Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Hej laski! Szarlotko ja mialam podobne samopoczucie jak Ty! dzisiaj bylam z tego powodu u psychiatry i wygadalam sie, przepisal mi deprim- na moje lęki, na nerwy i na spanie. Dostalam tez skierowanie do psychologa. Bylam tez rano zrobic bete bo dalej nie mam @, wyniki jutro albo w piatek, ciazy sie nie spodziewam ale boje sie, ze po CLO albo po tych ziolach urosla mi torbiel :/ jak bede miec wynik to sie zapisuje do gina. buziaki i starajcie sie dziewuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a mnie dzis tak glowa bolala ze ledwo co zylam. za to sluzu tyle ze myslalam ze jakis zaworek sie odkrecil bo doslownie sie leje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wczoraj byl piekny sluz plodny a dzis jest taki rzadki ale jest go sporo..... nie wiem czemu tak dziwnie bo zawsze sluz plodny utrzymuje sie kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ przylazla 4 dni po terminie po pozytywnym tescie wiec boje sie pomyslec co to moglo oznaczac. szczerze to nawet nie wiem ktory dzis dc chyba 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i brzuch zaczyna pobolewac jak na okres. chyba bedzie owulka z lewego jajnika bo mam jak co miesiac a nie tak jak ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta trzymam kciuki za pozytywna bete;) Justys to pranko obowiazkowo;) Ninus przykro mi tule mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci szczerze ze nawet calkiem niezle to przeszlam. co z nerwuskiem nic sie nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a mnie denerwuje to ze mam takie dlugasne cykle..... po 33 a nawet 34 dni. to jest udreka tak dlugo siedziec bezczynnie kiedy inne kobity maja np cykle 24 dni i moga sie starac dwa razy wiecej niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys dwa razy wiecej nie znaczy lepiej. juz w szkole powtarzali ze ilosc czesto nie idzie w parze z jakoscia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak:) ale jak sobie pomysle ze do 6 lipca bedzie trzeba czekac na rezultaty to mam dosc:( dobrze ze teraz sesja bo przynajmniej nie mysle o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam 24-26 dni i tez sie ciagnie:/ No ja tez sie zastanawialam gdzie nerwusek nasza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znam pojecia stresu. w zyciu denerwowalam sie tylko raz przed obrona, wiec zadne hormony mi nie straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kamila plamienia mialam tylko rano. zaczelam brac ta luteine mam brac przez 5 dni jak @ sie nie pojawi mam isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro wracam do pracy:)Po L4 na 11.00 mam więc mniej mnie tu będzie...:)ale będę....dziewczynki coś mi się wydaje że u nas skończy się na in vitro....doczytałam wszystko....nawet na ICSI się te wyniki kwalifikują a nie na zwykła metodę in vitro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko przestan gadac glupotki bo jak sie spotkamy to skopie dupcie by z glowki wylecialy czarne scenariusze;) Dajcie na luzik i moze bez kolejnych badanek sie obejdzie;) Musisz wierzyc a jak nie to ja Ci to wiare wbije w inny sposob;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie dzis piekna pogoda wiec moze jakis spacerek:) sluzik nadal przejrzysty wiec niedlugo owulka:) moze jutro postarankujemy:) buziole:* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski czyzby nasz topic upadal?? Coraz mniej pieszecie:( Mam w koncu dostep do neta w pracusi;) Buzial:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) ja za chwile jade do pracy-klientek:(nie chce mi sie bo taka ładna pogoda, no ale moze troche sie oderwe, ze staraniami damy sobie spokój do końca wakacji, a póżniej zobaczymy, czy beda siły, powiedzcie mi jak długo moze trwac ten mój @ po poronieniu?? i czy ten cykl co teraz jestem to jest 1 po poronieniu czy ten w którym poroniłam?? już chce jechac do poznania do profesorka ciekawe co powie. buziaki dla Was na reszte dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana wg mnie to zaczal sie nowy cykl chyba to jest tak jak z @ ale nie mowie na 100% :) Kiedy masz wizyte u gina? Buzial:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×