Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Nerwusek no może i nie specjalnie ale no poprostu już mi brakuje słów i siły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Normalnie myślałam że jak nacisnę gaz to kurde w 3 minuty w domu będziemy............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyjątkowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale już normalnie nie mam siły..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja chociaz zobaczylam dwie kreski to tez na widok dziecka sciska mi serce a to dlatego ze jeszcze nie wiem czy wszystko bedzie w porzadku.... i ze jeszcze ta moja dobra passa moze sie odwrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem... ale bedzie dobrze :) Musi byc szarlotka, przeciez nie bedziemy sie starac bez konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam ale bylo jeszcze za wczesnie zeby stwierdzic czy jest ok bo nic nie bylo widac. dlatego ciagle sie martwie ze na nastepnym usg znow nic nie zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, codziennie czytam i jestem z wami, cieszę się z nowej ciężarówki, idzie wiosna i pewnie już niedługo wszystkie zafasolkujecie :)) Cały czas trzymam za wszystkie kciuki !!! U mnie raczej wszystko oki, byłam u gina w 6 tyg i widać było bicie serduszka, cały czas jestem na luteinie i jeszcze dopisał mi acard, że niby dziewczynom po poronieniach się to przepisuje.. nie wiem.. biorę i tak ogólnie jestem umiarkowanie optymistycznie nastawiona.. na topiku dla listopadowych ciężarókwek tylko dzisiaj poroniły dwie dziewczyny... przykre.. :( czyli zajście to tylko połowa sukcesu.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 kwietnia, wiec jeszcze troche musze czekac. na razie boli brak i plamien tez wiec chyba jest dobrze. dobra kochane ja mykam spac. dobrej nocki:) trzymajcie sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słonka:) Dorwalam na chwile kompa :) W tabelce nie ma błedu termin @ jest na 1.04. Testowalam tak wczesnie bo od paru dni zle sie czulam robiac go nawet nie myslalam ze cos wyjdzie. Naleze do grona osob niecierpliwych i dla tego wczoraj zrobilam a dzisiaj powtorzylam. Fotke dzisiejszego wrzuce pozniej. Mialam kofaniutkie jakies wewnetrzne przeczucie czy cos samam nie wiem jak to opisac. przytulaski mielismy 3,4.03 i pozniej 9.03 wiec moglo sie udac pred lub zaraz po @. Do myslenia dalo mi jeszcze to ze 18 powinnam miec owulke i jej nie bylo( śluz biały i gesty przez cały czas. Wizyte u gina mam 24.03 na 17.20 moja mama do niej dzwonila jak uslyszala ze termin mam na pierwszego a test pokazal tak wczesnie 2 kreseczke. Powiedziala ze bardzo mozliwe ze udalo sie przed lub zaraz po @ poniewaz moja mamusia jest na 28 dni cyklu 26 dni plodna i moglam to po niej odziedziczyc. Nie wiem sama nie nastawiam sie, samej ciezko mi w to uwierzyc... I znow sie rozpisałam :P A Wy slonka co myslicie?? Ogromne usciski i buziaczki dla was wszystkich kochane za wsparcie🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem u matuli i nie mam jak fotki wrzucic:( Do 30 min bede w domku. Nerwusku jak myslisz, jest mozliwe ze nam sie udalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla niewazne kiedy sie udało tylko ze sie udało :) troszke to dziwne, ale bardzo sie cieszymy !!!!!!!! będziesz powtarzała jeszcze testy, czy beta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla skoro 2 testy pokazały 2 kreseczki ... to jak to tłumaczyc...??? a czy dzisiaj były wyraźne kreski??? czy kiedyś sprawdzałyście test po dłuższym czasie ???? i czy zdarzyło Wam sie ze była jedna a pojawiła sie druga kreska...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jutro z rana zatestuje w srode jestem u gina i jak cos zrobie bete. Moja mamuska pracuje w szpitalu jest pielegniarka i badanie moge zrobic o kazdej porze dnia i nocy a wynik mam w ciagu godziny:) Jak usłyszalam ze moja mama jest 26 dni w cyklu płodna to nie uwierzyłam do poki nie pokazala mi swoich badan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuce zdjecie to same ocenicie. A jezeli chodzi o test sprawdzany po czasie to moim zdaniem owszem po uplywie jakiegos tam czasu zachodza reakcje chemiczne ale jak ciazy nie ma to nawet za 4h nie pojawi sie ta druga a w momecie kiedy jest rybcia to juz po godzinie potrafi wyjsc slabiutka. Wydaje mi sie ze to przez to ze hcg jest w bardzo niskim stezeniu. Kochana bede ok.23 bo mamusia juz na mnie krzyczy ze przyszlam do niej a siedze przy kompie. Duzy buzial dla ciebie slonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kurna dzisiaj znowu robiłam test wyszła jedna, ale zaraz pojechalismy do rodziców a jak wrócilismy to mój M mi pokazał, ze jest druga słabiuteńka... i nie wiem co o tym myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale się rozpisałyście :) ja byłam z moim M na małym wypadzie za miasto więc nie miała jak pisać :) kamilla gratulacje - kochana ciesz się że ci się udało 3mam mocno kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej berbelek :) ja juz zmykam spac, ale teraz czytałao vagicalu... bo juz mnie tak swędzi ze nie wyrabiam... to jest lek ziołowy wiec raczej nie powinien zaszkodzic w razie czegos... Kamilla nie doczekałam sie tej fotki Twojej bo padam... Buziolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) wlasnie z pracy wrocilam i jutro na rano do nocy :/ rozpisalyscie sie...ale mialyscie powody...kamilla GRATULACJE!!! ciesze sie,ze kolejna zafasolkowama...siedze,patrze i wam wszystkim kibicuje :) kto nastepny sie testuje? :) justys wiem co czujesz...w poniedzialek mam pierwsza wizyte i usg...jestem przerazona,boje sie,ze nic tam nie bedzie,ze ta cala ciaze se wymyslilam....bo jak moge byc w ciazy juz prawie 6 tygodni(tyle bedzie w poniedzialek) i nie mam zadnych objawow? przeraza mnie to :( ok...cycusie mi urosly,zmeczona jestem i @ nie mam,ale na o wszystko mozna znalezc inne wytlumaczenie niz ciaza....tylko beta i testy pozytywne...jak to wytlumaczyc :P czekoladowyszejk...trafilas na kiepskiego lekarza...poszukaj w internecie opinie o lekarzach i idz do jakiegos,ktory troszczy sie o pacjetki,a nie tylko liczy kase... szarlotka wcale ci sie nie dziwie,gdyby moj facet tak sie zachowywal,to juz dawno powioedzialabym mu co mysle o czyms takim... ci mezczyzni... mykak lulu...bede was podgladac i trzymam kciuki za wszystkie staraczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim poscie o godz. 0:22 jest link do fotki:) Pozniej sie odezwe slonka Wy moje kofane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) nerwusku mysle ze ci sie udalo tylko stezenie jest za male hormonku. kamilla mozliwe jest ze pomimo ciazy mialas @ wiele kobiet tak ma:) dziewczyny jestem z wami:) ja juz tez zyje w nerwach jak ta beta wyjdzie bo z objawow to tylko bol piersi zostal i czasem lekkie klucie i nic pozatym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej gadułki :) ale piękny dzionek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w końcu pierwszy dzień wiosny!!! U mnie 29dc okresu narazie narazie brak a po odstawieniu dupashonu czytałam że jest od razu lub po 5 dniach więc do wtorku mam czas!! wiecie już chcę okres żeby ruszyć ze staraniami i tak jak ja trzymam kcuasy za wasze II kreseczki tak proszę żebyście trzymaly za moja owulke żeby wystąpiła i żebym miała szansę zawalczyć o dzidzię!!! A jeszcze wam opowiem o mojej przychodni wysłałam M zeby odebrał wyniki hormonków w tamtym tyg. a z hormonami zrobiłam betę bo i tak pobierali mi krew więc jak mam wydawać na test to wolałam z krwi. M oddbiera wyniki a pani mu gratuluje wiec on na skrzydłach do mnie czekał pod praca i analizował ten wynik i sam się skapną że baba go w błąd wprowadziła pokazał mi wynik jasne był napis ciąża bo obok były podane normy do tygodni ciąży a ta pieprznięta pielęgniarka co nawet wyników nie umnie analizować to nie wiem za co kase bierze tylko mi M w błąd wprowadziła, nie źle co!!! BUŹKA na miły dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :):):) ja tylko na moment :):)):) Kamillko gratuluję :):):):):) bardzo się cieszę zTwojego szczęścia. nerwusku i ninus zatestujecie w poniedziałek z rannego moczu to bedzie bardziej pewny wynik. czekoladowyszejk- co to za lekarz ze przepisuje tabletki bez z badania hormonów- masakra jakaś- powinnaś poszukac innego. szarlotko nie denerwuj się tak na swojego M- napewno nie chciał Cię urazić. malvus to teraz czas poprać wszystkie brudki- oj bedzie sie działo :) u mnie wczoraj i dziś skurcze podbrzusza więc możliwe ze @ nadchodzi- ale czy tak będzie to jeszcze trzeba kilka dzionków poczekac :) pozdrowioneczka dla wszystkich dziewczyn na miłą niedzielę- buziolki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadal nic, wszystkie objawy ustapily a @ tez nie widac juz nie wiem co tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku gratuluje drugiej kreseczki, ja tyle szczescia nie mialam. co do testu to wszedzie pisza zeby nie reagowac na to co wyjdzie po przewidzianym czasie nie dluzej niz do 10 min. ale mysle ze u ciebie to nie przypadek. i bardzo sie ciesze :) na wszelki wypadek chyba warto powtórzyć test rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina co to za ponura minka? nie rezygnuj przeciez @ nie ma wiec jest dobrze. poczekaj jeszcze kilka dni i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×