadlam kanapke z dzeme. co prawda niskokalorycznym :) I co zwazylas sie? ;> Najlepiej jest wazyc się rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest ktoś jeszcze chętny to zapisywać się do nas :) Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, młoda15 chyba dzisiaj nie była w szkole ... hihih :) kiepski dzień dzisiaj... za mną juz 3 kajzerki , danio, 2 ciastka kruche babcia mnei namówiła :( ) i mielony z ziemniaczkami na obiad.... a dopiero 15.00 :(:( eh może uda mi sie do końca dnia juz nic nie zjeść witam panią co miała 106 kg (zapomialam niku) --> koleżanko jaki czas się oschudzałaś aż osiągnęłęaś 93 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejuśku a tam odrazu nie była ;D Miałam 5 lekcji od 9 . Ale nie poszłam na jedną :D i o 12.30 w domu już byłam hehe . Nie załamuj się;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo nieladnie uciekac z lekcji.... a pózjiej nieklasyfikowanie na semestr...tezto przerabialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie uciekłam :) Mamusia zwolnienie napisała ;D ,że niby do lekarza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no to mi sama napisała ;D Lepiej zwolnić się z lekcji niż dostać lufe na polskim za nieprzeczytaną siłaczkę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a co Wy na to ,żeby zrobić punktację za ćwiczenia :) I codziennie sobie podliczyć a później bym pisała która ile punktów zdobyła ? :) To mogłaby być dobra mobilizacja ;) Np .ćwiczenie na bieżni 4pkt za 10 min :D jak zrobi któraś 20 min to 8pkt wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otttomottto
ja nie ćwiczę, przynajmniej na razie, bo nie mam czasu ani ochoty;) ale jak przyjdzie lato to będzie rower, rolki, itd ;) stopkę uzupełnię w poniedziałek, jak się zważę, bo na chwilę obecną mogę ważyć albo 70 albo 75...dokładnie nie wiem;) a dzisiaj 2 kawy z mlekiem, bo jakoś nie jestem głodna;) PS: dużo nas w tym topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otttomottto
Tu się zgodzę;) przynajmniej mam pewność że topik nie umrze śmiercią naturalną ( bo w raz z nim skończy się moja dieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otttomottto
no mam nadzieję;) młoda15 a jak w ogóle wygląda Twoja dieta? bo wagę, wzrost i cel mamy podobne, więc jestem ciekawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wstępnie mówiąc punktacja mogłaby być taka : dzień A6W - 10pkt 20brzuszków- 2pkt 10minrowerek -2pkt 10min orbitrek-2pkt siłownia 60min - 5pkt siłownia90min-7pkt 100xskakanka-2p Basen godzinka-5pkt Aerobic godzinka- 5pkt Gimnastyka 30 min - 4pkt ___________________________________________ Nie wiem na czym Wy tam jeszcze ćwiczycie ;D A co do rowerku orbitreku i siłowni. Jeśli ćwiczycie na siłowni na orbitreku lub rowerku to wpisujecie wtedy tylko siłownię :) A jeśli macie rowerek czy orbitrek w domku ,a później idziecie na siłownię to liczycie wtedy to i to :) Mam nadzieję ,że udało mi się to wytłumaczyć ;D Myślę ,że jest to dobry pomysł , bo jest wtedy większa motywacja do ćwiczeń:) A im więcej ćwiczeń tym lepiej ;D I dzięki tym punktom może się bardziej chcieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ottomotoo : jem 5 razy dziennie w małych ilościach:) tak na prawde mozna jesc wszystko :D ja np ograniczone mam slodycze itp . ale jak mi sie chcialo wczoraj cos slodkiego to np na kolacje zjadlam sobie kromkę chleba z dzemem niskokalorycznym :) I dużo ćwiczę :) dzieki czemu w pięć dni udało się schudną 2kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×