Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no u mnie widać toco na załączonym zdjęciu,więc może też Ci się uda. mnie kazał się zgłosić ponownie za 2 tyg,ale mnie w Polsce nie będzie więc zgłoszę się za jakiś miesiąc dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienkaaa sliczne zdjecie, ale nie wiem na co patrzec :-D czy to ta plamka po środku ? :-) buba jak tu zajrzysz podaj prosze maila swojego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem zrobiłam z siebie wariatkę :D bo praktycznie nic nie widać.tak ta plamka to chyba to o czym myślę :) to takie ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** **************************** nick..............wiek.........cykl starań......data@....... ...miasto ********************************************************* **************************** _rebeka_..........27.................9..............23.06 .......włocławek romualda18.......36.................9...............25.06 ... ....wabrzezno nadi8...............23...............14...............03. 07. .....Jelenia Góra xmonikax24.......25........11-1 po poronieniu....04.07.....ostrów wlkp dzidzi23uk........23................12..............15 .07.......uk wiolkcia............28................15................1 8. 07.......Zabrze Joanka 30..........30.................5................19.07....... Wawa kolokokta..........24.................6.................? ??? ?.......Wrocław karten..............28..................5................ 26.0 7.......j.góra szarlotka80.......29.................8...............26.0 7.. .....Gliwice Czekajaca1984...25.....5mies(przerwa Yasmin)...31/07...Tychy Kamilla23...........23.................8................0 5.0 8.........Wawa mysia26...26..(lapar w 11, usuniety jajnik...12....05.09......Brzesko Buba83.............27........2.05.08.Wawa Prolaktynka23..???..................3....??.08????? justys1818........21.................8................08. 08. ....Żywiec ********************************************************* *************************** ++++++++++++++++++++++++Brzuchatki+++++++++++++++++++++++ nick...........tydzień ciąży .......termin porodu.....płeć............... ********************************************************* *************************** NowaTu24.........30tc...............24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................25tc...............14.11.2010.......A drianna Lajla_ie............?????...............?????????????.... ... ?????? berbelek1 .........?????..............02.01.2010........?????? werna26...........14...................01.02.2011....... ..?????? ********************************************************* ***************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** **************************** nick..............wiek.........cykl starań......data@....... ...miasto ********************************************************* **************************** _rebeka_..........27.................9..............23.06 .......włocławek romualda18.......36.................9...............25.06 ... ....wabrzezno nadi8...............23...............14...............03. 07. .....Jelenia Góra xmonikax24.......25........11-1 po poronieniu....04.07.....ostrów wlkp dzidzi23uk........23................12..............15 .07.......uk wiolkcia............28................15................1 8. 07.......Zabrze Joanka 30..........30.................5................19.07....... Wawa kolokokta..........24.................6.................? ??? ?.......Wrocław karten..............28..................5................ 26.0 7.......j.góra szarlotka80.......29.................8...............26.0 7.. .....Gliwice Czekajaca1984...25.....5mies(przerwa Yasmin)...31/07...Tychy Kamilla23...........23.................8................0 5.0 8.........Wawa Buba83.............27........2.05.08.Wawa Prolaktynka23..???..................3....??.08????? justys1818........21.................8................08. 08. ....Żywiec mysia26...26..(lapar w 11, usuniety jajnik)..12....05.09......Brzesko ********************************************************* *************************** ++++++++++++++++++++++++Brzuchatki+++++++++++++++++++++++ nick...........tydzień ciąży .......termin porodu.....płeć............... ********************************************************* *************************** NowaTu24.........30tc...............24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................25tc...............14.11.2010.......A drianna Lajla_ie............?????...............?????????????.... ... ?????? berbelek1 .........?????..............02.01.2010........?????? werna26...........14...................01.02.2011....... ..?????? ********************************************************* *************************** poprawiłam witam staraczki i te stare i te nowe i brzuchatki rzadko zaglądam, ciezko nadrobic tyle zaleglosci, zaczelam kilka dni temu 12 cykl, to juz rok minął jest ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** **************************** nick..............wiek.........cykl starań......data@....... ...miasto ********************************************************* **************************** _rebeka_..........27.................9..............23.06 .......włocławek romualda18.......36.................9...............25.06 ... ....wabrzezno nadi8...............23...............14...............03. 07. .....Jelenia Góra xmonikax24.......25........11-1 po poronieniu....04.07.....ostrów wlkp dzidzi23uk........23................12..............15 .07.......uk wiolkcia............28................15................1 8. 07.......Zabrze Joanka 30..........30.................5................19.07....... Wawa kolokokta..........24.................6.................? ??? ?.......Wrocław karten..............28..................5................ 26.0 7.......j.góra szarlotka80.......29.................8...............26.0 7.. .....Gliwice Czekajaca1984...25.....5mies(przerwa Yasmin)...31/07...Tychy Kamilla23...........23.................9................02.09.........Wawa Buba83.............27.....................................2.05.08.Wawa Prolaktynka23....???..................3..................??.08????? justys1818........21.................8................08. 08. ....Żywiec mysia26...26..(lapar w 11, usuniety jajnik)..12....05.09......Brzesko ********************************************************* *************************** ++++++++++++++++++++++++Brzuchatki+++++++++++++++++++++++ nick...........tydzień ciąży .......termin porodu.....płeć............... ********************************************************* *************************** NowaTu24.........30tc...............24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................25tc...............14.11.2010.......Adrianna Lajla_ie............?????...............?????????????.... ... ?????? berbelek1 .........?????..............02.01.2010........Chłopak werna26...........14...................01.02.2011....... ..?????? ********************************************************* ***************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAROKO SKLEP
sklep rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com zaprasza na ostatnie dni letnich promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed 6 tc nie ma sensu isc,bo nic nie widac...mam na mysli tydzien ciazy,a nie tydzien po owulacji... po owulce 4 tygodnie...dr jakos to liczy wg bety,czy bedzie widac pecherzyk czy nie...ale mi powiedzial,zebym przed 6 tc nie przychodzila... jeszcze raz geatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny według reguły Naegelego jestem w 7 tyg ciąży czy bedzie widac juz pecherzyk??bo jade dzis na usg i ciekawa jestem czy cos zobacz lekarz:)..do tego mam nudności strrraszne a zwłaszcza rano jak wstane i zjem i mnie cholernie mdli jakbym miała zwymiotowac to co przed chwilka przełknełam:/..do tego często pobolewa mnie głowa szczególnie pod wieczór:/jest jkas rada na te mdłości i bóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja przesunelam wizyte za namowa gina i ide dopiero 8 wrzesnia to bedzie 9 tydz. :) lilo na necie jest mnostwo stron z poradami jak radzic sobie z mdlosciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim... dawno nie pisalam za duzo mialam na głowie najpierw szpital bo pojawily sie plamienia w 6 tygodniu nio i niestety ciaza zagrozona. pozniej nasz ślub. teraz jestem w polowie 11 tygodnia jutro mam usg. tak strasznie boje sie przed kazdym usg. jutro beda wyniki pierwszych takich dokladniejszych badan mocz glukoza takie tam. bedac w szpitalu mialam takie nieszczescie ze lerzalam na sali z dziewczynami ktore byly po obumarlej ciazy. dziwne mysli chodza mi po glowie od tego sluchania.ale mam wielka nadzieje ze u nas bedzie wszystko oki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia nie denerwuj sie...wchodzisz w dobry okres...najwiecej stresu i utraconych ciaz jest do 12tc...od 16tc ciaza jest do uratowania(w razie plamien itp)a od 23tc dzidzie sie ratuje :) i powiem ci,ze cos w tym jest,bo jestem na stronie z ciezarowkami i wszystkie poronienia jakie byly to do 10tc...po 12tc nie widzialam poronien :) co nie znaczy,ze takowych nie ma,sa,ale 70%zadziej niz przed 12tc... wiem co czujesz,bo pamietam,ze do 12tc jak szlam do toalety to balam sie patrzec na wkladke,na papier,kazde badanie usg,tylko wypatrywalam bijacego serduszka,jak do mnie mrugalo,to juz nic sie nie liczylo,bylam szczesliwa :) trzymam kciuki za was dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja. ja tez zawsze wypatruje teg serduszka. a do toalety to az boje sie chodzic. ale jestem dobrej mysli. odezwe sie po badaniu ide na 10.40. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bardzo podoba się moje przechodzenie ciąży(do tego stopnia ,że zastanawiam się czy wogóle w niej jestem :O) zero mdłości,bóli..nic. tylko śpię o wiele więcej niż wcześniej,o 23 już potrafię zasnąc na stojaka :D no i sikanie,budzenie się w nocy żeby coś zjeśc. nawet te upały mi nie przeszkadzają,latam całymi dniami po dworze oczywiście z zimnym soczkiem w torebce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po badaniu. wszystko oki maluszek rosnie jak potrzeba. wiergal nóżkami jak szalony. myslalam ze dzis juz zobaczymy jaka płec ale nestety nie chciało pokazac. Kasienka tylko pozazdroscic. mi na szczescie mdłosci juz przeszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************** **************************** nick..............wiek.........cykl starań......data@....... ...miasto ********************************************************* **************************** _rebeka_..........27.................9..............23.06 .......włocławek romualda18.......36.................9...............25.06 ... ....wabrzezno nadi8...............23...............14...............03. 07. .....Jelenia Góra xmonikax24.......25........11-1 po poronieniu....04.07.....ostrów wlkp dzidzi23uk........23................12..............15 .07.......uk wiolkcia............28................15................1 8. 07.......Zabrze Joanka 30..........30.................5................19.07....... Wawa kolokokta..........24.................6.................? ??? ?.......Wrocław karten..............28..................5................ 26.0 7.......j.góra szarlotka80.......29.................8...............26.0 7.. .....Gliwice Czekajaca1984...25.....5mies(przerwa Yasmin)...31/07...Tychy Kamilla23...........23.................9................0 2.09.........Wawa Buba83.............27.....................................2. 05.08.Wawa Prolaktynka23....???..................3..................??. 08????? justys1818........21.................8................08. 08. ....Żywiec mysia26...26..(lapar w 11, usuniety jajnik)..12....05.09......Brzesko ********************************************************* *************************** ++++++++++++++++++++++++Brzuchatki+++++++++++++++++++++++ nick...........tydzień ciąży .......termin porodu.....płeć............... ********************************************************* *************************** NowaTu24.........35tc...............24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................25tc...............14.11.2010.......A drianna Lajla_ie............?????...............?????????????.... ... ?????? berbelek1 .........?????..............02.01.2010........Chłopak werna26...........14...................01.02.2011....... ..?????? ********************************************************* *************************** A ja bylam w 5tc bylo widac pecherzyk ciazowy... ale nic to nie mowilo. A w 7tc serducho walilo jak szalone :D A za ok 5tyg bede w 100% mama... Sat chcialam Ci napisac ze sliczne imie wybraliscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny to znowu ja:].mam takie pytanie czy któras z was moze wie jesli pojde od poniedzialku do pracy bo sobie na szybko znalazłam,i po 1,5 miesiąca pojde juz na zwolnienie lekarskie ze wzgledu na ciąże to czy ktos sie moze przyczepic..bo sie tyle naczytałam ze az strach teraz:(nie wiem czy Zus sie przyczepi ze specjanie zataiłam ciaze i może mi odmóic wypłacania zasiłku? bo nie powiedzialam ze jestem w ciazy pracodawcy gdyz wiem ze raczej by mnie nie przyjeli.Jesli któras z was cos wie to bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilo powiem ci tak, zeeby miec platne zwolnienie w ciazy to trzeba miec przepracowane ciagle 6 miesiecy. Wiec jesli wczesniej nie pracowalas to nie masz co liczyc ze ci Zus wyplaci za zwolnienie. Zreszta elka jest platna jako srednia z ostatnich 12 miesiecy. Pracowalas wczesniej?? Zus moze i sie nie przyczepi, ale pracodawca moze poprosic o kontrole bo bedzie myslal ze naciagasz. Co to za praca?? Jakie warunki?? I dlaczego z gory zakladasz zwolnienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czyli zatailas przed pracodawca ciaze?? Najpierw musisz i tak przyniesc zaswiadczenie o ciazy dla pracodawcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o cigałosc 6 miesiecy to od dawna nie miała a chodziłam na zwolnienie i zus mi normlanie płacił..ciaze zataiłam bo wiem ze by mnie nie przyjeli ..poza tym umowe mam przedłuzana z miesiąca na miesiąc bo takie teraz daja jesli zatrudniaja przez biuro posrednictwa pracy a taka umowe mam przez biuro ciezko teraz dostac cos normlanego a praca jest na produkcji dlatego ne chce za długo tam pracowac..jedni mowia ze 30 dni musze iec przepracowane i moge isc na zwolnienie inni co innego juz sama nie wiem:/...nie moge powiedziec ze jestem w ciązy bo kolejnej umowy bym juz nie dosta la bo po prpostu mi nie przełuza i tyle natomiast jeli to by była normlana umowa np na 3 lata to niemieliby prawa zwolnic ciezarnej chyba ze naruszylam ich regulamin badz cos innego..dlatego was pytam bo juz zgłupiałam ostatni raz pracowałam od lutego do maja i tez pod koniec umowy w maju poszłam na zwykłe zwolnienie i mi wypłacili...i w poprzedniej równiez nigdzie nie musialam 6 miesiecy ciągłych zeby mi zus zapłacił za zwolnienie..wiec sama juz nie wiem:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jesli chodzi o ciąze to jakos jest inaczej to znaczy ze jak ktos sciemna ze jest zwyczajnie chory to moze nawet po 2 miechach isc na zwolnienie a kobieta w ciazy juz nie??troche dziwne:(((( i nie sprawiedliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilo jesli masz umowe np. do konca wrzesnia. A juz mina 12tc to nie moga ci nieprzedluzyc umowy. Umowa jest automatycznie przedluzona do dnia porodu. Dajesz zaswiadczenie i sie obijasz w pracy. :) Potem zasilek placi ci ZUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMM TO ile musze przepracowac w koncu zeby mi Zus zapłacił za to zwolnienie ciążowe?teraz od pn mamumowe i zapewne bede miała ja do konca sierpnia kolejna dostanme od 1 wrzesnia do ostatniego dnia,i tak zmiesiaca na miesiac,to czy jesli na poczatki pazdziernika pojde na zwolnienie to pozniej bedziew mi płacił ?Zus czy nie?nie koniecznie chce mi sie tyle miesiecy pracowac na pro:(dukcji ..gdzie indziej pewnie bym pracowała ale nie na produkcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilo ale musisz najpierw przyniesc zaswiadczenie ze jestes w ciazy. Elke bedziesz miala platna lae nie 100% tylko 80% z tego co kojarze. JAk dasz zaswiadczenie to musza ci dac lekka prace. Sama pracuje na produkcji wiec wiem jak to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej al;e mam i tak mentlik bo mi tyko chodzi o to czy bede mial awogole płacone anie ile czy 100% czy 80%..tylko czy jak po miesiącu przepracowanym pojde na zwolnienie ciązowe to czy Zus mi bedzie płacił??tylko o to mi chodzi czy jak sie jest w ciazy to jest inaczej ze trzeba miec tra ciaglosc w jednej firmie kilka miesiecy zeby mi zus płacił to zwolnienie ciazowe?o jejkuniewiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co kiedys czytalam,to jesli kobieta skonczy 3 miesiac ciazy,to pracodawca MUSI przedluzyc jej umowe do czasu porodu,wiec na twoim miejscu do 14tc bym nic sie nie przyznawala,ze dzidzia bedzie,bo moga ci nie przedluzyc umowy...jesli chodzi o zus to poprostu zadzwon anonimowo di nich i zapytaj... nowatu dziekuje za komplement :) a jak twoja Patrysia? juz jestes gotowa na przywitanie jej na swiecie? :) szybko zlecialo co? kasienkaa_ ja podobmie jak ty,zadnych objawow :) tylko zmeczenie i siusianie,a i cycochy wielgasne juz od 6tc :p gosia198888 ciesze sie,ze wszystko ok z wami :) co do plci,to dopiero od 14tc (jesli dobry lekarz i sprzet) widac,bo dziewczynki miewaja duze wargi i moga byc pomulone z siusiakiem :) moja ciagle pokazywala,az do mometu gdy dr rozpoznal plec,juz nie chce pokazywac ;p ******************************************************** **************************** nick..............wiek.........cykl starań......data@....... ...miasto ********************************************************* **************************** _rebeka_..........27.................9..............23.06 .......włocławek romualda18.......36.................9...............25.06 ... ....wabrzezno nadi8...............23...............14...............03. 07. .....Jelenia Góra xmonikax24.......25........11-1 po poronieniu....04.07.....ostrów wlkp dzidzi23uk........23................12..............15 .07.......uk wiolkcia............28................15................1 8. 07.......Zabrze Joanka 30..........30.................5................19.07....... Wawa kolokokta..........24.................6.................? ??? ?.......Wrocław karten..............28..................5................ 26.0 7.......j.góra szarlotka80.......29.................8...............26.0 7.. .....Gliwice Czekajaca1984...25.....5mies(przerwa Yasmin)...31/07...Tychy Kamilla23...........23.................9................0 2.09.........Wawa Buba83.............27.....................................2. 05.08.Wawa Prolaktynka23....???..................3..................??. 08????? justys1818........21.................8................08. 08. ....Żywiec mysia26...26..(lapar w 11, usuniety jajnik)..12....05.09......Brzesko ********************************************************* *************************** ++++++++++++++++++++++++Brzuchatki+++++++++++++++++++++++ nick...........tydzień ciąży .......termin porodu.....płeć............... ********************************************************* *************************** NowaTu24.........35tc...............24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................27tc...............14.11.2010.......A drianna Lajla_ie............?????...............?????????????.... ... ?????? berbelek1 .........?????..............02.01.2010........Chłopak werna26...........14...................01.02.2011....... ..?????? ********************************************************* *************************** a czy my nie mamy nowych brzuchatek? poprosze do tabelki sie powpisywac :) lilo,a co z twoim pacanem...pogonilas go juz? przestal cie namawiac do zlego? pozdrawiam wszystkie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×