Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

No ale tej kobiety się nie przegada...ona zawsze wie lepiej co jest dla kogo dobre.....ehhhhh szkoda słów.....nie będę jej dalej cytować w każdym razie dzięki Bogu mam teściową.....ona naprawdę nie dość że rozumie to doradzi,pocieszy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sprawdze czy sie udało 25-tego, miałam miec termin na 22 ale wiem ze owulka mi się przesunęła. nerwuski słońce nie nerwuj się... szarlotko no to normalnie współczuje takiej mamy- a raczej jej charakterku- widocznie nie wie co kobieta czuje jak jej się ie udaje być w ciaży- może chciała Cię pocieszyć ale to przeciez w taki sposób się nie robiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ona do pocieszania się nie nadaje....:):)Nie potrafi albo nie chce.....ona chciała raz ..to zaszła...drugi raz-też odrazu zaszła....no więc co ona może wiedzieć na ten temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tego Waszego gadania o pysznosciach az sie glodna zrobilam.Tez musze na szybkiego jakis obiad skrecic. U nas w rodzinie nikt nie wie o problemach z plodnoscia i dlatego zadaja te wkurzajace pytania-a kiedy dzidzia?postaralibyscie sie... az sie zyc nie chce.No ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem. bylam dzisiaj z M na obiadku u tesciowe. no u mnie sie juz powoli @ rozkreca. juz jest znacznie wiecej krwi niz wczoraj:( wiec sie nie udalo po raz 4:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Chciałam założyć nowy temat ale uznalam ze nie ma sensu więc zapytam sie was. Zaczelismy wlasnie drugi miesiac staran . Ale od poczatku. Bralam przez 5 lat tabletki, wiec nawet nie myslalam ze w pierszym cyklu sie uda. Druga kreseczke blada, ale widoczna zobaczylismy na tescie zrobionym w dniu spodziewanej @ :D Niestety radość trwała 2 dni. Krwawienie które przyszło bylo inne i krótsze o jeden dzien ale beta rozwiala wszelkie nadzieje. :( Zaczął sie 2 cykl starań i wczoraj kupiłam teścik bobo strumienieowy zrobilam go wieczorkiem sama nie wiem po co ale wyszła druga kreseczka bladzitka ale widoczna. Rano idac do pracy kupilam kolejny też bobo strumieniowy zrobilam ok 13 i po dwóch min. również wyszła druga odrobinke mocniejsza od tej wczorajszej. Kochalismy sie jakies 10 dni temu i juz sama nie wiem co mam myśleć. W środe mialam powtarzana bete wyszla ponizej 1 wiec brak ciazy. Torbieli ani innych chorób na pewno nie mam. Cieszyc sie nie chce bo boje sie powtórki z zeszlego miesiaca. I mam do Was prośbe. Czy mozecie napisac co o tym myslicie? Chciała bym poznac wasze zdanie na ten temat. Wiem ze nikt na 100% nie moze potwierdzic czy sie udalo chodzi mi o wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys no juz jestem :) byłam u rodziców. ale rzeczywiscie tu pusciutko :( co do nowej kolezanki... hmmm dziwna sprawa ale wydaje sie ze jestes w ciąży! uwazam ze powinnam udac sie do lekarza i to jak najszybciej, zeby nie skonczyło sie to tak jak miesiac temu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro robie tescik bo musze sie upewnic co i jak bo ten @ jakis dziwny raz sie troszke leje a zaraz wcale, jezu jakie to wszystko pogmatwane.... nawet nie wiem czy moge to nazwac juz okresem:( a jak sie nie udalo to teraz ciezko bedzie owulke obliczyc bo niewiem ile dni bedzie mial kolejny cykl i trzeba bedzie dzialac na wyczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. jak nie wyjdzie to trudno ale chce miec pewnosc. a w poniedzialek ide zrobic wyniki z krwi na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ale nie spodziewam sie cudu i nastawiam sie na jedna kreske. juz nawet sie pogodzilam z tym ze sie znow nie udalo. takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja po obiadku rodzinnym i po kursie tańca, a za chwilkę idziemy do teściowej pogadać troszkę i potem wieczorkiem może jeszcze ze znajomymi.....zobaczymy Co do mnie @ przylazła , a więc 3 cykl stracony......przylazła wcześniej duuuużo wcześniej niż powinna...dużo piszę bo zawsze była regularnie...teraz 26 dc i przylazła a powinna w 28...mniejsza z tym przylazła i mam nadzieję że to już będzie normalny cykl bez żadnych cholernych krwawień i plamień......to dziewczynki trzymajcie na nowo kciuki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE MOJE KURCZAKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ROZPOCZYNAM 4 WSPIANIAŁY CYKL....................... TYM RAZEM SIĘ UDA........ kupiłam dzisiaj w aptece testy owulacyjne i jeden ciążowy a kto wie może się niedługo przyda 👄 ....................... szarlotka to jedziemy znowu razem !!!!!!!!!!!!!!!! WIOLKCIA JA MAM JUŻ FOTELIK SAM. ŁÓŻWCZKO(DOSTAŁAM) ŚLICZNE,PRZEPIĘKNE ŚPIOSZKI I SKARPETECZKI A NIEDŁUGO CHYBA W PRZYSZŁYM TYGODNIU BĘDZIE WÓZEK..................... DZIEWCZYNY CZY JA SIĘ JUŻ NADAJĘ W KAFTAN I DO WARIATKOWA???????????????????? TYLKO PISZCIE SZCZERZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kamila123 hej słoneczko...........spokojnie maleńka najlepiej to do ginka lecieć albo jeszce raz powtórz test za kilka dni.......... uszka do góry 👄 🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva no co ty. my z M zaraz po weselu kupilismy wozek z nosidlem i fotelikiem samochodowym:) z kasy z wesela:) a oprocz tego mam cala szuflade takich malenkich slodkich ubranek:) bo kazda wizyta w sklepie konczy sie u mnie zakupem mini skarpetek albo bucikow itd. moj M sie smieje ze juz tyle kasy na to poszlo ze juz nie mozemy zrezygnowac z bobasa bo to bylby grzech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva no co ty. my z M zaraz po weselu kupilismy wozek z nosidlem i fotelikiem samochodowym:) z kasy z wesela:) a oprocz tego mam cala szuflade takich malenkich slodkich ubranek:) bo kazda wizyta w sklepie konczy sie u mnie zakupem mini skarpetek albo bucikow itd. moj M sie smieje ze juz tyle kasy na to poszlo ze juz nie mozemy zrezygnowac z bobasa bo to bylby grzech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTYŚ KOCHAM CIĘ NORMALNIE 👄 👄 👄 a ja myślałam tylko ja tak mam................. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariatki kochane! Ja 2 lata temu powiedzialam szwagierce, ze sie bedziemy starac o dzidzie to kupila mi takie cudowne skarpetczki dla bobaska...Dalej leza w szufladzie i czekaja :( Ale wiecie co...Doczekaja sie i to juz niedlugo!!! pozytywne myslenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to podniosłyście mnie na duchu ............... jeszcze mnie w kaftan nie zapną.......... nie dam się im.............. o tak i nie długo wszystkie nasze wózeczki i skarpeteczki zaczną być urzyteczne...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oby tak sie stalo:) ja w poniedzialek ide na bete bo mam tylko czerwone plamki zamiast @ ale jeszcze jutro moze przyjsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie justyś trzymamy kciuczki............ wczoraj czytałam na jednym z forum(tylko nie pamiętam które)......... o kobietach które były w ciązy i miały okres jedna do 6 miesiąca i to normalny obfity okres........ szok!!!! a tak przeważnie do 3 miesiąca i to nie była jedna czy 2 kobiety tylko było ich trochę ,także bez tstu nic straconego..... a jednej do 3 miesiąca nie wykryło ciąży a słyszała bicie serduszka a testy NIET>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy. ale ja juz nie moge doczekac sie poniedzialku. tak mi sie ciagna te dni a wynik pewnie dopiero we wtorek bedzie:( ale trzeba jakos wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś wytrzymasz........... z jednej strony lubię nowy cykl............ bo myślę o tych wszystkich starankach co Nas czekają........ kurcze chyba w tym tygodniu wybiorę się do fryzjera ,a co mi tam zaszaleję troszkę ;-) ............... dzisiaj kupiłam sobie kilka kosmetyków,była wolna sobota to i udało mi się sklepy obskoczyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mysia
witam! Jak widzę różnie się u Was toczą sprawy... Jak z resztą u każdego.. Początkiem tego tygodnia nie mogłam mówić a teraz to już nawet mogę śpiewać;) Ale do rzeczy- dziś jest..hmm..nawet nie wiem który dzień cyklu...bo nie mam kalendarzyka, skończył mi się już i nie zapisałąm... hmm.. jakis 8d.c... i mam takie bóle, jakbym miała @.. i wielkie upławy.. :(:(:( WTF? Nie wiem, też mi nerwy siadają, jeszcze dodatkowo chłopak daje w kość, a na uczelni będą jaja, jak nie pójdę na zajęcia, bo mam wizytę u gina... wrrr.. nie mówie już o wykwitach na twarzy- koszmar.. a to wszystko wina hormonów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy niby mam, wszystko mi śmierdzi, od czwartku mam zawroty głowy zwlaszcza jak gwaltownie rusze glowa i chwilami czuje sie jak bym miala nogi z waty i byla pijana. Pobolewaja mnie piersi a raczej kuja raz jeden raz drugi, najbardziej odczuwam jak leze badz dluzej posiedze w miejscu. Poczekam 2 dni zrobie tescik i jak cos lece do lekarza. W zeszlym miesiacu dzień przed krwawieniem byłam u gina na ostrym dyzuze bo zaczelam plamic. To jak mnie potraktowal opisalam w temacie o czarnej liscie ginekologow. Przepraszam ale na samo wspomnienie odechciewa mi sie pisac... No ale nie ma co sie zalamywac, widocznie tak musiało być i tak jak napisała justys " dzieci nie odchodzą tylko zmieniają date przyjścia na świat. Postaram sie wrzucic fotkę wczorajszego testu. A tak wogole to Dziekuje Wam za słowa otuchy. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamilla
tam jest tylko 1 kreska!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×