Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no tak mi gin powiedzial, a ta moja kolezanka sie zarazila od dzieciaka i stracila ciaze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwczynki Czekajaca moze ktos kupi Twoje kolczyki bo sa sliczne :) Ja sama bym kupila ale oprocz zlotych nie moge zalozyc zadnych innych bo mam uczulenie i puchna mi uszka:( Ale mam zgage, nie wiecie co na nia jest dobre i moze pomoc?? Buziaczki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wiekszosc sie starankuje:) ja mam nadzieje ze jutro juz tescik pokaze dwie krechy i bedzie owulka:) a od paru godzin boli mnie podbrzusze i kluje jajnik a owulka to nie jest bo tescik powtorzylam popoludniu i znow blada kreseczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez podbrzusze boli ale to pewnie na @. Justys uda sie Wam zwlaszcza przy pomocy Clo;) juz 2 razy sie udalo wiec jak beda silne jajeczka po lekach to rybcia bedzie na 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje. teraz tylko trzeba dobrze celowac w owulke:) jezu niech sie wkoncu uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musicie codziennie i napewno traficie;) Trzymam kciuki zeby sie udalo;) ❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lece bo niezbyt dobrze sie czuje. Buziaki slonka 👄❤️ Dobranoc kolorowych snow i owocnych staranek ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dziś 16 dc byłam dziś u lekarza i okazało się ze CLO bardzo ładnie zadziałało mój pęcherzyk dziś osiągnął wielkość 2.3 na 2.5 strasznie duży aż sam ginio mówił że duzy aż za duży ale co zrobić od tego właśnie jest clo cieszę się bo dał mi dzisiaj nadzieję mówił jeszcze że od dziś 3 dni staranek bo lada dzień powinien pęcherzyk pęknąć mam nadzieję że się uda bo już naprawdę się tak pozytywnie nastawiąłm że jak nic nie wyjdzie to sie załamie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) zapalam światło! wstawać śpiochy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! Dziewczyny zadzwoniła do mnie PANI doktor i mam przesunieta wizyte !!!!!! TERAZ NA PIATEK!!!!!!!!!! Tak sie ciesze !!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):) NARESZCIE RUSZY Z MIEJSCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) czekająca bardzo się ciesze :) to w piątek zaczynasz leczenie :) halo a co u reszty Dziewczynek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca to fantastycznie!!! Wreszcie :) Justys mam nadzieje ze owulka bedzie :D karten no to fakt pecherzyk cud miod teraz tylko dzialac :D Kolokota- co do unikanie malych dzieci w ciazy. Wiekszej glupoty nie slyszalam. A jak ktos ma ro po roku. To co ma sprzedac na 9 miesiecy dziecko.. Ja sama mam w rodzinie 4 malych dzieci i nie unikam. To byl poprostu zbieg okolicznosci... Dorosli sa wiekszymi nosicielami wirusow, bakteri niz male dzieci. U mnie pogoda taka sobie. Cieplo, ale pochmurno... Czekajaca a ile bys chciala za te 3 pary kolczykow?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek u nas ok. Czujemy sie swietnie :) Na wsi swiezutkie powietrze dotleniamy sie :D Za tydzien wizyta u gienia. Nie wyjde dopoki nie zrobi mi USG i nie powie co plci Niunki hehe... A jak u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA TU I NERWUSEK DZIEKUJE! NIEMOGE SIE DOCZEKAC WIZYTY ! I JUZ SIE DENERWUJE ! CO MI POWIE!!!!!!!! NowaTu te kolczyki co robie dla siebie są porebrzane wiec nie srebrne. I mam juz tyle par ze nie mam ich gdzie kłasc :) Nie zdaze załozyc wszystkich wiec moge połowe odsprzedac :) No za te 3 pary dałam minimalna te 7 złotych. Ale tak z 10 złotych mogło by byc za te 3 pary :) Ale narazie nikt sie nieskusił :) A mam jeszcze inne kolorki, ale z owiele drozszych koralików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my tez mamy wizyte za tydzien, dokładnie we wtorek :) juz nie moge sie doczerkac. teraz M chce tez wejsc na usg bo potem zadaje mi 100 pytan ; a jakie było, jak wygklądao, czy było duze itd :P czujemy sie w sumie dobrze, nawet mdłosci tak jakby odpusciły troche... siedze odpoczywam i mam nadzieje, ze Niunia rośnie i wszystko jest w porządku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca ja osobiscie jestem antykolczykowa :D Jedynie odswietnie jak nie zapomne to zaloze :P Ale moja bratowa ma manie hehe chyba tylko kupowania... I ostatnio cos marudzila, ze ma chyba wszystkie kolorki, ale zielonych jej brak... A patrze u ciebie az w 3 odcieniach. Jak wroce ze wsi do miasta to sie zapytam jej czy nie chce :) Moze za sie skusi :D Nerwusek ja mam wizyte 20 w czwartek... ale strasznie sie niecierpliwei. Juz dawno nie widzialam swojej Niunki. Wczoraj chyba caly dzien przespala, bo nie czulam ruchow, a dzis z rana tylko slabiutkie... i nic... Moze swieze powietrze tak dobrze na Niunke wplywa hehe... Mamuska sie obija to i Ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Niunka zastukala 2 razy... chyba dala znac - Mamus nie martw sie wszystko u mnie OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca moj M to przeszczesliwy :) cały czas troszczy sie o mnie, wszystko robi za mnie, jest cudowny :) ja to bardzo sie denerwuje, czy wszystko jest ok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa tu to dobrze :) Mozesz zapytac jak wrócisz ze wsi :) Ach to chyba cudowne czóc takie ruchy dzidziusia co ? A na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×