Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

majka zgodze sie z kama...mozliwe ze mialas owulke wczesniej....juz chyba ktos pisal o dniach plodnych w czasie miesiaczki...a poza tym dr tez mi mowil,ze zdazaja sie ciaze z 3dc....jeszcze jest inna opcja,ze masz jakies zmiany hormonalne....moja rada,skontaktuj sie z lekarzem,zrob krew na bete i trzymam za ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy dlugich cyklach zdaza sie krwawienie/plamienie okolo owulacyjne ktore kobitka [nie wiedzac ze tak moze byc] bierze za normalna @. Mozemy jedynie gdybac dlaczego wiec najlepiej jest zrobic bete :D i pojsc potem do ginka :D Hej sat :D jak sie czujecie ?? daje Ci mloda popalic kopniakami ;)? Co do imienia to jestem zdania zeby wybrac takie zeby pasowalo jak dzidzia mala bedzie i jak urosnie zeby nie byc wysmiewanym. Moj brat mial w przedszkolu kolege ktory mial na imie Rudolf [mi od razu kojazy sie z czerwono-nosym reniferem sw.mikolaja:classic_cool:]. Kolega mial miec na imie Świętopeł ale na szczescie dostal je na drugie. Powiedzcie mi co myslicie o imieniu Merceli? Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marceli . . . ładne imię :-) MARCEL do brzmi dumnie :-) ale ja osobiście wolę typowo polskie imiona jak nd wczesniej wspomniany Wojciech, Wojtek, po prostu WOJTUŚ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
<Marcel bardzo ladne imie :) ja dla chlopca wybralam Gabriel...ale juz chyba o tym pisalam :P Ada ma wybrane godziny do brykania i pozycje(moje)ktorych nie lubi :P zazwyczaj szaleje okolo 1 w nocy jak klade sie spac i budzi sie miedzy 7-8 rano razem ze mna :) dziewczeta czest pisza,ze dzidzia nie daje im po nocach spac,bo tak kopie,ze budzi,ale moja na szczescie wybrala moj tryb dnia :) jeszcze 3 dni pracy i L4 :D ale sie ciesze :D co do owulacji,to jak sie jej nie monitoruje u dr to jest tylko jedna niewiadoma... mialam kiedys profesora na studiach,ktory na imie mial Mikolaj a na nazwisko Rudolf :P sadze,ze jego rodzice mieli duze poczucie humoru...w przeciwienstwie do niego :P moja siostra smiesznie ponazywala dzieciaczki Kajetan Kazimierz i Honorata...takie orginalne i tradycyjne imiona :) jak sie czujecie dziewczynki,ktora teraz testuje? czekajaca,ty juz chyba z @ walczysz cio? :) staranka moze zacznij jeszcze w czasie jej trwania? tak aby miec pewnosc,ze niczego nie przegapisz? justys....a co z toba? i co u reszty dziewczat? u dawnych staraczek,ktore uciekly stad? jak na polu bitwy sobie radza? pozdrawiam was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) Sat to super ze dzidzia daje Ci w nocy spokój, masz czas wypocząc :) A co do mnie to wczoraj dopiero ostatnia tabletka Yasmin wiec @ bedzie tak za 2 -3 dni. Dzisiaj sie zaopatrzyłam w Folik znowu wiec do dzieła :) Juz go łykam ponad rok regularnie. Majka1985 no najelpiej poczekaj do terminu @ i powtórz test jak nieprzyjdzie. POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sat. ja jestem caly czas ale tylko czytam bo nawet nie mam co napisac. Mam przeczucie ze znow sie nie udalo bo od wczoraj mnie juz pms meczy i dzis brzuch doszedl do tego. Wszystko dzieje sie tak jak w poprzednich cyklach :( juz powoli trace nadzieje ze uda mi sie zajsc w ciaze.... jeszcze 7- 8 dni i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** **************************** nick..............wiek.........cykl starań......data@....... ...miasto ********************************************************* **************************** _rebeka_..........27.................9..............23.06 .......włocławek romualda18.......36.................9...............25.06 ... ....wabrzezno nadi8...............23...............14...............03. 07. .....Jelenia Góra xmonikax24.......25........11-1 po poronieniu....04.07.....ostrów wlkp dzidzi23uk........23................12..............15 .07.......uk wiolkcia............28................15................1 8. 07.......Zabrze Joanka 30..........30.................5................19.07....... Wawa kolokokta..........24.................6.................? ??? ?.......Wrocław karten..............28..................5................ 26.0 7.......j.góra szarlotka80.......29.................8...............26.0 7.. .....Gliwice Czekajaca1984...25.....5mies(przerwa Yasmin)...31/07...Tychy Kamilla23...........23.................8................0 5.0 8.........Wawa mysia26.......26..(laparo)......11...............05.08......Brzesko justys1818........21.................8................08. 08. ....Żywiec ********************************************************* *************************** ++++++++++++++++++++++++Brzuchatki+++++++++++++++++++++++ nick...........tydzień ciąży .......termin porodu.....płeć............... ********************************************************* *************************** NowaTu24.........24tc...............24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................19tc...............14.11.2010.......d ziewczynka Lajla_ie............?????...............?????????????.... ... ?????? berbelek1 .........?????..............02.01.2010........?????? werna26...........?????...............????????????....... ..?????? ********************************************************* ***************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** **************************** nick..............wiek.........cykl starań......data@....... ...miasto ********************************************************* **************************** _rebeka_..........27.................9..............23.06 .......włocławek romualda18.......36.................9...............25.06 ... ....wabrzezno nadi8...............23...............14...............03. 07. .....Jelenia Góra xmonikax24.......25........11-1 po poronieniu....04.07.....ostrów wlkp dzidzi23uk........23................12..............15 .07.......uk wiolkcia............28................15................1 8. 07.......Zabrze Joanka 30..........30.................5................19.07....... Wawa kolokokta..........24.................6.................? ??? ?.......Wrocław karten..............28..................5................ 26.0 7.......j.góra szarlotka80.......29.................8...............26.0 7.. .....Gliwice Czekajaca1984...25.....5mies(przerwa Yasmin)...31/07...Tychy Kamilla23...........23.................8................0 5.0 8.........Wawa mysia26.......26..(laparo)......11...............05.08... ...Brzesko justys1818........21.................8................08. 08. ....Żywiec ********************************************************* *************************** ++++++++++++++++++++++++Brzuchatki+++++++++++++++++++++++ nick...........tydzień ciąży .......termin porodu.....płeć............... ********************************************************* *************************** NowaTu24.........30tc...............24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................25tc...............14.11.2010.......Adrianna Lajla_ie............?????...............?????????????.... ... ?????? berbelek1 .........?????..............02.01.2010........?????? werna26...........?????...............????????????....... ..?????? ********************************************************* ***************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sat i mysia słonca Wy Nasze kochane bardzo goraco zapraszam w imieniu moim i reszty dziewczynek na drugie forum wyslijcie maila na kamcia818@tlen.pl i podam link. Bedzie Nam milo :D A tu nie przestaniemy pisac bo mamy sentyment Wszystkie do tego miejsca;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem świeżynką na Waszym forum. Poszukuję jakiegoś wsparcia ze strony osób, które przeżywają to samo, co ja... Co prawda tylko mąż wie, że bardzo nasze starania przeżywam, ale on jest facetem, nie przechodzi nagłej burzy hormonów iii... od ponad 6 lat był przyzwyczajany do tego, że nie będziemy mieli dzieci! Wcale a wcale nie czułam instynktu macierzyńskiego i w ogóle dzieci mnie irytowały okrutnie!!! Kupiłam sobie 2koty, psa, potem przygarnęłam jeszcze jednego sierściucha i wydawało mi się, że mam to, czego potrzebuję... I nagle na pocz.tego roku zagapiłam się w sklepie na ciuszki niemowlęce. Potem wielokrotnie wzrok przyklejał mi się do brzuchów tych dużych i małych... Sama do dziś nie rozumiem kto i co mi zaaplikował, ale moje ciśnienie na ciążę jest meeega wielkie i trochę męczy mnie już ta sytuacja. Ciągłe liczenie dni płodnych, seks sprowadzony do prokreacji :( i kupowanie testu za testem... Dodam, że mam 27lat, brałam pigułki od 10lat, tak regularnie 7lat, odstawiłam je 2 cykle temu, kolejnej @ spodziewam się ok.3-5.08. Podziwiam wszystkie kobitki, które starają się o dziecko już miesiące, lata!!! Wiem, że kilka mc (ściślej bez pigułek dwa mc) to mało, ale to dzień za dniem przeżywania, rozmyślania, pragnienia...to takie męczące... Co za cholera każe nam to tak przeżywać??? Pozdrawiam Was wszystkie!!! Ps. Kilka mc temu kupiłam sobie malusieńkie śpioszki i tak od czasu do czasu je sobie wyciągam i się rozczulam... A tak się zarzekałam, że będę bezdzietna, moja rodzina i mąż nawet ja w to uwierzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buba...wiele lat temu bardzo nie lubilam dzieci,wrecz mnie draznily..kiedy zdecydowalam sie na wlasne,moja rodzina nie mogla uwierzyc w moja przemiane,dlatego dobrze wiem co czujesz...mialam to szzescie,ze przy pierwszej probie udalo sie i moj stres ograniczyl sie tylko do 10-14 dni :) ja tabletki odstawilam rok przed zajsciem w ciaze...organizm potrzebuje czasu by wrocic na wlasciwy tor...zaczekaj jeszcze jeden cykl i jesli nadal sprawa nie ruszy sie z miejsca to idz do dr...niech on cie przebada bys miala pewnosc,ze nie ma zadnych problemow z twojej strony...skoro juz sie naczytalas o cyklach,jajeczkowaniu itp,to moje wywody sa tu zbedne...gratuluje kobiety ktora sie w tobie obudzila i trzymam kciuki za pomyslny obrot spraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witamy buba :) widze ze ty dopiero na poczatku staran, no za mna juz 9 miesiecy tej meczarni i ciagle nic...... zostalo mi do @ 6 dni i chodze jak nakrecona, caly czas mysle o tym czy przyjdzie czy tez nie. pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..mam pytanie czy któras z was miała taka sytuacje ,że gdy nadchodził dzień @ miała wszytskie objawy bóle w podbrzuszu ,bolące i nabrzmiałe piersi,a w rezultacie @ sie nie pojawiła i okazało sie ,że jest w ciązy czy jest mozliwe ze ma sie wsyzstkie objawy @ ale ona sie nie pojawia?.Ja mam 34 dzień cyklu i nic objawy wszytskie mam ale @ ani sladu w dodtaku nie zabezpieczamy sie z chłopakiem a ucieszyłabym sie gdyby ukazały sie 2 kreseczki:D:Dczy to mozliwe?bardzo prosze o odpowiedz bede wdzęczna:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilo objawy ciazowe sa dokladnie takie same jak objawy nadchodzacej @. Wiele dziewczyn pisalo ze mialy takie odczucie jakby @ miala przyjsc lada moment i okazywalo sie ze sa w ciazy. Zrob test i wtedy bedziesz pewna na 100 % pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilo mi nawet dzien przed spodziewana @ dr badal i powiedzial,ze macica wyglada na @ lub na ciaze...jest to taki moment,ze wsio sie moze zdarzyc,organizm kobiety jest tak delikarny,ze nawet maly stres moze ci opoznic @ o kilka dni...proponuje tescior i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziwi mnie tylko jedno zawsze miała cykl 28-29 dni ostatnio przez 3 miesiące mam 30-32 dni a teraz 34 dzień i nic...za to piersi bola i są nabrzmiałe bóle w podbrzuszu jakby lada moment miała dostac@..ale nic a nic.kurcze czemu teraz tak długie cykle mam nigdy w życiu takich nie miała długich:( jaka może byc tego przyczyna?a jesli to objawy ciażowe tak jak piszecie to czy nie za wczesnie na te objawy?dziekuje za odp i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu testu nie zrobisz? A jesli chodzi o dlugosc cyklu to zdarza sie ze zmienia sie jego dlugosc i nie jest to anomalia. A pierwsze objawy pojawiaja sie juz od 2 tyg po owulacji a u niektorych nawet wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mysle ze nie robie testu bo wydaje mi się,że dostane@..od 6 miesiecy niezabezpieczamy sie z chłopakiem bo stwierdzilismy,że jak zajde w ciąże to zajdę ja nawet bardzo bym chciała;].ale za każdym razxem dostawałam@..szczerze mówiąc to nawet zaczynałam sie martwic czy aby z nami wszystko w porządku.Jesli jutro nie dostane@ to robie test..choc pewnie znów bedzie 1 kreseczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilo nie martw sie mi lekarz powiedzial ze jak przez rok sie nie uda to wtedy jakies dzialania sie podejmuje. Ja tez czekam na testowanie i boje sie kolejnego rozczarowania. Jak narazie bola mnie piersi i swedza i czasem zaboli podbrzusze, wiec nie spodziewam sie cudu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) buba witam Cie... ja tez brałam tak długo tabletki, odstawiłam je w listopadzie zeszłego roku i w 4 cyklu zaszłam w ciąże... niestety nie udało sie bo w 11 tygodniu ciąża obumarła :(:(:( teraz dostałam@ pierwsza ale jak sie skonczy to zaczynamy staranka :) bierz tylko kwas foliowy !!! trzeba byc dobrej mysli... przede wszystkim nie mozna ciagle o tym myslec, wiem ze to trudne.... trzymam kciuki za Ciebie :):):) lilo objawy sa takie same, ja to ciagle miałam uczucie ze @ jest a jednak nie było... wiec nie zastanawiaj sie tylko lec po test !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny;]..ja wiem słyszałam ze objawy są podobne ,tylko czy tak szybko skoro akurat teraz mam dostac@mam te objawy i tak szybko bym iała objawy ciązy..myslałam ze np w pożniejszych miesiacach ma sie podobne objawy moja siostra w czerwcu urodziła slicznego synka i tez mowila ze bolały ja piersi i miała bóle jakby miała dostac@ tyle,że troche później niż w terminie spodziewanej@ bo w 6 tyg ciąży.a nie 1 tyg np..czy w w 1 g lub 2 tyg ciązy ma sie tez takie objawy?wybaczcie ,ze tak marudze,ale strasznie mnie to ciekawi dzis juz testu nie zrobie ale mysle ,że jutro tak.pozdrawiam was i czekam na odp;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilo tygodnie ciazy liczy sie od pierwszego dnia ostatniej @. wiec u ciebie to juz prawie 5 tydzien. wiec jak najbardziej mozesz miec juz objawy ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak teraz miałam termin tzn od jakiegos casu mam nie regularne cykle zawsze miała co 28 29 dni przez ostatnie 2--3 cykle miałam tak co 30-31 dni a teraz dzis jest 34 dzień cyklu i nic mam wszytskie objawy nadchodzącej@ ale jej nie dostałam,co do płodnych dni to nie mam pojecia kiedys liczyłam,ale od kad mam nieregularne cykle to nawet trudno chyba to obliczyc po śluzie nie widze a temp sobie mierzyłam dzis i mam 37,6 C.Po prostu z chłopakiem regularnie sie "przytulamy"bez jakiego kolwiek zabezpieczenia;).mam myslec,że jestem w ciazy czy raczej nie?czekam na odp i dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że najlepszym rozwiazaniem bedzie test ,ale jak juz wspomniałam od pół roku nie zabezpieczamy sie z chłopakiem i za każdym razem dostałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest szansa ze jestes w ciąży, ale zrób test z porannego moczu najlepiej i bedziesz widziała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje kochane :-D widze że mamy nowe staraczki :-) lilo mam nadzieje że test juz zakupiony i rano dasz znac czy pojawiły sie te dwie wymarzone kreseczki :-) a u mnie mała dolina...pierwsza jaka mnie dopadła...no cóz, trzeba brac sie w garsc i sie nie poddawac. teraz sobie w kółko powtarzam: Bromek !!! Bromek!!! Zacznij wreszcie działac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Nawet nie myślałam, że kilka słów otuchy z Waszej strony sprawi mi tak wielką przyjemność. :) Kwas foliowy łykam już 2mc, za to męża faszeruje selenem, cynkiem, l-karnityną, wit.c i wit.e, bo naczytałam się, że poprawiają żywotność, ilość jakość i energię plemniczków :) Mąż dzielnie łyka i nawet nie protestuje. Ba! Nawet warzywa zaczął jeść. Mam już takie paranoje, że zrobiłam mu listę żywności bogatej w te skł.odżywcze :) Rybki, chude mięsko, nasionka, pestki, brokuły, kasze itp :) :) A sama od 1dnia cyklu zacznę łykać wiesiołek... Paranoja jakaś :D Mąż cieszy się, że będę wiesioła ;P Ale jak pomyślę, że moim rodzicom szczęki opadną na samą ziemię...później fikną po dwa koziołki, to aż się w duchu cieszę, bo starsi już dawno stracili nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×