Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

ja juz trace nadzieje za duzo czasu na to wszystko te badania czekanie z miesiąca na miesiąc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika to dzialaj!!! chuda a wy zrobcie wszystkie mozliwe badania i udajcie sie do specjalisty...niech oceni to wszystko...znam jednego dobrego lekarza w polsce...Banaczek sie nazywa,slyszalam o nim rozne opinie,ale mi bardzo pomogl...i rzeczywiscie,on najpierw dokladnie bada i dopiero na podstawie wszystkich wynikow wydaje diagnoze...sadze,ze to ci jest potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc moze masz racje no narazie staram sie robic co sie da 25 maja mam mieć robioną laparoskopię ale niewiem czy am na nia isc bo sie bardzo boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli moze pomoc to jasne...idz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzialaj kobieto,niech ci chlop strzeli raz a porzadnie :) trzymam kciuki za dzisiejsze pranko...tylko pamietaj,ze zolnierze biegna do jajca od6 do 10 h,a jajco zyje 24 h...dlatego po pranku trzymam pupcie do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale tego duzo i się już pogubiłam berbelku serdecznie gratuluję cieszę się że wszystko dobrze z Twoją dzidzią :) u mnie dziś 19 dc i druga tabletka duphastonu wczoraj zrobiłam sobie dobrze i poszłam do fryzjera ;) a ostatnio coś szybko się meczę i chodzę wcześnie spać mam nadal brzuch jak balon i wielkie wzdecia masakra dziwne odczucie chciałabym żeby już był koniec cylku i żebym mogła już zatestowac te czekanie jest najgorsze :( pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi ze nie wiem czy pomoze bo akurat skierowanie dostalam od lekarza w przychodni ale postanowilam isc do prywatnego gabinetu no i tam lekarz robił monitoring tak to sie chyba nazywa? dal skierowania na badania hormonow a co do laparo to dokładnie nie dokonca umiał mi doradzic bo jak to powiedział ze raczej w zajsciu w ciąze m to nie pomoże jedynie w celach diagnostycznych...sama juuż nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, widze że maj dobrze robi wszystkim, ja tez bylam wczoraj u fryzjera, skrocilam włoski, na tzw.boba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex29
prosze odpiszcie czy jezeli odzucilam tabletki w pierwszym tygodniu brania i lekarz przepisal mi nowe to czy moge je zaczac brac juz teraz po pojawieniu sie tej miesiaczki spowodowanej odrzuceniem tych starych tabletek czy musze czekac miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ex a lekarz ci nie powiedział ja nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex29
no wlasnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex29
tak bralam 3 lata i przerwalam branie w pierwszym tygodniu a dokladnie to wczoraj i dzisiaj lekarz przepisal mi nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poczekaj do najblizszej miesiaczki i zacznij brac w pierwszym dniu okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja radze zadzwonic do lekarza i zapytac..tak ku pewnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex29
no tak tylko jak teraz je odrzucilam to dostane miesiaczke gdzies za dwa dni i nie wiem czy moge juz zaczac brac te nowe czy musze czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem mozesz a raczej powinnas :) ale mozesz jutro zadzwonic do niego i zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to ty mecz swojego M ;) Trzymam kciuki zeby byl to zloty strzal;) Wiedze ze zmiana fryzury nie tylko mnie pozytywnie nastawia;) chuda to naprawde wspolczuje i trzymam kciuki zeby sie w koncu Wam udalo:) Justys jestem pewna ze w tym miesiacu przeskoczysz do tabelki nizej;) ile mozesz siedziec w tej na gorze;) Usciski i pozdrowionka dla reszty staraczek i brzuchatek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex29
moge a raczej powinnam czekac czy juz brac nowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny jak ja niecierpie czekac:( a tu przed mna dwa tygodnie niepewnosci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex29
dzieki. chyba zadzwonie i sie upewnie DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys zleci tylko mysl pozytywnie;) zero negatywnego nastawienia slonce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku no owulka juz byla na 100% bo juz wogole nie czuje jajnikow i juz nie sa opuchniete:) a teraz to juz co 2-3 dni bedzie pranko tak dla przyjemnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ja w poniedziałek i we wtorek miałam dziwne bóle jak na owulke wczoraj nic a dzis znow dziwny ból ale dzis rano juz mialam podwyzszona temperature bo 37,1 i co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz po owulce mam takie bole a gin mi mowil ze ten bol jest bo jajeczko przemieszcza sie z jajowodu do macicy i ociera sie o sciany jajowodu i go podraznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli myslisz ze jak mam 29-31 dniowe cykle to w juz owulka byla juz za tym nienadązam pomoooooooocccccccccyyyyyyyyyyyy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×