Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mloda15

Nowy start na 2010 08.01 zapisywać się D

Polecane posty

No oni są czasami nie do zniesienia . Nie potrafią nic zrozumieć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja nie musiałam namawiać :) Ona ma do schudnięcia jakieś 20 kg do 1 czerwca przynajmniej :) Bo tak sobie wyznaczyłyśmy pierwszy termin :D A ja idę zaraz czytać raport odchudzanie na zawołanie chudnij 3kg co 9 dni :) Może czegoś ciekawego się dowiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Nie pojawiałam sie bo nie miałam zabardzo czasu praca praca itd Ja dzies na sniadanie kromka chleba z warzywkami na drugie to samo na obiad mielony z ziemniakiem i buraczkami a na kolacje hmm chyba juz nic nie bedzie ale robie sałatke z brokulem z lajtowym majonezem i jogurten Czwartek i Piątek siłka byłą :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otttomottto
a ja dzisiaj: gorący kubek pomidorowa, lizak, i serek wiejski. Wiem że słabo, mało, i niezdrowo, ale jakiś tak mam dzień że najchętniej nic bym nie jadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowała któraś z Was może dietę odchudzanie na zawołanie 3kg w 9 dni ? :) Polega ona na jedzeniu białka i węglowodanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze przyznam ,że od samego rana chodzę i mam ochotę na coś słodkiego .. Masakraa.. Jutro powinnam miesiączkę dostać i to pewnie dlatego .. Ale nie zjadłam do tej pory nic słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaulinka
mloda ja nie stosowalam tej diety lale jak bylam na fitnes na rowerkach to ten co prowadzil ten caly trener wlasnie mi ja zaproponowal mial mi wyslac na meila ale zapomnialam mu podac czylli pewnie jest skuteczna mowi ze chudnie sie te kg i mozna ja powtarzac ile sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaulinka
ze chudnie sie te 3 kg *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam rano już po sniadaniu i mówię ; a wejdę na wagę i zobaczę czy coś schudłam . Będąc po śniadaniu było kolejny kg mniej :) Więc myślę ,że jak jutro rano na czczo się zważę to będzie jeszcze mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam nadzieję ,że tam żadna z nich się nie poddała : ) Przypominam ,że jutro pierwszy wpis w stopce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mysle ze nie a moj kotek dzisiaj umarl ;(( jeszcze wczoraj mnie w palca ugryzl spuchl caly na pogotowie jechalam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo .. ale wiesz Paulinko jeśli miałby dalej się męczyć z chorobą to lepsze było to chyba dla niego ,że umarł . trzeba się ztym pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiec u mnie dzisiaj 82,7- hmmm wczoraj na wieczor zeziarłam pucharek lodów z bita śmietaną i owocami -to chyba dlatego No ale spoko KOKO DŻAMBO i do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki , nie maiałam czsu przez weekend...imprezowałam trochę :D:D wczoraj do południa nie jadłam nic bo 'chorowalam " hihi a potem normalnie jadlam, w sobote tez normalny oboadek a .... a dziś 2 mandarynki tylko . przedchwilą się wazyłam i jest 101,7 :D:D to ponad 3 kg mniej :D mam okres i chce mi się słodkiego....w weekend wytrzymałam to i może dzią wytrzymam :D życze wam sukcesów i nie załamujcje się ze którejść nie ubyło :P nie zawsze waga pokaze mniej a i tak na mniej sie będziecie czuły :D a młoda znów nie w szkole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejuśku a wlasnie ze nie prawda ! :) Bylam w szkole. Pilnie na kazdej lekcji ;D . Po 15 mykam na silownię . Autobusem bo zimnoo . A dzis sie dowiedzialam ze mam egzaminy probne sroda czwartek piatek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjapju
Witajcie! Tak siadłam i czytam co piszecie i postanowiłam też coś napisać. Ja również jestem na diecie (Dr.Dukana) i od 03.01.2010 schudłam 7 kg, i zamierzam ją kontynuować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie każda wpisała swoją wagę w stopce .. ekhm . A jaka była umowa? Dziś poniedziałek heloł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie :) gratuluję sukcesu :* I życzę dalszych :) Ja dziś dałam sobie troszkę popalić ; D ciekawi mnie tylko co z resztą ... np KOKO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×