Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Cześć Dziewczęta:) u mnie zaczęły się bardzo pracowite dni... Dużo prac wykonałam dziś bo mi pogoda dopisuje póki co.. Ciekawe tylko jak długo?:) miałam dzisiaj próbny makijaż.. Wyszedł świetny.. Mimo że dosyć mocny:) ale co tam... Żyje się raz. Nam zostało opłacić księdza, organiste i kościelnego, a tak to już wszystko załatwione. Jedzonko to działka rodziców, więc mam to z głowy organizatorsko, ale wiadomo pomoc trzeba. MŁODZIUTKIM MĘŻATKOM SZCZĘŚCIA ŻYCZĘ:) idę spać bo padam na nos. Aaa i dziewczyny wszystko będzie dobrze;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkksdf
zalatwione? umowiony fryzjer w Denique, to na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam niech świeże Mężatki ciesza sie nowym stanem cywilnym :) u nas remont w pełni- podlogi, sciany, sypialnia, kuchnia... eeech ile tego jeszcze zostało kiecka na drugi dzień wylądowała u krawcowej do przeróbki - człowiekowi czasem w sklepie pada na oczy. na szczęście dziewczyna urodziała się przy maszynie do szycia- jestem dobrej myśli. w niedzielę załatwiliśmy samochód do ślubu - uwielbiam moją rodzinę - jeden telefon i sprawa załatwiona. tak poza tym z reszta stoimy w miesjcu. jesli chodzi o koszule do kamizelki ecru - my may białą, żeby koszula odbijała od kamizelki, nie wygląda to źle, ale co kraj to obyczaj, a gustom wszystkim sie nie sprosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa PM
Witam! Ja po kolejnym ostatnim już weselu w narzeczeństwie doszłam do siebie. Właśnie dopieszczamy wszystkie szczegóły naszego by wszystko było ogarnięte przed moim wylotem. Co do koszuli .... to wszystko zależy kogo się człowiek pyta. U nas stanęło na koszuli ecru i na muszniku (czy jak to tam się nazywa) ecru bez kamizelki. Mężczyzna ubrany od stóp do głów mi brakuje tylko jakiejś biżuterii, ale myślę że znajdę chwile i na wyjeździe sobie kupię. Dziś jeszcze planujemy kupić sobie meble do salonu żeby po ślubie nie gonić tylko móc się oddać błogiemu lenistwu oboje mamy miesiąc wolnego po. Ostatnio mnie nurtuje pytanie czy młoda może mieć na ręku zegarek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Dziewczyny to znowu ja:) Zycze tym 18 wrzesniowym powodzenai i szczescia sama bede sie bawic an weselu u znajomych w tym dniu:) kurcze zazdroszcze wam:) u mnie wszytsko wspaniale oczywiscei bylo pewno roznych rzezcy co nei wypoalilo ale tak anprawde to sczegoly na slubei prawie caly kosciolselu plakal ksiadz powiedzial tak peiekne kazanie i w ogole wszystko bylo wzruszajace..pogoda byla tez ok mimo ze do 14 lalo to jakso do 15 przestalo i mi wyjatkwo bylo goracao w tym dniu:) pierwszy taniec tez wyszedl ok..powiem wam ze nawet tren mi nei przeszkadzal w tancu ale ok 2 w nocy sie przebraalm ale juz w slubnej sukni czulam sie wygodniej heh:) pozatym wodki poslzo na 60 osob ponad 100 buteelk winek malo szampan tez zostal, jedzenia masa zostala jemy do dzis..w tym tygodniu mamys ei an plener umowic z fotografem i kamerzysta jak macei ajkies pytania to dajcie znac czasme tu bede zagladac i zdjecia wysle jak bede juz miec")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate 1988 Fajnie że wam się wszystko udało na pewno są jakieś nie dociągnięcia to są emocje stres i to nie jest tak łatwo opanować jak by się wydawało :) Super że już wszystko po .. To dużo wam butelek poszło teraz to się obawiam czy nam starczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze u mnie dziś pada cały dzień i jak sprawdzałam na necie pogodę , to weekend też się deszczowo zapowiada :/ A tak mówili, że wrzesień piękny będzie :/ Mam jeszcze małą nadzieję, że się poprawi coś do soboty. Ganesh byłam dziś na próbnym makijażu i oczy będę miała takie bardzo ciemne fioletowe, usta różowe (taki naturalny ten róż) i niestety czerwone paznokcie mi nie będą pasowały :/ Muszę mieć ciemne, jakaś śliwka czy coś... No zobaczymy co z tego będzie, bo makijaż mi się bardzo podoba. Jutro naukę tańca mamy aż na 21! Ciekawe jak dam radę, bo przeważnie po 22 to ja już śpię ;) W czwartek panieński (przełożony z soboty) i już się nie mogę doczekać :) Ok moje drogie, znikam z moim R. na kolacyjkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) tu ŻONA :D po krotkiej podrozy poslubnej wrocilismy do domu, do mnie nadal nie dociera ze juz po. wesele udalo sie super, wszyscy dzwonia i sie zachwycaja jedzieniem, dj, wystrojem :) Nie polecam nikomu samemu dekorowac sali - ja zaluje ze mimo dekoruje zawodowo - i mialam do pomocy 4 osoby- to sama to robilam bo na weselu bylam wykonczona i ratowalam sie stosem redbulli, aczkolwiek efekt byl powalajacy nawet moja krytykujaca mama zaniemowila jak zobaczyla sale tuz po kosciele. Oczywiście nie odbylo sie bez wpadek - w kosciele po zalozeniu obraczek moj już mąż zapomnial mnie pocalowac - taki byl zestresowany :). Bawiliśmy sie do 7 rano! Dziewczyny nie obawiajcie sie o pogode - mimo ze u nas bylo chlodno to ja az cala sie gotowalam przed i w kosciele. Pamietajcie o butach na zmiane - ja od 2 w nocy latalam w czarnych japonkach - na cale szczescie ich nie bylo widac pod suknia. Jak sie umawiamy dziewczyny na wymiane fotek - jesli ktoras chetna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Evita moje gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia kochana :) Bardzo się cieszę, że wszystko się udało :) Teraz pora na nas 18-wrześniowe :) Od kilku dni się stresuję,że zmarznę w tym moim krótkim bolerku. Pocieszyłaś mnie, że nie czuć chłodu od tych emocji :) Bardzo chętnie obejrzę fotki angelka_k24@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no EVITA gratulujemy!!! ja niestety tez juz zapowiedzialam, ze musze zgrzewe redbulli zakupic :/ poslij poslij: ixela@poczta.onet.pl - szczegolnie wystroj sali- ciekawa jestem twojego dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evita super że już po i jesteś zadowolona :) Ja zakupiłam sobie balerinki białe na zmianę ale coś czuje że do wygodnych one nie należą .. Również bym chciała zobaczyć jak wyglądałaś w tym dniu : madzia204@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evita ja też gartujuę :)) Wszytkiego najlepszego kochana :) ja tez poproszę o fotki mi31@poczta.fm tez jestem mega ciekawa sali i sukni na Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dopada sters...wszystko mi sie sypie, wczoraj zadzwoniła moja swidkowa ze nie pojedzie po młodego bo jest chora i bedzie w kościele a pozniej zobaczy na ile sie czuc bedzie, j mama tez rozłozona. kilku znajomych tez chorych ale ostro walcza z choroba. jak widze ze ktos dzwoni juz sie boje odbierac :-/ co tym razem. mamy sporo załatwiania, martwie sie o pogode chociaz u nas ( Bielsko) od 2 dni swieci słoneczko i jest jakies 18 stopni, marze o takiej sobocie. A jeszcze wodzierej jak do niego dzis zadzwoniłam to wlasnie sie zwijał w ataku bólu na nerki ...zwariuje.... chudne jak głupia to jedyny plus sytuacji:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa dziewczyny, oczywiscie bardzo prosze o fotki z waszych slubów !! jolka_bielsko@poczta.onet.pl juz niedługo zrewanżuje sie swoimi fotkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć drogie koleżanki, ale się u was dzieje. Nadrobię zaległości w czytaniu w wolnej chwili. Gratuluję świeżo poślubionym mężatkom i proszę o zdjęcia na adres: amadzia_19@tlen.pl. U mnie jazdy w pracy, trzeci dzień zmieniamy lokalizację, dopiero dziś od piątku nas podłączyli do sieci. Co do ślubu to też źle...fryzjerka czesała mnie trzy godziny na wesele koleżanki, gdzie miałam testować fryzurę próbną ślubną. Masakra jakaś! We wtorek idę do innej na próbną. Nie powiem, fryzura się trzymała, ale była jak sztuczny hełm, do tego nie do końca tak jak chciałam. No nic, zobaczymy następną. No i miesiąc do ślubu, jak ten czas leci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poslalam zdjecia, mam narazie kilka od znajomych - jak bedzie wiecej to podesle - mam nadzieje ze dojda. co do stresu - teraz to jest nic - najgorsze bedzie dzien przed - jak zaczna sie walic drobnostki a czasu nie bedzie - o 24 przed weselem w nocy dowiedzialam sie np przypadkiem ze nie ma pewnej osoby co miala costam wykonac i sama musze cos zrobic jeszcze, ze do stolu gdzie szpilki sie nie da wscisnac mam kogos dosadzic bo przyjdzie jednak z dzieckiem itp... jak wstalam po 5 godzinach snu w dniu slubu to sie dziwilam czemu tak wolno woda do wanny mi leci -- nie wsadzilam korka taka bylam padnieta.. najwazniejsze ze goscie nadal wydzwaniaja zachwyceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no i dziekuje za gratulacje :) powodzenia, jak cos nie wyjdzie w trakcie to nie ma sie co przejmowac - nikt tego nie zauwazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evita przepięknie wyglądaliście!!! Piękna suknia, idealnie na Tobie leży. Sliczny kościół, super tort :)) Jak będziesz miała zdjęcia sali ustrojonej to tez bardzo poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evita dzięki za zdjęcia :) Bardzo ładnie wyglądałaś, Twój mąż również :) czekam na więcej fotek :) Ja dostałam już 2 kartki z życzeniami od osób, które nie mogą być na weselu i kwiaty od koleżanki, której też nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny dawno tutaj nie bylam. Do mojego slubu jeszcze trzy tygodnie. Mam juz wszystko załatwione. Gratuluje swieżym żoną:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta. Wszystkim zaślubionym życzę szczęścia oraz wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. A tym pannom z 18 oczywiście życzę ładnej pogody i trzymam kciuki żeby wszystko się udało. Wiktoria pytałaś mnie o suknie. Niestety na necie nie znalazłam takiej którą ja mam. Ja kupuję, a raczej szyję suknię na bazarze różyckiego. Węc może dlatego nie ma na necie. W sobotę jadę na przymiarkę mnie teraznawał pracy dostałam dodatkowo pół etatu z logopedii więc teraz pracuję na półtora etatu. Więc ślub wydaje mi się tak odległy. Ogólnie wszystko mamy załatwione zaostały jakieś drobnostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evitkaaaaaa ja też gratuluję i chce obejrzeć mój mail becia20ub@o2.pl Kochane! Ostatnie dociągnięcia i jestem gotowa :D tylko ta pogoda humor mi psuje :/ ale nie poddaje się :) wszystkie 18-wrześniowe powodzenia!!!!!!!!!!!! Już niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evitka ja też poproszę o zdjęcia moja.fantazja@wp.pl zaległości nadrobie po weselu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzi jednego maila mi zwrocilo - moze wlasnie twojego :( podaj maila jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze wam sie podoba :) kosciol tez stroilam sama :) czekam na wasze fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evita ja też będę stroiła sama kościół możesz i mi wysłać zdjęcia. Może coś skopiuję po Twoich pomysłach :) mój e-mail gosiaosika@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVITKA sliczna jwstes, cudownie wygladalas, zdobienie na biodrze w sukni mamy takie samo ;] duzo szczescia zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×