Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej Wczoraj dostałam @, Teraz będzie mój 2 cykl s-tarań. Także nie długo się staram. Muszę uzbroić się ;w cierpliwość, a to dla mnie nie łatwe. Bo ja taka niecierpliwa jestem :-) Mam 31 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po zajeciach :-D teraz słodkie leniuchowanie i seriale seriale seriale :-D Agusia ja tez do cierpliwych osób raczej nie naleze :-D jestem w gorącej wodzie kąpana :-D ale zycie nauczyło mnie pokory. o dzidziusia staram sie juz troszke, ale dopiero jakies półtora miesiaca temu poszłam do ginki i okazało sie ze mam problem z jajnikami i prolaktyną. byłam w szpitalu a teraz biore tylko bromergon i czekam na fasolke malutką :-D Agus jedno co mogę ci juz na początku radzić - to SPOKÓJ, trzeba na spokojnie podchodzic, bo najszybciej mozna zablokowac sie psychicznie - bo sie za bardzo chce. i wiesz co kochana? kiedys będziemy MAMUSIAMI :-D wszystkie 👄 fajnie, że z nami jestes 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej padam na twarz :/ nie bede sie rozpisywac zeby znow sie jakas wredna malpa nie czepnela...... Podaje email kamcia818@tlen.pl ps. Kiss to ja sygnal wzoraj puszczalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcia czytałam na gg i juz mam Ciebie zapisaną :-D ja cos mam kryzys dzis . . . pisałam na naszym forum o tym . . . a wrednymi małpami sie słoneczko nie przejmuj, bo nie ma kim, najwazniejsze nie odpowiadac na zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D karmic trola? hi hi :-D ale się usmiałam. kochana poprawilas mi humor :-D nie wiedziałam, że tak się mówi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to sa takie trole internetowe ktorym nie uklada sie w zyciu i przez to siedza w domu przed kompem na kafe wyrzywajac sie na innych za porazke jaka jest ich zycie w realu ;) Odp na FAQ ale poszlas juz spiulkac wiec do juterka:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop!!!! Czy ktoś tu jeszcze jest? Czyżby wszystkie poszły na nowe-stare forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jutro mam transfer...macie jakies zalecenie co robić a co nie??? kurcze i pomyśleć że prawie 2 doby istanieje coś co może dać tyle szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka trzymam kciuki,powodzenia :) jestem na innym forum i wlasnie jedna z naszych dziewczynek urodzila takiego dzieciaczka :) pisala,ze jeszcze 3 pingwinki ma zamrozone...jest bardzo szczesliwa tobie rowniez zycze tyle samo szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku dni nie moge zalogowac siE NA nowym FORUM, HASŁA TEZ MI NIE MOZE WYSŁAĆ, nowego profilu tez nie moge utworzyc, co zrobic? Administratorka odezwij sie, moje gg; 6898630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia juz ci napisałam co i jak na gg :-D kochana loguj sie i czekamy na Ciebie 👄 kamcia Moja❤️ gdzie ty sie podziewasz? tęskno mi do Ciebie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch mnie boli, ale nie kłuje z lewej czy z prawej strony tylko tak środekiem boli, ciąnie bardzo, a w gardle jakby cos mi stało. męczy mnie ten ból, w własciwie to odczucie. niech juz @ przyjdzie bo sama nie wiem co to sie dzieje, wczesniej nie miałam takich bóli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze zagladanie tu nie ma sensu...powodzenia dla staraczek i spokojnych ciaz dla brzuchatek...bylo mi milo,nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja już 7 dpt....fiksuję strasznie...myślicie że test ciążowy by wykazał ciążę? i czy coś się czuje? bo przez pierwszy 3 dni czułam się inaczej teraz już pełen stan sprzed całego procesu.... miałam 7 komorek i tylko 2 się zapłodnily z czego jedna była "cherlawa"...dostałam obydwie i tym o to sposobem nie mam mrozaczków :(:( co mnie dobija najbardziej ze cała stymulacja od nowa i ta punkcja blech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka tak bardzo bym chciała odpowiedziec na Twoje pytanie, ale kochana ja nic o tym nie wiem, nie znam sie po prostu a nie chce ci napiszeac w głowie. przepraszam nie jestem w stanie ci pomóc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę wdzięczna jak ktoś cokolwiek napisze mimo że pewnie temat już sto razy wałkowany...i jak myślicie jakie sa szanse jeśli ja jestem zupełnie zdrowa? tzn, nic nie mam i zabieg robiliśmy z uwagi na M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka słoneczko mysle ze wiecej odpowiedzi dadzą ci dziewczyny w temacie JEDNO MARZENIE - one tam posługują sie takimi terminami i o takich zabiegach , skutkach, szansach rozmawiają. Kochana spróbuj tam sie popytać. przepraszam ze cie odsyłam, ale chce zebys uzyskała na swoje pytania odpowiedz 👄 wiem, jakie to wazne dla ciebie musi byc 👄 spróbuj słonce tam i wracaj tu do nas - trzymam mocno kciuki za ciebie i Twojego M. agusia zaglądaj do nas i mów jak ci tam idzie :-D buziaczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka mam nadzieje ze tam uzyskałam potrzebne ci odpowiedzi 👄 kochana daj znac jak tam ci sie poukładały sprawy, będe tu zaglądać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety co tu tak pusto? juz calkiem zapomnialyscie o tym forum? a z temtym co sie dzialo bo nie bardzo moglam sie doszukac inf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ninus tamto forum jest ale rowniez malo dziewczynek sie tam odzywa. A co u Ciebie slonce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w sumie bez wiekszych zmian. co z Ania? urodzila juz bo ona miala jakos termin na wrzesien a tu juz pazdziernik za pasem? jak tam pozostale staraczki? kto jeszcze zaciazyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Widze ze pamietacie o mnie moje dziewuszki hehe., Jestem jeszcze w dwupaku. Malej sie nie spieszy. Przesiedzialam 3 dni w szpitalu zalapalam depreche i wypisalam sie. Ale jak do piatku nie urodze to powrot do szpitala i bede tam czekac na porod. CO mnie przeraza. Wiec trzymajcie kciukasy zebym porodzila w ciagu 3 dni :D Nina a co u ciebie wogole slychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×