Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

do oczekujacej ann - ja bym mogla polecic mierzenie temperatury i obserwacje sluzu. A wspolzycie 14dc daje szanse na ciaze. Berbelku nawet nie wiesz jak sie ciesze, jak sie ktorejs dziewczynie udaje to napawa mnie to optymizmem, jak przeczytalam twój wpis to az mi sie łezka zakrecila w oku z radosci mnie cos w lewym boku pobolewa, ale dzis M nie ma, i mozemy sie przytulac dopiero jutro wieczorem, czuje ze przegapimy owulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia nie mysl tak negatywnie. ja trzymam kciuki za ciebie zebys w ta owulke jednak trafila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze już 9 miesięcy i nic, moze ja mam pcos, jakie sa objawy? albo nie drożne jajowody, czy cos takiego, jak teraz pojde do ginka to musi mi powiedziec jakie badania zrobic i co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca ann
Hmm..czyli jak będe próbowała jeszcze jutro i po jutrze to może sie uda?biorąc po uwage fakt ze nie wiem jak długi cykl będę miała..ehh czemu to takie trudne?:(niektóre kobiety tak łatwo zachodza w ciąże ju z nie wspomnę o wpadkach i niechcianych ciążach:(..jeśli chodzi o mierzenie temp to nigdy nie moge tego zrozumiec jak to jest jak jest podwyższona to są płodne i mozna działac hyhyh..cz jak?dzieki za odp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj sobie o mierzeniu temp. o metodzie NPR, poza tym na wczesniejszych stronach tegpo tematu byla mowa o temperaturze. W telegraficznym skrocie to jest tak ze po 6 dniach nizszej temperatury, jest skok i 3 dni wyzszej wtedy mozesz stwierdzic ze byla owulacja wlasnie podcza stego skoku, zaleca sie wspolzycie 3 dni nizszej temp i jeden wyzszej, jesli temp utrzyma sie 16 dni na poziomie wyzszym to juz mozna podejrzewac ciaze, a po 20 dniach miec pewnosc. tempke mierzys ie w ustach pod jezykiem zawsze w tym samym miejscu lub w odbycie lub w pochwie, zawsze rano przed wstaniem z łózka i innymi czynnosciami, przez ok 5 minut w pochwie, 8 minut w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha czekajaca ann - normalnie faza wyzszej temp trwa 12-14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku GRATULACJE!!!!!! ciesze sie,ze wszystko ok,widzialas serduszko? pamietam jak ja je zobaczylam pierwszy raz,tak zaczelam rechotac,ze caly obraz skakal :P ann nie mozecie kochac sie codziennie...co 3 dni!!! moze jestem monotematyczna,ale to jest podstawa staranek,bo czym ten biedny chlop ma strzelac? :P nowatu a jak twoja dzidzia|? :) jak sie czujesz? :) a co do waszych testow owulacyjnych...3miesiace temu nie wiedzialam o ich istnieniu,ale pamietam 1 rzecz...justys czy w cyklu jak zaszlas ostatnio w ciaze,tez nie mialas dwuch owulacji wg testu? nie robcie zadnych testow(roznie bywa),nie mierzcie tempki(zbyt chwiejna i wrazliwa),sluz...(nie znam sie:P ) prosta sprawa...od 7dc pranko co 3 dni do 25dc i tyle :) szarlotka twoja fryzura to bardzo dobre posuniecie :) faceci lubia zmiany u kobiet :) teraz spojrzy na ciebie nowym okiem :P justys,co do bolu owulacyjnego,to gdzies czytalam,ze moze on oznaczas,ze owulka bedzie,jest lub byla...ale ja sie trzymam wersji,ze jest :P nerwusek zdjecia brzusia robie co tydzien :) pozniej bede mogla obejrzec jak sie zmienialo moje cialo az do rozwiazania :) poza tym pisze dziennik dla dzidzi...od dnia poczecia,pisze wszystko co sie dzieje z moim cialem i z malenstwem :) opisuje swoje obawy,uczzucia,zdjecia...wszystko co dotyczy mojej ciazy,a ten dziennik chce wredzyc dzidzi w dniu 18-tych urodzin :) wiolkcia niech ci bedzie :P co tydzien zmieniamy tabelke :P i tak piersiaste na maxa :P juz 3x zmienialam staniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sat... u mnie ok, Niunka tez ok. Wlasnie sie przewraca i nie daje mi zjesc :D Dzis zakupilam pierwsze ubranka. 2 pary bodow. A ty juz cos zakupowalas?? Wiesz jaka plec... A ty jak sie czujesz, jedyne u mnie zmiany to siara i powiekszajacy sie brzuszek. No i wreszcie jestem pelna energii, i moge jesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale ja wam zazdroszcze:) tez chcialabym juz nosic pod serduszkiem malego czlowieczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek pewnie świętuje :) mam nadzieje Maleńka ze jutro sie odezwiesz i napiszesz nam cos wiecej. sat, nowaTu fajnie ze jestescie :) ja jak na razie jestem pewna obaw... piersi rosna, brzusio rosnie..... superasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat ja to zaniemowiełam jak zobaczyłam migajacy punkcik na ekranie :) bylam w szoku !!! swietny pomysł z tym dziennikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ;) od dłuższego czasu śledze waszw forum i tak troszke nie śmiało postanowiłam do was dołączyć może to pomoze mi przestać się czuć tak samotnie w mojej sytuacji czyli podobnie jak wiele z was staram się o dzidziusia już 5 latek i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys ja widzialam juz w 7 po ostatniej @ :) Pieknie migotalo... Ale widok to widok... Jak juz uslyszysz to brak slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowaTu ja o niczym innym nie marze tylko o tym zeby wkoncu zobaczyc dzidzie na usg i uslyszec serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak az 5 lat co jest przeszkoda nie wiedziałam do nie dawna .zaczęłam leczenie dwa lata temu jeden lekarz drugi i nic konkretnego sie nie dowiedziałam prosze czekac wiec dalam sobie spokoj z tymi lekarzami az do lutego tego roku wkoncu sie zmobilizowalam i podjelam kolejne działania lekarz wysłał mnie na hsg miałam w mrcu jeden jajowod nie drożny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda..to musi byc straszne..bardzo mi przykro...a badaliscie sie? wiecie kaja moze byc przyczyna az 5lat? nowatu...kupilam buciki kilka tygodni temu,juz rozgladam sie za wozkiem,bo wybralam model,teraz tylko w becie szukam okazji :) plci nie znam,bo dopiero13-14 tc...kilka dni temu bylam na usg genetycznym i czekajac mowie do dzidzi,ze ma nozki rozlozyci ladnie pokazac co tam ma...i wyobraz sobie maly w trakcie badania zlozym nozki po turecku :P ale lekarz nie chcial zerkac,bo za wczesnie..mam nadzieje,ze dzidzia bedzie tak posluszna jak byla na badaniu :P justys juz niedlugo pamietaj jak ostatnio ci wykrakalam :) nerwusek...powiem ci,ze do 12tc tez traktowalam kazdy dzien jak dar od losu...teraz wierze w to,ze bedzie dobrze :) wiesz co pomaga...kupilam sobie urzadzenie do podsluchiwania serduszka dzidzi...codziennie rano i wieczorem podsluchuje malego :) dzwiek jego serduszka mnie uspokaja i sprawia,ze jest mi lzej na sercu :) urzadzenie troche drogie,ale wierz mi,warte ceny :) nazywa sie "fetal doppler" jesli bedziecie zainteresowane,to uwazajcie na to od kiedy mozna go stosowac,bo ja mam taki od 12tc,a wiekszosc jest od 24tc... justys serduszko powinno byc widac w 6tc...ale nerwusek ma racje...bio nie wiesz czy owula byla w 14dc,czy w 20...dlatego roznie to bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat TAK BADALISMY SIE TERAZ MAZ MUSI powtorzyc badania bo to jednak dwa lata temu ja w maju mniałam ocene owulacji wszystko dobrze pecherzyk urósł itd ale już czuje po kosciach ze nic z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berberku gratuluje:)ale sie ciesze! zaczał kuc mnie lewy jajnik i mnie wylał sluz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare dni temu miałam badania poziomu prolaktyny i progesteronu prolaktyna troszke za wysoka a progesteron w normnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sat no to spuer ze wszystko super :) Ja jeszcze nie mysle o wozkach i innych bajerach. Chuda no to faktycznie szmat czasu..., mam nadzieje ze niedlugo zaciazysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja juz wozek mam, mam takie malenkie buciki i kilka ubranek bo nie moglam sie im oprzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×