Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

wizyta po pracy na 15.30 dziewczyny a jesli byłaby to ciąża pozamaciczna to widziałby w sobote pęcherzyk lekarz na usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak widział by poza macicą- będzie dobrze zobaczysz :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Berbelek, ja proponuje położyć się i pospać do wizyty:):)wsio będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja w pracy siedze :( niestety w pracy nie mogę sobie na odpoczynek pozwolić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde nie doczytałAM wczesniej.,...jakbyś się źle czuła to lepiej się zwolnić....a narazie się nie przejmuj naprawdę!!!!!!!!!!!!!! I daj znać jak wrócisz od lekarza koniecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobitki :) dziękuje wiolkcia za odpowiedz wlaśnie nie wiedzialam czy mozna czy nie bo tak sobie myslalam ze jezeli biore clo to musze dac czas tym pecherzykom a pozniej do dziela no ale mozna to najwazniejsze jeszcze tylko dzis i jutro clo a pozniej wizyta u lekarza no i czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich baaaaaaaardzo serdecznie :) Mam nadzieję, że mi wybaczycie moją nieobecność weekendową, ale wreszcie odpoczęłam od pracy, komputera i mogłam się nacieszyć spędzeniem czasu z mężem, grillem z rodzinkom itd. Zaraz zabiorę się za czytanie i postaram się jakoś wbić w dyskusję :) Buziaczki dla wszystkich na powitanie 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonca Przeczytalam w koncu:) Ale sie rozpisalyscie:) Ja wstalam po 8 i poszlam spac dalej no i teraz wstalam. Nadziei na ten cykl nie mam bo duzo stresu przed ślubem i pewnie nic z niego nie bedzie:( Ciesze sie ze wam jakos sie powoli uklada bo mi to chyba wogole sie nie uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E Kamilla pierdoly gadasz:):):)....wszystkim się uda tylko niektórym pozniej , niektorym wczesniej....tak się pocieszam :):):):)he he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie nie pocieszam juz szarlotko:( Ale mam dola od rana:( Berbelku dzwon do tego profesora!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla mój M strasznie chce dziecka i to mnie dobija:(:(Gdyby tak nie chciał to by mnie pewnie @ co miesiac tak nie bolała...:(No ale nic nie zrobię , muszę czekać na badania....i tyle...po badaniach dowiem się czegokolwiek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kamilko dola to ty masz od wczoraj a myslalam ze jak sie przespisz to ci przejdzie nie smuc sie bo naprawde bedzie dobrze i nie mozna sie tak zalamywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko na pewno Ci sie uda:) Mnie niestety dopadl dol i musze sie z niego jakos wygrzebać ale tym razem bedzie bardzo ciezko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam bede wieczorkiem pozdrawiam i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten wiesz jak ja zazdroszcze dziewczyna ze im sie udalo, jedynie na tym jednodniowym wypadzie udalo mi sie nie myslec o rybci wrocilam do domu i znow zaczelam:( jedyne co mnie pociesza to to ze z M sie nie kluce i jest przy mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka, bo Ci zaraz tu facnę w czapę!!! Co to za doły, hę? Ja przybyłam z odsieczą, a tu humory na bakier.... Chwilunia, tak nie można. Musimy przecież jakoś to przetrwać nie? Doczytałam wreszcie co naskrobałyście i powiem szczerze, że nie wiem co mam komu odpisać!!!! 😭 moja pamięć jest dobra, ale niestety krótka..... Chciałam tylko tutaj Berbelkowi naszemu kochanemu napisać, że wszystko będzie dobrze :) Różnie to na początku bywa, ale jak jest pęchęrzyk i beta duża, to wszystko wskazuje na to, ze jest dobrze. Plamienia zdarząją się nawet do 3 miesiąca, więc spokojnie. Napisz tylko kochana na którą masz tą wizytę, bo teraz to chyba jeszcze w pracy siedzisz? Justyś, mysia, szkoda że się nie udało :( ale z drugiej strony, znów można żyć nadzieją, tak jak ja :) a pranko przecież należy do tych baaardzo przyjemnych czynności w życiu, więc zawsze to jakieś pocieszenie ;P No już, głowy do góry, wszystkie teraz ściskam wielkim przytulańcem!!! I uśmiechy proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Słońca :) widze ze frekfencja rośnie i humorki nawet dobre :) berbelek Ty nie swiruj z ta pozamaciczna!!!!!!! uspokoj sie wizyta juz za kilka godzin... jak Cie gin nie usatysfakcjonuje to dzwon do innego !!!!! Kamilla co to za czarny humor od rana ...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jutro wolne wiec moge w nocy Wam potowarzyszyć dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×