Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

nie wiem czemu nastapilo poronienie. w szpitalu powiedzieli ze tak sie czasem zdarza i juz. z tego co sie potem dowiadywalam to rzeczywiscie jest tak ze dzieje sie to bez powodu, poprostu organizm wyrzuca zarodek... no coz zeby tylko teraz bylo dobrze. a moze powinnam sama powiedziec lekarzowi np o tym zeby mi duphaston dal na zatrzymanie tych plamien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys jak będziesz u ginka to mu wszytsko powiedz on będzie wiedział co Ci zapisać i co Ci pomoże ... i koniecznie daj nam znać co Ci powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys gratulacje :) Odpoczywaj, a jak wczesniej poronilas to teraz powinnas dostac duphaston, albo luteine. Ja jestem na zwolnieniu dostalam luteine, bo brzuchol mnie bolal i miala klocia. Wiec teraz sobie leze i odpoczywam... Patrze, ze na tym topiku wszystko idzie jak burza wiec do lata to wszystkie bedziecie w ciazy. W takim tepie kochane :D W kazdym cyklu ktoras zachodzi super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli plamisz to tym bardziej. Aha i powiedz ze wolisz luteine, to samo a roznica w cenie naprawde wielka. No i luteina jest pod jezyk i jest strasznie niesmaczna :P Ale da sie przezyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowaTu mam nadzieje ze gin cos mi da. a co do odpoczynku to mam go duzo bo zajecia mam tylko w srode i piatek. po kilka godzin i caly czas na siedzaco:) moglby szybciej leciec ten czas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za dobre rady:) a ile ta luteina kosztuje bo z tego co wiem to duphaston 39zl za 20 tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. spoko to musze to lekarzowi powiedziec:) a powiedz mi w ktorym tyg ty bylas na usg? i czy bylo cos widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec bylam w 5tyg, bylo widac pecherzyk ciazowy. Ze jest ulozony ladnie w macicy (czyli zadna pozamaciczna itp.) No, ale tylko tyle, potem wizyta w 7tyg i juz bylo widac serduszko :) Czyli pecherzyk nie byl pusty :)... Kiedy mialas ostatnia @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec mysle ze bedzie widac pecherzyk ciazowy :) Ale napewno wszystko bedzie ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jakbym zobaczyla chociaz pecherzyk to bym byla wniebowzieta:) bo ostatnio to zarodek sie nie zagniezdzil prawidlowo i obumarl. wiec jak zobacze ze sie zagniezdzil dobrze to kamien z serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys bedzie dobrze. ty mialas taka sytuacje, ze wiedzialas, a wiele kobiet nawet nie wie ze doszlo do zapolodnienia. A takich przypadkow jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys z twoja rybka na pewno wszystko ok. U mnie dopiero 2 cykl przerwidywane nadejscie @ 1.04 kurka mam nadzieje ze nie przyjdzie i nie bedzie to zaden pryma aprylisowy zart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy beta 14 dni po stosunku powinna wyjść wiarygodna??? A trzeba być na czczo na pobraniu krwi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuni berbelek ja się nie znam ale jescze chyba nawet za wcześnie na betę.... słuchaj stosunek był 14 dni temu ale nie wiesz dokładnie którego dnia doszło do zapłodnienia..... to mogło być 1 dzień albo i 3 dni po stosunku.............. mała nie napal się kotku bo będzie cholernie boleć ............. czekaj do spodziewanej @ i dopiero testuj już będzie nie długo prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla no ty 1 kwietnia a ja to 3 dni po tobie ;-) a pierwszy raz jak testowałam to była wigilja a teraz znowu mi wypada w święta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki berbelek ja myslalam ze chodzi wlasnie o zaplodnienie. to poczekaj bo najlepszy wynik jest w dniu spodziewanej @. bo wczesniej moze ci wyjsc wynik niejednoznaczny sat tescik dotarl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki aby ta wpredna małpa do Ciebie nie przyszła. Ja przytulanki miałam 3i 4.03 potem 5.03 to krwawienie, 10.03 beta wyszła poniżej jednego czyli brak, 12.03 teścik z dwoma kreseczkami tylko ta druga baaaaardzo blada ale widoczna. Wychodzi u mnie 12-13 dni od przytulanska przed krwawieniem. Do kolejnej @ jeszcze tyle dni sama juz nie wiem czy sie cos udalo czy moze test byl lewy i tylko nadzieje sobie robie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malva jak @ zrobi sobie ze mnie zart i zamiast 1 przyjdzie 2 to bedzie smiesznie. Centralnie na pryma aprylis mi wypada @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie kamilko w fajny dzionek Ci @ przypada :):):):) berebelek- nie nakręcaj się prosze bo potem rozczarowanie jest mega bolesne. postaraj się o trochę cierpliwości do terminu @. justys juz coraz bliżej twojej wizyty- aż napiecie i mi się udziela- nie mogę się doczekac tych dobrych wieści od Ciebie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musza byc dobre wiesci nie ma innej opcji :D A co do mojej @ to nawet jak moze sie uda z rybką i 1 powiem miskowi ze bedzie tata to mi nie uwierzy i powie ze zarty sobie robie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne na początku może tak pomyślec ale będziesz miala podkładkę w formir testu i juz nie bedzie miał watpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys wszystko z rybka bedzie ok najwazniejsze to zebys sie nie denerwowala i nie przemeczala bo to moze zaszkodzic. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×