Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

No ketonal nie bardzo....ale cyclonamina spoko...ja też brałam.....tyle że w moim przypadku nie zmniejszyła krwawienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem nerwusku ale wzielam go dlatego ze na inne tabletki nie reaguje... a poza tym dopiero 2 dni temu byla owulka wiec jeszcze jako takiej ciazy nie ma. a pytalam go tez czy zaszkodzi ten ketonal ale powiedzial ze jesli to dopiero 2 dzien po owulce to tabletka nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka mam nadzieje ze mi pomoze bo juz tyle krwi stracialm w tym cyklu.... lacznie z okresem to krwawienia trwaja juz 16 dni. oby ten lek pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys na pewno pomoga, wszystko bedzie dobrze zobaczysz ! jestem z Toba !!!!!!!!! moj M wrocil, wiec czas na staranka... :) bede jutro ok 9 :) buziaczki dla Was:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. dziekuje wam za wsparcie. to duzo dla mnie znaczy:) ja tez juz zmykam spac, moze rano bedzie lepiej:) buzka dla was:* milej i owocnej nocki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chej dziewczynki :) justys a ty nie zastanawialas sie nad zmiana lekarza? bo on jakis dziwnie spokojny jest i nie widzi nic niepokojacego,tak przynajmniej to odbieram nerwusku tylko spokojnie,wez gleboki oddech i pomysl o czyms milym :) kazda z nas jest inna i inaczej reaguje na przyjmowane leki. szczescie...moze ty w ciazy jestes? :P powaznie..mam takie zdanie do poki nie zobacze krwii to nadal mam nadzieje:) test mogl cie oszukac,nie jest 100%,a moze stezenie hormonu jeszcze za niskie:) a ty szarlotka ubierz sexy bielizne i maszeruj po swego chlowa :P simka GORACE GRATULACJE!!!! a teraz mam prozbe...moze mnie ktos do tabelki dopisac,bo ja nie wiem jak.... :/ sat wiek 29, 1 cykl i @ 08.03 (mam nadzieje,ze nie bedzie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dopiero zagladam ale zeszło mi zanim nadrobiłam lekture waszych pogaduch ogólnie to dziś były i dobre inf. gratulacje dla zaciążonej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ściskam mocno Justyś trzymaj się i idz już sapaciu to może ból przejdzie!!!!!!! Wiolkciu droga no ja wsparłam moje pęcherzyki jak mogłam a w piątek mam kontrolę zobaczymy czy podrosły , pamietam ,że w piątek ty też masz ginka to porównamy naszę pęcherzolki:) Szarloteńko jak ci się mąż miga od przytualnia to przypomnij mu że to OBOWIĄZEK małżeński i nie ma wyjścia:) BUZIOLKI moje staraczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka mialo byc "po swojego chlopa" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK....................Wiek.............cykl satań..........data @ kasiulaha................25................11........... ..ok.20.02 żabka00..................24................2........... . ......24.02 Czekajaca25............25................2.............. .......?.02 malva1983................26................3............ ........08.03 szarlotka80.............29.................3............ .. .....15.03 nerwusek26...............26...............3............. ......19.03 justys1818................21................4........... .......18-19.03 wiolkcia..................27................11.......... ........22.03 s28 ........................24...............6.................. ..22.03 sat.........................29...............1.......................8.03 Proszę sat mówisz i masz:) oto wpis!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28 masz racje zanim ja doczytalam wszystko to zdazylam opedzlowac caly talerz sledzi w occie :P a jeszcze sie gubie dziewczyny ktora z waz to ktora...mam tylko nadzieje,ze nie pomieszalam nickow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28 dzieki wielkie :D naleze do starajacych sie :D jeszcze 4 tygodnie temu gdyby ktos mi powiedzial,ze tak sie wszystko potoczy.... mezczyzna, ktory dorosl;zareczyny;starania i najwazniejsze NADZIEJA !!! DZIEWCZYNY,WSZYSTKO JEST MOZLIWE!!!! A ZYCIE JEST PIEKNE!!! nie martwcie sie,te doswiadczenia sa nam potrzebne by osiagnac wlasciwy cel przyjdzie taki dzien,ze spojrzycie w przeszlosc i powiecie:jednak sie udalo,to byla ciezka droga,ale bylo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) u mnie dzisiaj o niebo lepiej niz w ostatnie dni. rano zero krwawien a zawsze rano to byl potop:) mialam tylko 2 plamki czerwone. brzuszek juz nie boli, mam tylko takie delikatne mrowienie ale ogolnie jest bardzo dobrze. dziewczyny jaka to jest ulga obudzic sie i nie widziec krwi od rana:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys masz racje...ja bym jej 15 nie chciała zobaczyć ani przez najbliższe 9 miesięcy:):):)Dziewczy w pracy jestem!!!!!!! Buzaiki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz szarlotka mi sie przesunela owulka na 28 lutego wiec okres powinien byc 14 lub 15 marca, tak jak u ciebie:) ale mam nadzieje ze sie nie pojawi:) trzymam za nas kciuki, zeby ten marzec byl szczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simka27 ... Gratulacje :) Teraz trzymajcie kciuki za mnie. Zobaczymy 13.03.2010r. Już się boję .... jak dobrze mieć to forum i z kimś pogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. no to fajnie justys ze u Ciebie juz dużo lepiej. no to teraz czekanie na wyniki staranek :):):) oby było z czego się cieszyc :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewuszki:) justys no ciesze sie ze czujesz sie lepiej :) teraz na pewno wszystko bedzie dobrze... piszecie ze owulka wam sie przesuneła a skad to wiecie...? bo ja sie nie orientuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek trzymamy mocno kciuki za ciebie i za wszystkie dziewczyny. teraz pozostalo nam tylko czekanie na to czy @ nadejdzie czy nie.... oby nie przyszla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku ja mialam miec owulke pozniej a mialam juz 28 lutego. ja mam fajna sytuacje bo ja czuje owulke, mam wtedy klucia w jajniku i bol krzyza ktore przechodza tak po pol godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niby tez czuje bo piersi sa bardziej czule i te klucie w jajnikach... ale w poprzednim cyklu sluz mialam przed @ wiec zupelnie sie pogubilam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznie to bywa. ja tez mialam miec owulke dopiero 5 marca lub nawet pozniej ale widocznie po tym poronieniu troche mi sie zmienil cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ...ja też w pracy ;-) wczoraj do późna a dzisiaj od rana ;-) SAT ale się cieszę będziemy razem czekać 8 marca ...... we 2 zawsze raźniej prawda????? szarlotko do zlotu wrócimy jak będzie przynajmniej 15 na + za oknem ;-) no to super jak możesz tak pośrodku ;-) ;-) ;-) hej Wiolkcia przyznaje że olałam moje postanowienia,jak tylko będzie lepsza pogoda to uciekam na biegi do parku z siostrą (już mnie męczy o to od 2 tygodni) justyś kochanie cieszę się że już lepiej kurczaku.... damy radę .... hej nerwusek hej S28 buziole dla was.... pytająca mysiu dla ciebie ślę specjalne buziaki i uściski....... Ps. mam nadzieję że nikogo nie pominęłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) u mnie temper.36,9 25 dc, @ brak :) justys pisalam,ze trzeba byc dobrej mysli...czasami sadzisz,ze gorzej byc juz nie moze,a wlasnie wtedy wychodzi z calego zamieszania cos pieknego :) ja w dniu owulacji mam rwacy bol calego podbrzusza,czasami delikatny,ale zazwyczaj mocne skurcze...czasami nie obejdzie sie bez tabletki malva oj razniej razniej :) trzymajmy kciuki by nie przyszla :P ok,lece do pracy,bede w nocy to se poczytam o czym dyskutowalyscie przez caly dzien :) trzymcie sie cieplutko i pamietajcie kazdy dzien bez @ to dobry znak :) buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva no cos ty odpuściłaś?? no cóż- zobaczymy jak bedzie u ciebie z tym bieganiem :):): bo u mnie na jednym razie się skońcyło- obiecałam M że z nim bede biegać- poszłam raz i wysiadka odrazu i nie mam ochoty tego powtarzać- na rowerku za to bede śmigać- tak łatwiej- M biegac będzie a ja za nim na kole :)):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda Wam się dziewczyny wkrótce wasze marzenia na pewno się spełnia będę trzymać kciuki i modlić się żeby każda z was zobaczyła w końcu swoje upragnione 2 kreseczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do testu Beta to chyba też w dniu spodziewanej @ wyjdzie najpewniej....tak mi się wydaje ale poczekaj na wypowiedzi bardziej doświadczonych:):) Dziewczynki co do mnie to plamień już nie ma...i po wczorajszych starankach też spokój....:)więc może to były okołoowulacyjne??? nie wiem.....w każdym razie dalej ból piersi... i wydaje mi się że cykl też przegrany....wprawdzie dopiero 17 dc....ale tak cosik czuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko a coz to za negatywne myslenie? napewno bedzie dobrze, a moze akurat sie udalo, wiec nie watp w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×