Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Nie jest prywatne ale bez rejestracji nie wejdzie sie:) no i jest typowo o ciazy a nie jak na kafe :) Temacik zalozylam juz wiec powoli mozna sie przenosic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz tak jakos przywyklam do kafeterii.... ciezko sie bedzie przestawic na inne forum. obawiam sie tylko o to ze jeszcze mniej dziewczyn bedzie tam zagladac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! PRZEPRASZAM, że tak dawno nie pokazywałam się na forum. Ale tyle się w moim życiu wydarzyło. Wróciłam w męża, postanowiłam dać mu szansę, A co najważniejsze, okres mi się spoźnia drugi dzień! Lecę niedługo po teścik. Buziaki Kochane:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila ja nie czesto pisze ale moge sie zapisac na tamto forum. podaj mi linka na naszej klasie. a co do tabelki to nie wiem czy jest sens sie wpisywac skoro nie staramy sie tak typowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u nas upal a jak dziewczynki u was? a tak wogole to ja juz pelna geba odppczywam na urlopie juz po naradzie. jakie nudy byly. i jak wrocilam to dla rozrywki umylam okno w kuchni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie wkurza ten kod juz trzeci wprowadzam i nie poprawny nie idzie ich odczytac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mnie nie zalogowalo bo za duzo prob, czy tylko ja mialam problem z odczytaniem tego cholernego kodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobitki koniec tego lenistwa bo za tydzien @ przyjdzie i juz nic wtedy nie zrobie musze posprzatac caly dom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×