Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej kobiety a u mnie cos dziwnego. od ostatniej @ caly czas strasznie bola mnie piersi o dotyku ich to M moze zapomniec bo krzycze z bolu, a wczoraj do tego doszly jakies takie brazowe slady na bieliznie byly razem ze sluzem. nie wiem co sie stalo nigdy tak nie mialam :( chyba musze zmienic termin wizyty u ginka bo niepokoja mnie te objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninus a test robiłaś??? sat dzięki za brzuszek :):):):):) Czekająca dzięki za kciuki już szczęśliwa- gratuluje. anetka to zycze by twój A jak najszybciej się odezwał i oby czas do jego pwrotu szybciutko Ci minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzuk jutro ma termin @-trzymam kciuki by nie przyszła:) po jutrze nadi więc tez kibicuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina zrob test, ja przy pierwszej ciazy mialam tak ze normalnie dostalam @ w termninie i dosc obfity a potem bolaly mnie piersi tak mocno ze myslalam ze oszaleje i po 2 tyg od @ zrobilam test i mocne dwie krechy byly. zrob test bo skor plamisz to potrzebna by byla wizyta u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Szczesliwa gratuluje 🌼 Ninka moze cos jest na rzeczy ;) Buziale dla reszty :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety robilam test i pokazal jedna kreske. piersi bola jak bolaly do tego jeszcze zaczely swedziec i mam temp 36,9 wydaje mi sie ze to raczej owulka w tym cyklu tylko jakas dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia dziękuję mam nadzieję, że szybko zleci:) Miałam dzisiaj iść do lekarza ale Pani doktor dzwoniła przełożyć wizytę. Kupie sobie chyba jutro test i zrobie tak o dla pewności. Miłego dnia dziewczynki w te upalne lato:D spadam się opalać nad wode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka no to faktycznie moze owulka to bierz sie do roboty kobito:) tez bym chciala miec owulke wczesniej a nie tak jak przez ostatnie 4 cykle dopiero w 19 dc. ale coz moze ten upal cos przyspieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys jak dla mnie to ty slonce jak nie teraz to w nastepnym cyklu zaskoczysz kochanie;) Wizyta w klinice dodala Ci skrzydel i wiesz ze nic nie stoi na przeszkodzie ;) Dzialaj slonce;) oczywiscie z malutka i przyjemna pomoca M;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja druga noc z rzedu cierpie na bezsennosc :) jak nigdy wystarczaja mi 2 godziny snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam właśnie test. Pojawiła sie jedna kreseczka ale po chwili zaistniała druga. Tylko taka bardzo słaba :( boje się, że to moje oczy robią mi psikusa:( a z drugiej strony mam nadzieję... Powtórze za kilka dni test. Tak bardzo chciałabym mieć te 2 kreseczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANETKA20 wiec moze jest nadzieja! 🌻 Odczekaj troszke i powtórz test! Trzymam kciuki!!!!!!! A ja wyjezdzam dzisiaj i nie bedzie mnie ponad tydzień. TRZYMAJCIE SIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina mnie tez bolaly i swedzialy piersi, pierwszy raz cos takiego i wczoraj tez mialam brazowe plamienie, u mnie to albo na okres albo cos sie pochrzanilo z hormonami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka i jak ponowny test? dziewczynki cos sie obijacie...dawno zadnego pozytywnego testu nie bylo...co to ma byc? pozdraiwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sat no jakis zastuj mamy :( mi lekarz dal czas do pazdziernika a potem to juz chyba jakas inna metoda bedziemy probowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* **************************** nick..............wiek.........cykl starań......data@....... ...miasto ********************************************************* **************************** _rebeka_..........27.................9..............23.06 .......włocławek romualda18.......36.................9...............25.06 ... ....wabrzezno nadi8...............23...............14...............03. 07. .....Jelenia Góra xmonikax24.......25........11-1 po poronieniu....04.07.....ostrów wlkp mysia owsia.......26................10...............05.07......Br zesko dzidzi23uk........23................12..............15 .07.......uk wiolkcia............28................15................1 8. 07.......Zabrze Joanka 30..........30.................5................19.07....... Wawa kolokokta..........24.................6.................? ??? ?.......Wrocław karten..............28..................5................ 26.0 7.......j.góra szarlotka80.......29.................8...............26.0 7.. .....Gliwice Czekajaca1984...25.....5mies(przerwa Yasmin)...31/07...Tychy Kamilla23...........23.................8................05.0 8.........Wawa justys1818........21.................8................08. 08. ....Żywiec ********************************************************* *************************** ++++++++++++++++++++++++Brzuchatki+++++++++++++++++++++++ nick...........tydzień ciąży .......termin porodu.....płeć............... ********************************************************* *************************** NowaTu24.........24tc...............24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................19tc...............14.11.2010.......d ziewczynka Lajla_ie............?????...............?????????????.... ... ?????? berbelek1 .........?????..............02.01.2010........?????? werna26...........?????...............????????????....... ..?????? ********************************************************* *************************** pouzupełniałam dane w tabelkach- jeśli kogoś ominęłam to przepraszam. miłej niedzieli życze wszystkim. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sat dopiero jutro zrobie bo jakoś ciągle nie mam odwagi go powtórzyć :( A jeszcze mam problemy z moim facetem.. Także nie mam głowy do tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona........
anetka co sie dzieje? Trzymam kciuki za II kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetko trzymam kciukaski za pozytywny wynik :):):):):) pozdróweczka dla wszystkich :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamyślona... po prostu siedząc tu sama w Polsce dowiedziałam się (chcący czy nie chcący) o paru rzeczach. Wytrąciło mnie to z równowagi i jestem na takim moralnym kacu, że nie potrafie normalnie funkcjonować :( Mój A. oczywiście uważa, że robię z igły widły i że nic złego się nie dzieje ale ja nie byłabym tego taka pewna... A ciążą.. no na nią chyba jeszcze muszę poczekać bo wyszła mi jedna kreseczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dawno mnie nie było, ale juz chyba nie bede tu zagladac. 3 dni temu mialam laparoskppie - usunieti mi cystem niestety razem z nia całkiem zepsuty i nie dzialjacy jajnik oraz drugą niewykstzałcona, szczatkowa macice... Zycze wam kobiety powodzenia w staraniach, moge wam poraddzic zebyscie nie ufaly tylko jednemu lekarzowi!!!!!!!! Czeka mnie teraz powrot do zdrowia, nie wiem kiedy bede mogla znow sie zaczac starac. Zycie ciagle zaskakuje, niestety takze negatywnie. Jeszcze raz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiu ale bedziesz mogla miec dzieci? Kurcze przeciez tamtego lekarza tak tylko oskarzyc o blad w sztuce lekarskiej? Tule Cie mocno sloneczko❤️ Anetko bez pospiechu tam na gorze jest ulozony dla kazdej z Nas plan w koncu Wam sie uda MUSI SIE UDAC 🌼 Kurcze czy ta burza z naszego topicu w koncu przejdzie i zaswieci slonce az jestem ze ciagle pod gorke u Nas:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysiu przykro mi bardzo ze coś takiego Cie spotkało. az trudno znaleźć słowa pocieszenia- pewnie nawet by nic nie dały :(:(:( ściskam Cie mocniutko Słonko. anetko jak nie teraz to może w następnym cyklu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia tak mi przykro kochanie. Wracaj do zdrowka kobieto. Zycie jest niesprawiedliwe i nic na to nie mozemy poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia przykro mi. Wracaj szybko do zdrowia i głowa do góry! Kamila tylko ja już chyba nie chcę mieć dziecka. Przynajmniej nie z nim. Także ja zaprzestaje starań. Dziewczynki trzymam za Was kciuki :) I mam nadzieję, że w końcu pojawi się tutaj pozytywna informacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×