Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Czesc sloneczka:( Kuzwa czy ja musze miec zawsze pod gorke? Zaczynam miec dosc dego pipeprzonego zycia... Wyszlam od mojej mamy bo myslalam ze wybuchne... Uslyszalam ze mam urojona ciaze ze w nie poradze sobie w zyciu bo jak mam problem to ide do mamy... Powiedzial mi to moj ojczym tzn przekazal co o mnie moja rodzina mowila na niedzielnej imprezce. Nie bylam bo nawet nie zostalam zaproszona... Kuzwa co ich to obchodzi ciezko pracuje z moim M od nikogo nic nie biore ani o nic nie prosze... Piszac to lzy same leca mi po policzkach... Wiem ze zadna z Was procz paru milych slow nie moze mi nic po moc ale dziekuje z gory za nie moze chociaz one mi pomga troszke... M mnie wspiera mowi zebym sie nie przejmowala ze h.. z nimi ale ja jestem miekka dupa i nie potrafie. :( Przepraszam jezeli zanudzam was tym co pisze i zawracam wam glowe swoimi problemami ktorych z dnia na dzien mam coraz wiecej. Od jakiegos czasu pisanie tutaj pozwala mi sie uspokoic i nie wywalam swojej zlosci na M bo byl do tej pory jedyna osoba z ktora moglam szczerze pogadac. :( Myslami jestem caly czas tutaj zastanawiajac sie czy u kazdej z Was wszystko jest w porzadku jestescie mi blizsze nisz moja rodzina bo chociaz wysluchacie i staracie sie doradzic a oni za kazdym razem pruboja mi szpile wbic... Jak nie dogadaja ze zlego faceta wybralam bo biedny to ze sobie w zyciu nie poradze... Naprawde powoli odechciewa mi sie zyc na tym swiecie.... jedynie M jest osoba dla ktorej tli sie mala iskierka i zyje tylko i wylacznie dla niego... Gdybym nie miala jego nie bylo by mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla po pierwsze to współczuje takiej "rodzinki", a po drugie to co TY za głupoty piszesz...???????????????????jak to nie chce Ci sie zyc ? TY musisz zyc, dla siebie dla M i dla Rybki !!!!!!!!! a reszta sie nie przejmuj !!! Niech kazdy zajmie sie swoja rodzina i swoimi sprawami !!!!!!!! Po co TY sie tak denerwujesz, takimi głupotami??? Olej to !!! Uśmiech na pyszczaka prosze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kamillo niestety tak to jest w życiu jest że najchętniej obrabiają nam dupę Ci co gówno o Nas i o naszym życiu wiedzą............. i że niby oni wszystko wiedzą najlepiej .....ja Ci powiem tak niech się srają i trzymają na odległość ......bo tak jest bezpieczniej............ to tyle........... zbulwersowałam się bo nie lubię jak ludzie tak się zachowują .... trzymaj się kochaniutka ściskam cię ciepluteńko jak tylko mogę przez łącza 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie pisz głupot laska bo przecież masz dla kogo żyć ,jest M i będzie miniaturka M na razie musi ci starczyć jako rybka pod serduszkiem ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla olej ich wszystkich i skup sie tylko na mezu i rybci a rodzinie to nawet nie wspomnaj o ciazy chocbys juz na 100% wiedziala ze jest. niech sobie dalej mysla ze masz urojona a jak zobacza brzuszek to im kopary opadna. szczerze wspolczuje sytuacji ale na pocieszenie powiem ze moja tesciowa wcale nie jest lepsza, tez sie juz od niej nasluchalam a o tesciu to nie wspomne bo juz tyle razy plakalam przez nich. ciesze sie ze mieszkamy daleko od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej boli ze to jest moja najblizsza rodzina.... A czy rybcia jest to nie wiadomo. Podobno mam ciaze urojona mimo ze pokazalam tescik z 2 kreskami, ale co im tam najlepiej zdeptac moje marzenia i szczescie bo mi sie nie nalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera a ja mam wspaniałych teściów a mieszkają daaaaaaaaaaaaleko ode mnie i strasznie za nimi tęsknię ;-( justyś współczuję ........ ale zapewniam cię że lepiej mieć takich teściów niż rodziców ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Evikę 25 buziole 👄 witaj u Nas ........... wpisz się w tabelkę i działaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem malva. akurat rodzice mieszkaja pietro nizej i sa wspaniali. zawsze mnie wspieraja i nie slysze od nich zadnych komentarzy. moja mam 3 razy poronila i raz urodzila martwe dziecko wiec dobrze mnie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam z tesciami a mama mieszka dwa bloki dalej. Powiedzcie mi czy to zle ze z problemami chodze do wlasnej mamy?? ps. Witam nowa kolezanke sry za nastroj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko wiolkcia..............27............11.......... .....22-25. 03....Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 nina1985............24............7...................24. 03......Radomsko czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Kamilla23.............23..............2................01 .04...........Wawa Lajla_ie.........19............1......................02. 04.....poza Polska Joanka 30............29............2...................3.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? justys1818.....15.02.2010...............21.11.2010... ........????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak czarodziejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie koledzy z pracy mojego wujka Go zegnali. Był dzwiekowcem w TVP Warszawa. Jutro wizyta u ginka wyjasni moze czy sobie nie uroilam.... BUUUUUUUUU nawet zapalic na nerwa nie moge sobie zapalic bo mnie mdli buuuuuuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to jest tak ze chodze do niej gdy mam problem zeby sie zwierzyc a konczy sie to zazwyczaj klotnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow was słonka mecze wlasnymi problemami a macie przeciez tyle swoich wlasnych... przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys nic mi nie mów o stresiku... ja sie nerwuje za nas dwie :( Kamilla nie trujesz nam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla twoje problemy sa tak samo wazne jak nasze i wysluchamy cie zawsze kochana. ok. ja znikam spac bo chce juz miec ta noc za soba. jutro bede dopiero popoludniu to napisze wam co i jak z ta moja beta. buziaki. dobranoc slonca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś to masz fajnie ,to bardzo ważne jak się ma kogoś komu można się wyżalić kamillo powinnaś się cieszyć bardzo że masz się komu wygadać (mama) i korzystaj z tego do woli ..... masz moje pozwolenie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc justys, samych kolorowych Ci życze :) i jutro koniecznie daj znac jak najszybciej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super evika ........... powiedz kochanie masz swojego ginka do którego chodzisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s 28
Kamila ja też ostatnio unikam spedów rodzinnych bo z każdej strony a ty w ciążzy? a kiedy bedziesz w ciazy? na co czekacie? itp a ja nie mam ochoty każdemu sie tłumaczyc i tyle wiec z uśmieche coś dotnę i tobie tez polecam jak zobacza ze się łamiesz to będą dręczyc dalej trzeba olać głupie rodzinne komętarze wazne jest co wy sądzicie z M!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hej nowa kolezanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prześlę ci na meila jej telefon babka jest zaj.... mojej koleżance prowadziła 2 ciąże i odbierała porody..... przede wszystkim to jej podejście to ciebie jako pacjentki jest ekstra .... ja chodzę prywatnie ... bo jak chcesz się dostać u niej na ubez. to czeka się długo ,aha i pracuje w nowym szpitalu.... zaraz ci prześlę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja im nic nie bede udowadniac słonko bo i po co zaraz znow cos wymysla zeby zdeptac moje szczescie... Siostra mojej mamy dzielac sie ze mna oplatkiem w wigilie zyczyla mi zebym zmienila sobie faceta na lepszy model... Kocham mojego M i nikt tego nie zmieni nawet moja rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzinka stwierdzila ze nie doroslismy do bycia rodzicami bo moj M gra na kompie a ja bo ze wszystkim latam do mamusi mam 23 lata i jestem guwniara.... Troszke sie uspokoilam dzieki Wam i nie wyzylam sie na M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laski spadam bo już mi się oczy kleją i muszę 2 razy posty pisać bo robię błędy ;-) buziole ......... a może tak jeszcze dzisiaj pranko jakieś ??? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Justys. Kolorowych snow niech Ci sie slonko pluszowe misiaki przysnia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×