Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Musicie byc dobrej mysli i na pewno sie uda a jak nie w tym to w nastepnym cyklu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne póki co nie mam diagnozy o bezpłodności więc nadzieja zawsze jest :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł hehe :) na szczęście głowa przestała mnie boleć tak koło 14.00 więc jest dobrze. Koleżanka w pracy nastraszyła mnie, że może mam problemy z ciśnieniem. Hmmmmm, no możliwe. Muszę sobie zmierzyć. Co porabiacie? Mój M ogląda wrestling więc się nudzę... dodatkowo sączy piwko a ja się tylko patrzę.. Ciekawe czy uda mi się go dzisiaj namówić na przytulańce?Moze być ciężko.Ja chyba mam naprawdę owulkę teraz... czy to możliwe?Przecież to 19dc a jajnik mnie boli i jakoś "tam" wilgotno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde justys nie nakręcaj mnie :P pożyjemy, zobaczymy. Ale powiem Wam szczerze, że nienawidzę drugiej połowy cyklu. Niby powtarzam sobie, że luz, że co mnie to, ale to nieprawda.Im blżej @ tym większy stres. Nie da się tego przezwyciężyć, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
Witam szanowne Koleżanki Mam nadzieję, że to ciąża, a nie rozregulowanie hormonalne z powodu stresu. Moja sytuacja jest taka: w 22,23,24,25 dniu cyklu brałam Luteinę dopochwową (po 2tabl. na noc). Tak mi zalecił gin. Wcześniej w 19 dniu cyklu test owulacyjny pokazał 2 kreski-nie przegapiliśmy tej szansy (w poprzednie 3 cykle sprawdzane testami były ujemne). 10 maja powinnam mieć @. Narazie go brak, ale mam dziwne uczucie od soboty w podbrzuszu. Niby jak przed okresem, niby jak przy problemach z jelitami Mam obawy, czy brak okresu nie jest spowodowany stresem, który towarzyszy mi w pracy niemal codziennie. Boję się, że Luteina coś mi pomieszała. Kupiłam test ciążowy, ale boję się, że jest za wsześnie, żeby wynik był wiarygodny. Co o tym myśleć? Myślicie, że jest szansa na ciążę?Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
Dodam, że starania czynimy od wrzesnia 2009. Miałąm podejrzenie PCOS, ale ostatni lekarz wykluczył to schorzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro termin @ mialas na 10 maja to test zrobiony jutro rano bedzie juz wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka nawet jesli zrobisz teraz test to powinien już pokazać:)czekamy na wiadomosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
Moja ostatnia @ była 8.04.10r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje ból prawego jajnika:)mam nadzieje ze owulacja sie już zbliża:) w sumie u mnie 11dc wiec jeszcze mam z 2-3 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
ale ja liczę 14 dni od 19 dnia cyklu, czyli od 26.04.10r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajeczka ja na twoim miejscu zrobiłam bym test nawet dzis:)jak byłam w ciaży to mi wyszedł test pozytywny o 21 godz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
muszę przyznać, że żyję nadzieją na dzidzię i boję się wykonać test, żeby się jnie rozczarować. W głowie mam już mega schizę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
Chciałam Wam jeszcze napisać, że brałam od 5 do 21 dnia cyklu krople Hormeel. 3Xdz. po 10 kropli. Niestety flakonik 30ml starcza na zbyt krótko. Krople w Polsce (Zagłębie, Śląsk) nieosiągalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrob Bajeczko tescik i bedziesz miala jasna sytuacje:) trzymam kciuki za pozytyw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
Hormeel: zaburzenia miesiączkowania, wspomagajaco w leczeniu niepłodności, regulują czynność gruczołów dokrewnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
Sosnowiec city :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
poczekam do jutrzejszego popołudnia, jeśli będzie nadal brak @, to odpalam testa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka3136
ostatnio byłam u świetnej lekarki gin w Tarnowskich Górach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×