Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

oj widze ze M zaliczy podpadzioche ..... jak bedziesz moga to napisz! i nie denerwuj sie Malenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wroci do pokoju wiec w skrocie. Wszystko mu ciezko do sklepu po zakupy nie bo przemarzl bo cos tam i nic sie nie chce tylko jajka przed kompem posadzi i szczesliwy, a ja wszystko sama, najlepiej jak bym jeszcze sama slub wziela bo nie ma czasu ustalic ze mna listy gosci wrrrrrrrrrrr. Z wkurzenia az mi sie ryczec chce:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego nieszczesnego usg...dziewczynki ja bylam u lekarza w 4 tc i nic nie bylo widac,lekarz powiedzial,ze najwczesniej w 5 tc cos mozna zobaczyc,dlatego sie nie stresujcie jesli przed 5 tc nic nie bedzie...a co do mojej dzidzi,to dzis widzialam pcherzyk i bijace serduszko,taka tycia kropeczka mrugajaca na monitorze...dostalam tez duphaston,bo lekarz dopatrzyl sie jakiegos skrzepa przy pecherzyku i zakazal robic "pranie",powiem szczerze,ze troche sie zmartwilam....a do tego mam miesniaka i za 4 tygodnie dowiem sie czy bedzie on zagrazac ciazy,wszystko zalerzy gdzie utworzy sie lozysko,jesli kolo miesniaka to mamy bardzo,ale to bardzo duzy problem...czyli teraz tylko czekac,mamy 50%szans :( czyli widzicie dziewczynki, zajsc w ciaze to polowa problemu,donosic ja to juz wyzwanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rycz i nie denerwuj sie ! sprbuj przetumaczyc a jak nie pomoze to przez kolano i tylek zlac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku ja wiem ze takie slowa bola bo tez slyszalam podobne teksty w szpitalu np. to nawet dobrze ze pani poronila.... wiem jak to rani:( kamilla to napisz potem co i jak slonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie.... trzeba ja bezpiecznie donosic..... :( a to juz nie takie proste... ale bedzie dobrze :) kto nie da rady jak nie my :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28, hehe mi tez gienio powiedzial, ze wtym cyklu tez nici. Ze pecherzyk za maly i juz pekl... :P Hehe i sie POMYLIL!!!! :D Co do ciazy, juz jest lepiej. Ale jestem na L4. Biore luteine, nospe- bo brzuch strasznie ciagnie, no i non stop cos lapie. No, ale moze juz bedzie lepiej. Chcialabym wrocic do pracy, ale gienia mnie ostrzegla, ze to raczej nie realne, wiec czeka mnie czyste opierdzielanie sie :P Nerwusek, pomysl ze ja zaszlam do swojego z radoscia, ze w ciazy, a on, do mnie ze to jeszcze nie ciaza, ze niewiadomo co z tego ziarna wyrosnie i takie tam. Szybko zmienilam lekarza, :D i tobie radze tez to zrobic... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat ale juz widzialas serduszko:) teraz mysl pozytywnie i dbaj o siebie.... ja tez biore duphaston od poczatku i zakaz pranka i wogole musze lezec caly czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo lekarz powiedzial ze od poczatku trzeba ta ciaze traktowac jako zagrozona przez wzglad na poronienie. no wiesz takie srodki ostroznosci. powiedzial ze mam zwolnic tryb zycia itd. moge jezdzic tylko raz w tyg na uczelnie i chodzic do sklepu ale nie daleko. mam sie poprostu nie przemeczac bo moge znow poronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak faktycznie... to lez, nie przemeczaj sie i nie denerwuj :) ja wlasnie zjadlam sobie kanapeczki i ogladam serial :D czuje sie ok, troszke w podbrzuszu pobolewa no i cycki ..... i stan podgoraczkowy sie utrzymuje buuuuu a tak wasciwie co mam powiedziec M jak wrci z pracy????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz ze wynik wskazuje na wczesna ciaze ale ze musisz to potwierdzic kolejna beta. i ze jak bedzie wzrost to moze sie cieszyc z rybci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana przeciez widzialas na tych normach beta hcg ze od 5 wzwyz jest ciaza a ty masz ponad 11:) jest to bardzo wczesna ciaza wedlug tych norm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra juz dobra.... ale moze sie to roznie skonczyc prawda...? bo co jak dostane okres...? tzn ze poleciao? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie :( wiec kazda wizyta w wc i mocniejsze zaklucie w podbrzuszu..... strach w oczach !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :):):):) czekająca to chyba faktyczie musisz zmienić lekarza- przy pso potrzebne są leki bo inaczej sa dużo mniejsze szanse na zapłodnienie. więc Kochana idz do lekarza i niech zaczna coś robić w tym kierunku. nerwusku wynik wskazuje na ciąże a że zapewne jest wczesna to może dlatego tak mała- nie ma co się denerwować- kolejna beta wszystko Ci wyjaśni- ładnie przyrośnie i będziesz szczęśliwa. s28 podobno po odstawieniu duphastonu powinna po 3 dniach wystąpić @ ale tez i czytałam że komuś dopiero po 5-10 dni po odstawieniu nadchodziła. ale to pewnie wyjątki. mi własnie minął 3 dzień po odstawieniu. @ nadal nie ma. czasami w podbrzuszu zakuje a raczej jajniki na zmianę- sutki bardzo wrażliwe. temperatura 37,12, śluz wodnisty, płynny. ale to mogą być wszystko skutki właśnie duphastonu- tak sobie to tłumaczę. no zobaczymy co będzie dalej :):):) justys słonko to słuchaj pilnie zaleceń ginka i dbał o rybcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla to oni chyba dzisiaj mają swój dzień na wkurwianie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pewnie się zmówili.....:):):)Mój za to miał iść na zebranie do szkoły do małej jutro na 17.00!!!! od dwóch tygodni trąbię!!! A dzisiaj wielce zdziwiony że jutro i że na 17.00 i on nie da rady!!!!!!!!!!!!!!! No kurwa mać!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko faceci to juz tacy poprostu sa. ja dwa dni temu myslalm ze z siebie wyjde przez mojego m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie testowałam. zrobie to 26-go jak @ nie przyjdzie. bo niby termin powinien być na dziś bo zawsze miałam 28 dniowe cykle a wiem że pęcherzyk pękł dopiero w 17dc więc przesunie mi się @ o te 3 dni. więc cierpliwie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zleci justys zobaczysz- teraz już Cię uspokoi beta a to już w środę :):):):) uspokoisz się Kochaniutka napewno bo będzie piękny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiolkcia to idziemy razem w tym cyklu mi 4 dzień minął po dupashonie, mam takie lekkie pobolewanie brzucha jak na okres zobaczymy jutro! !! Wiolkcia no ja mam nadzieje ze w krótce przekarzesz dobra info!!! buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :):)) ja wierzę że nasz topik teraz będzie owocny w zaciążone ):):):):) musi tak być- wiosna idzie- wszystko się rodzi do życia więc i nasze rybcie też zaczna w nas dojrzewać. oki laseczki zmykam do łóżeczka, padam na twarz. trzymajcie się, miłej nocki i mało stresów :) do jutra laseczki 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×