Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

mój M tez palil jak smok- ale kupilam mu tabletki na recepte i po 5 dniach ich stosowania nie palił juz a teraz to już chyba 3 miesiące nie pali i nie korci go nawet w otoczeniu palaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to forum polecila kolezanka. powiedziala ze dziewczyny bardzo ja wspieraja. i faktycznie jakos razniej z kims pogadac kto cie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie jeszcze tylko nauczyc co znacza wasze skróty myslowe typu " @" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli mnie w dole brzucha i z jednej strony domyslam sie ze to zbizajacy okres a z drugiej kolezanka mowi ze takie moga tez byc objawy ciazy. boje sie rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana poczujesz nie martw sie:) mi tescik pokazal dwie kreski ale ciagle mam stracha ze cos pojdzie nie tak bo jeszcze nie widac nic na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wszystko wali mi sie na głowe:( 4.06 bierzemy ślub. We wrześniu 2009 wplacilismy 1500 zl zaliczki za sale, wszystko mialo byc pieknie ale moj facet strcil prace tzn. jego szef rozwiazal z nim umowe z dniem 31.01.10 i od tamtej pory pracuje u niego na czarno tzw zlecenia na tel. wiec budzet nam sie zmniejszyl. Ja pracuje jako opiekunka do dzieci i mam po pol etatu w dwoch rodzinkach..najpierw mialam jedna rodzinke na caly etat ale ze dzieciaczki od wrzesnia poszly do przedszkola a ich rodzice nie chcieli ze mna sie rozstawac bo z dzieciaki mnie uwielbiaja jakies pol roku temu znalazlam na niani.pl druga rodzinke no i wlasnie sie dowiedzialam ze musza zrezygnowac z mojej pomocy bo mame mojego podopiecznego zwolnili z pracy, wiec budrzet domowy znow mniejszy:( W momecie kiedy misiek stracil prace chcielismy przelozyc termin slubu ale nie stety nie dalo rady a jak bysmy zrezygnowali to tracimy wplacony zadatek. Data slubu zbliza sie duzymi krokami a z kasa u nas krucho :( Dodatkowo mieszkam z moimi przyszlymi tesciami przez ktorych nie mam checi wracac po pracy do domu i najczesciej z ich powodu klocimy. Mogla bym niby wrocic do mojej mamy ale sama bez miska. To tak w duzym skrocie bo nie chce was zanudzac dziewczynki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam w dniu spodziewanej @ bo zamiast niej dostalam tylko plamien ktore ustapily po 2 dniach. potem powtorzylam jeszcze na drugi dzien i byl pozytyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla23 a czego wam jeszcze brakuje do sluby? pamietam jaki to byl stres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu twoj narzeczony nie moze sie z toba przeniesc do twojej mamy? sama niedawno mialam slub wiec wiem ile to wszystko kosztuje i jak bardzo jest stresujace zwlaszcza przy ograniczonym budzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 miesiace. w styczniu okazalo sie ze jestem w ciazy ale niestety poronilam. a teraz sie boje ze to sie powtorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego to juz bym chyba nie zniosla. ciezko mi jak przychodzi @ a jeszcze jak bym stracila maluszka to juz masakara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo z moja mama mieszka jeszce moich dwoch mlodszych braci i ojczym a mieszkanie jest dwupokojowe. Do slubu brakuje nam wszystkiego od garnituru poprzez obraczki konczac na zaproszeniach. Jedyne co jest pewne to samochod i moj stroj moja mama zadeklarowala sie ze za to zaplaci. Na pomoc tesciow nawet nie licze bo sa masakrycznie zadluzeni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproszenia na allego mozna znalezc naprawde fajne i tanie. a jak nie to ja robilam sama swoje. i wyszlo mnie naprawde tanio a jak bys chciala zobaczyc jak wygladala pierwsza strona to zapraszam na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bukiet zalezy od sukni ale niedawno bylam na slubie kolezanki i niala jedna róze i ladnie wygladala. pasowala do kreacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kamilla rzeczywiscie nie ciekawie... nam bardzo rodzice pomogli bo tez byloby ciezko. nina wiesz trzeba sie podniesc po stracie bo inaczej nie byloby szansy na dalsze starania a my bardzo pragniemy dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez staram sie tak myslec, ale czasami bywa ciezko jak otoczenie i rodzina wypytuje kiedy powiekszamy rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez tak bylo, wszyscy wkolo pytali kiedy sie o cos postaramy ale jak stracilismy dziecko to stalo sie to tematem tabu i nikt o nic nie pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze takie male klamstwo zalatwilo by ten problem u mnie na jakis czas. moze nie meczyli by mnie tak :( lape sie juz chyba wszystkiego i tego sie najbardziej boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillko to fakt powaliło sie- a czy M szuka pracy czy zajmuje się tylko tymi zleceniami, moze powinnas sie obejrzec za inną pracą na etat. mój slub nie wyszedł mnie az tak dużo. zaproszenia na allegro po 50gr sztuka- piekne, podziękowania tez tyle(oczywiście moglismy z tego zrezygnować) fotograf wyszedł nas tanio bo z rodziny był- to wziął mniej- kościół też mało, dj 1000zł. za sale zapłacilismy po imprezce z prezentów :) tu tez miałam szczęście bo mój kumpel ma swoją knajpkę to mi zrobił taniej także. na szczęscie mieliśmy kilka znajomości więc koszty były nieduże. suknie też kupiłam na allegro z dodatkami. wiem że to raz w życiu ale po fakcie to się myśli że jak by się wiecej wydało to by było szkoda bo i tak nie zadowoli się wszystkich gosci. najwazniejsze bys ty dobrze się czuła tego dnia i nie zwracała uwagi na resztę. a duze wesele robicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bierzemy tylko cywilny no a jezeli chodzi o imprezke po to raczej jakis obiadek bedzie bo o weselu moge pomazyc.:( Kochaniutkie lece do drugiej pracusi jak ogarne dzieciaczki to sie odezwe i popiszemy:) Ps. Dzis mam taki dziwny ciągnacy bol w okolicach prawego jajnika. Jest on zazwyczaj w momecie kiedy kucam/siedze i jak sie podnosze to boli.:( Ktoras z Was miala cos takiego badz wie co to moze byc? Buziaki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillko to jest owulacja- a raczej jej zblizanie się, pęcherzyk Ci rośnie i dlatego boli i pewnie niebawem , na dniach pęknie- więc nie marnuj teraz czasu i zaczynaj pranie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochania tyle ze dzisiaj rano nie wytrzymalam i zrobilam pre tesi i wyszla druga kreseczka bladziutka. Mariusz ja zauwazyl po 2 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ciąża z poprzedniego cyklu albo test tez wykrył owuklę- bo jeśli to nie ciąża to napewno owulacja- ja miałam taki sam ból jak ty- jak przestał boleć to i pęcherzyk pękł.na wszelki wypadek zalecam dziś pranie wstępne a po jutrze z namaczaniem :):)):) no i po jutrze ewentualny kolejny test- jesli to ciaża to juz powinno byc widać mocniej tą drugą kreseczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki!!!!!!!!!!!!!! Witam nowe staraczki:):)Fajnie że nas przybywa....pewnie ja tylko zostanę na końcu:(:(....Kobiety pechowy dzień dzisiaj jak jasna cholera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zaparkowałam samochod przed moją pracą na takim małym naszym parkingu....(osiedlowy parking)....i jakiś kurwa młokos przywalił mi maluchem niebieskim i zwiał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wgniótł mi totalnie bok!!!!!!!!!!!!.....jakiś facet przyszedł mi powiedzieć do pracy....myślałam że zawał murowany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wezwałam policję a w między czasie dowiedziałam się kto to był....małolat kurde bez oc bez prawa jazdy i do tego w zawiasach!!!!!!!!!!!! Co ja jestem kurde matka teresa?>??????????????Oczywiście po znajomych rozpowiedziałam i sąsiadach że ma przesrane ,policję wezwałam i poprostu koniec!!!!!!!!!.....przylazł i krecił że chciał wrócić tylko mu się spieszyło!!!!!!!! Noż kurna czy ja wyglądam na debila???????????????????? Normalnie mam dość....jak ktoś ma mieć pecha to zawsze jestem to ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkie możliwe pechy mnie spotykają..........normalnie mam dość:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×