Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Szarlotko lece kochanie bo zaraz mam klientke na pazurki:) Badz silna i mowie Ci ze bedzie dobrze:* Dziewczynki Was tez sciskam i prosze o pomoc z ta sukienka piszcie slonca:* Bede pozniej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila co do kiecki to rzeczywiście ta za te 650-fatalna!!!!!...(900 to dobra cena... Co do braku objawów...boje się że nie pękł tylko coś innego się nie wiem stalo z tym pęcherzykiem...ale pewnie sobie wymyślam trochę:) Ja też lecę -mam dzisiaj chirurga może mi wreszcie gips zdejmą....:):)papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla ja jestem:)gips zdjęty:):)hurrrra:)Ręka trochę boli...:(ale się wyrobi..ponoć z miesiąc dwa jeszcze będzie bolała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szrlotko ja sie do pracy szykuje pracuje od 7 30 :) kamilla odpoczynek zawsze dobrze robi co do sukni to ja za swoja dalam 2500 zl i chcialam ja sprzedac za 1500, ale sie waham bo mam sentyment do niej. ;) ( dziwna jestem ) wiec twoja cena kamilla mysle ze nie jest wygorowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja to chyba mam depresję...:(Naprawdę...nieraz mam świetny humor...mimo wszystko wierzę że będzie dobrze,jestem optymistką, żartuje sobie a za jakieś 5 minut potrafię wyć jak bóbr i pytać siebie czemu ja się oszukuje jest fatalnie i lepiej nie będzie...najchętniej zakopałabym się na rok gdzies:(...albo zamknęła na jakiejś wyspie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja dziś po pierwszym egzaminie i po wizycie u gienia. Dobre wieści to, że endo podrosło i ma 8mm (w poniedziałek miało 5mmm), a złe to, że nie ma pęcherzyka no i czekamy. No i jeszcze jedno: w poniedziałek, jak byłam na USG (u innego lekarza) to mi powiedziała, że mam bardzo małą macicę. To mnie załamało. Zaczęły mi po głowie krążyć myśli, że nigdy się nie uda. Dzisiaj rozmawiałam o tym z moim lekarzem i mnie trochę uspokoił. Powiedział, że skoro ja sama jestem niewielkich rozmiarów, to jak macica ma być duża? No ale trochę poszperałam w necie i dowiedziałam się, ze bardzo ciężko jest donosić ciążę, jeśli ma się małą macicę:( Boże nie wiem co zrobię, jak mi się nie uda... W piątek kolejne USG. Trzymajcie kochane kciuki, zeby coś urosło. Buziaki dla Was:*****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadi ja tez mam mala macice ;) nie wkrecaj sobie kochanie problemow uda sie Wam wszystkim zobaczycie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ale zajefajna stronke znalazlam:) Najpierw cos na poprawe plemniczkow:) : Męskie sprawy Generalnie na poprawę ilości i jkości plamników ma wpływ zdrowy styl życia. Panowie nie powinni przegrzewać narządów płciowych, nosić obcisłych spodni ani zażywac gorących kąpieli. Przy staraniu o dziecko trzeba też koniecznie przestać palić papierosy a także ograniczyć alkohol. Pamiętać też należy, że proces tworzenia plemników trwa ok. 72 dni a ponadto na jakość spermy ma wpływ aktualny stan zdrowia, stres, zmęczenie, czas abstynencji płciowej. Jeśli zatem wyniki badania wyjdą nieciekawe należy je powtórzyć za ok. 2-3 miesiące. Jeśli chodzi o wspomagacze to dla panów najskuteczniejsze są preparaty witaminowe typu Salfazin, Androwit i preparaty z cynkiem, selenem i witaminą E oraz żelazem. Ostatnim odkryciem w tej mierze jest też preparat Maca, zawierający sposzkowany korzeń maki, zwiększający w znacznym stopniu ilość plemników. Na poprawę ruchliwości można zażywać L-karnitynę, zaś na rozrzedzenie nasienia (zwłaszcza przy problemach z nadmierną aglutynacją) wspomniany już wcześniej Mucosolwan. Aby nadać przyspieszenia plemnikom można też na godzinę przed stosunkiem wypić szklankę coli lub kawy (zawarta w nich kofeina działa jak "dopalacz") a codziennie przyjmować witaminę C, która jak się ostatnio okazała ma bardzo dobry wpływ na ich ruchliwość. Ponieważ nie zaszkodzi a może pomóc dobrze jest też razem z żoną łykać kwas foliowy (i tak jest go w naturalnym pożywieniu za mało), magnez (panowie też piją kawę), ewentualnie inne preparaty witaminowe. Przykładowa kuracja na 3 miesiące, polecana zwłaszcza w przypadku kiepskich wyników badania plemników i konieczności ich powtórzenia za jakiś czas oraz w przypadku niepłodności idiopatycznej (niewiadomego pochodzenia) to następujący zestaw: 3 x 1 tabletka Macy 2 x 1 tabletka Salfazinu 2 x 1 tabletka vit. C 1 x 1 tabletka L-karnityny 1 x 1 tabletka kwasu foliowego W przypadku braku konkretnych mikroelementów we krwi można niektóre z tych preparatów zastąpić innymi, zawierającymi te brakujące. Co jakiś czas można je zmieniać i robić przerwy w stosowaniu. Dobrze też pamiętać, że dobroczynny wpływ na plemniki mają pestki z dyni (zdrowa przegryzka zamiast słodyczy), szkodzi natomiast soja w zbyt dużych ilościach. Dobrze jest też wstrzymać się ze współżyciem na kilka dni przed owulacją, aby plemników było więcej. TUTAJ LINK POPRAWA ŚLUZU ENDOMETRIUM ITD.: http://adonai.pl/nieplodnosc/?id=21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla jesteś Boska!!!!!!!!!!!!!!!!! Muszę to dzisiaj mojemu M poczytać:):)Dziękuję...:)Chyba muszę do Ciebie wpaść i Ci podziękować!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillciu ale ja na prawdę mam małą macicę. Na ostatnim USG było 25mm x 30mm, a normy są od 7mm:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadi uwierz mi ja tez mam malutka nie pamietam dokladnie ile ale do wielgasnych nie nalezy;) Szarlotko zapraszam:* Poczytajcie to co jest w linku:) sa tam rozne naturalne wspomagacze zajscia w ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) Kamilka super stronka i info :-) No ja własnie planuje juz kupic Oeparol juz od pół roku , ale na sierpien musze nabyc!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowicie ze moge isc do szpitala na bhcg i tak od reki zrobia mi to badanie? i o co mam poprosic ze chce badanie krwi czy jestem w ciazy? nigdy tego nie robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz po rowerku, 35 minut, a wczoraj dałam czadu bo az 100 minut ale to dlatego ze wiecej zjadłam. Juz mam wszystko na imprezke urodzinowa :) Jeszcze tylko dokupie owoce, surówki i sałate :-) A u mnie 5dc Yasmin/ II opakownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to musze do osrodka zdrowia czy do szpitala bo laboratorium jest czynne w tych godzinach jak ja pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na wynik ile sie czeka bo u nas w osrodku to trzeba tydzien czekac na kazde badania krwi. a w szpitalach chyba laboratorium jest czynne caly czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli pojdziesz na ostry dyzur do szpitala powiesz ze wyszedl Ci pozytywny test ciazowy i zaczelas plamic to powinni Cie przyjac i mozesz w tedy zabytac sie o bete czy robia wiekszosc szpitali ma swoje laboratorium:) A nadal plamisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca ja wrocilam dopiero z uczelni i padam na twarz:( mialam dwa egzaminy i 4 godz czekalam na wpisy do indeksu, parodia jakas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×