Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej ja dzis siedze w domku. Jade z M do lekarza bo chorubsko go zlapalo. Wczoraj pol dnia bylam na zakupach i dzis nogi mi odpadaja. nowaTu mam pytanko, czy ty kupowalas podgrzewacz do butelek i laktator? bo nie wiem czy mi sie to przyda czy to tylko zbedny wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis z patryskla na kontrole to potem napisze co i jak. Justys laktator dla mnie byl niezbedny. Nawal pokarmu. Mialam aventa reczny, od szwagierki. Podgrzewacz. Mozesz kupic bo to tania rzecz, ale tylko przydatna przy karminiu butla. Jak cyckiem to zbedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie bede sie rejestrowac na nowym forum. I tak zadko sie udzielam. Wiec jak cos od czasu do czsu bede pisac tu. A wy jak chcecie to zaladajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołki. już się zarejestrowałam ale czekam na maila zwrotnego :) ściskam Was mocniusio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dzieki dziewczyny, ze wczesniej odpisalyscie:) chyba sie do Was przylacze bo od grudnia staram sie o dziecko:p i oczywiscie spoznia mi sie okres...dzisiaj 36 dzien cyklu, ale niestety nie wiem, jak podejsc w ogole do mojej miesiaczki bo przez jakies 2 miesiace mialam opoznione:( robilam test, ale nie wiem, czy go nie powtorzyc. po jakim czasie od terminu test moze wyjsc bardziej wiarygodny?bo za pierwszym razem, jak robilam, to oczywiscie negatywny, ale to bylo raptem po okresie. a w ogole znacie przypadki, gdzie test z apteki nie wykrywal ciazy, a byla?pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ostani okres miałam 22 .11 i mam dzidzie w sobie tylko kurde nabawiłam sie zapalenia pochwy i smaruje mascią i nie wiem czy dla tego maluszka ta masc nie jest zła bo jak czytałam na innych forum to piszą ze od masci na pochwe mozna poronic pomóżcie laski !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie kupilam ją w aptece na zapalenie byla bez recepty clotrimazolum tak sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nie powinna szkodzić, ja tez ja kiedys stosowałam... ale powinnas skonsultowac z lekarzem, zeby nie było ze sama cos robisz. a swidzi cie, piecze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie zalogowalam :) Sorki ze nie zalozylam ale wczoraj caly dzien spalam :/ nie wiem chyba jakies chorobsko mnie lamie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można się przyłączyć? Mam 21 lat, właśnie staramy się o pierwsze dziecko. Mam zdiagnozowany zespół policystycznych jajników. Mój ginekolog powiedział, że jak nie zajdę w ciążę po 6 cyklach, przepisze mi jakieś leki na wywołanie owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka witaj, piszemy na forum prywatnym, jezeli tam chcesz do nas dołaczyc to napisz na maila a ja podam Ci linka :) czekajaca1984@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka po wizycie. Plucka czyste. Nosek, gardelko OK. Inhalujemy do srody. W srode szczepienie. :) Hehe moge skakac z radosci. Ale Patryska usnela. Wiec dam jej troszke pospac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane moje ❤️ dziewczyny ja tylko na chwilke, dopiero weszłam do domku. przychodza paczki. rzeczy ktore kupilam n do slubu. wiecie co? troszke sie martwiłam ze wzięlam bolerko w kolorze cappucino, a ono jest przesliczne!!!!!!!!!!!!!! jest idealne a wstązki z przodu ma identyczne jak wstązeczka przy gorsecie w sukni :-) rękawiczki booossskie :-) długie za łokiec az :-) rewelacja!!! ale jestem zadowolona :-) Nowa super wiadomosc :-D niech spi sobie kruszynka, odpoczywa sobie i wraca do zdrówka :-) jest nowe forum??? i ja nic nie wiem :-( hmmm... moze na nk mam jakąs wiadomosc, musze tam zajrzec. kaszuba, princeska witajcie 🌻 fajnie ze do nas dołączyłyscie :-) lece robic obiadek :-) odezwe sie pozniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa czemu nie chcesz sie zalogowac na nowym forum? kochana no i co ze zaglądasz rzadko... umiesz mnie zawsze do pionu postawic... zaloguj sie, nawet ja nie bedziesz miała czasu pisac, to czasem poczytasz co u nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge sie zalogowac. nie mogłam tego kodu odczytac...wrrr... a teraz zobaczyłam " za duzo prob rejestracji, spróbuj pozniej" kochane ja musze zmykac. ale jeszcze dzis sie zarejestruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ten kod płata figle, ja odswiezałam strone do momentu az kod stał sie dla mnie do odczytania i wtedy wpisywałam dane i sie rejestrowałam :) Czekamy na CIEBIE ONE KISS I NA CIEBIE NOWATU TEZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz obiadek zrobiony :-) pychotka wyszedł :-) posprzątałam, poprzymierzałam etole i rękawiczki - super są! bardzo mi sie podoba :-) a przed chwila wrócilismy z solarium :-) wiece co, ja nie przypuszczałam ze tak sie mozna zrelaksowac przez 5 minut opalania :-) teraz rozumiem stwierdzenie, ze mozna sie uzaleznic od solarium. zarejestrowałam sie juz na forum. czekam na linka aktywacyjnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek26 powiem ci ze szczypie i swendzi a ten sluz wydobywa sie taki grudkowy bardzo biały jak siedze to kuje :( czy to nie wypływa na moje maleństwo ? aha i czy dobrze jest w ciąży ze nic nie boli ze brak nudnosci i brak wymiotów i zlego samopoczucia mi nic własnie nie dolega boje sie ze cos nie takjest jedynie to piersi mi urosły i bolą a tak to nic ? czy zemna wszystko wporządku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×