Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

No nie wiem...:( ale coś czuję że do wrzesnia się nie uda.....:(:(jakieś takie przeczucie mam co do siebie....a potem będziemy ostro szli z lekarzami...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka nawet tak nie myśl.....!!! jestesmy młode zdrowe wiec musi nam sie udac !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie....młode zdrowe i dlaczego nie zachodzimy tak jakbyśmy chciały....????:(:(:(...........oj dobra dosyć tego doła:):)Uśmiech na pyszczysko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie ciagle nad tym, czemu nam sie nie udaje.... czy to jakas kara czy co...? ale ok koniec doła bo wariatkowo nas czeka !!! po prostu musimy systematycznie starankować i w końcu sie uda :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niooooo w razie czego nerwusek w wariatkowie o jedną salę poprosimy:):)To będziemy razem świrowały:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie szarlotka... same tu wariujemy... halooooooo gdzie jestescie Kobietki ....? chyba dziewczynki starankuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki Mój optymizm padł na ryj.................... dziś odebraliśmy wyniki Bad. nasienia i nie jest chyba dobrze! np ruchliwość typu A ma 8% a powinno być powyżej 25% kiepawo..........:( jutro idę do ginka na monitorin to jej pokażę wyniki niech coś doradzi no to ups dobrze z podkusiło mnie wysłać go na to badanko bo tak to ja szprychuje się lekami a może to on powinien!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buuuuuuuuuuuuuuuuu...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S28 ....ja się nie znam:(:(Ale mojego też chyba wyślę.....:(:(Bo coś mi się to kurcze nie podoba....a poza tym coraz więcej mężczyzn ma niestety problemy....a nie my.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s 28 nie martw sie, najpierw pokaż badania lekarzowi.... na pewno wszystko bedzie ok. tylko nie zawieszaj staranek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki M wrócił z pracy. Kłade sie spac... odezwe sie jutro :) Kolorowych i starankowej ncoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek powiem ci że cyfry nie kłamią :( a staranka ruszą ale napewno nie od dziś wiecie ja mam podły humor a pomyślcie co facet czuje !!!!! Ja też jeszcze mam nadzieję że ginek powie że wystarczą witaminki jakiś lek i będzie dobrze ale powiem wam że z nerwów to dziś z psem tyle kilometrów na spacerze zrobiłam, że psisko padł i śpi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie staranek w nocy nie było:(ale dzięki temu to wyjdzie co 2 dni:)he he.....czyli prawidłowo....a do tej pory to codziennie było.....dzisiaj 15 dc....i dzisiaj to już mu nie odpuszcze....wczoraj miał ulgę bo jechał późno po moje autko:):):)fory były tzw.:):):):):)Ale koniec dobroci:):):)a tak w ogóle jak mnie się dzisiaj z łóżka nie chce zwlec!!!!!!!!!!!!!!!Bo mam dzisiaj dyżur w pracy od 14.00 do 21.00:(:(bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szarlotka :) u mnie tez noc bezstaranowa...ale nadrobimy wieczorem...:P u mnie 12dc i trzeba sie wziąść z astaranka bo cykl minie w końcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i do wieczora nie dotrzymałam...:P staranka z ranka jak śmietanka :) teraz trzeba się zbierać do pracy buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sat
mam pytanko.. 15 dc kochalam sie ze swoim narzeczonym,kilka minut pozniej czolam bol owulacyjny (tak mi sie zdaje,bo mam go co miesiac w polowie cyklu)..z tego wywnioskowalam,ze mam duza szanse zajsc :) jednak dzis 23 dc (2 tygodnie po tamtym stosunku) znowu poczolam ten rwacy bol podbrzusza,jednak sluz nie jest owulacyjny. czy jest szansa,ze doszlo do zagniezdzenia? dziewczyny bardzo prosze o odp,co o tym sadzicie? dopiero zaczynam starani a juz mam korbe :/ z gory dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sat
dodam,ze okresy mam nieregolarne od 26 do 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:( u mnie nadal krwawienie... juz nie moge.. dzis juz 16dc.. porazka:( wczoraj plakalam mezowi w rekaw pol nocy bo doszlo do mnie ze znow sie nie uda i ze znow jest cos ze mna nie tak.... zycie jest takie niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejka...nie mam pojęcia...wydaje mi się że nie powinno być... Justys ....glowa do góry...u mnie też cykl raczej stracony bo jakoś czuje że w owulacje nie trafiliśmy...:(A co do Twoich plamień przecież pytałaś gina???? Pozostaje czekać na następny cykl....:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejka lepiej zglos sie do lekarza bo nie wiadomo... u mnie sie tez od plamien zaczelo. szarlotka wiem ze gin mowil ze to przejdzie ale mnie to juz tak strasznie meczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mysia
Dziś mija mi dokładnie 29 dni od stosunku a @ nadal brak. Mam śluz troszkę żółtawy a trochę wygląda to jak w dni płodne.. dziwne.. muszem coś z tymi nieregularnymi okresami zrobić, bo idzie zwariować. Zacznę używać Mastodynon na uregulowanie- kiedyś go miałam zażywać na znp-straasznie bolące piersi, a na regulacje też podziałał, bo miałam później jak w zegarku 28 dni. Teraz nie chcę brać, bo to są krople z dużą zawartością procentową alkoholu, a gdyby się jednak okazało, że to dzidzia (ale przecież bym czuła!!! ) no to po co szkodzić. Jest wiele przyczyn opóźniania się @. Torbiel, pco, stres w duużej dawce ( w tym z powodu nakręcania się, ze jest się w ciąży), pogoda, zmiana klimatu... Boję się, że skoro to nie jest ciąża, to w przyszłości, z powodu dziwne nieregularnych @ będę miała problem ogólnie zajść w ciążę... ;( Dobra, ale już nie smutac się- głowa do góry, na pewno będzie dobrze !!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim!!!!!!!!!!!!! wróciłam od ginka dziś mam 11 dc pęcherzyk po clo wcale za mocno nie wybujał bo 9mm, po za tym wszystko u mnie ok , pokazałam jej wyniki męż i stwierdziła, że nie jest to tragedia ruchliwość rzeczywiście słaba ale jest dużo plemniorów więc nadzieja jest, uf..... trochę mi lżej!!!! w piątek mam mieć znów monitorin a potem w pon. żeby zobaczyć czy pęka pęcherzyk chyba z bankrutuję w tym miesiący, no cóż!! A co u was dziewczyneczki???? czarodziejka dryndnij do ginka z tymi plamieniami!! Bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S28....no widzisz kobieto czyli wsio ok narazie:):)Ja mialam tylko w jednym cyklu monitoring po ktorym gin stwierdzil ze wsio jest oki:)...bo pecherzyk urósł i pękł....także niby oki:)Trzeba działać....wszyscy tylko mówią działać i dupa później z tego jest:):):):) To tak żartobliwie...kurczę jak mnie w tym cyklu piersi bolą...owulacyjnie cholewka:(Dlatego mnie to myliło w poprzednich cyklach ,że myślałam o objawie ciąży......Też tak macie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :):):):) S28 mój M też robił badanka i mieścił się we wszystkich normach ale ginko powiedział że szkoda ze dolna granica ilości nasienia czy coś w tym stylu. Zapodaje M salfazin ma dużo witaminek i pomaga na nasionka- witaminki mu nie zaszkodzą a pomóc mogą- no i rzucił palenie więc myślę że już powinna byc poprawa u niego. Ja w piątek do gink i ciekawa jestem czy rożnie ten pęcherzyk czy niet :):):) może nie masz dużego pecherzyka ale czasami małe potrafi wiele więc nie martw sie będzie dobrze- ważne że są i możliwe ze rosną :) justys współczuje ci z tymi plamieniami. mam nadzieję że już kolejny cykl bedzie u Ciebie bez niespodzianek o ile w tym się nie udało- bo mimo wszystko zawsze szanse są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia ja ciagle mam nadzieje ze jednak sie udalo, moze to byl zloty strzal:) oby tylko to krwawienie ustapilo bo wtedy bede spokojniejsza, nawet jesli sie nie udalo tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Co tam? u mnie dzisiaj ok, dzień minął w miare szybko , teraz czekam na M... postarankowalismy z rana wiec na dzis wystarczy... tak sobie myśle ze trzeba zmienic nastawienie, myślec ze sie uda, robic to z miłosci a nie z obowiązku i oczywiscie systematycznie i bedzie okey :) czarodziejkka zadzwon koniecznie do ginka i daj znac co powiedział. co u reszty Koleżanek ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mysia
widzę,że dziewczynki mnie całkiem ignorują.. ;( Przykro ;( ....w takim razie powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajaca mysia nie ignorujemy cie. nie obrazaj sie na nas. robilas test w ostatnim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×