Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

u mnie chyba dzis owulka będzie, jajniki dają coraz bardziej znać, pojawił się śluz więc wszystko na dobrej drodze. może ginek przepisze mi zastrzyk( co wcale nie jest tania sprawa bo czytałam że ceny wahają się do 80 zł- masakra- te leczenie jest takie drogie- juz tyle kasy pochłopneło że głowa mała- ale zrobie wszystko dla dzidzi :) a po zastrzyku od 24h do 48h powinien peknać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki i wzajemnie justys. oczywiście kibicujemy pozostałym dziewczyną- jak narazie na celowniku sat i malva a kolejna jest berebelek i justys- wiec niech moc będzie z Wami dziewczynki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Ale tu sie dzieje....! nie nadarzam :P Kolejne Kobietki maja coraz większą szanse zafasolkowania, coraz więcej nowych Koleżanek do nas dołącza :) spora z nas rodzinka !!! u mnie 18 dc ... jajniki dalej daja o sobie znak :P jutro znowu 10 godz. w pracy :( a teraz ide robić porządki w szafie bo straszny bałagan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki moje KOFANE............ wracałam z pracy i mnie strasznie poliki paliły już wiem od czego..... a to wy ropuszki moje kochane tak intensywnie o mnie myślicie .-) .... a więc na razie plamień brak ,brzuszek nadal pobolewa nic się nie nakręcam bo ostatnio też późnym wieczorem dostałam,jak do jutra wieczora nie będzie yo kupię test na czwartek,a na razie jestem przyczajona ja MCgaiwer ;-) .............. witam wszystkie nowe koleżanki .... fajnie że nas już tak dużo......... rodzinka coraz większa............... justyś no kto wie co tam będzie ;-).... wiolkcia dla ciebie duzzzzzzzzzza buzia za kciuki..... szarlotko pysiaczku tobie też całus..... sat u Ciebie to sprawa jasna maleńka ;-) ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva cos mi sie wydaje ze @ do ciebie nie przyjdzie:) czekam na dobre wiesci od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie wydaje, ze nasze kochane babeczki zobacza w koncu 2 kreseczki :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko za ciebie to ja od poczatku trzymam kciuki, wkoncu my testujemy w podobnym czasie kochana:) a sa u ciebie jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczko moje Kofane :) no u mnie to oprócz tych jajniczków to piersi robią się coraz czulsze... szarlotko a co u Ciebie??? samopoczucie mam nadzieje, ze lepsze :P Buziolki dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys a Twoje????U mnie straszliwe kłucia...raz lewa raz prawa strona ale przeważa lewa.....skurcze miałam do wczoraj....dzisiaj to już doslownie pierdolca dostaje.....no i bóle po bokach piersi...wkurzające....a to wszystko mnie wkurza bo nie wiem co to jest i mam dość!!!!!!!!!! Apogeum nerwicy dosłownie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko ja przez 2 dni tez mialam bole i klucia. moze to zarodek sie zagniezdza:) wkoncu ma to miejsce miedzy 6 a 10 dniem po owulce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana juz niedlugo, jeszcze tylko tydzien i bedzie wiadomo co i jak... jakos musimy przetrwac bo moze okazac sie ze to cierpienie w slusznej sprawie i nagroda bedzie dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie jestem dobrej mysli. dopoki nie zobacze @ to bede wierzyc ze sie udalo. a jak nie..... to oczywiscie bedzie placz i smutek i przygotowania do kolejnego cyklu..... szarlotko chociaz przez ten tydzien badz dobrej mysli, jakos przez to przejdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys z Tobą:):)Będzie mi latwiej...w razie gdyby do mnie przylazla a do Ciebie nie to wpadaj mnie tu pocieszać:):) Ok laseczki gasze kompa i idę łóżeczko pościelać:):)luli bo cos padam dzisiaj...na pyszczysko....i kłuje mnie wszystko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale nas tu przybyło dobrze dobrze......więc witam nowe koleżanki CMOKASY!!!!!!!!!!!!!!! Całuje również moje staraczki kofane:) bardzo mi sie podoba to określenie!!:) Co tam wiolkcia, po wizycie!!!! Ja bylam znów u innej doktor w sumie potwierdziła diagnoze musze tylko bad hormonów zrobić i powinno być jasnne! Na monitoringu brak przodującego pęcherzyka ale endomedrium ładne, choć to:) od dzis zaczynam łykać dupashone na IIfaze cyklu zobaczymy!!!!! Malwa ja wciąz tzrymam kciukasy!!!!! Nerwusek i szarlotka uściski ślę!!!!! Dobranoc i miłych przytulański:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko w skrócie- pęcherzyk pieknie rosnie i tez mam brac te same tablety co Ty s28 na II faze :):)):):) więc leczenie mamy identyczne :):):):) miłej nocki. jutro się rozpisze zapewne :):)):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva - uuuu... dobry znak...@nie nadchodzi :) ale smiesznie by bylo jakby do nas obu nie dotarla,bo my planowa @ mamy tedo samego dnia czyli ten sam dzien zaplodnienia by byl :P :P :P justys - trzymam kciuki...a od kiedy beta jest wiarygodna?najgorsze sa te chwile jak juz nic nie mozna zrobic tylko czekac na wynik...kilka dni :( joanka - a wiesz,ze jak moj pierwszy raz wywirowal pranie to zazartowal bym na glowie stanela :P wiolkcia - objawy swietne...dzialaj dziewczyno dzis,oj dzialaj :) , bo nawet jak za 2 dni peknie to pamietaj,ze robaczki moga nawet do 5 dni moga w tobie plywac szarlotka - spokojnie nie denerwuj sie bo to nie wskazane (latwo mowic co? )...mi 8 dni po owulacji pojawil sie ostrzejszy bol i plamka...wiec badz dobrej mysli s28 - urosnie,daj mu szanse...moze pecherzyki nie moga sie zdecydowac,ktory idzie na polowanie :P madzia26 - tak z ta @ jest,nikt jej nie zaprasza,a wpycha sie jak intruz :P mam nadzieje,ze o nikim nie zapomnialam...a no zapomnialam... witam wszystkie nowe kolezanki :) jestesmy juz duza rodzinka :) do zobaczenia jutro...buziaki dla was wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc spiochy:) wczoraj pranie bylo ale wydaje mi sie ze na marne bo to nie mogla byc owulka bo nawet sluzu zadnego nie mam. ale zobaczymy co mi dzis test owul. pokaze:) buziaki dla was:* dzis 22dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nerwusek::):)Co tam u Ciebie????:) Ja dzisiaj 22 dc...rano obudzilam się z bolem glowy i skurczami jak na @...znowu....:(:(mam dość tego......piersi mnie bolą ale żadnych kreseczek tzn., żyłek i innych...kurczę dziewczyny co mogą takie skurcze oznaczać w tym dniu cyklu???? Naprawdę się czuję jakbym miała już za minutę @ dostać.... Justys my obie ten sam dc.....u mnie wczoraj prania nie było bo odleciałam...:)Pierwszy raz w życiu...M oglądał dwa filmy pod rząd...a ja poprostu spałam na amen....:)co do śluzu..to jeszcze wczoraj i przedwczoraj ze mnie leciało....teraz dzisiaj narazie marnie.... sat....może jest nadzieja...bo w końcu takie bole nie wiadomo skąd i dlaczego.... wiolkcia.....mój lekarz powiedzial ze jak pecherzyki rosną , jest owulacja to już jest bardzo dobrze:):):):)Droga do sukcesu znaczy się....a powiedzcie mi tylko dziewczynki duphaston dostałyście??? Tzn. Ty i s28???? Możecie napisać w jakim celu??? A i jeszcze co do mojego M....oczywiście nie pogadaliśmy poważnie....bo zapytał co jest grane jak jedliśmy obiad i mieliśmy 10 minut do wyjścia na kurs tańca....kurde chłopy to mają wyczucie....więc powiedziałam że narazie chce tylko zjeść w spokoju i potem proozmawiamy....no ale odleciałam i tyle...:(:(:(...dzisiaj już pewnie nie zapyta...szlag mnie trafi.....Ale postanawiam...sama zacznę , wszystko powiem i może b ędzie mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko. a powiedz mi czy calkowity brak sluzu to dobrze czy zle? ja nigdy nie robilam obserwacji sluzu i nie wiem jak powinno byc. a twoje objawy sa podobne do moich tylko z 2 dniowym opoznieniem:) tez mialam rwiace bole i wogole zamet byl. a piersi tez bola coraz mocniej. a co do rozmowy z M to norma ze mowi ze pogadacie pozniej, u mnie tez tak jest a to pozniej odklada sie i odklada.... a najlepsze jest to ze on wraca do rozmowy wtedy jak ja akurat juz nie mam ochoty o tym mowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki podbijam tabelkę ........... przyjechała dzisiaj raniutko po całej nocy nie przespanej.......... ale w związku z tym rozpoczynam swój 4 cykl.... idzie wiosna laski będzie więcej szaleństw i może wtedy się uda... sat kochanie trzymam za słowo maleńka oby się spełniło .......... buziole moje robaczki KOFANE....................... 👄 👄 👄 sat słoneczko czekam na wyniki maleńka i chucham na Ciebie........... szarlotko dobrze że wypoczęłaś to i może dzień będzie lepszy ;-) nerwusek ja o tobie pamiętam słonko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> sat....................29.............1........... .....8.03 szarlotka80.........29.............3............ .. 15.03......Gliwice nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko justys1818..........21.............4......... .14-20.03.......żywiec wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 berbelek1...........21...........1...................13-1 5.03. Joanka 30............29............2...................4.04........ Wawa czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum malva1983.............26............4................04.04............Elbląg laski te trzy 4 to dobry znak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28 moze jeszcze sie rozwinie ten pęcherzyk a jak nie w tym cyklu to w kolejnym napewno się uda, może potrzebujesz więcej dawki clo- chociaz mam jednak nadzieję ze ten cykl będzie owocny. najważniejesze jednak ze cos sie dzieje w celu sprawdzenia przyczyn nieudanych staranek szrlotko- powinnas Ty zacząc rozmowe i powiedziec co Cię "boli". tzrymam mocno kciuki za rozmowę. duphaston mam brac po to by utrzymać ewentualna ciaże. Kochane laseczki miłego dzionka Wam zyczę. Usciski dla WAs wszystkich. malva jak tam?? pewnie dalej @nie ma co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×