Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

wiecie co no dzis ma sie pojawic @ ale go nei widac wcale :) juz pisalam wam testu nie zrobie poniewaz mialam 2 testy ktore wykorzystalam tydzien temu heheheheh poczekam do weekend zobacyzmy co wyjdzie cyz dostane @ kurde ale mam wielka nadzieje ze sie w koncu udaloo mmmmma zarazem przerazenie ze nie :(ale dalej nei bola mnie piersi(zawsze okrpnie przed okresem bolaly) ani brzuszek wiec moze.....................ajj jak sie boje ze znow sie rozczaruje gratuluje tym co sie udalo i trzymam kciuki za reszte staraczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca bywa różnie ale ogólnie nie jest źle tylko mega zmęczona jestem cały czas bym spała :) i cały czas jem ogórki ąz się wszyscy ze mnie nabijają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca no ja mam shih tzu miniaturke:) ale ojcem jest taki zwykly mieszaniec ale tez taki malutki. dzidzi23uk napewno ci sie udalo tym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha USTYS czyli pieseczki beda malutkie :) Super :) Ja wole koty ale szczeniaczki jak najbardziej :) I małe pieski! Duzych psów zawsze sie bałam! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co powiem wam szczeze na te forum wchodze od jakis 8 msc i zawsze myslalam kurde i co mi to da ze napsze ale w koncu sie skucilam i wiecie co dziekuje wam badzo bo dziki waszym wpisom nie poddaje sie i mam dola caly czas ale jak czytam co piszecie to az sie usmiecham mam nadzije ze sie udalo ale nie zrobie testu za abrdzo sie boje:) a dzis wstalam polecialam do lazienki nei ma @ i pomyslalam uf to ide sprzatac hehp posprzatalam clay domek i teraz siedze sobei i mysle i glupia jestem bo po co mysle non stop ale jak tu przestac myslec jak nei mozesz pzodrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziuk mi tez forum pomaga bo mam sie komu wygadac a tu wszystkie dziewczyny rozumieja nasza sytuacje bo tez co miesiac przechodza przez to samo. jak ja bym chciala zeby sie udalo...... jeszcze 13 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to smieszne ale ja dzis siedze jak an szpilkach i tlyko mysle nei dostane @ nei dostane hehe smieszne az ale prawdziwe niestety;/ :) :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dzidzi slonko nie stresuj sie bedzie dobrze;) Wiecie cio zastanawiamy sie z M czy nie wyjechac do grecjii i tam zaczac pracowac, mamy tam znajoma ktora w razie czego nam pomoze. Ta mysl coraz bardziej krazy mi po glowie bo praktycznie tutaj nas nic nie trzyma... Buziaczki i usciski dla reszty dziewczynek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka ja mieszkam w anglii juz 2 lata i wiesz nei zaluje tej dezycji nei stresuj sie hehe chcialabym:) a ja ze aswoim m nawyciekczw w lipcu na kanary lecimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzi a moze bedziecie musieli odlozyc bo w pierwszych miesiacach podobno latac nie wolno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje zaraz moj M wraca z pracy obiadek mu dam izapewne padnei pytanie kochanie i co dostalas@ a ja odpiwiem nie a on moze w koncu sie udalo a ja odpiem watpie heh ak zwykle he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ktos? Dzidziuk mam tak samo. Moj sie pyta i jak tam i spoglada na brzuszek, a ja mowie, bez zmian, nic sie nie dzieje, a on: my to mamy pecha, lub cos podobnego. Jutro ide do gina na monitoring, zobaczymy czy cos sie wykluło z tego pecherzyka, watpie w to bo tempke mam niska, skoku nie było, zero odczuć. Wyniki mam tez miec hormonków. ech, czemu jest tak ciezko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia rozumiem cie heheh moj wlasnei siedzi i mowi masz okres aja nie ale dostane heheh no dzis ten dzien keidy ma nadejsc wstretna@ oby do 24 i zeby nie nadeszla ani dzis ani jutro wczoraj maiam delikatne plamienie rano i tlyko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak czasami mialam dzidzi , a na drugi dzien dostawalam tej cholery, ale jak dziewczyny wczesnije pisaly moze to byc tez objaw zagniezdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny glowa do gory! dzidzi23uk uda sie zobaczysz:) mysia a ktory to twoj dc? moze owulki poprostu nie bylo jeszcze. w tamtym cyklu tez mialas pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys dzis 19dc, ale w czwartek w 13dc bylam u gina i mialam pecherzyk na 20mmm, trojfazowe endo, na 7mmm, powiedzial ze sa idealne warunki i zeby dzialac, no to jeszcze by nie pekl pecherzyk???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz roczek slonce sie stramy :) trzyamm za was kciuki:) no ciekawe poczekam pare dni moze jednak...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×