Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Dziewczynki czemu nic nie piszecie?? Smutno mi i ryczec mi sie chce jak pomysle ze topik upada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kama. nie zalamuj mi sie tu bo dziewczyny napewno nie zapominaja o topiku ale jest weekend i sie poprostu wziely do roboty:) ciekawe jak tam wiolkcia bo miala termin @ na dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie ja juz w domu wróciłam z pracy co tam słychać u was dziewczynki u mnie jakos leci coraz blizej do @ i coraz mocniejszy stres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak przyszła dzisiaj:-( nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto Kamilla23.............23...........6....................1 2.06......Wawa kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06.......Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....5mies(przerwa Yasmin)....5-11/07...Tychy Joanka 30............30............5...................19.07.......Wawa Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................18 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? werna26.................................................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej karten. no u mnie dzis owulka dopiero byla (przynajmniej tak mi sie wydaje) wiec sporo czekania przede mna teraz:( trzymam mocno kciuki za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje justys jak teraz nic nie bedzie to sie zalamie w tym cyklu mialam pierwszy raz tak silny bol owulacyjny mam cicha nadzieje ze cos jest na rzeczy oby tylko @ nie przylazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanka przykro mi :( ale to jest dołujace tyle z nas pragnie i chce dzidzi a nie możemy jej mieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyć mi sie chce jak sobie pomysle że na 14 lipca miałam mieć termin porodu :(:(:(:(:(:( aj ogolnie mam jakiegoś doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanka przykro mi. no ja tez mam o wczoraj od nocy bol jajnikow wiec mysle ze to owulka..... zobaczymy jak bedzie ze sluzem jutro bo owulka jest w ostatnim dniu plodnego sluzu, a dzis bylo go sporo:) jak jutro nadal bedzie to znow postarankujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to justys tez trzymam kciuki kama i co tam wyslalas sms no i jak minal ci dzisiaj urodzinowy dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06.......Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....5mies(przerwa Yasmin)...5-11/07...Tychy Joanka 30............30............5...................19.07....... Wawa Kamilla23.............23...........6....................16.07......Wawa Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................18 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? werna26.................................................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten slonko nie doluj sie wiesz ze ja Tobie zawsze kibicuje:* Wiolkcia nic nie odpisala pewnie pranko robi i nie ma czasu;) A jak minal hmm lepiej nie bede pisac bo znow bede ryczec:( ale mniejsza z tym.... Dziewczynki uda sie Wam zobaczycie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry dzionek Widze ze frekfencja nadal minimalna:( Ja szykuje sie nachrzciny bratanka mojego mezusia ale mi sie nie chce:/ Co tam u Was? Buzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a ja tez jakos dzis bez humorku:( ale to dla tego ze chyba ten cykl znow stracony..... sluz plodny dzis nadal jest wiec te bole nie byly od owulki..... czyli dopiero nadejdzie dzis lub jutro tak jak w poprzednim cyklu. ale juz mam zle przeczucia bo mam spuchniete jajniki jak w zeszlym miesiacu... a to znaczy ze znow z chorego jajnika pojdzie jajeczko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys slonko przeciez ginek wypisal leki po to ze jak nawet owu bedzie z chorego to jajeczko bedzie silniejsze;) nie smuc sie kochanie bedzie dobrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06.......Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....5mies(przerwa Yasmin)...5-11/07...Tychy Kamilla23.............23...........6....................1 1.07......Wawa Joanka 30............30............5...................19.07....... Wawa Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................18 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? werna26.................................................. .................. Poprawiłam termin mojej @ :) wczesniejszy zle obliczylam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....5mies(przerwa Yasmin)...5-11/07...Tychy Kamilla23.............23...........6....................1 1.07......Wawa wiolkcia..............28............15.......... .....18. 07.......Zabrze Joanka 30............30............5...................19.07....... Wawa Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................18 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? werna26.................................................. .................. odezwę się jutro. buziaki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia slonko zapomnialam sie w esku zapytac jak egzamin na prawko ktory w srode mialas? Pisz slonko czy sie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim!! denerwuje sie jak przed jakims warznym egzaminem za godzinke lece po wynik bhcg.. skonczylam brac narazie luteine bo lekarz kazal przez 5 dni narazie @ nie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co tu taka cisza???? odzywac sie dziewczyny:) gosia trzymam kciuki za pozytywny wynik bety:) a ja sobie siedze w domku bo mam wolne i ucze sie na kolejne egzaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×