Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hahahahaha i tak nagle weszlas NC a tak na przyszlosc naucz sie pisac po kropce z duzej litery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzalam poczte i widze ze po raz kolejny mnie obrazasz i wyciagasz zle wnioski dlatego weszlam na forum. mam dosc jezeli ktos pisze na pomaranczowo i sie nie moze przyznac do tego to nie moja wina. dostep do forum ma kazdy wiec nie czepiaj sie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obwiniasz mnie o cos czego nie zrobilam. moze bys sie nad tym zastanowila i przemyslala a nie oczerniala kogos nie majac podstaw. to ze nie przepadamy za soba to nie znaczy ze to ja pisze. chcialam ci cos powiedzic to zalogowalam sie normalnie i nie widze powodu dlaczego miala bym pisac jako pomaranczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:)wróciłam z działki:)ale jestem padnieta, brzuszek cos tam pobolewa ale mało:(sluz taki tak no i zrobiłam test owulacyjny i negatywny:( u mnie 10 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ale piszesz ze cie obrazam wiec prosze pokaz mi gdzie, a wnioski ze to ty piszesz na pomaranczowo wyciagam ze stylu pisma jaki ma anonim i ty mianowicie brak duzych liter na poczatku zdania i po kropce tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to robcie pranko codziennie i na pewno traficie;) A jak samopoczucie? Ciut lepsze niz ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nie dowod wiele dziewczyn nie pisze duzych liter inne stawiaja pietnascie kropek. zreszta mysl jak chcesz to nie ja a skoro tobie daje satysfakcje to uwazaj jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie daje statysfakcji tylko wyciagam wnioski.. A wiec pokaz gdzie Cie obrazilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrazasz samym faktem wyciagania blednych wnioskow nie upewniwszy sie i nie sprawdziwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys a Ty zmeczylas swojego M juz dzisiaj czy dopiero masz w planach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a po za tym? Piszesz ze caly czas cie obrazam wiec pytam sie gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno jezeli chcesz na siebie zwrocic uwage to nie tedy drog. caly czas czy wtedy kiedy nagle pojawi sie jakis pomaranczowy przyglup i to od razu musze byc ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie zwracam na siebie uwagi tylko zadalam ci proste pytanie i czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no starank już zaczelismy:)codziennie bedziemy sie starac jak test wyjdzie pozytywny:) a jak to jest z tym sluzem??ile dni przed owulacją sie pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika no u kazdej kobitki to inaczej jest. ja mam dopiero w dniu owulki taki prawidlowy sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to chyba nie miejsce na takie przepychanki... ? justys Słonko działaj działaj , jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku ale to nie ja zaczynam. pisze jakis pajac na pomaranczowo i Kamilka obwinia mnie wiec sie tylko bronie. nie moja wina ze jakis analfabeta nie pisze po kropce duzych liter a dla Kamilki to jedyny dowod na to ze to niegrzeczna i niedobra Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kontynuujcie takie rozmowy gdzie indziej a nie tworzycie napięta atmosferke!!! justys juz niedługo spadniesz do tabeleczki niżej :) widze ze termin masz na 26 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skonczylam.... Monia to trzymam kciuki aby starania sie powiodly;) Z reszta za Wszystkie starajace trzymam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby was juz w to nie wciagac probowalam i pisalam na naszej klasie ale i tak wam to skopiowala wiec co sie bede wysilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bo mialam miec @ na 30.05 ale owulka wyszla wczesniej bo juz dzis tescik pokazal dwie kreski wiec obliczylam ze @ ma byc juz 26:) oby nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys jak wszystko ulozy sie po Twojej mysli to pewnie juz w nastepnym miesiacu zmienisz tabelke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilo23 raz napisalam ci na pomaranczowo,ze jestes popierdolona...nie balam sie podpisac,ale widze jaka jestes manipulatorka i jak zgnoilas nine...wiele osob pisze tu co mysli o tobie,a do ciebie nadal to nie dociera...osoby tak ograniczonej intelektualnie(mam nadzieje,ze nie za trudne slowo dla ciebie) jeszcze nie widzialam...nie obchodzi mnie czy teraz mnie potepisz czy tez nie,bo coz zawsze musisz miec kozla ofiarnego? czepilas sie biednej niny i psy na niej wieszasz...podkreslam raz tylko pisalam na pomaranczowo,widac masz juz duzy fan club :P a wiesz co jest najsmieszniejsze? za kazdym razem kazdy"pomaranczowy" pisze ci to samo,a ty jako jedyna obrone masz atak na nine...lubisz byc w centrum uwagi,jak nikt o tobie nie pisze,to zalisz sie na rodzine,pozniej na faceta,a jak ktos ci napisze,ze pierdolisz 3po3 to zaczynasz pisac,ze odchodzisz z forum i robisz to tak dlugo,az w koncu ktos ci napisze,zebys zostala!!!!! kiedys kazdego dnia siedzialam na topiku,lubilam czytac co slychac u dziewczyn,od kilku tygodni zagladam sporadycznie,bo juz mam dosyc marnowania czasu na czytanie o tym co to sie znowu zlego nie przytrafilo biednej kamilce....zejdz wreszcie na ziemie i przestan sie zachowywac jak infantylna blondynka...daj zyc ninie...i prosze teraz mozesz mnie oskarzac o wszystkie grzechy tego swiata...mam to gdzies!!! to tyle z mojej strony...przykro mi dziewczynki,ze to wszystko napisalam,ale mam dosyc patrzenia jak tylko nina ma odwage powiedziec tej manipulatorce co o niej mysli... pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×