Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

A! I jeszcze jedno mnie trapi... Za każdym razem kiedy jakaś kobitka pisze, że poroniła, to ma to miejsce po odstawieniu tabletek... Nerwusek Ty też tak miałaś prawda? Co jest, że tak wiele kobiet roni po tabsach? Lekarz w sumie wcale nie zwrócił mi na to uwagę, więc może to przypadek... Aha, mam do @jeszcze od 1-3dni, ale okresowo brzuch kłuje mnie od tygodnia. Zobaczymy co z tego wyniknie. W każdym razie w pracy już się oszczędzam i nie dźwigam. A co! :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, hipochondrykiem ani lekomanem nigdy nie byłam ani ja ani M, ale jest podejrzenie, że małżonek ma leniwe plemniczki, bo u mnie gin powiedział, że nia ma żadnej "blokady" po pigułach. Ale jak niezaskoczę teraz, to za mc idziemy się przebadać, bo ja w gorącej wodzie kąpana i nie wytrzymam za długo w tych staraniach. A jak pęknę to będzie waniało :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buba ja brałam bardzo długo tabletki, ale gin nic nie mowił, ze mogło miec to wpływ... teraz jak byłam z wynikami to powiedział, ze sa bardzo dobre i ze powodem musiał byc jakis błąd genetyczny płodu... ja to sie zastanawiam czy to nie przez konflikt..... mam nadzieje, ze teraz szybko nam sie udas i ze bedzie dobrze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonca po dlugiej walce z netem w koncu M udalo sie podlaczyc :) a tak z biologii to @ ma byc 5.08 a wiec lada dzien i podejzewam ze malpiszon przylezie bo czemu mialo by byc inaczej niz co miesiac 😭 Witam nowe kolezanki :) i trzymam kciuki za to aby na Waszych tescikach pojawily sie te II magiczne kreseczki ;) Sat no to sie teraz z Ada wybyczycie na L4 ;) A tak wogole berbelek odzywala sie dzisiaj na drugim forum bo byla u gina i uparla sie na usg zeby jej M zobaczyl Rybcie :) I Rybcia okazala sie chlopakiem wiec mamy rodzynka u brzuchatek jak na razie. Ciekawa jestem co u Werny sie okaze i czy bedzie remis ;) No i jak zawsze sie rozpisuje :P Buzialki dla Wszystkich kobitek ;)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Czy mogę się dołączyć??? Ja i mój mąż również staramy się o maleństwo już w sumie 3 cykle :(...Od 5 dni łykam bromek bo mam podwyższoną prolaktynę :( mam nadzieję że pomoże... Skutków ubocznych zero więc chyba się już nie pojawią ;).... dziś 22dc więc @ też powinna przyjść niedługo :) ale jak na razie nie ma żadnych objawów a zawsze o tej porze umierałam z bólu piersi i gdyby nie to że podobno w tym cyklu owulacji nie było to pewnie miałabym nadzieję że może będzie jakaś mała fasolka One_Kiss dlaczego już nie wpadasz na forum o prolaktynie??? Strasznie cicho się tam zrobiło :(... Pozdrawiam Was wszystkie i życzę owocnych staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :-) buba jakie Ty masz profesjonalen podejscie do tematu :-D Brawo za poczucie humoru :-) uśmiałam się z tym wiesiołkiem :-) witaminki i inne ziółka sprawią że wkrótce będą II upragnione kreseczki :-) zobaczysz! buba nie jest powiedziane że po tabsach ryzyko poronienie jest większe. ja znam laski, które po wiele lat brały tabletki irodziły piękne zdrowe dzieciątka. Bardziej bym schylała się ju odpowiedzi nerwuska, ze to mogą byc wady genetyczne. Matka Natura to bardzo złożony twór jest :-D prolaktynka witaj kochanie :* z tą owulajca to rózne bywa, mi tez ginka powiedziała ze jej nie ma u mnie, a wczoraj kłujący ból na dole brzucha i tak na wszelki wypadek i dla czystej przyjemnosci staranka były :-) co ma byc to będzie :-)prolaktynka, a m1m2 już nie pojawia ? koniecznie musze tam zajrzec. kamcia ja uwielbiam twoje rozpisania się :-D choc jak patrze to ja tez dobra jestem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nie czuje sie zbyt dobrze. zajrze kochane pozniej . . . eh . . . niedobrze mi jesr :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry w kolejnym dniu starania :D Czekająca, trochę późno o tym, ale ja słyszałam, że wiesiołek trzeba brać od pierwszego dnia cyklu do momentu wystąpienia owulacji Niedługo zacznę brać, więc zdam relację z krainy wilgotności ;D hihi Justyś trzymam kciuki za Twoje 2kreski, a brzuchatkom zaaaaazdroszczę!!!! Lilo zrobiłaś test??? Nerwusek, pisałaś o konflikcie serologicznym jeśli dobrze rozumiem? Moja mama poroniła pierwszą ciążę, ale ponoć z przedźwigania. Dokładnie nie wiem, bo wypytać nie mogę. Starsi nic nie wiedzą o naszych staraniach :D Ale jak zaciążę, to wypytam. Ale wracając do sedna sprawy Tata ma Rh+, mama Rh-. Po tym poronieniu mama urodziła jeszcze trójkę, więc jest dobrze (ja mam +). U Ciebie też będzie!!! Sat, miałaś jakieś problemy z L4? Wiem, że ciąża to nie choroba, ale ja pracuję w zoologii i mam styczność z ptasimi, gryzoniowymi odchodami. Czasem mnie coś dziabnie do krwi A poza tym dźwigam te wory 15-kilowe żarcia, żwiru kociego itd. Nie chciałabym być lojalna wobec pracodawcy za cenę ewentualnego poronienia. No i nie ma dnia, żebym się nie skaleczyła. A to przy dostawach, a to od wspomnianych chomiczorów itd. Poza tym stoję, łażę 12h co drugi dzień Moja kumpela pracowała w podobnym miejscu i lekarz od razu zaproponował jej L4. Powiedział, że musi wypocząć, bo po urodzeniu ani się wyspać ani poleniuchować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej buba :) a moze chcesz dolaczyc do nas wszystkich na nasze prywatne forum? ja tak to napisz a ja poprosze kamile i wysle ci linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, mój mail: mirka.gryc@gmail.com pozwoliłam sobie uzupełnić tabelkę. Jakby co, poprawcie mnie. ******************************************************** **************************** nick..............wiek.........cykl starań......data@....... ...miasto ********************************************************* **************************** _rebeka_..........27.................9..............23.06 .......włocławek romualda18.......36.................9...............25.06 ... ....wabrzezno nadi8...............23...............14...............03. 07. .....Jelenia Góra xmonikax24.......25........11-1 po poronieniu....04.07.....ostrów wlkp dzidzi23uk........23................12..............15 .07.......uk wiolkcia............28................15................1 8. 07.......Zabrze Joanka 30..........30.................5................19.07....... Wawa kolokokta..........24.................6.................? ??? ?.......Wrocław karten..............28..................5................ 26.0 7.......j.góra szarlotka80.......29.................8...............26.0 7.. .....Gliwice Czekajaca1984...25.....5mies(przerwa Yasmin)...31/07...Tychy Kamilla23...........23.................8................0 5.0 8.........Wawa mysia26.......26..laparo)......11...............05.08... ...Brzesko Buba83.............27........2.05.08.Wawa Prolaktynka23..???..................3....??.08????? justys1818........21.................8................08. 08. ....Żywiec ********************************************************* *************************** ++++++++++++++++++++++++Brzuchatki+++++++++++++++++++++++ nick...........tydzień ciąży .......termin porodu.....płeć............... ********************************************************* *************************** NowaTu24.........30tc...............24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................25tc...............14.11.2010.......A drianna Lajla_ie............?????...............?????????????.... ... ?????? berbelek1 .........?????..............02.01.2010........?????? werna26...........?????...............????????????....... ..?????? ********************************************************* ***************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** **************************** nick..............wiek.........cykl starań......data@....... ...miasto ********************************************************* **************************** _rebeka_..........27.................9..............23.06 .......włocławek romualda18.......36.................9...............25.06 ... ....wabrzezno nadi8...............23...............14...............03. 07. .....Jelenia Góra xmonikax24.......25........11-1 po poronieniu....04.07.....ostrów wlkp dzidzi23uk........23................12..............15 .07.......uk wiolkcia............28................15................1 8. 07.......Zabrze Joanka 30..........30.................5................19.07....... Wawa kolokokta..........24.................6.................? ??? ?.......Wrocław karten..............28..................5................ 26.0 7.......j.góra szarlotka80.......29.................8...............26.0 7.. .....Gliwice Czekajaca1984...25.....5mies(przerwa Yasmin)...31/07...Tychy Kamilla23...........23.................8................0 5.0 8.........Wawa mysia26.......26..laparo)......11...............05.08... ...Brzesko Buba83.............27........2.05.08.Wawa Prolaktynka23..???..................3....??.08????? justys1818........21.................8................08. 08. ....Żywiec ********************************************************* *************************** ++++++++++++++++++++++++Brzuchatki+++++++++++++++++++++++ nick...........tydzień ciąży .......termin porodu.....płeć............... ********************************************************* *************************** NowaTu24.........30tc...............24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................25tc...............14.11.2010.......A drianna Lajla_ie............?????...............?????????????.... ... ?????? berbelek1 .........?????..............02.01.2010........?????? werna26...........?????...............????????????....... ..?????? ********************************************************* ***************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiedziałam, że ta technika mnie pokona... Sorki Prolaktynka przykleiłaś mi się do "mojej" Wawy :D Może ktoś potrafi tą skomplikowaną rzecz zrobić profesjonalnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;]..no nie zrobiłam kompletnie zapomniałam i rano wstałam i p oszłam zrobic normlanie siusiu..jak juz wspomniałam zawsze pojawiała sie@..wiec przestałam myslec o tym ze trzeba zrobic test bo moze w końcu 2 kreseczki sie pojawia ..jak juz wrociłam z toalety to przypomniało mi sie ,że miałam test zrobic dzis..po południu to bez snesu?prawda?mierzyłam temp 37.1..nie wiem czy to ma jakies znaczenie..wiem tylko tyle ,ze kiedys jak mierzyłam temp t tuz przed okresem iałam 36.5 36.6 ale nigdy nie 37.no nie wiem sama:D zy czekac znów do jutra?jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć najlepiej jest zrobić test rano, ale jak ciąża jest, to przy spóźniającym się @ i tak ją wykaże i tak... Podziwiam cierpliwość. Ja już dawno wgryzałabym się w test :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś właśnie nie ciągnie mnie do testu bo zawsze @ dostawałam wiec mysle ze @ się pojawi bo juz straciłam nadzieje może to mało 6 cykli i nic ale ,ale w po pewnym czasie jak bardzo sie chce to traci sie nadzieje.podziwiam kobiety które czekaja na maleństwo po kilka lat..nie wiem sama może jutro zrobie .Sama nie wiem ehhh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilo a ile jestes juz po terminie @? bo jesli kilka dni to spokojnie mozesz test zrobic popoludniu. buba wyslalam ci linka na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję, dziękuję, już zwiedzam i czytam :) Lilo biegnij po ten test, bo jak nie, to ja do Ciebie przybiegnę i sama Ci go zrobię :) Nie trzymaj nas w niepewności ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jestem juz po terminie choc moje cykle sa dosc nie regularne wiec nie wiem czy jestem po czy przed..ale zaraz ide na zakupy i pojde po test;]..oczywiście od razu napisze czy pojawiły sie 2 kreseczki;]pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buba nasz watek ma ten sam tytul co ten topik :) zaloguj sie i zapraszamy. potem wyjasnie ci co i jak jest na nowym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilo ty to potrafisz budowac atmosfere :-D czekamy na ciebie :-) trzymamy kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popłakałam sie jak zobaczyłam te 2 krechy myslałam,ze to jakis zart ale są wyraźne 2 krechy ta pierwsza jest ciutke jasniejsza od tej drugiej ale są widoczne oby dwie..o rany Panikuje :D:D.nie wiem komu mam powiedziec co i jak..aaa cała sie trzęse!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ie jutro na 9.00 do lekrza na potwierdzenie juz dzis sie zapisałam..wykryje mi lekarz tak wczesna ciaże w razie czego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilo chyba jest jeszcze za wczesnie na wizyte u lekrza, lekarz moze jedynie w tak poczatkowym etapie zaobserwować rozpulchnioną macice... Niewiem czy potwierdzi odrazu ciaze... Wiem ze dziewczyny szły na 1 wizyte po paru tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje lilo!!!1 a co do lekarza to moglas jeszcze tydzien lub dwa poczekac bo teraz lekarz nic nie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×