Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

a moj gin mi powiedzial ze w okresie staran trzeba zrezygnowac z solarium bo to sa szkodliwe promienie i powoduja rozne uposledzenia u plodu juz od najwczesniejszych dni. a poza tym plemniki nie lubia ciepla bo tyle sie mowi ze faceci nie moga sie przegrzewc i nosic ciasnej bielizny, a nawet brac goracych kapieli bo to uszkadza plemniki. a skad slyszalas ze plemniki lubia cieplo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio na jakims programie ogladałam że najwiecej kobiet zachodzi w ciąże jak jest ciepło a że u nas jest taki klimat jak jest to mozna raz na jakis czas skorzystac z solarium a niektóre kobietki po sexsiku nawet podgrzewają brzuch suszarka, a solarium to jak słońce tylko mocniejsze, a dzieki promienią słnecznym nasz organizm wytwarza witamine B i D i hormon szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo laseczki :):)) mysiu niby zalecenia w pranku sa co 2 dni ale kazda z nas boi się tak samo jak ty iż przegapi ten dzień i dlatego staramy sie codziennie. ja w tym cyklu niestety co 2 dni bo jakos nie miałam mozliwości codziennie :( juzstys ja na tych temperaturach to wogóle sie nie znam a rzczej już nic nie pamiętam z tych całych ich zasad. no i życzę Ci spełnienia snu :):):):) Kamilko jak tam Twoje samopoczucie- dalej okresowo czy może nie?? moniczko ja słyszałam tez iż solarium jest zabronione od owulacji do @włącznie. Czekajaca rozumie Twoje poddenerwowanie i stresik z jutrzejsza wizytą. z tego co pisałaś to jest dobrą lekarką i napewno Ci pomoże :):):) u mnie zupełna cisza- nawet piersiaki mnie nie bolą, nic zupełnie- od 3 misięcy to dla mnie nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) czytam tak sobie co piszecie i ..... monika wiekszej głupoty nie słyszałam !!!!!!! solarium jest zabronione, i nie słyszałąm zeby ktos suszarka nagrzewał sobie brzuch... nie no sory !!! Justys Ty sie nie zajmuj sie tempka tylko starankami... kontynuuj teraz staranka co dwa trzy dni....... i oby sen sie spełnił :) wiolkcia Ty tez starankuj co dwa trzy dni i uda się zobaczysz..... :) a co do piersi...ja tez miałam miękkie jak nigdy, wiec spokojnie Słońce :) kiedy masz termin @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a ja nie wiem co jest grane..... dwa dni temu byla mocna kreska na tescie i wczoraj juz bledsza. a dzis zrobilam tescik i znow mocna ta druga kreska.... juz nie wiem teraz czy owulka byla czy bedzie.... staranka sa od 3 dni wiec dzisiaj jeszcze tez beda.... ale jak sie okaze ze owulka bedzie dopiero jutro albo pozniej to bede miala marne szanse bo wszystkie plemniczki poszly juz teraz na staranka i moze juz nie byc ich na tyle duzo zeby sie pozniej udalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys ja w ogole nie rozumiem po co uzywacie tych testow...??? trzeba starankowac co dwa trzy dni przez cały m-c ! ja czułam jajniki w połowie cyklu a zaszłam przed @ wiec nie ma reguły !!!!!!!! wiec nie ma sie co zamartwiac tylko starankiwac dalej, co dwa dni w zupełnosci wystarczy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No NERWUSKU moze tylko dla sprawdzenia czy była owulacja. Mi by sie one przydały gdyz nie mam owulacji i jak bede brała jakies leki to bym musiała sprawdzic czy bede ja wogóle miała. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dziś mój sądny dzień i pewnie sie dowiem że nasza rybka się nie rozwija i że ją stracimy wizyta o 16 ale już się boję za mną nie przespana noc najlepiej chciałabym uciec przed tą wizytą żeby nie słyszeć tej przykrej wiadomości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku bede trzymała mocno kciuki! A na która masz wizyte? Trzymaj sie .... Moze nie wszystko jeszcze przesadzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku ja mam termin na 21-ego już jestem po owulce dawno i była napewno bo ja cały czas mam monitorowane cykle. więc teraz trzeba czekac i zobaczymy czy zaskoczyłam tym razem czy nie :):)) ja w testy owulacyjne nie wierzę bo dużo dziewczyny pisza iz dają fałszywe wyniki, przykład justysi której teraz wychodzi niby druga owulacja. czekająca mysle ze ginka powinna zrobić Ci monitoring by sprawdzić czy owulusiesz czy nie bo to jedyny sposób by stwierdzić na 100% czy tak jest czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku bedzie dobrze! Musi!!!!!!!!!!! A ja piore posciel, nastawiłam na zupke pomidorowa, kupiłam spodnie, byłam na małych zakupach, zapisałam meza do stomatologa itd itd Mam mase zajec! A jeszcze kleic zdjec do albbumu nieskonczyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca ja nie znam sie na testach wiem tylko z doswiadczenia ze trzeb byc aktywnym przez cały czas , nigdy nie wiem kiedy natura spłata nam figla...... witaj berbelku :) dlaczego takie negatywne nastawienie ?????? dopoki lekarz nie powie ze jest źle nie wolno ci tak myslec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jak Ty sie czujesz? masz jakies dolegliwosci?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia to trzymam kciuki :) mogłaby ktos spasc do naszej tabelki, bo ciasnawo u Was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berebelku trzymaj się a my trzymamy za Ciebie kciuki- daj znac jak tylko wrócisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama robila testy wychodzily 2 kreski, a jak potem sie okazalo ze wogole owulki nie mialam... no to sory.... nie wierze... :P Pomiar tem, sluz itp. tak ale same testy to nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKCIA no to trzymamy kciuki za jajeczko !!!!!!!!! Oby sie udało! No co do mnie moja droga to nie mam owulacji niestety :( Jeden objaw pcos to wlasnie brak owulacji! Jedynie jeden cykl po DIANIE miałam owulacje w grudniu i takich objawów mjak wtedy nie miałam juz bo i jajniki sie poblokowały :( Miałam wtedy mega wrazliwe i bolesne sutki, i miałam duzo gestego sluzu, normalnie wypływał strumieniami! Bo miałam wtedy akurat wizyte u ginekolog i usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jaka dowcipnisia się z nerwuska zrobiła :):):):):) poluźnimy napewno tą górna tabelke w tym miesiącu :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego Czekajaca powinna wprowadzić leki na owulkę i zrobić monitoring by sprawdzić czy działają one na Ciebie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje że kilka z nas poleci do drugiej tabeleczki i to jedna po drugiej :):):) gdyby to tylko od nas zalezało to pewnie już dawno byśmy tam z Tobą siedziały :))):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKCIA no licze ze jak jutro pójde to ona mi da duphaston albo luteine na wywołanie @ no i CLO , ale dopiero jutro sie przekonam co mi zaleci...... TYLKO NIE BADANIA! Bo ja wiem co mi jest przeciesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze nadi8...................23...........12.................23.05...Jelenia Góra werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6...............ok.26.0 5.....Żywiec xmonikax24.........25..............10............koło 28.05.......Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010........ ..????? sat..........................................14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26.............................. 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie.......................................?????????????... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WKLEJAM BY SIE NIEZAPODZIAŁA :p s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg madziek1983.......27..............4..................30.0 4 IRL malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6...............ok.26.0 5.....Żywiec xmonikax24.........25..............10............koło 28.05.......Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....Brzesko szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06.....Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......Wawa Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010..........????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............ 8. 12. 2010 ............???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????............?????? berbelek1........18.03.2010r. ........??????????????.............????? A gdzie s28,madziek1983,malva1983, evika ? Juz sa po temrinie @ a nic nie pisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myśle że powinny jej wystarczeć te wyniki co masz. napewno musi wywołać @ a potem dalsze leczonko :):):) mam nadzieję że szybko Ci to pójdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×