Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Zdjęcie jest złej jakości a tak jak pisałam ta druga jest baaaardzo jasna ale widoczna bo mój facet również ja widział a ma luzne podejscie do tego tematu. Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) własnie wróciłam , bylismy z M na małych zakupkach, kupił sobie spodnie a ja jak zwykle nic... moze dlatego ze nic mi sie ostatnio nie podoba :P co do zdjec ...Kamilla no zgadzam sie z przedmówczynią bo ja równiez widze tylko jedna kreske.... moze na zywo jest widoczna...albo jest jeszcze wczesnie i test jest mało czuły albo ciązy nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tyle sie napisałam do was a tu błąd strony i znikło :( Teraz to napisze juz tylko że się za wami stęskniłam , że mocno pozdrawiam wszystkie i życzę miłej niedzieli!!! u mnie 23 dc biore dupashone do 27 dc w sumię czuję się ok tylko brzuch tak na dole pobolewa a pozatym ok!!! Cmoki Cmoki Cmoki energetyczne na udany dzień:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) zrobilam rano tescik i sa dwie kreseczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jutro rano lece na bete:) i wiecie co wszystkie plamienia i krwawe plamki zniknely:) trwaly tylko jeden dzien:) ale jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys Słoneczko Ty moje :):):) Buziolki dla Ciebie ogromne !!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE Moja Kochana :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fluidki przesle jak juz potwierdze wynik:) dziewczyny powiedzcie mi czy jak bym poszla jutro do gina to bedzie juz cokolwiek widac? liczac od ostatniej @ to na jutro jest 4 tydzien i 1 dzien. co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za gratulacje:) ciagle mam obawy po tym poronieniu wiec chyba jutro pojde do gina albo na bete.... juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustys na bete idz z samego rana i na po południe zapisz sie do gina!!! Musisz koniecznie isc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do gina i powiedzial zeby jutro zrobic bete i powtorzyc w czwartek zeby sprawdzic czy przyrasta. mowil ze jak nie mam krwawien ani nic podejrzanego sie nie dzieje to zeby poczekac i dopiero za tydzien przyjsc bo teraz nie bedzie nic widac i niepotrzebnie sie bede stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura hura hura................ Justyś super!!!! Kochana mocno wierzę że ci się uda i wkońcu zacznie się dory czas na naszym topiku:) Juro koniecznie do ginka i dbaj o siębie kochana !!!! Ale się cieszę....... i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no widzisz justyś- tyle stresu i negatywnego nastawienia a tu prosze jaka dobrawiadomość. gratki kochana. ale do ginka idz koniecznie. pozdrowioneczka dla Wazystkich na miły dzionek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys super!!!! a nie mowilam? mialam racje :) jesli to 4 tydzien to jeszcze nic nie widac...jak mi robil usg w 4 tygodniu to pustke widzial,dzwonilam do niego to kazal do 6 tygodnia zaczekac z wizyta by serduszko juz bilo :) a w poniedzialek powinien ci przyjsc ten test co ci wyslalam :) justys nawet nie wiesz jak sie ciesze :D gratuluje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys kurna gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):)Się nie mogę oprzeć żeby nie przekląć:):):)To zaraz nadzieją napawa:):) Malva skarbie ja chyba też zacznę kupować i zamkną nas razem:):):):)Ciekawe czy nasi M nas odwiedzą:)Przynajmniej by łiskacza i jakieś żarcie donosili:):):):) Kurczę nie spojrzałam kto jeszcze kupuje takie bambetle....:):):):)Ale macie wieeeeeelkiego plusa ja też tak chcę...a myślałam że nienormalna będę jak coś takiego kupię:):):) Malva i fakt lecimy razem na nowo.....więc trzeba trochę tych chłopów wykorzystać......seksualnie:):):):)buziole...spadam na wycieczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat ja pojde do gina chyba w przyszly poniedzialek:) no chyba ze sie zle poczuje albo cos to wtedy wczesniej. jutro rano beta i sie okaze juz w 100 procentach czy to ciaza:) a kiedy wypada ci 6 tydzien sat? bo miedzy nami to jakos tydzien roznicy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki berbelku:) jezu dziewczyny ale mam stresa teraz. tak sie boje ze znow cos bedzie nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez ginek powiedział że jak mi się uda zafasolic w tym cyklu to mam sie u niego zjawic ok 6 tygodnia ciąży- akurat to by były moje urodziny no i święta i by się rodzicom ogłosiło :):):) no ale co będzie to sie zobaczy :):):) no ale justys to superowa wiadomość ze Ci się udało :):):):) odrazu lepiej się robi na duszy po przeczytaniu tak pozytywnych wiesci :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak zdecydowalam ze jutro rano ide na bete a po poludniu do gina, jesli nic nie zobacze to trudno ale przynajmniej niech sprawdzi czy nie grozi mi znowu to co wczesniej. wiecie te lekkie czerwone plamienia sa niepokojace i wole to z nim skonsultowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys idź koniecznie jutro bez względu na wynik bety ! niech sprawdzi co i jak. a powiedz mi czy na tescie wyszły wyraźne 2 kreseczki ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie ilu Dziewczynom się udało.... :) moze któraś z Was pomoże mi wymieć wszystkie, które zaciążyły...??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 10 sekundach byla jasna kreska a juz po 30 sekundzach byla wyrazna:) a udalo sie czarodziejce, towaTu, sat, i jeszcz ektos byl ale zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> malva1983...........26.............3............ ...08.03......Elbląg sat....................29.............1........... .....8.03 berbelek1...........21...........1...................13-1 5.03. szarlotka80.........29.............3............ .. 15.03......Gliwice nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko justys1818..........21.............4......... .14-20.03.......żywiec wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Joanka 30............29............2...................4.04........ Wawa tak dla odswiezenia nasza tabelka bo trzeba niektore dane pozmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys a czekająca to zafasolkowała...? a malva...? miała mieć @ 8 marca i jak tam u niej...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva pisala ze @ przyszla. a czekajaca to nie wiem. musimy poczekac na dziewczyny niech sobie terminy @ pozmieniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest najaktualniejsza tabeleczka NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> sat....................29.............1........... .....8.03 szarlotka80.........29.............3............ .. 15.03......Gliwice nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko justys1818..........21.............4......... .14-20.03.......żywiec wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 berbelek1...........21...........1...................13-15.03 czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Joanka 30............29............2...................4.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg Brzuchatki :) nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć sat czarodziejce NtowaTu to teraz trzeba uzupełnić ta druga tabelke dla naszych brzuchatek :):):) mam nadzieję że teraz nas nie opuście i bedziecie nam kibicować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×