Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hehehehe :):):) no jeszcze 50minut i do domciu :):):):) dzięki Wam dzień mi nawet szybko zleciał pomimo braku klientek :):):) więc jesteście the best :) 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez musze wam podziekowac, jestem tu od wczoraj a juz inaczej patrze na wiele spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeee a ja??? a ja??? a ja????....:):)Ja chce z wami:):)... Kurde M wrócił i z tematu auta zeszliśmy na temat mojej kawy z kolegami...że kurde zazdrosny chyba...:):):):)Fajnie:)Przynajmniej co jakiś czas powinien....:) Dziewczynki kurde ja dopiero tego 9 się dowiem co i jak....ale o ile sobie obliczyłam....mam wtedy@ dostać:)he he nie pomyślałam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szarlotko lipnie jak by @ przyszła akurat 9-tego, chyba ze zmienisz sobie termin na później po @ tak na owulkę to odrazu może zaliczysz monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie poobliczałam.....dupcia Wiolkcia się nie zobaczymy jednak:(:(:(Muszę jutro zadzwonić i zmienić termin......znów się przedłuży....:(bo dokładnie 9 ma być @.......ale w tym cyklu zrobie sobie progesteron 21 dc i zobaczymy czy jest niedomoga......tego progesteronu i fazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie szarlotko wyniki sa bardzo cenne- zrób je i niech on to wszystko skontoluje. przedłuzy się ale powiem tak- jesli nie trafisz na owulkę to napewno zaleci bys przyszła na monitoring więc to by była kolejna wizyta- kolejna kasa i czas. a tak jak Ci się uda to odrazu poprosisz o monitoring i bedzie już troszkę jaśniej wtej sprawie- jesli nie będzie jajeczkowania to już kolejny cykl napewno na lekach bedzie więc pójdzie łatwo :):):) albo przepisze ci cos na tę faze lutealną. wiec postaraj się oboiczyc tak na 10-ty dzień cyklu- pamiętaj że poniedzialek, środa i piątek wchodza w gre w Zabrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninuś oby jednak to nie była @. trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocniutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a mam takie pytanie - ja wiem ze trzeba walczyc i starac sie do konca, ale jak nie bedzie wychodzic w ktorym memencie i po jakim czasie starania pomyslalybyscie o adopcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia dzięki:):):) zaraz poobliczam ale laski nie mam siły....:) w ogóle nie mam siły na nic....:(.....Teraz jeszcze M sobie przypomniał że jutro urodziny syna od znajomego.......kuźwa...........:(.....a pracuje do 14.00 ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ginek stwierdził by u nas niepłodność to byśmy odrazu chceli adoptowac a jesli wszystko by było oki to byśmy czekali na swoje do skutku. no tja jutro tez urodzinki bratanka ale na szczęscie mam wolne jutro :):):) i chyba pójde na godzinke i zmykam :) no to ja będe sie juz powoli z Wami żegnac na dziś- odezwe się raczej jutro a jak nie to napewno w poniedziałek. także laseczki nie stresowac mi się tu- jutro czekamy na wieści od niny i nerwuska. miłej nocki Kofaniutkie cmokaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina no w sumie to nie wiem co jest :( @ nie ma, cycki miękkie a zwykle były nabrzmiałe i bolały, no i ten taki bol w podbrzuszu.... a@ ani sladu jak na razie... wiem, musze czekac bo @ mogla sie przesunąć... ale nerwy juz robia swoje... ciągle mam wrazenie jakby @ pezyszła i łaze co troche do wc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko napisze - nerwusku kofaniutka to takze moze byc obiaj na rybcię jak i na @. no niestety trzeba czekac na dalszy bieg wydarzeń. Laseczki bardzo bym chciala abyście jutro napisały że macie 2 kreseczki- zaciskam piąsteczki za Was. do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bedziesz nas trzymać w napięciu- to oby nie przyszła- czary mary- hokus pokus bęc :):):) papapapapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia....to papapapa:)ja będę jutro wieczorkiem chyba....:)teraz spadam bo mam dość...wszystko mnie kurwa boli,lekarze mnie wnerwiają.....ten małolat mnie wnerwił....:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dostalam jakas dziwna wysypke na brzuchu, plecach i schodzi troszke na pachwiny ;( kurcze nie wiem co to jest, ale mam nadzieje, ze zniknie do nastepnego cyklu, bo nie chce go zmarnowac :( nie wiecie co to moze byc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ja juz swoja @ czyje tak ze tez raczej nic z tego," - to napisałas ale nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×