Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Aha i wczoraj wkurzyl mnie tesk Moni26 chyba taki nik. Ze madra jestem bo mam dziecko. Sorki dziewczyny, ale nie zycze sobie takich tekstow w moja strone. To na przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jest forum zmienione to napiszę jeszcze raz po może wczoraj nie wszytskie zdążyły przeczytać. Mały ma potworne zapalenie płuc. Nie chce się leczyć żadnymi sposobami i antybiotykami. Stan płuc jest masakryczny. Wczoraj miał tomograf żeby dokładnie sprawdzić co jest dziś mają być wyniki. Możliwe że będzie potrzebna kolejna operacja. Na dodatek cały czas walczymy z sepsą. Na usg wychodzi powiększona wątroba i śledziona. Od pewnego czasu nie toleruje mleka więc go nei dostaje. Na dodatek tego wszystkiego od wczoraj jest zakaz odwiedzin bo mają na oddziale AH1N1. Jakaś masakra bo nei wiem kiedy go zobaczę a psychicznie już całkowicie wysiadam. Tracę ostatnie resztki nadziei. Pewnie nigdy się nie doczekamy chwili powrotu małego do domu. Dziś mija dokładnie 8 tygodni od urodzenie się Oliwierka a ja nie wiem nawet jak moje dziecko płacze i nigdy jeszcze go nie przytuliłam. Jedyną rzeczą jaką mogę to otworzyć sobie okienko w inkubatorze i go dotykać. Nie daje rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek wybacz ale nic nie napisze. Nie wiem co. Nie moge sobie nawet wyobrazic co czujesz. U mojej podejrzewaja astme i ja chodze cala w nerwch i ryczec mi sie chce. Trzymaj sie kochana!!!! Jestesmy z toba. Codziennie Boga prosze o sile dla ciebie i zdrowko malego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra Pani
Wiecie dlaczego nie możecie zajść w ciążę? Bo dzieci robi się w sypialni z mężem, a nie z koleżankami na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra Pani
NowaTu24-tak już jest na forach, na których ludzie starają się o dziecko. Jak już jakieś masz, to jesteś zła, bo wszystkie zazdrosne, przyzwyczaj się, bo widzę, że nawet we własnym gronie dogadać się nie możecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja roumiem emocje biora gore. Ja tez bylam zazdrosna jak ktoras zachodzila a ja nadal nie. To niestety zla noromalna ludzka cecha. Ale moja zazdrosc tak mi sie zdaje ze byla zdrowa, ze tak ujme. Haslo moniki mnie rozbroilo. W zyciu bym nie powiedziala komus ze ktos jest madry bo juz osiagna to co ma. Tymbardziej jak to jest dziecko. Ja nie lubie slodzic. Pisze co i jak, i dziewczyny dobrze o tym wiedza. Mam taki charakter. Rok czasu uzalania sie nad soba mi wystarczyl. Ale uzalalam sie sama z soba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madra Pani- oczywiste ze robi to sie z mezem. Moje stare forum bardzo mi pomoglo. Gdyby nie laski z niego niewiem czy kiedykowliek zdecydowalabym sie na pojscie do gienia. A tak one mnie zmotywowaly. Poszlam i zaczelam sie leczyc. Dobrze jest pogadac z kim kto ma takie same problemy i zmartwienia. Niestety u mnie w rodzinie nie mialam z kim sie podzielic. Byly glupie teksty w stylu- Maz slepakami strzela ;/ Takie forum jest potrzebne..., no, dla mnie bylo potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dopiero wstałam. rano takich boli dostałam, ze ... :( wziełam urlop, strasznie mnie boli. NowaTu a ja nie lubie tego forum z powodu pomaranczowych ktore ciagle sie wtracaja....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku nie wiem co napisac bo chyba kazde słowo bedzie nie na miejscu... :( Trzymaj się Kochana, Oliwierek walczy... Jestem z Toba :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wole to forum, a pomaranczowe... no coz, nie wiedza same co pisza bo jakbysmy sobie ciagla tylko dupy lizaly to by nam " za kare" nasza dobra kolezanka nie zamknela tamtego forum. A jak siedzimy na forum to znaczy, ze naszych facetow nie ma w poblizu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca wlasnie odczytalam wiadomosci na nk od nerwuska. no to ladnie nas ta nadziejka urzadzila.... berbelku nie wiem co napisac bo ja to bym juz dawno wykonczyla sie psychicznie, a ty silna kobieta jestes i napewno los ci to wynagrodzi. zycze duzo zdrowka i trzymam kciuki za twojego synka i za ciebie. Ja dzis mialam wizyte u gina i wszystko jest ok. Spojenie troszke sie rozeszlo i mam juz diagnoze, jak dzidzia bedzie wazyc wiecj niz 3200 to nie bede mogla rodzic naturalnie bo rozerwie mi kosci spojenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys a zapowiada sie taka waga malej? Ile teraz wazy? ktory masz tydzien bo nie pamietam bez suwaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu to chyba nie ja pisałam bo jak zobaczyłam ze masz komentarz moni to zbladłam :) Anja każda z nas walczyła i musimy sie rozumiec, a ja nie zazdroszcze tym którym sie udało odrazu, bo przynajmniej powiem mojemu Mateuszkowi jak bardzo o niego walczylismy :) berebku napisze tylko tyle jestem z Toba :* już sie nie martwie tymi wynikami, musze sie Cieszyć ciaża. dziewczyny teź tak miałyscie ze czasem dzidzia szaleje a potem spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie to 27 tydzien. wagi nie znam bo usg bede miala dopiero w lutym. Moj gin robi tylko 3-4 usg w ciagu calej ciazy jesli przebiega prawidlowo. Ale badal mnie dzis i mierzyl mi kosci miednicy i powiedzial ze ja tak szczupla w biodrach jestem i kosci napewno do porodu mi sie nie rozciagna bo to niemozliwe jest. No coz moja mama miala tak samo tylko ze jej kazali rodzic naturalnie a ja dosc spora bylam no i jej peklo spojenie i musiala 3 miesiace w gipsie lezec. Przy moim bracie miala juz cesarke chociaz on byl malutki ale lekarze sie bali powtorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika to pytanie o ruchy normalnie z ust mi wyjelas :-) moj maly wlasnie od wczoraj, po aferze na tamtym forum zaczal sie mniej odzywac, czuje ruchy ale to juz nie to samo jak wariowanie w brzuchu prawie non stop :-/ moze ma gorszy dzien? A Ty juz wiesz, ze to bedzie chlopak? Bo ja parwie 23 tydzien i dalej nie wiem... Justys to moze od razu sie zdecyduj na cesarke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniaka to nie ty napisalas. Tylko Monia26 chyba taki nik. Niewazne czy ktos sie staral 2 cykle, czy 30, czy ktos wpadl, czy ktos planowal. Dziecko nie jest rzecza, ktora mozna miec i sie chwalic. Kazdy ma problemy. Wczesniej niezachodzilam w ciaze, teraz mam dzieciatko ktore moze miec astme. Codziennie 2 razy ja inhaluje wyciagam smarki. Wisk nie z tej ziemi, a mi serce sie kraja. No, ale musze. Jak tego nie zrobie to moze na uszy sie rzucic. Chce zeby byla zdrowa wiec malutka musi cierpiec. A ja wraz z nia... Miec dziecko to nie znaczy ze juz wszystko sie ma i sie wszystko ma w doopie. Teraz mamy inne problemy i wclane nie sa mniej bolesne od tamtych. Bo cud miec dziecko, a jeszcze wiekszy jak sie ma je zdrowe. Napisalam skoncz pieprzyc- w senie uzalania sie nad soba, ze jej partner ma znia pod gorke. W malzenstwie sie jest ze soba na dobre i na zle. Miala byc to otucha. Zeby dziewczyna wziela sie w garsc. Podniosla glowe i szla przez zycie z podniesionym czolem mimo wszystko. Nie sztuką jest uśmiechać się, gdy w życiu wszystko idzie dobrze.Sztuką jest odnależć uśmiech, gdy nic się nie układa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja czuje to od poczatku że bedzie chłopak :) no u mnie to mi sie wydaje ze to ruchy, takie łaskotanie i bulgotanie w brzuszku, mój M sie smieje ze dziecko nie moze przebic sie przez mój tłuszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja w Twoim tygodniu ciazy to mialam cisze nawet kilkudniowa ale teraz daje codziennie o sobie znac. Mi tez sie zdaje, ze bede miec synka ale lekarz raz stwierdzil, ze to moze byc dziewczynka bo nie widzi jader ale zaraz dodal,ze to moze byc mylace i kazal czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta no ja chce rodzic sn ale jesli ma to zagrazac mojemu zdrowiu to nie bede sie zapierac i zgodze sie na cc dla dobra swojego i dziecka, ktore przeciesz bedzie mnie potrzebowalo i musze byc sprawna aby sie dobrze nim zajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dziewczyny, jak podejsc do tego: w wakacje bralam duphaston. skonczylam brac gdzies w lipcu. od sierpnia mialam regularny okres i we wrzesniu tez. w pazdzierniku juz mialam opoznienie (37 dni cyklu), w listpadzie brak okresu no i w grudniu dostalam, a dokladnie 9. obecnie znowu spoznia mi sie okres...robilam pare dni po spodziewanej miesiaczce i test negatywny. no i w sumie mam taki sluz bialy i gesty (nie jest lepki ani ciagnacy sie)...myslalam, ze moze to miesiaczka przychodzi i juz jakbym miala na wkladce takie brazowe delikatne plamienia- a tu nic!Aha i od 2 tyg biore Folik....dzisiaj jest 35 dzien cyklu. jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze ktos ma jakis pomysl...kurcze dziewczyny...wiem, ze nikt nie bedzie widzial w czarodziejskiej kuli, czy w ciazy jestem, czy nie, ale po prostu wsciekla jestem, bo albo okres mi sie spoznia no i nie wiadomo, czy tak wierzyc testom z apteki:( co do sluzu, to albo jest doslownie sucho, albo minimalnie widac grudki takie biale z sluzu lub jest taki minimalnie zolty. ostatnio nawet jak kochalam sie ze swoim facetem, to na nim wyladowal mlecznobialy sluz (nie grudki)...i mnie tez juz to peszy. gdzies przeczytalam, ze moze to byc objaw zblizajacej sie miesiaczki ewentualnie ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh i sorr, ze zawracam glowe- infekcji raczej zadnej nie mam, bo nic mie nie boli itd.:p pozdrawiam cieplutko i dzieki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tez miałyscie takie uczucie tych pierwszych ruchów?? ja na poczatku czułam pojedyncze łaskotanie teraz coraz czesciej, ale ja juz chce kopniaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pini-pineska moze powtórz test albo zrób badanie z krwi beta hcg wtedy bedziesz juz pewna, ja jestem juz 3 raz w ciaży i za każdym razem test pokazał mi ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pini-pineska skoro masz nieregularne cykle to poczekaj jeszcze troche i jak @ nie przyjdzie to powtorz test. Powinnas isc do lekarza i niech przebada ci hormony i sprawdzi czy jajeczkujesz bo takie rozbieznosci w dlugosciach cyklu musza miec jakas przyczyne. xmonikax ja tez na poczatku czulam takie babelki w brzuchu i laskotanie a kopniaka dostalam pierwszego ok 20 tyg ciazy ale byl lekki a dopiero po 25 tc mocno kopie tak ze nieraz czlowieka zgina wpol :) nie wspomne i tym jak kopie po zeberkach lub po pecherzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pini-pineska, moze rzeczywiscie zrob test z krwi i posiew z pochwy, ja mialam kiedys grzybice i nic mnie nie swedzialo ani nie pieklo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×