Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

a bo gadalysmy z dziewczynam ze mam objawy, ale teraz czyje ze juz okres nadchodzi wiec raczej teraz sie nie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez tak dziwnie... no nic zobaczymy... konczy sie film i kłade sie, rano szkolenie .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ogladasz? ja lejdis i uwazam ze jest sto razy lepszy niz testosteron i ciacho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :( Dzieciaki usypiaja w lozkach wiec moge chwilke posiedziec. Pewnie juz wszystkie lulki poszlyscie no ale melduje sie tak jak obiecalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kamilla ja dopiero do laptopa się dorwałam moje M wróciło i trzeba było nakarmić bobaska.............. a teraz się kąpie to korzystam z okazji...długo nie posiedzę bo już mi się oczy kleją .............. kamilla doczytałam jaki masz problem,wiesz co kochaniutka nie stresuj się bo nie warto ja ślub miałam cywilny bez wesela i w cale nie żałuję ,bo przynajmniej odłożyłam parę groszy i zbieraliśmy na dom... także uszka do góry słonko jeszcze troszkę czasu i może się problem rozwiąże... ;-) aha ja nie żałuję że nie było wesela,dla mnie to tylko jeden dzień ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla a jak tam u ciebie maleńka teraz mamy tyle staraczek że nie nadążam z objawami wszystkich (nie zapamiętuję ) pisz kochaniutka co i jak??? ja nie długo będę prać ...... wirować.......... i wieszać za nóżki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobitki ja uciekam spac, chciala bym aby sie wszystko wyjasnilo na plus ale znajac moje zezowate szczescie to jutro rano dostane @ ale trzymam kciuki za nerwuska i reszte buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laila nie mam zielonego pojęcia co te krostki mogą oznaczać ,może zmieniłaś proszek ? ja ostatnio zmieniłam proszę to myślałam że zwariuję tak mnie wszystko swędziało..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina nie wiadomo a może akurat >>> słodkich snów i niech ci się przyśnią bociany ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co powiesz ciekawego nerwusku??? ja kochane długo nie pobędę bo padam dzisiaj na pyszczek .... zaraz będę lulać i zmykam 👄 na dobraanoc...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochaniutka u mnie 29 dc , @ brak jak na razie, ale chyba przylezie ta cholera... na razie nie testuje, czekam... ale nerwy mi juz puszczaja i psychika zaczyna padac... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak pisałam kofaniutkie rano zrobilam tescik i po minucie odeszlam za min podszedl mis spojrzal na test po czym zaniemowil i widac bylo tylko iskierki szczescia w oczach. Pomyslalam ze sobie zarty robi wzielam test a tam bladziuchna druga kreseczka. Teraz w nocy spac nie bede mogla. na szczescie w aptece nie mieli bobo strumieniowego jak by byl to jutro rano znow bym zatestowala:) Wiec jezeli test nie klamal i nie cieszac sie zeby nie zapeszyc musialam zajsc przed lub zaraz po @ . Co slonka o tym myslicie? A czuje sie srednio na jeza. Piersi coraz bardziej wrazliwe i swedza, mdli mnie prawie przez caly dzien i tylko kajzerki moge przelknac, strasznie wszystko mi śmierdzi nawet moimi ulubionymi perfumkami nie moge sie popsikac bo zaraz mi podbija :( pobolewa mnie podbrzusze jak na @ i dzisiaj doszlo takie bolesne ciagniecie w dół idace od prawego jajnika,śluz bialy i gesty. A zakrecona jak sloik jestem :) Buziaki i wielkie usciski dla wszystkich kobitek za wsparcie :D SŁONKA JESTEŚCIE WIELKIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak mówiłyśmy kamilla jest następna brzuchatka ;-) nerwusku spokojnie kurczaku poczekaj maleńka jeszcze kilka dni i dopiero testuj........... no teraz to już uciekam lulać DOBRANOC 👄 ❤️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla Słoneczko chyba masz duze szanse na zmiane tabeleczki :P testuj jutro z rana Kobieto :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam spac Kobietki :) zajrzę tu z rana, przed szkoleniem... Oby @ nie przyazła... !!!!!!!! Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys dzięki za miłe słowa. Wiem ,że stresior nie jest dobry ale jest silniejszy ode mnie. Dziś był trochę lepiej, bo brzucholek już mnie tak nie bolał. Mam nadzieję ,że tym razem się udało. To będzie taki prezent od zajączka na moje urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×