Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

macie jakies metody na wspomaganie plemnikow? bo ja to na glowie prawie stawalam :P moze grawitacja pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. bylam dzisiaj u gina i mam zalamke:( krwawienie nie ustalo a nawet sie nie zmniejszylo... dostalam tabletki na zatrzymanie krwawienia i zastrzyk. najgorsze jest to ze lekarz powiedzial ze jesli udalo mi sie zajsc w ciaze w tym cyklu to bylby cud.... a jesli juz ten cud by sie wydarzyl to najprawdopodobniej dojdzie do poronienia samoistnego.... a i jesli te tabletki nie zadzialaja to musze odbyc kuracje hormonalna i na rok moge wtedy zapomniec o staraniach o dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć my właśnie też zaczynamy się starać ;) teraz czekam na możliwość zrobienia testu ale muszę jeszcze poczekać. To dopiero nasze początki starania się więc nie wiadomo co z tego będzie... ale będę najszczęsliwszą osobą na świecie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys....tak mi przykro :( naprawde nie wiem co powiedziec.... moze po tej kuracji hormonalnej twoj organizm bedzie lepiej funkcjonowac? moze po tym od razu zajdziesz...wiem,ze to az rok,ale pomysl o tym z innej strony....to tylko rok,glowa do gory bedzie ok, odpoczniesz psychicznie od stresu staran,testow i nadchodzacego okresu.skup sie na leczeniu,a dzidzia sama do ciebie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek najtrudniejszy pierwszy krok :) ja tez pierwszy cykl sie staram,juz 24 dc,a na tesnie nadal 1 kreska :( ok mykam do roboty... milego dnia i udanego "prania" dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mysia
No i dostałam @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:):)Dopiero mam czas na forum:)..wróciłam z pracy zrobiłam obiad,zjadłam obiad......itp.itd......a mój M oczywiście wpadł po pracy wyjątkowo szybko aż mi podpadło.....więc zjadł obiad i stwierdził że musi do garażu jechać motor odpalić i w aucie reflektor zamontować....no kurde......znaczy się nie będzie go conajmniej 2 godziny!!!!!!!!!!!!! Czyli znowu wieczór sama a potem wróci padnięty....i tyle z niego pożytku będzie......i jutro to samo.,..i pojutrze....dzięki Bogu w piątek idziemy do teatru....to się przynajmniej odprężę:):):)... Mój 16 dc mija z bólem piersi jak jasna cholera.....jakimiś kurde plamieniami....i w ogóle do d............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się będziemy mieć dzidziusia.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po tylu latach w końcu się udało wynik bhcg wykazał ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys...................:(:(kurczę wiem że rok to sporo.....ale jeśli koniecznie trzeba przeprowadzić kurację.....:( pytajaca mysia.......przykro mi że @ nadeszła....wiem wiem nie pocieszę specjalnie....poza tym że nowe nadzieje musisz rozbudzić....:(No i nabierz sił żeby mnie 15 marca pocieszać!!!!!!!!!!:) Dziewczynki mnóstwo uścisków dla was.....bo i co możemy na odległość.....szkoooda że pogadać nie możemy ze sobą na takim babskim spotkanku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptajaca misia glowa do gory, moze nastepny cykl bedzie lepszy. damy rade! szarlotka fajnie ze wpadlas na forum. u mnie tez nie ciekawie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simka27 ...GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to teraz trzymaj kciuki za nas i dzidzię pogłaskaj:):)od nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mam nadzieje, ja ciagle wierze w to ze moze jednak sie udalo bo wkoncu przytulanka byly 3 dni przed i w dniu owulki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIMKA27 GRATULACJE Justyś kochanie moje DASZ RADĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szarlotko pysiaczku ty mój najpierw to mnie będziecie pocieszać 8 marca....no kurcze szkoda że nie możemy się spotkać w realu ;-) fajnie by było co???? chyba byśy się wycałowały i wyściskały na śmierć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva noooooooooooo jak z rodziną....albo nawet lepiej jak z rodziną....w końcu znamy te nasze największe sekrety i smutki....z nikim z rodziny nie mogę sie nimi podzielić:(:(..... Ja proponuję zorganizować spotkanie :):):)zrobimy zlot.....kto za?????????:)odstresujemy się.....pogadamy..,.a potem zajdziemy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytająca mysiu .....nie martw się słonko.....uda nam się następnym razem... hej uszka do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz o tym samym myślałam .....fajnie by było..tylko cholerka gdzie??? tzn. w jakiej części Polski....bo my jesteśmy porozrzucane trochę co.....ja jestem warmińsko-mazurskie Elbląg i strzelam że mam najdalej bo cosik kojarzę że większość lasek to śląsk i okolice..... aha no i fajnie by było jak będzie ciepluchno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty szarlotka masz fajny termin @ w dzien kobiet:) moze okaze sie szczesliwy. ja mam niby dostac 14 liczac wedlug owulacji ale jak to bedzie to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) ja jak zwykle padnięta :( simka tak strasznie Ci gratuluje i zarazem zazdroszcze !!! justys nie wiem co powiedziec....:( nie martw sie, wszystko będzie dobrze ! ja od kilku dni mam podły nastrój :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorki chyba pomylilam sobie dziewczyny bo to wiolkcia ma termin @ na 8 marca:) ale jestem rozkojarzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś to ja mam w dzień kobiet,ale szczerze to dzięki za taki prezent obejdę się i bez niego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko coś podejrzane z tym motorem on chyba naprawdę ucieka przed tobą....CO TY MU ROBISZ KOBIETO?????????? Może starczy tego prania co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak justyś JESTEM ZA!!!!!!!!!!!!!!! Dzięki słoneczko ;-) ale niestety już mnie brzusio boli ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×