Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

czesc wszystkim 👄 kochane co za tydzien miałam :-( laptop mi sie popsuł i juz nie mogłam go nawet włączyc, był czarny monitor a na nim biały kursor. system padł :-( bałam sie o moje zdjecia, materiały o wszystko co miałam w nim zapisane. najgorsze była ta mysl ze te zdjęcia przepadły. nic nie pomagało. wrócilam do domku i paweł zajął sie laptopem. dwa dni sie z nim męczył ale naprawił :-D chciałam sie zalogowac na NASZE forum a tu klops :-( i dopiero tu czytam, że usunęli :-( ale dlaczego, przeciez tam nic sie nie działo złego. . . .bez sensu . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie stało z tamtym forum . . . Dlaczego usuneli? u mnie w tym tyg dziwne rzeczy sę działy , oprócz awarii laptopa :-) od poniedziałku miałam kłujące bóle po prawej stronie na dole brzucha a pozniej miałam strasznie wilgotno, a pozniej sluzu że ho hoooo cieszyłam się bo to wypadałyby dni płodne i owu - i bromek zaczął chyba działac, bo wczesniej to ja tak nie miałam szybko jechałam do domku , żeby zdazyc ale jak przyjechałam to byłam tak padnieta ze usnełam od razu :-D a rano juz nie było tak wilgotno . . . wiec w tym cyklu u nas nic z tego nie będzie. ale jest NAdzieja - pojawił się w koncu ten śluz o którym wszyscy mówią :-D czy to był TEN najodpowiedniejszy Czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie pusto i cichutko tutaj . . . czy to juz koniec NASZEJ "wspólnej podrózy w oczekiwaniu na dwie kreseczki" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc slonka Pisalam do tej drugiej Kamili i dowiedzialam sie ze ktos zglosil Nasze drugie forum do usuniecia poniewaz naruszalysmy na nim regulamin. Kamila wyslala e-mail do administratora z pytaniem o jakie naruszenie chodzi. Jestem ciekawa kto zglosil takie glupoty i komu przeszkadzalo nasze forum :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...jaki charmider powstal :) wrocilyscie :) nowatu my sie mamy dobrze...juz nie pracuje od miesiaca,odpoczywam i powiem szczerze,ze jest to bardzo potrzebne,jestem o niebo spokojniejsza,mniej stresu,mniej sie z chopem kloce...rewelacja...i wierze ci,ze ciezko ci :p najgorsze jest wstanie z sofy :p a co do przyspieszenia porodu..mycie okien,wieszanie firan,"pranko"reczne tez moze byc,ale wlasciwe lepsze,bo zolnierzyki posiadaja substancje powodujaca skurcze macicy :p i podono olejek rycynowy...to tyle co wiem,a i jeszcze chodzenie po schodach :) werna widze,ze juz polmetek :) gratulacje :) znacie juz plec? imie wybrane? one_kiss tez kiedys mialam identyczny problem,musialam system zrobic...ciekawa jestem jak u ciebie rozwiazano sprawe ... justys,a jak ty sie czujesz?co mowi dr? jak przebiega u was ciaza? jak samopoczucie? berbelek,al ty juz 25 tc? wow ale czas leci :) pamietam jakby to bylo tydzien tamu,ze dr nie byl pewny co do pecherzyka z dzidzia...sadze,ze masz pozniejsza owulacje i wg tc przenosisz,a tak naprawde,bedzie terminowo...a co dr mowi teraz co do wielkosci dzidzi? pozdrawiam wszystkie staraczki i buziaki dla brzuszkow brzuchatkowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie no szkoda że tak wyszło z forum tez ciekawa jestem o co chodzi a u mnie dziś 27 dc i zaczyna mnie pobolewać podbrzusze więc chyba nici z tego cyklu i łapie mnie dół :( buziaki i pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm....ciekawe czym my mogłysmy naruszyć regulamin? ciekawe komu przeszkadzało . . . kamila czy mozliwe jest że przywrócą nasze forum? sat ja nie wiem jak to Paweł zrobił, cos tu przełaczał i wlaczał i próbowal róznych spsobów bo nie chciał zaskoczyc system, az w koncu zaskoczył :-D zapytam sie go jak to zrobił to pozniej napisze :-) bardzo boli mnie brzuch, kłuje na dole i promieniuje, az noga mnie boli . . . jak na @ a przeciez to 16 dc. kurcze nie wiem co sie dzieje, moze to owu jest? eh.. nie nadążę chyba za moim organizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz one kiss bo mam przeczucie że się nie udało a twoje bóle to na bank owulacja także bierz się do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest za darmo to mozna jeszcze raz powtórzyć ja chyba tez byłabym za tym ale niestety w moim mieście nie ma tej akcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane pewnie macie rację :-D przeciez ZAWSZE ją macie :-D moze i cos z tego będzie . . . jak to powiedziala kiedys Anja - trykalismy sie jak króliczki :-D :-D :-D karten głowa do góry. przyjdzie czas i na NAS . zobaczysz - bedziesz mamusią slicznego dzieciątka 👄 wierzę w to i mocnooo ci tego życze 👄 kamila ja tez sie zastanwiam dlaczego? nie wiem i nie rozumiem, co komu to przeszkadzało, przeciez juz tyle czasu istniało i było ok i nagle RACH CIACH i nie ma nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki one kiss a wiecie co mi sie dzisiaj śniło że robiłam test i były wyrażne dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten a wiesz, że ja wierze w magię snów :-) naprawde . . . one się spełniają! są wynikiem naszych pragnień i są siłła napędową dla naszej podswiadomosci, a wiadomo że podswiadomosc ma baaardzo duzy wpływ na NAS :-) i jak się czegos pragnie to sie to spełni, trzeba tylko przyciągąc TO myslami :-) wierze w magię snu, kiedy spimy pierwszy raz na nowym miejscu - i jak juz sie rozpakowalam na szkółce to pierwszej nocy sniło mi sie że byłam w ciązy :-) i wiem, że BĘdĘ :-D MY wszystkie bedziemy ! zobaczycie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kazdym razie zlo powraca i jak ktos umyslnie zglosil forum do usuniecia to bedzie mial za swoje ;) Jakos nie licze u siebie na zaciazenie w najblizszych cyklach moze kiedys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×