Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

NowaTu ..... u Ciebie pewnie hormony....Ciebie to tłumaczy:):)....ale ja poprostu już nie mogę.....:(:(Już sobie nawet nie wyobrażam co bedzie 15 marca jak @ będzie....chyba wtedy powinnam brać wolne......kurczę będzie fatalnie......jeszcze jak człowiek oparcia nie ma w najbliższej osobie to koniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko głowa do góry !!! zrób sobie ta kąpiel .... kuna czemu to wszystko jest takie trudne....czemu ...????????????? NowaTu to chyba hormony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek....wanny nie mamy na tym mieszkaniu:)...niestety tylko prysznic zostaje.....:)a to mnie nie odpręży....tylko stoję ze słuchawką i ryczę wtedy.....bo woda zagłusza i mi nikt do łazienki nie wejdzie.....ojjjjjjjj...niech się ten dzień skończy.....niech się skończy cały miesiąc....rok...obojętnie....tak mi brakuje tej drugiej kreseczki...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko ta druga kreseczka sie wkoncu pojawi, uwierz mi. wkoncu musi sie do nas usmiechnac szczescie, bo nie moze byc tak ze mamy caly czas po gorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko ta druga kreseczka sie wkoncu pojawi, uwierz mi. wkoncu musi sie do nas usmiechnac szczescie, bo nie moze byc tak ze mamy caly czas po gorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie.....mam nadzieję że przestanę mieć pod górkę......cóż dziewczynki idę spać bo mój M to już chrapie w najlepsze....jutro wstaję o 7.00 śniadanie do pracy robię tym moim potworom....i zabieram się za sprzątanie....a potem spacerek...może się troszkę wygadam .....no i odprężę się dopiero wieczorem....w teatrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka dokladnie kazda @ to byl niezly powod do klotni. A jak zaczelo sie chodzenie do lekarza, ja usg, ja leki, ja dieta, ja wyszukiwanie objawow, ja , ja, ja i jeszcze raz JA!!! A on... Brak slow... I teraz... oj Czasem sie zastanawiam co by bylo jakby to w nim tkwil problem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki byłam sie wykapac i tez uciekam spac... :) M wrócił juz z pracy!!! jeszcze jutro do 19 i w weekend odpocznę :) Kolorowych i buziaczki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki...juz chyba spicie... jutro mam zamiar zrobic test,nie jestem w stanie czekac do poniedzialku :( mam test,ze 98% pokaze 3 dni przed @....ale boje sie,ze znowu 1 krecha i sie zawiode :( nie mam zadnych objawow,zadnych mdlosci itp...nie czuje ciazy,tak jakbym byla pusta w srodku....jednak cos mi mowi,ze powinnam to zrobic...to chyba przez to,ze w czasie owulacji sie kochalismy,a 8 dni pozniej mialam ten rwacy bol podbrzusza i temperaturke bliska 37....ale tak bardzo sie boje,ze bedzie 1 kreska :'( dlaczego nic nie czuje? gdzie ta kobieca intuicja? a moze poprostu nie jestem w ciazy? tak czytam o tym ile wy sie juz staracie,ze sama lapie dola....przeciez,ja dopiero 1 cykl dzialam :( robic ten test czy nie? jak sadzicie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat dwa miesiące temu robiłam od 23 dc test...:):):)głupia byłam jak but...a @ i tak przylazła....więc w poprzednim miesiącu już sobie darowałam testy i tylko czekałam na @....przylazła terminowo....w tym miesiącu też będę czekała na @ a jak się spóźni choć jeden dzień to zrobię dopiero test....z tym że ja już kilka dni przed @ już wiem czy będzie....poprostu zaczynają się plamienia...takie delikatne ale są.... Dzisiaj 18 dc i brzuszek mnie pobolewa :(:(Nie wiecie co to może znaczyć>????dlaczego tyle dni przed@??????piersi dalej bolą i to mocno...spać się nie da na brzuchu....ale to też miałam dwa miesiące temu....napiszcie mi dziewczynki może takie objawy nasilone to jakieś szaleństwo hormonów?????Ja miałam robione badania hormonków w 3 dc...na tej podstawie dwóch lekarzy stwierdziło że wsio jest ok....no i monitoring...ale te moje objawy to może nadwyżka jakiegoś hormonu w późniejszej fazie cyklu???? Może coś jeszcze zbadać?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) jestem załamana ;/ mój cykl pewnie stracony i nic nie wyjdzie;/ mam dziś 19 dc i opd dwóch dni kują mnei jajniki ;/ co mam zrobic?? iść do lekarza tak się boję że to może być coś poważnego co utrudni nam starania. maiała któraś z Was może tak?? proszę o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek......no to mamy obie problem...a mnie brzuch boli...:(skurcze mam....i też dupa.... a może ból jajników to dobry znak?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też tak mam! strasznie się boję nie wiem co mam robić .... a może wy też tak miałyście dziewczyny?? pomóżcie nam ... powiedzcie co mamy robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam tak teraz na różnych forach i zdania są podzielone.. jedni mówią że to może być objaw ciąży inni niestety nie ;/ i co tu rozbic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. szarlotka, berbelek ja jak bylam pierwszy raz w ciazy to pierwsze objawy to byl straszliwy bol i mrowienie piersi. i wiecej nic. a klucie jajnikow moze oznaczac ze moze owulka ci sie przesunela, tez tak mialam kiedys i okazalo sie ze owulka byla ponad tydzien pozniej niz miala byc. szarlotko a kiedy mialas owulke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) justys ma racje to moze byc owulka bo to charakterystyczny bój jajników.... u mnie ja na razie nie mam objawów owulki a dzisiaj juz15dc... szarlotka ja tam samopoczucie dzisiaj...??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie denerwujcie sie na zapas bo moze sie okazac ze ten bol oznacza cos dobrego. niektore dziewczyny mialy takie bole i okazalo sie ze sa w ciazy. nie martwcie sie hej nerwusek a twoj nastroj juz lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki. jeżeli chodzi o te bóle to myslę że to nic powaznego, jajniki pracują widocznie, albo kochane to też moze być wynik stresu- bo niestety jestesmy ciagle pod jego wpływem przez cały cykl starań, zaczyna sie od myśli kiedy jest owulka, kiedy się przytulac z M by trafic, potem czy udało się trafić, czy @ przyjdzie?? ciągle myślimy tylko o starankach istres nas kiedyś wykończy jak sobie nie odpuścimy troszkę. ja dziś o 22-ej mam ginka- ciekawe co mi tam ujrzy :):):):) jak narazie od 9-tej do 21-ej w pracy czas spedze no i oczywiście będe tu zagladać. ciekawe co tam u Czekającej- niebawem powinna wrócić chyba od rodziców- może ma dobre wieści dla nas :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie mogę wytrzymać ;/ w poniedziałek chcę zrobić test po 10 dniach od stosunku - może coś wyjdzie ... oby kolejny zrobie w dniu @ zobaczymy co to będzie ... mam stracha okropnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) 26 dc, @ brak, temperatura 36.9 test ciazowy 2 kreski :D ale druga bardzo slaba,ale jest :D moj chlop mi nie dowierza,twierdzi,ze nie jest tak wyrazna jak ta wzorcowa....chyba sie przerazil bidula :) wiec to chyba to? jestem w ciazy....czy przesadzam? bo nic nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek ja bym na Twoim miejscu poczekała do terminu@ wtedy wynik bedzie bardziej wiarygodny a tak to przewaznie taki wynik nic nie daje pewności- tylko niepotrzebny stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku ale to troche bez sensu tak wczesnie test robic, mowie tak bo sama przechodzilam przez etap ciaglego testowania. mialam nawet testy ktore wykrywaja juz po 6 dniach niby ale nawet w dniu @ pokazaly jedna kreche a dopiero tydzien pozniej byly dwie. a teraz zobaczysz jedna i sie zawiedziesz bo od razu pomyslisz ze sie nie udalo. lepiej poczekaj do @ i wtedy zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczynki mnie podbrzusze od owulacji ciagle boli...ponoc tak moze byc,wiec badzcie dobrej mysli :) moze was rowniez na ciaze boli :) jak dlugo @ nie ma to jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK....................Wiek.............cykl satań..........data @ Czekajaca25............25................2.............. .......?.02 malva1983................26................3............ ........08.03 sat.........................29...............1........... ...........8.03 szarlotka80.............29.................3............ .. .....15.03 nerwusek26...............26...............3............. ......19.03 justys1818................21................4........... .......18-19.03 wiolkcia..................27................11.......... ........22.03 s28 ........................24...............6.................. ..22.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat gratulacje!!!!!!!!!!!! czyli ten miesiac okazauje sie bardzo szczesliwy bo to juz trzecia ktora zaciazyla:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w poniedziałek czekamy na dobre wiesci od sat i malvy :):):):) trzymam za Was teraz mocno kciuki :):):):) ból podbrzusza moze byc wynikiem ciaży bądz jej brakiem- ale oczywiscie liczymy na ciąże u kolezanek :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys myslisz,ze to juz na 100%? ze moge zaczac sie cieszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przeoczyłam tą dobra wiadomośc sat GRATULUJE :):)):) to proszę o przesłanie pozytywnych fluidków dla nas :):)):). to w poniedziałek skocz na bete i będzie wszystko jasne :):):):) i wkońcu mężus uwierzy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×