Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mloda15

Nowy start na 2010 08.01 zapisywać się D

Polecane posty

hej dziewczynki :* widze że temat sie rozwija ,ja niestety nie miałam czasu wcześniej zajrzeć do was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wazne jest zeby po 17 nie jeść już owoców , tylko same ważywa ... i pic herbatkę miętową ale na wieczór bo wzmaga apetyt :P ale jest bardzo dobra (szczególnie z lidla :) ) no i pomaga na problemy ' taletowe " hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wypiłam 3 activie i coś w brzuchu mnie kręci ... :D :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a herbata czerwona ? na mnie działała ,jak wypiłam ze 3 dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko * ottomotto i ediszon : ktora nie ma normalnego konta to niech sobie zalozy i w "stopkach" wpiszcie sobie swoją wagę i cel do jakiego dążycie :-) W każdy poniedziałek będziemy dopisywać tam datę ile schudłyśmyh i obecną wagę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh ok ok ;D . a powiem Ci ,że czerwona herbatka mi też pomagała :) I muszę się po nią wybrać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożeee 78 kg :-o myślałam że chociaż z pół kilo mniej będzie . Ja to lubie rano sie ważyć bo zawsze jest mniej a wieczorem więcej niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też zawsze rano się ważę . Widzę ,że mamy taki sam cel . A ile wzrostu masz?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja .. 160 . Heh . Moim pierwszym celem jest 65 a pozniej coraz mniej i mniej .. aż do 50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja marze o tej magicznej 60 , no dobra może być 65 chociaż... co jadłyście przez cały dzień dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi a wy to chciałyście w tydzień schudnąć10 kg ? :) dziewczynki nastawcie się ze odchudzanie to żmudna praca :) nie chce was zniechęcać ale 1-2 kg tygodzniowo to max.... moze na poczatku więcej bo woda.... po jakimś 2-3 miesiącach nawet 0,5 kg na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadlam 3 takie wieksze mandarynki w sumie pierwszy raz takie widziala i kromke czarnego chleba chcialam zjesc cos ale skminilam sie dopiero o 18 ze malo zjadlam a o 18 nie moge juz jesc ale glodna na szczescie nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to wkurza jak sie odchudzam 2 tyg a efektu nie widać :( wszystko przez te zasrane tabletki anty :-o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja śniadania nie jadłam ,na obiad rybe i jogurt naturalny ,te 3 aktivie wypiłam ... a co sądzicie o tym pieczywie z Wasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko ja tam myśle że lepiej odchudzac się na zdrowym odrzywianiu... nie przetważanym- naturalnym. ale to tylko takie moje gadanie a i tak nikt mnie nie posłucha. jeśli musisz to jedz :) ale wcale nie jest zdrowszy od zwykłego chlebka , wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Wasy ma mniej niz kromka czarnego i Wasa przynajmniej smaczna jest ;P ale sa rozne to nie pamietam jaka ja bralam a i mam pytanie bo zapomne jak widzicie chcialam nie glodowac a prawie na to samo wychodzi ale juz tak zostane czy ktoras z was wie co mam zrobic zeby nie przytyc chodzi mi jak wyjsc po koleji co robic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie kupilam dzisiaj to pieczywo z Wasy , nazywa sie ''Graham'' takie pomarańczowe opakowanie , wogole smaku nie czuć ,ale jak byłam głodna wczesniej to zjadłam dwa kawałki tego... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka - ja postanowiłam ,że jak już schudne to nie bede jeść kolacji wcale i żadnych słodyczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zle w sumie lepiej jablko zjesc ma wiecej kcal ale nie bedziesz tak glodu czula a Ty ile ustalilas jesc dziennie kcal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinkno mówią ze z diety ni epowinno się wychodzić... ze kazda próba powrotu do 'normalnego jedzenia' czytaj, frytki , chambuksy , kola , wiąze się z powrotem do tego samego :( niestety ..... poprostu powinno sie zostac przy dobrych nawykach wyoczonych podaczas diety.... ja wychodzilam z diety...i sobacz stopkę :( tragedia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja postanowilam ze najpozniej obiad o 16 a potem juz nic i moze jakich batonik raz na trzy dni wiadomo bedzie trzeba sie pilnowac to jest najgorsze inne jedza i nie tyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie teraz zalamalas az mi sie odchudzac odechcialo ;/ mam 17 lat nie cale nawet imprezy wszystko mi przez te odchudzanie odchodza bo mam glupie schizy ze jak schudne to pojde dopiero i jeszcze na dodatek musze pogodzic sie ze wszystkim co smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zazdroszcze tym co mogą jeść tyle ile chcą a są chude jak patyki :( hm ...ja to w sumie nie licze kalorii ,staram sie najeść w dzien tak żeby wieczorem nie być głodna. Narazie pije wode .Wczoraj była masakra ,położyłam sie spać ,głowa mnie rozbolała chyba z głodu ,aż mi nie dobrze było i zjadłam właśnie to pieczywo z Wasy ... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niechciałam , przepraszam , ale takie są raelia :( też tak myślałam i wruciłam do normalnego jedzenia i co...i 10 kg wruciło bardzo szybko :( mozna sobie pozwiolic na male conieco ale trzeba byc konsekwentnym potem :) uda ci sie zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×