Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

WITAM! Justy gratuluje! Sat jestem z TOBĄ !!!!!! Bedzie dobrze!!!!!! U mnie dzisiaj 21 dc i sobie czekam na owulacje, lewy jajnik kłuje od paru dni, śluz jest coraz lepszy i jest go wiecej wiec mam nadzieje ze po YASMIN sie pojawi owulacja...... Po odstawieniu Diane miałam dopiero w 38 dc owulacje wiec.... To moje GŁuPIE PCOS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😡 😡 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was Dziewczyny... ja też bardzo pragnę dzidziusia i jestem w trakcie czekania na pojawienie się lub nie pojawienie wstrętnej@. Wmawiam sobie wszystkie możliwe objawy i....je mam hihihi.Oj to oczekiwanie jest najgorsze. Kochaliśmy się w dniu owu i teraz ta niepewność....Tempka mi daje nadzieje, bo utrzymuje się na 36.9, a dziś nawet wzrosła do 37.1! No i jajniczki pobolewają....A wstrętna ma przyjść 30tego Oby nie przylazła...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca1984, ja też jestem w 21dc a moje cykle są ok28dni.Tez wydzielina coraz bardziej lepka, a jajniczki pobolewają od ok 3,4 dni. Trzymam kciuki za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Dziewczyny! Chciałabym dołączyć do Was, bo borykam sie z podobnymi problemami. A mianowicie mam 25 lat, jestem 2 lata po ślubie. Od trzech miesięcy staramy się z moim kochanym mężem o dzidzię. W tym miesiącu podeszliśmy do sprawy "powazniej" i robiłam test owulacyjny przez tydzień czasu. Mam ogromna nadzieję, że udało nam się wstrzelic w ten konkretny dzień i w końcu zobaczę dwie kreski na teście:) Czekam teraz do 5 września , bo wtedy mam dostac @, oby sie nie pojawiła:) Zyczę Wam wszystkim Powodzenia i Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie sie troszke pomieszalo wczoraj :( poklocilam sie z M i nadal sie nie odzywamy do siebie, dzis rano obudzilam sie z zapaleniem pecherza i mdlosciami i czuje sie fatalnie a facet nawet szklanki wody nie chce mi podac... normalnie masakra jakas :( odezwe sie jak mi ten bol pecherza minie bo ide to wylezec, wzielam furagin bo gin powiedzial ze moge i teraz czekam az zadziala. pozdrowienia ps: sorki ze pisze to samo na obu forach ale nie mam sily nawet myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca:) Dzięki mam nadzieję, ze wkrótce podzielę sie dobra nowina:) Justyś , czytałam Twoją historię i jest mi bardzo przykro, ale musisz byc silna i co najwazniejsze nie denerwuj sie , bo to bardzo szkodzi. A swoja droga jak bym dorwała Twojego M, to chyba tyłek bym mu sprała. Musi na Ciebie teraz dmuchac i chuchać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś nie martw się, faceci tak mają, my musimy być mądrzejsze.Na pewno wasza kłótnia niebawem zniknie a ty będziesz mogła cieszyc sie dwoma kreseczkami. ...;) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys kochana...to sie zaczyna...jeden z objawow ciazy to glupie klotnie z m :p jestem na forum z ciezarowkami i ciagle pocieszamy sie po zgrzytach z m..oni tez przez to przechodza,ale troche inaczej niz my... co do pecherza to polecam zurawina,dziela odkazajaco na uklad moczowy i herbarka z rumianku... dziekuje dziewczynki za cieple slowa...bylam dzis na badaniu i zdarzyl sie cud!!! dr pomierzyla Adrianne,sprawdzila przeplyw krwi i powiedziala,ze zadnych anomalii nie widzi :D kobieta pracuje w tym szpitalu od 30 lat i specjalizuje sie w IUGR...zlecila kolejne badanie za 3 tygodnie by miec pewnosc,ze sie nie myli,ale stwierdzila,ze wszystko wyglada idealnie...nawet nie smialam marzyc,ze taka opinia bedzie :D dr nawet nie wiedziala na jakiej podstawie poprzednie pomiary wyszly zle...wow ale mi wlasnie Adrianna zastukala po brzuszku,az sie powyginal :P chyba chciala powiedziec:"jasne,ze wszystko jest ok,a co zes matka myslala" :P one_kiss badz dobrej mysli,jak dlugo @nie ma tak dlugo jest szansa :) mysia26 przykro mi,ze tak trudno wam zajsc...moze po adopcji szybciej pojdzie...trzymam kciuki by sie wam udalo...a co do tempki,to dr mowil,ze wcale nie musi byc powyzej 37...moze byc blisko 37,ale ma byc stala... czekajaca...widze,ze cykle sie skracaja :) to dobry znak :) kaka80 trzymam kciuki by @n ie przylazla... pozdrawiam was goraco i przesylam caluski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem tutaj poraz pierwszy, również staram się o dzidziusia, na dziś mam @- jeszcze nie przyszła i mam nadzieję, że już tak zostanie!!!Boję się jeszcze zrobić test żeby się nie rozczarować. Już jeden robiłam i wyszedł negatyw ale to było chyba za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) sat Skarbie ty nasz kochany bardzo sie ciesze ze z malutką wszystko dobrze :):):):):) uwazaj na siebie kochana !!! witam nowe kolezanki :) u mnie 28 dc, nie wiem kiedy ma byc @ i nie wiem kiedy testowac :( dzisiaj bolał mnie jajnik, strasznie kłuł :( ale co to ma znaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat ale sie ucieszyłam jak przeczytałam :-D super że z malutką wszystko w porządku :-) jejjjuuu jak się ciesze :-) witam nowe kolezanki :-D nerwusku ja nie wiem co to moze byc ten kłujacy jajnik . . . ja tez odczuwam takie kłucie, ale to jest krótko - zakłuje i przestaje. mnie nadal @ nie nawiedziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewuszki :D co do tego jajnika...wszystko moze byc objawem dzidzi :) trzymam kciuki...pamietajcie wrednym @ mowimy stanowcze NIE!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sat usg tez moze byc zepsute i sie mylic ;) Naprawde nie wiesz jak mi ulzylo :) Co wieczor w modlitwie prócz wlasnych, prosilam o to by wszystko z Toja cora bylo dobrze :) Pewnie nie mialo to wplywu ale moze w jakis sposob pomoglo ❤️ Sciskam Was ❤️ Witam nowe kolezanki :) Piszemy tez na drugim forum wiec jezeli bedziecie chcialy adres to piszcie na kamcia818@tlen.pl i przesle :) Milo ze jestescie :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski pecherz juz zdrowieje :) a M wczoraj przyszedl i przeprosil i jest juz dobrze :) sat nawet nie wiesz jak sie ciesze kochana!!!!!!!!!!!!!!! ja caly czas trzymam kciuki za Adrianne :) wszystko bedzie dobrze i na porod sobie poczekasz do 40 tyg ciazy i dzidzia bedzie duza, silna i zdrowa :) pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko kobiety ale sie naczytalam. sat to super moze poprostu poprzedni lekarz zle odczytal wyniki - to niestety zdarza sie w nasze sluzbie zdrowia wiem to po sobie i po moim tacie. czekajaca no nareszcie juz myslalam ze cie te gory pochlonely i sie zaczynalam martwic nerwusku przypomnij sobie kiedy mialas owulke dodaj 14 dni i testuj, tak zdajsie uczyla nas Kamilla23 :) justys nie wiesz ze facet to prosta konstrukcja i nie wszystko zalapuje, trzeba sie do tego przyzwyczaic. za znalazlam instrukcje obslugi do swojego M i teraz dziala wszystko idealnie tylko musze scisle jej przestrzegac ( a ze nieraz w zwiazku z tym mam z niego niezly ubaw - to juz tylko ja wiem no i teraz wy :D ) witam nowe dziewczyny, nie chce was wyganiac z forum ale mam nadzieje ze szybko zobaczycie swoje dwie kreseczki i wskoczycie do brzuchatek :) pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat ale się cieszę :) super wieści :) lepiej być nie mogło :) czyli teraz sobie odpoczywaj i spokojnie czekaj aż mała będzie chciała pojawić się na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nina :) Miło mi ze o mnie pamiętałaś! Justys super ze juz wszystko wporzadku !!!!!! U mnie 22 dc i temperatura mi spadła na 36,3 a juz myslałam ze sie owulacja zaczyna :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie!słuchajcie mnie dzioewczyny bo nie moge zrozumiec czegoś..:/..mam umowe o prace do końca lutego pod koniec września chce isc na zwolnienie bo jestem w ciąży..czy według kodeksu pracy mam umowe automatycznie przedłuzona do dnia porodu tylko?jesli bęe na zwolnieniu czy normlanie później po lutym jeszcze będzie mi płacił Zus i po porpdoze bede miała urlop macierzyński czy tylko zasiłek macierzyński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilo majac urlop macierzynski automatycznie dostajesz zasilek macierzynski jezeli masz umowe powyżej na min trzy miesiace przedluzaja Ci do konca macierzynskiego i w tedy albo przedluza albo nie, a idac we wrzesniu na zwolnienie przez pierwszy msc placi pracodawca a pozniej ZUS. ;) Ninus :* Buzialki dla reszty kobitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim :) ninka problem w tym ze w tym cyklu chyba nie odczuwałam owulki...tzn cos mnie tak zakłuło ale dosc czesto tak było, wiec nie wiem... ale jak na razie to mam stan zapalny i nie bede testowac.... poczekam do weekendu. mam pytanko czy lekarz pierwszego kontaku moze mi wypisac globulki na ten stan zapalny ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za mile slowa... czekajaca...bedzie owulka,badz cierpliwa :) berbelek juz 23tc? niezle :) jak sie czujecie? pracujesz jeszcze? nowatu ty juz tuz tuz :) gtowa?torba spakowana? :) ninka...ja mieszkam w irlandii i tu troche inaczej jest...jedna babka robila mi usg i opisala problem,a druga(dr)rozmawiala ze mna co zamierzaja z tym robic...okazalo sie,ze badanie usg bylo mylne,a dr ponioslo...Adrianna nadal jest malutka,ale to wynika z jej budowy ciala a nie choroby lozyska...zamieszali,ale najwazniejsze,ze mala rosnie i dobrze sie czuje :D a powiedz mi kochana gdzie znalazlas ta instrukcje obslugi? bo ja tez sadzilam,ze mam,ale chyba mam jakis wadliwy model chlopa i czasami instrukcja nie pomaga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat oj leci ten czas leci nawet sama nie wiem kiedy :) dziś mam usg połówkowe więc zobaczymy czy wszytsko dobrze :) czuje się na ogół dobrze są lepsze i gorsze dni jak u każdej pewnie ale wiesz czasami wyniki są średnie więc wtedy panika ale jakoś się układa :) nie wiem czy wiesz ale będziemy mieli z M chłopca - Oliwera :) a do pracy nie chodzę już od połowy maja za duże ryzyko było przez te problemy :) jeszcze raz gratulacje że wszytsko się ułożyło po twojej myśli oby tak dalej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj bylam u znajomej ktora jest juz w 7 miesiacu jak byla wczesniej na badaniu to lekarz powiedzial jej ze bedzie na 100 % dziewczynka, wiec jak szykowali pokoj to pod mala wozek tez ciuszki no wszystko wszystko a prezed wczoraj byla na kontroli i lekarz powiedzial ze on nie jest juz taki pewny jak byl ostatnio i sie usmialam bo oni spanikowani bo wszystko w takich kolorach jak dla dziewczynki :) a potem ich wyzwalam ze nie wazne jaka plec wazne zeby zdrowe sie urodzilo reszta to problemy zbedne a tak wogole to witam wszystkich i mocno sciskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie spakowana. Ale moze juz powinnam :) Zostalo rowno 4 tyg. do terminu. Nina hehe z ta plcia to roznie. U mnie sie pytaja czy napewno dziewczynka. Ja mowie wg lekarza tak, ale jak bedzie chlopczyk to przeciez nie koniec swiata. grunt, zeby wszystko bylo OK. Zreszta ja raczej kupowalam wszystko neutralne :) Jakos mania rozowania mi nie weszla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×