Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej laeseczki :-) juz jestem, wróciłam z pracy i nadrobilam zaległosci :-) Nowa - ja wiem jaka jestes, tam ci pisałam twarda dziewczyna o ostrym języku i złotym sercu :-) ja uwielbiam twoje podejscie i to jak potrafisz potrząsnąc mną i powiedziec prawde bez owijania w bawełne! tak ma byc i juz! :-) wszystkie was sciskam :-) i znów wrociłysmy do źródła , na kafe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak No przyczepiła sie mi sie lekarka do wagi jak jej powiedziałam ze waze teraz 88. Tak jak myslałam zareagowała. Niewazyła mnie dzisiaj osobiscie. I nie chce mi wierzyc ze jak jezdze tyle na rowerku i trzymam diete ze nie chudne szyciej Ze musze wiecej jesc. No i ma racje bo przez swieta i sylwestra wiecej jadłam Ale teraz juz sie trzymam i waga lepiej mi schodzi bo juz dzisiaj 87,6 na czczo. ---- Niepowiedziała mi czy mam brac dalej leki na unormowanie cukru bo taka ta wizyta była jakas chaotyczna i napisałam jej maila czy mam to dalej brac bo mi sie kończy ( To bym musiała do rodzinnego podejśc po recepte). Mam nadzieje ze do jutra odpisze. To wtedy sie zapisze na pt to rodzinnego po recepte jak to bedzie konieczne. ---- Ogólnie w tym cyklu liczymy na naturalny cykl bo jest jajeczko i rosnie. Ma 13 mm i jak dobrze słyszałam endo chyba 6 mm albo 8 mm, niezapamietałam dokładnie bo byłam w emocjach ze jest jajeczko !!!!!! Wiec Pani Doktro powiedziała ze bedzie owulacja i ze mamy sie starac w weekedn, optymalnie piatek i niedziela. A jak @ nie dostane po dwóch tygodniach to wtedy mam zrobic test. Tylko chyba zle mi cos napisała bo ze mam zrobic test 7.02 jak @ sie niezjawi a to bedzie juz 3 tygodnie bo spodziewanej owulacji??!!!!!!!! No i bez Luteiny w tym cyklu. -------------------------------------------------------------------------------- A potem kolejny naturalny cykl bez Luteiny i jak juz wtedy @ nie przyjdzie to mam przyjsc i wtedy bedziemy stymulowac cykl wiec to jeszcze zejdzie. I mam nadzieje ze z wagi tez mi troszke zejdzie. --- Co do taczrczycy to mówiła ze za wysokie mimo to ze minimalnie przekroczone i mam zwiekszyc dawke hormonu z 100 do 125. No i za miesiac mam sprawdzic stan hormonów tarczycy. I to chyba wszystko. I jeszcze powiedziała ze po co wykresy robie bo mówiłam bo to raczej dobre jak sie odkłada poczeciez a nie jak sie stara bo płodne sa i tak przed skokiem temperatury itd itp. No ale ja tam wole robic i wiedziec co sie dzieje Jedynie sie boje ze jajniki mi sie poblokuja znowu i to jajeczko co rosnie na jajniku zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca to starajcie sie i nie mysl czy peknie czy nie!! a zobaczysz ze stymulacja nie bedzie potrzebna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie sie nie martw tylko ciesz ze masz owulacje :) jak cos bedzie nie tak to wtedy dostaniesz clo i luteine, mysl pozytwnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca to dobre wiesci- więc teraz sie nie zamartwiaj tylko ciesz sie pęcherzykiem i igraszkami z męzulkiem :):):) justys to superowo że z maleńka wszystko dobrze :):):):) moniczko i kolokokto nie przejmujcie sie tym że ruchy czasami sa słabsze- na kopniaki przyjdzie jeszcze czas. mój dziś mega mocno wariuje ze az czasami mam łezki w oczkach ale mimo to się cieszę że się wierci i mam z nim "kontakt".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca to super, ze jest jajeczko! Wiolu ja to juz nie moge sie doczekac tych ruchow, ktore sa widoczne na brzuchu :-) chyba, ze mnie to ominie bo robi sie ze mnie mors- waga ciezka :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokto zobaczysz na brzuszku to co maleństwo wyprawia w srodku :):):):) jeszcze troszkę ::):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze :):):) nie mówię że odrazu sie uda ale najwazniejsze ze masz pęcherzyk i jajniki sa drozne :):):) więc jest duża szansa. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny :( czekajaca czyli na razie probujecie naturalnie i bardzo dobrze :) ciesze sie ze jajeczko jest, wiec teraz korzystaj ile mozna :):):):) Buźka dla Ciebie duza :) wiecie ze za te tabletki zapłaciłam 129 zl ????????????????????????????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku jak zawsze ja jestem :-) czekajaca piękny pęcherzyk :-D weekend jest Wasz :-D to bedzie Twój czas ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cos dalej sie męcze z dolegliwosciami zołądkowo-jelitowymi, ale juz jestem pewna ze to po castangusie. a i zaczełam brac metformax. mialam go przepisanego a wczesniej nie wybrałam to biore teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam u sibie na @.termin na 16.01 ale wiesz jak to u mnie, cos sie rozregulowało. teraz sie boje zeby na slubie nie miec, bo na ecru bedzie noocno widac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisss od rana juz biore :( nawet z pracy sie zwolniłam i przelezałam do 14 :( strasznie mnie boli teraz :( no tak... ale czemu Ty zakładasz ze @ bedzie? a moze bedzie prezent slubny ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
optymistka :-) kochana przyjdzie na bank bo my nawet nie mamy sił teraz sie tulic. . . te przygotowania i nerwy mnie wykańczają. wiec jak ma byc to wole ją w terminie i byc juz po... :-) ale taki prezencik to byłby CUD :-) moze gorąca kąpiel pomoze ? zawsze mi pomagała jak mialam takie @ bolesne. ciepla woda rozlużnia, relaksuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ, Myslałam ze Kamilla juz załozyła nowe forum a ona milczy.... Jak bym wiedziała ze nie bedzie miała czasu to bym załozyła... Kamilla odezwij sie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×