Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

No heeej dziewczęta. Jeeeju jak to zleciało. Już jesteśmy ponad rok po ślubie. A tyle emocji było przed. Widzę, że każdej z nas inaczej potoczyły się losy. Zaciążonym dziewczynom gratuluję. Ja też byłam w ciąży niestety po 3 miesiącach skończyła się moja radość. Poza tym studiuję dziennie i na razie na tym się skupiam. Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Widzę, że od czasu do czasu jeszcze ktoś tu zagląda:) Tylko nie wiem czy którakolwiek mnie jeszcze pamięta - ślub miałam 4 września i zniknęłam bardzo szybko z forum. Może to, że szłam z brzuszkiem do ślubu coś Wam przypomni:) No cóż mój robaczek za miesiąc skończy już roczek! Przed Bożym Narodzeniem zaczął dreptać, teraz już zasuwa jak czołg;) A my z M planujemy już rodzeństwo dla niego:) Zaczynamy kolejne starania w kwietniu i mam nadzieję, że pójdzie równie szybko jak za pierwszym razem:) Mieszkamy z moimi teściami i babcią M, bywa różnie - czasami mam ochotę ich wszystkich wybić, czasami cieszę się że są;) Najważniejsze, że jakoś się dogadujemy:) Powoli myślimy coś o własnym domu, choć to jeszcze kwestia długich lat zanim coś rzeczywiście ruszy, na razie cieszymy się z tego, co jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonah ja Ciebie pamiętam :) ja miałam za to ślub po tobie - 18 września. To super, że mały się tak szybko rozwija. Oby Wam się udało z tym rodzeństwem dla niego :) my też myślimy o czymś swoim (bo teraz na takim jakby wynajmie jesteśmy) ale to w swoim czasie. Na razie starania o dziecko (jedno już straciliśmy ale nie poddajemy się) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonah ja również Ciebie pamiętam, choć byłam z tych dziewcząt, które kończyły śluby bo mój odbywał się 23 października. Moja córcia 13 skończyła 7 miesięcy i od kilku dni mówi "mama" co cały czas bardzo mnie wzrusza. Poza tym to my mieszkamy u teścia. W sumie jedynie co wspólne to wejście, bo oni mieszkają na dole my na górze. Ale pomimo tego też myślę o czymś swoim. Choć jak na razie to tylko ja tak myślę. Loonah i Barbinka trzymam kciuki za wasze starania o dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie tak powspominać... Też wracacie czasem do swoich ślubnych zdjęć i filmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbinka - trzymam mocno kciuki, żeby szybko się udało i tym razem było wszystko w porządku :* Kiderka :) Miło mi:) Brałaś ślub w moje urodziny :) Gratuluję zdolnej córeczki :D Stokrotinka - ja już nieczęsto, ale miło jest sobie powspominać :) Zwłaszcza zdjęcia lubię oglądać, choć nie mieliśmy profesjonalnych ;) No i ogłaszam wszem i wobec, że moje drugie dziecko się pospieszyło i do kwietnia czekać nie chciało ;) Termin na wrzesień ;) Szkoda, że na końcówkę miesiąca - byłby cudny prezent na 2 rocznicę ;) Tak czy siak - prezentem będzie cudnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonah: cudowna wiadomość i prezent :D U nas niestety nie będzie tak łatwo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonah właśnie weszłam na forum, troszkę długo mnie nie było. Moje gratulacje cudownaaaa wiadomość!!! Barbinka zobaczysz na pewno prędzej, czy później się uda. U nas z drugim dzieckiem się zejdzie, ponieważ postanowiliśmy z mężem się budować więc zaczekamy z dzieckiem. Szkoda bo pewnie będzie duży odstęp wiekowy między moją córeczką a następnym dzieckiem ;/ Ale coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny weszłam tu orientacyjnie. Otóż straciłam miesiąc temu już drugie dziecko (ciąża obumarła). Teraz czekają mnie badania... Ciekawa jestem co u was? Magda141086 odezwij się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbinko :( Tak mi przykro :( Robicie takie standardowe badania, czy już specjalistyczne typu na wirus cytomegalii lub genetyczne? Mam nadzieję i tego Ci życzę, by znaleziono przyczynę tych strat :* Jeśli chciałabyś pogadać na tematy staraniowe, o badaniach a w końcu i o ciąży to zapraszam Ciebie, ale i inne chętne dziewczyny na forum, które założyłam za sprawą wiecznie się wcinających upierdliwych pomarańczy: http://cpzwckafeteria.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×